0 – 9

100, The

Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili, jestli je Země znovu obyvatelná.

11.22.63
11.22.63

Kdybyste měli možnost změnit minulost, udělali byste to? Jake Epping (James Franco), středoškolský učitel z Maine, se od svého přítele Ala (Chris Cooper) dozvídá, že má možnost cestovat do roku 1960. Jake se tedy může pokusit změnit minulost svého kamaráda Harryho (Leon Rippy), jehož otec brutálně zavraždil zbytek rodiny – Harryho matku, bratra a sestru, a také pátrat po strůjcích atentátu na J. F. Kennedyho, který byl zavražděn 22. listopadu 1963. Seriál vznikl na motivy knihy Dallas 63 (Stephen King) a jedním z producentů je J.J. Abrams.

12 opic / 12 Monkeys

Sledujeme cestu člověka poslaného z postapokalyptické budoucnosti do dnešních dnů, kdy má předejít rozšíření nákazy, která v budoucnu téměř vyhubí lidstvo…

13 Reasons Why
13 Reasons Why

Kamarád mrtvé dívky obdrží krabici s kazetami, na které dívka podrobné rozebírá důvody, proč si vzala život, ale které chtěli někteří její spolužáci utajit. Podle knihy Jay Asher.

1864
1864

Válečné drama popisující události, které skončily mohutným konfliktem mezi Dánskem a Německým spolkem (Prusko a Rakousko) v roce 1864. Jádrem sporu se stalo území Šlesvicka, které se Dánové pokusili začlenit do svého státu. Německý spolek samozřejmě reagoval obratem a po krvavých střetech vše skončilo smlouvou, podle které bylo toto sporné území postoupeno Prusku a Rakousku.

2 $ocky / 2 Broke Girls

2 socky_2 broke girlsRozmazlená, ale schopná princeznička Caroline (Beth Behrs) přišla vinou otcových podvodů o peníze a musí se začít živit jakoukoli prací. Přijme proto místo servírky ve Williamsburg Diner, kde se seznámí s pohodářkou Max (Kat Dennings). Ta je z chudých poměrů, a jestli někdy mívala nějaké ambice, dávno na ně zanevřela. Její jedinou radostí vyjma randění je pečení lahodných košíčků.Caroline spatří v Maxině cukrářském nadání podnikatelský potenciál, a cesta za splněním snu o vlastním byznyse může začít.

24 hodin

Osm perných dnů (tj. osm sezón v průběhu devíti let) Jacka Bauera v rozmezí bezmála patnácti „seriálových“ let. „24“ má nespočet chyb (nevyrovnanost jednotlivých dílů jak kvalitou tak scénářem, někdy zbytečná natahovanost), ale v rámci žánru konspiračně-politických akčních seriálů nemá konkurenci. Ano, je to ve své podstatě čisté béčko, ale po většinu sérií sakra kvalitní béčko, kterému během nejvydařenějších sezón většina regulérních akčňáků nemá šanci konkurovat.

24: Legacy
24 Legacy

Bývalý Army Ranger se spojí s bývalým ředitelem CTU, aby odhalili propracovanou síť teroristů odhodlaných pomstít smrt svého vůdce a získat seznam spících agentů v USA.

30 případů majora Zemana
30 Případů majora Zemana

Největší ideologický projekt ČST, oslavující aparát VB. Sledujeme životní osudy Jana Zemana se kterým prožijeme 30 let. Jan Zeman se vrací z koncentračního tábora společně s Kalinou a doktorem Veselým. Poté co vyřeší jen jako amatér svůj první případ verbuje ho Kalina do řad vznikající SNB. Je jako čekatel SNB poslán do Kateřínské Hory. Zde se poté setkává s Jirkou Hradcem se kterým se po vyřešení ilegálního přecházení hranic dostává do Prahy…

Kontroverzní seriál podle povídek Jiřího Procházky má vesměs politický podtext. Překrucuje se zde pravda vždy ve prospěch komunistické strany. Díly kolem roku 1968 dodnes vzbuzují diskuzi.

4400

Toto jsou příběhy čtyř tisíc čtyř set lidí, kteří jednoho dne beze stopy zmizeli a později byli znovu nalezeni, často dezorientovaní a vypovídající o únosech mimozemskými civilizacemi. Nepamatují si, co se přihodilo, nevědí, kde byli, mají jen matné záblesky v paměti, které však vydají za všechny vzpomínky světa. Někteří z „navrátilců“ byli navíc nadáni mimořádnými schopnostmi a nelidskými talenty. Kdo nás to zkoumá? Přichází v míru? Nebo se naopak jedná o předzvěst války světů? Jsme vydáni na milost a nemilost mimozemské rase, jež vykazuje sílu, které lidstvo není schopno konkurovat…

666 Park Avenue

Mladý pár ze středozápadu, Jane Van Veen a Henry Martin, přicházejí do New Yorku za kariérou a snad i lepším životem. Oba jsou proto uneseni možností spravovat historickou budovu. Tuto nabídku dostanou od Gavina Durana, který budovu vlastní společně se svou manželkou Olívií. Velmi rychle je ale zřejmé, že ve hře jsou ještě další síly a mladá dvojice to rozhodně nebude mít lehké…

9 1 1

9 1 1

Policie, paramedici a hasiči včetně pracovnice tísňové linky čelí denním krizovým situacím a současně problémům vlastních životů.

9JKL

Čerstvě rozvedený muž je zaseknutý v bytě v New Yorku (9K) mezi svými rodiči (9J) a svým bratrem (9L).