B

Babylon 5
Babylon 5

Vesmírná stanice v neutrálním prostoru a pět let ságy, která se tu odehrává.

Banshee

Alan Ball, proslulý tvůrce seriálů True Blood – Pravá krev a Odpočívej v pokoji, přináší nové strhující akční drama, které vypráví o bývalém trestanci Lucasi Hoodovi (Antony Starr), jenž se neuvěřitelnou shodou okolností stane šerifem venkovského amišského městečka, když pátrá po ženě, kterou viděl naposledy před patnácti lety. Tehdy se po vyloupení klenotnictví Lucas dobrovolně vzdal policii, aby ona mohla uprchnout. Tato žena nyní žije v Banshee, říká si Carrie Hopewellová (Ivana Milicevicová), je vdaná za místního okresního prokurátora, má s ním dvě děti (z nichž jedno může být Lucasovo) a snaží se žít co nejnenápadněji…

Batesův motel / Bates Motel
Batesův motel_Bates motel

Motel Seafairer, stojící na okraji přímořského městečka White Pine Bay, zakoupí vdova Norma Luise Batesová, která zde hledá nový domov pro sebe a svého dospívajícího syna Normana. Nastěhují se do starého viktoriánského domu nad Seafairerem, který přejmenují na BATES MOTEL. Oba se seznamují s životem ve městě a obyvatelsvo je k nim celkem přátelské, až na šerifa Alexe Romera, který jakoby tušil, že ho už brzy čeká spousta práce. Komplikovaný vztah matky a jejího syna, ze kterého se jednou stane jeden z nejslavnějších psychopatů filmového plátna Norman Bates, nám přiblíží tento seriálový prequel ke slavnému hororu Alfreda Hitchcocka PSYCHO.

Battlestar Galactica
Battlestar Galactica

Cyloni byli stvořeni lidmi. Povstali proti nim. Vyvinuli se. Vypadají a cítí jako lidé. Někteří jsou naprogramováni, aby si mysleli, že lidmi jsou. Existují v mnoha kopiích. A mají plán. Vesmírná loď Galactica v čele pronásledované flotily, která se po útoku Cylonů na lidské vesmírné kolonie vydává za novou nadějí a domovem – bájnou 13. kolonií zvanou Země.

Belfer
Belfer

Polský učitel se přestěhuje do maloměsta, kde se připlete do vyšetřování brutální vraždy mladé dívky.

Believe
Believe

Levitace, telekineze, schopnost ovládat přírodu a dokonce i předpovídání budoucnosti… Všechny tyhle schopnosti má Bo od svých dvou let a i když jim nerozumí ani je zatím neumí pořádně kontrolovat, tak je má a musí se nimi naučit žít.
Zatím ji ochraňovala malá skupina lidí známá pod jménem „True Believers“. Jenže teď, když Bo dosáhla věku deseti let, jsou její schopnosti ještě silnější a ještě nebezpečnější než kdy dřív. Proto se „věřící“ obrátili na jediného člověka, který by se mohl ujmout role jejího ochránce na plný úvazek. Je jím Tate. Tate byl dosud neoprávněně uvězněn a moc se na tuto nabídku netváří. Jenže když uvidí, co Bo všechno dokáže, nechá se přesvědčit a jejich pouť započne. Musí být stále na cestě, aby ji dokázal ochránit před zlem, které touží po jejím daru.

Better Things

Svobodná matka se třemi dcerami se snaží postrčit dále svou kariéru v Hollywoodu.

Black Books
Black Books

V antikvariátu grobiánského Ira Bernarda Blacka a jeho přítelkyně Fran zvané Kocovina, vám nejen nic neprodají, ale ještě vám vynadají, případně i namlátí.

Black Lightning
Black Lightning

Když se jeho dcera přidá k místnímu gangu, stárnoucí superhrdina usoudí, že je čas opustit odpočinek. Podle DC komiksové série.

Black Sails
Black Sails

Příběhy kapitána Flinta a Johna Silvera ve zlatém věku pirátů, zhruba dvacet let před slavným Ostrovem Pokladů R. L. Stevensona.

Blood Drive
Blood Drive

Sci-fi drama odehrávající se v blízké budoucnosti zužované nedostatkem vody a vysokými cenami pohonných hmot. Jak si lze v těchto podmínkách přilepšit? Blood Drive. Smrtelný závod o několik miliónů dolarů pořádaný skupinou šílených individuí vyžívajících se v nechutnostech. K těmto individuím se nešťastnou náhodou dostane obyčejný policista Arthur (Alan Ritchson), který je donucen závodit společně s oblíbenou aktérkou závodu Grace (Christina Ochoa). Podaří se jim společně zvítězit v závodě aut, která jsou poháněna lidskou krví?

Bluestone 42
Bluestone 42

Pyrotechnická jednotka v Afgánistánu. Na začátku zemře veterán. Po návratu do tábora mužstvo zjistí, že dorazila nová vojenská kaplanka – blonďátá kočka s prořízlou pusou. A kromě jiných situací začnou skoro všichni chlapi uvažovat, jak se téhle krásné duchovní dostat do kalhotek.

Borgiové / The Borgias
Borgiové_The Borgias

Řím roku 1492, centrum křesťanského světa, sídlo papežství. Papež měl moc korunovat krále a mohl je také koruny zbavit, měl sílu ovlivnit chod impérií. Papež Innocent VIII. umíral, církev se utápěla v korupci a papežský trůn byla výhra, kterou chtěl každý…

Bratrstvo neohrožených / Band of Brothers
Bratrstvo neohrožených_Band of Brothers

Pravdivé hrdinské příběhy několika členů legendární Easy Company.
10-ti dílný seriál z produkce Stevena Spielberga a Toma Hankse vychází ze skutečných příhod roty E 506 – Easy Company v době 2. světové války. Mapuje cestu členů roty E od prvního seznámení v armádním tréninkovém středisku v USA až po konec války.

Broad City
Broad-City

Děj tohoto seriálu se točí kolem dvou přátel, kteří se protloukají životem v New York City, a i z těch nejtitěrnějších událostí dokáží mít hysterické záchvaty a těžkou hlavu.

Brooklyn Nine Nine

Příběhy talentovaného, ale nepříliš zodpovědného detektiva a jeho kolegů, kteří dostávají nového velitele odhodlaného dělat velké věci.

Brutální Nikita / La Femme Nikita
Brutání Nikita_La Femme Nikita

Nikita. Ztracená existence z ulice. Neprávem obviněna z vraždy. Dostane ale na výběr – práci v tajné organizaci, která zasahuje tam, kam úřady oficiálně nemůžou. Stane se z ní opravdu zabiják bez kouska slitování, nebo už Sekce 1 nebude nikdy jako dřív?

Buffy Přemožitelka upírů / Buffy the Vampire Slayer

 „V každém pokolení je jedna vyvolená. Vyvolená, aby bojovala proti upírům, démonům a jiným zlým silám. A aby s nimi navždy skoncovala… je to přemožitelka.

Buffy je na první pohled obyčejná holka, která se od svých spolužáků liší tím, že je vyvolená pro boj s upíry. K tomu aby přeprala a zlikvidovala všechny démony potřebuje pomoc školního knihovníka Gilese, napraveného upíra Angela, nejlepší kamarádky Willow a kamaráda Alexe.

Burden of Truth
Burden of Truth

Joanna Hanleyová je právnička, která pracuje ve firmě svého otce. Jeden z případů ji zavede do rodného města, které před 17 lety znenadání opustili. Zastupuje farmaceutickou firmu, na kterou byla podána žaloba kvůli vakcínám, které nakazily skupinu středoškolaček záhadnou nemocí. I když se zpočátku zdá, že se jedná o snadný úkol, případ se rázem zkomplikuje, když Joanna objeví informaci, která zamíchá kartami.

Býk /Bull
Býk_Bull

Soudní znalec používá vhled do lidské povahy, tři doktoráty a špičkový tým, aby vylepšil soudní pozici svých klientů. Na motivy kariéry Dr. Phila McGrawa.

Byl jednou jeden život / Il Était une fois…la vie
Byl jednou jeden život_Il Était une fois…la vie

Legendární francouzský animovaný seriál nejen pro děti o stavbě a funkci jednotlivých orgánů lidského těla…

Bylo nebylo / Once upon a time
Bylo nebylo_Once Upon A time

Pohádky existují. A v jedné z nich zlá čarodějnice všechny postavy z pohádkového světa zaklela a uvěznila ve skutečném světě, kde si už nikdo z nich nepamatuje kým původně byl…