C

Californication
Californication

Obraz toho, jak to může mezi muži a ženami chodit…tentokrát obraz plný sarkasmu, sexismu a pravdy, která si na nic nehraje, na nic si nehraje a prcá na jakoukoli korektnost.

Hank Moody napsal bestseller Bůh nás všechny nenávidí. Pak přišla tvůrčí krize…tu řeší autor svým vlastním způsobem. Známosti na jednu noc, marihuana, pití, další krásky v posteli a tak podobně. Jasným následkem je odchod partnerky Karen i dcery Beccy.

Hank si uvědomuje, o koho přišel a chce svou milou získat zpátky. Zároveň ale nechce opustit svůj způsob života. Je to prostě rebel a sexuální stroj, který nelze ukojit běžnými metodami.

Camelot

Camelot

Král Uther nečekaně umírá a následkem toho je Anglie zmítaná chaosem. Mysl mocného kouzelníka Merlina zatemňují vize temné budoucnosti, a proto se rozhodne na trůn dosadit mladého a vášnivého Artuše, Utherova nemanželského syna a dědice, který byl vychován jako prostý poddaný. Na scéně je ovšem i další hráč – Artušova nemilosrdná a ambiciózní sestra Morgana, jež neváhá vyvolat nadpřirozené síly, aby si nárokovala korunu a bojovala s Artušem až do hořkého konce. Nastává čas epického boje o nadvládu a mladý král projde v těchto temných časech krutou zkouškou ve snaze spojit království roztříštěné válkou. V této svízelné situaci bude Artušovi jediným světlem naděje krásná Guinevera.

Cardinal
Cardinal

Detektiv podezřelý z korupce vyšetřuje sérii brutálních vražd v malém městečku v Severním Ontariu. Podle detektivke Gilese Blunta.

Čarodějky / Charmed

Phoebe ztratila práci v New Yorku a proto se vrací za svými dvěma sestrami do San Francisca. Starší sestra Piper ji vítá s nadšením, nejstarší ze tří sester Prue ale nikoli. Viní Phoebe z toho, že kvůli ní se rozpadl její vztah.

Ten samý večer si sestry rají se spiritistickou tabulkou na vyvolávání duchů. Její ručička ukáže písmena, ze kterých složí slovo ATTIC, tedy podkroví. Vydají se tedy na půdu a najdou Knihu Stínů, rodinnou knihu kouzel. Otevřou jí a přečtou první řádky, které obnoví jejich síly. Ty uspala jejich babička, když byly všechny ještě malé.

Druhý den zjistí, že vládnou novými silami. Prue ovládá telekinezi, Piper umí zmrazit čas a Phoebe je jasnovidka. A stejně, jako ony objevily svoje schopnosti, bytosti z různých dimenzí si zase všimly jich samotných…

Castle na zabití / Castle

Rick Castle (Nathan Fillion) je lehkovážný spisovatel detektivních románů, který se tváří, že má vše, nač si vzpomene – od slávy přes peníze a samozřejmě skalní fanynky. Ve svém posledním románu zabil svou nejznámější postavu, díky které vstoupil do pomyslné síně slávy, a život pro něj začíná být pomalu nuda. Ta se rozplyne v okamžiku, kdy ho kontaktuje půvabná detektivka Kate Beckettová (Stana Katic), aby ji pomohl při vyšetřování sérií vražd, které neznámý zabiják provádí přesně tak, jak jsou popsány v Rickových románech.

Černá listina / The Blacklist

Raymond „Red“ Reddington, jeden z nejhledanějších zločinců, se nechá dobrovolně zatknout v sídle FBI. Tvrdí, že FBI a on mají stejné zájmy, polapit nebezpečné zločince a teroristy. Reddington souhlasí se spoluprací, ale trvá na tom, že bude mluvit jen s agentkou Elizabeth Keen, nováčkem FBI. Reddington o agentku projevuje nebývalý zájem a tvrdí, že je velmi výjimečná. Reddington pomůže agentům polapit obávaného teroristu a díky tomu agentura souhlasí se vzájemnou spoluprací. Raymond vysvětluje, že za posledních 20 let si dělal svůj seznam nejnebezpečnějších zločinců a teroristů, o kterých neví ani samotná FBI. Řiká mu Blacklist.

Černé zrcadlo / Black Mirror

Prostřednictvím pokrouceného podobenství věku sociálních sítí, klepe tento snímek na dveře kolektivního neklidu v našem moderním světě.

Červený trpaslík / Red Dwarf

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.

Cestovatel / Journeyman
Cestovatel_Journeyman

Dan má zvláštní schopnost. Může cestovat v čase a měnit tak minulost a tím udělat změny v budoucnosti. Při jedné ze svých cest narazí na svou přítelkyni, která by měla být již delší dobu nezvěstná po letecké havárii a vypadá to, že má stejnou schopnost jako on.

Císař Augustus / Empire

Řím 44 let před Kristem. Dobyvatel Julius Caesar se vrací ze své triumfální cesty po Španělsku do zanedbávané a zkorumpované republiky. Zakrátko bude prolita jeho krev a osud římské říše spočine na ramenou jednoho mladého muže.

Cizinka / Outlander

Píše se rok 1945 a právě skončila válka. Claire Randallová, bývalá britská válečná zdravotní sestra, je se svým manželem Frankem na líbánkách. Jako místo své svatební cesty si vyberou malebnou skotskou vesničku opředenou dávnými pověstmi a mýty. Frank zde nachází stopy, které ho přivedou až k jeho předkovi, kapitánu Jonathanu Randalovi, který byl v polovině 18. století velitelem anglické vojenské základny Fort William.
Během jedné z procházek se Clair po doteku záhadných menhirů ocitá o dvě stě let zpět, do doby kapitána Jonathana „Black Jacka“ Randalla, kdy vrcholí snahy Stuartovců o znovuzískání skotského trůnu a do boje jsou vtaženy i skotské rodinné klany. Bezcitný, krvežíznivý a drsný Jack je pravým opakem Franka z roku 1945.
Claire je pod vlivem krutých okolností přinucena provdat se za Skota jménem Jamie Fraser, ale její srdce touží po jiných dvou mužích žijících ve dvou různých časových dimenzích – po Frankovi z dvacátého století a Jackovi z osmnáctého.

Closer

Šéfka Los Angeleského Policejního oddělenní se specializuje na získávání přiznání za pomoci velmi obratného výslechu svědků.

Closer: Nové případy / Major Crimes

Pokračování seriálu Closer, ve kterém oddělení nově velí kapitánka Sharon Raydor.

Code Black
Code Black

Příběhy doktorů a sester v LA notorický vytížené pohotovosti County Hospital, kde kontinuální příjem pacientů často překonává omezené zdroje. Podle dokumentu stejného jména.

Colony
Colony

Příběh dramatu Colony se odehrává v nedaleké budoucnosti v Los Angeles. Město se nyní nachází ve státě, který silou okupují vetřelci. Někteří lidé si zvolili, že budou spolupracovat s místními autoritami a budou těžit z nově nastoleného pořádku co nejvíce. Jiní se rozhodli přidat se k rebelům a tím pádem i pociťovat následky.

Comedians, The

Zkušený komik je nucen spojit své síly se zelenáčem v oboru kvůli noční komediální show.

Constantine
Constantine

John Constantine. Vidí démony i anděly a jeho duše je zatím upsána peklu. Utíkal marně před životem, kdy posílal démony i ty druhé tam, kam patří. Ale teď začaly sféry ohrožovat dceru jeho přítele a Johnovi nezbývá, než se vrátit na bitevní pole mezi nebem a peklem…

Continuum

Policistka z roku 2077 (Rachel Nichols) se přichomýtne k útěku bandy nebezpečných zločinců z vězení. Ocitne se i s nimi v roce 2012 a dává si za úkol nejen najít cestu zpět ke své rodině, ale zároveň pochytat zločince dříve, než uskuteční svoje plány. Přitom jí pomáhá mladý vynálezce Adam (Erik Knudsen) a Vancouverské policejní oddělení, jmenovitě Carlos (Victor Webster).

Crazy Ex-Girlfriend

Hudební komedie, ve které se mladá Newyorčanka vydává do Kalifornie najít lásku, dobrodružství a starého přítele.

Crossbones

Píše se rok 1700 a my budeme svědky příběhu Blackbearda, legendy mezi piráty…