Menu

O

 

O.C. / The O.C.

O.C.

Ryan Atwood je se svým starším bratrem zadržen při krádeži auta. Jako veřejný obhájce je mu přidělen Sandy Cohen. Sandymu chlapec připomíná sebe v mládí, a proto se mu rozhodne pomoci. Když Ryana matka vyhodí z domova, vezme ho k sobě. Sandy s bohatou manželkou Kirsten a synem Sethem žije v bohatém městečku Newport v komunitě stejně majetných a snobských lidí. Ryan se rychle spřátelí se Sandyho synem Sethem, který je trochu zvláštní a nedaří se mu zapadnout mezi povrchní spolužáky. Ryan neujde pozornosti dívky ze sousedství Marissy, což mu způsobuje problémy s jejím přítelem Lukem a jeho partou. Na večírku se poperou, Sandyho manželka Kirsten se rozhodne, že už Ryana u sebe doma nechce. Když ho Sandy veze zpátky do China, zjistí Ryan, že se matka odstěhovala, proto se vracejí zpátky. Marissin otec Jimmy má podle všeho problémy, protože se nechává zapírat před vyšetřovateli z Komise pro cenné papíry. Jeho manželka je však zvyklá na vysoký životní standard a jeho obtížnou situaci nevnímá.(oficiální text distributora)

 

Obi-Wan Kenobi

seriál Obi-Wan-Kenobi

Spin-off z hlavní ságy Star Wars soustředící se na Obi Wan Kenobiho.

Tatooine – drsný pouštní svět, kde se farmáři trápí v žáru dvou sluncí a snaží se chránit sebe a své blízké před nájezdy Tuskenů. Zapadákov na okraji civilizovaného vesmíru. A nepravděpodobné místo, kde by se našel ukrytý mistr Jedi, nebo osiřelý chlapeček, na jehož maličkých ramenou spočívá budoucnost galaxie…

 

Obrazy z mládí / Record of Youth

seriál Obrazy-z-mladi-Record-of-Youth

Tři mladí módní designéři se snaží prorazit v módním průmyslu. Sny jsou ale luxus, který si nemůže dovolit každý. Ale díky mladistvému duchu a vášnivému nasazení si je ale možná mohou splnit.

 

 

Odloučení / Severance

seriál Odlouceni-Severance

Mark pracuje pro firmu jménem Lumon Industries, konkrétně působí v oddělení, které po svých zaměstnancích vyžaduje zvláštní proceduru. Kdo ji podstoupí, navždy oddělí své vzpomínky na práci od těch na osobní život. Zničehonic se v jeho volném čase zjeví Petey, se kterým v Lumon pracoval, a nabízí mu odpovědi. Bude je Mark chtít, nebo toto odloučení raději zachová?

 

 

Ohnivý kuře

Ohnivý kuře

Hlavními hrdiny jsou dva kuchaři Mike a Burák. Oba dva se vydávají na dobrodružství do městečka Janovy Lázně, kde jeden z nich po strýcovi zdědil hospodu. Když na místo dorazí, zjišťují, že je to spíše ruina než hospoda, kde se nedá ani vařit. Tak společně musí vydělat peníze, aby ji mohli zrenovovat. Současně musí dávat pozor na přímou konkurenci v podobě místního Grand Hotelu nebo oblíbené cukrárny, kteří se o svoji pozici na trhu budou prát do posledního dechu.

 

 

 

 

Okupace / Occupied

Okupace Occupied

Desetidílný norsko-švédský thriller Okupace vznikl podle námětu spisovatele Joa Nesboho, jenž se také podílel na scénáři. Příběh, zasazený do blízké budoucnosti, vypráví o hypotetické okupaci Norska Ruskem. Nově zvolená norská vláda, zaměřená na ochranu životního prostředí, zastaví těžbu ropy a vývoz ropných produktů. To samozřejmě způsobí otřes v celé Evropské unii. Rusko vyjde vstříc požadavkům EU s tím, že jeho vojska vstoupí na norské území. Jelikož Spojené státy americké již nejsou členem NATO, je severská země odkázána sama na sebe. Dramatické události na sebe nenechají dlouho čekat. Brzy je totiž unesen norský premiér Jesper Berg… Pozoruhodné televizní dílo tvoří originální umělecký komentář k současnému politickému uspořádání světa a jeho bezpečnostním rizikům. Dotýká se tématu kolaborace, stinných stránek diplomacie i novodobých metod vedení válečného konfliktu, který zdaleka nespočívá jen v použití zbraní.

 

Ola se hledá / Finding Ola

seriál Ola-se-hleda-Finding-Ola

Po klíčové životní události se Ola Abd ElSabour vydává na cestu za sebepoznáním a snaží se vypořádat s výzvami, které nová realita představuje.

 

 

 

One Dollar

seriál One dollar

Jakou cenu musíte zaplatit, abyste pohřbili pravdu?

V malém americkém městě mezi skupinou obyvatel, kteří figurují v šokující vícenásobné vraždě, koluje dolarová bankovka. Postupně sledujeme cestu této bankovky a osudy jejích vlastníků, přičemž jsou odhalena ta nejtemnější tajemství, která toto městečko skrývá.

 

Only Murders in the Building

seriál Only-Murders-in-the-Building

Tři cizinci sdílí nevšední koníček – jsou posedlí žánrem true crime. Brzy se jim však život obrátí vzhůru nohama, když se sami ocitnou uprostřed jednoho krimi případu.

 

 

 

 

Orange Is the New Black

Orange is a new black

Komedie založená na memoárech Piper Kerman popisuje, jak strávila patnáct měsíců v ženské věznici za praní peněz pro drogovou dealerkou Alex. Piper musí vyměnit svůj pohodlný život se snoubencem v New Yorku za nepohodlnou oranžovou kombinézu ve federální věznici. Tady je donucena přehodnotit vše, čemu kdy věřila a navázat nové spojenectví se skupinou excentrických vězeňkyň…

 

 

 

Ordeal by Innocence

Ordeal by Innocence

Volná adaptace knihy Agathy Christie o vraždě bohaté filantropky Rachel Argyll v jejím domku v Sunny Point na Vánoce 1954.

 

 

 

 

 

Ordinace v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě 2

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.
Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí…

 

Ordinary Joe

seriál Ordinary-Joe

Drama sleduje tři paralelní životy Joea Kimbrougha poté, co hrdina učiní zásadní rozhodnutí v klíčových okamžicích svého života. Seriál odpovídá na otázku, jak se život může změnit, když své rozhodnutí založíte na lásce, věrnosti či vášni.

 

 

 

Origin

seriál Origin

Desetidílné sci-fi drama vypráví o skupině lidí, jenž se společně ocitli na vesmírné lodi Origin, která směřuje ke vzdálené planetě. Cestující musí spolupracovat, aby přežili, ale rychle zjistí, že jeden z nich není tím, za koho se vydává a události naberou rychlý spád…

 

 

 

Orphan Black

Orphan black

Když se Sarah stane svědkyní sebevraždy neznámé ženy, které je podezřele podobná, rozhodne se převzít její identitu. Předpokládá, že vyřeší všechny své problémy tím, že se zmocní úspor mrtvé. Místo toho se však ocitá ve spirále záhadných událostí a brzy zjišťuje nečekanou pravdu – ona sama a mrtvá žena jsou klony. Když pak ve svém pátrání pokračuje, odpovědí na její snahu je objev, že někde venku jsou další lidé, kteří vypadají přesně jako ona. Geneticky přesní jedinci, kteří byli rozdáni náhodným párům a vychováváni v odlišných prostředích. Nemá sebemenší tušení, kdo stojí za stvořením klonů, každopádně má opravdu dobrou motivaci k další práci. Její klony totiž někdo vraždí…

 

Osada

seriál Osada

Do chatové osady Záhoří jezdili už jejich dědové, rodiče a budou do ní jezdit i jejich děti. Platí tu neměnná pravidla a tradice. A to i přesto, že svět se mezitím změnil. Někdo zbohatl, někdo naopak. Stali se z nich pravičáci i levičáci, Pražáci i Moraváci, liberálové i milovníci tradičních hodnot. Vzdálili se sobě na hony. Neshodli by se v práci, u televizního programu ani u voleb. Především proto, že by se vůbec nepotkali. Každý totiž žije ve své sociální bublině. Podle toho to ostatně od pátku do neděle v osadě vypadá.

 

 

Ospalá Díra / Sleepy Hollow

Ospalá díra_Sleepy Hollow

Ichabod Crane je ve válce za nezávislost zraněn bezhlavým jezdcem. Následně se ocitá v jednadvacátém století v městečku Sleepy Hollow. Jezdec tu právě zabil místního šerifa. Jeho podřízená Abbie přizve Ichaboda, aby jí pomohl vraždící nestvůru dopadnout…

 

 

 

 

Ostré předměty / Sharp Objects

seriál Ostré předměty_Sharp Objects series

Reportérka Camille Preaker právě opouští psychiatrickou léčebnu, kde strávila krátký čas. Nyní čelí výzvě – musí se vrátit do svého malého rodného města a pracovat na případu vražd dvou nezletilých dívek. Ve městě ji ale čeká ještě další výzva – už roky nemluvila se svou neurotickou hypochondrickou matkou a třináctiletou sestrou, s kterou se téměř nezná.

Poté, co se ocitne ve svém dětském pokoji a začíná pracovat na případu, zjišťuje, že se až nebezpečně blízko ztotožňuje s mladými oběťmi. Pronásledována vlastními démony se snaží rozkrýt psychologickou skládanku vlastní minulosti, pokud se chce dostat k jádru příběhu a přežít rodinné znovushledání.

 

Ostrov pokušení / Temptation island

seriál Ostrov-pokuseni-Temptation-island

Romantiku střídá pokušení, když se páry v rozhodující okamžik vztahu vypraví do exotických tropů. Každý tráví čas zvlášť a bez toho druhého zažívá bláznivé divoké večírky a žhavé svůdné chvíle. Čí láska je opravdová a vydrží? A kdo bude muset odjet domů sám? To odhalí kontroverzní zábavná show Ostrov pokušení.

 

 

Ostrovní blues / Our Blues

seriál Ostrovni-blues-Our-Blues

Láska je úžasná, ale umí taky pěkně bolet. A život přináší různé slasti i strasti. Lidi, kteří žijí a pracují na rušném ostrově Čedžu, o tom vědí svoje.

 

 

 

Otec Brown / Father Brown

Otec Brown

Katolický kněz vyšetřuje ve volném čase záhady. Podle příběhů Gilberta Keithe Chestertona.

 

 

 

 

Our Kind of People

seriál Our-Kind-of-People

V městečku Oak Bluffs na ostrově Martha’s Vineyard žije více než 50 let komunita mocných afroamerických elitářů. Svobodná matka Angela Vaughn se snaží očistit své rodinné jméno a prosadit se v tomto světě se svou revoluční řadou přípravků na vlasy, která zdůrazňuje vnitřní přirozenou krásu Afroameričanek. Brzy ale objeví temné tajemství o minulosti své matky, které převrátí její život naruby a otřesete celou komunitou.

 

 

Outcast

Outcast

Muž pronásledovaný případem, kdy jeho matku posedl démon, spojí síly s duchovním ve svém rodišti a chce se dopátrat skutečné příčiny událostí. Podle komiksu Roberta Kirkmana.

 

 

 

 

Outer Banks

Outer-Banks

Skupina dobrých přátel nalézá mapu, která odkrývá dlouho pohřbené tajemství, a mezitím se snaží najít pohřešovaného otce jednoho z nich.

 

 

 

Outmatched

seriál Outmatched

Rodinná komedie o obyčejném párečku z Jersey. Manželé se snaží vychovávat čtyři děti, z nichž tři jsou zcela náhodou certifikovaní géniové.

 

 

 

 

Outsider

seriál Outsider

Detektiv Ralph Anderson vyšetřuje vraždu jedenáctiletého chlapce. Když jejich jediný podezřelý dokáže své neprůstřelné alibi, tak se vyšetřování začne ubírat jiným, mnohem více znepokojujícím směrem.

Natočeno dle stejnojmenné knihy, kterou napsal Stephen King.

 

 

 

Ovečka Shaun / Shaun the Sheep

Ovečka Shaun_Shaun the Sheep

Jeden pes, stádo ovcí a jedna, která je vede…do toho ještě trochu bláznivý farmář, který si nesmí všimnout žádného z kousků, do kterých se tahle partička pustí. Aneb kdo nebečí s náma, bečí proti nám.

 

 

 

 

Ozark

seriá Ozark

Jezero Ozark by bylo mírumilovné místo, kdyby kolem sebe neskrývalo temný a nebezpečný svět praní špinavých peněz a drog.