Menu

R

 

Ragnarök – Konec světa

seriál Ragnarök-–-Konec-světa

Norské městečko zažívá teplé zimy a prudké lijáky. Zdá se, že přichází konec světa, známý v severské mytologii jako Ragnarok. Podaří se někomu včas zasáhnout?

 

 

 

 

 

Ranč Heartland

Ranč Heartland

Na ranči bojujícím o existenci v kopcích Alberty se rodina Flemingů stará o týrané či zanedbané koně. Podle novel Lauren Brooke.

 

 

 

 

Ray Donovan

Ray Donovan

Vítejte ve světě bohatých a slavných, pro které Ray Donovan dělá špinavou práci. Liev Schreiber v hlavní roli jako likvidátor problémů, díky němuž může losangeleská smetánka v klidu spát. Pravé drama začíná ve chvíli, kdy je Rayův otec Mickey nečekaně propuštěn z vězení, což odstartuje řetězec událostí, jež od základů otřesou Donovanovou rodinou. Ray pracuje se dvěma parťáky: impozantním Izraealcem Avim a lakonickou drsnou lesbičkou Lenou. Většinu zakázek získává od nejmocnější právnické firmy ve městě, jíž vedou Rayův mentor a přítel Ezra Goodman spolu s Leem Drexlerem. Ray dokáže vyřešit téměř jakékoliv potíže s vyjímkou těch, které se týkají jeho vlastní rodiny.

 

 

Řekni, kdo tě zabil / Pushing Daisies

Řekni, kdo tě zabil_Pushing daisies

Když je Ned malý kluk, zjistí, že má schopnost přivádět mrtvé zpět k životu pouhým dotykem. Ovšem na pouhou minutu, protože po uplynutí oněch šedesáti sekund musí jiný živý zemřít a zaujmout tak místo oživeného. Naštěstí může Ned život i vzít a to druhým dotekem. Dá se dohromady se soukromým detektivem, oživuje oběti zločinů a ptá se jich, kdo je zabil. Pak si rozdělí odměnu za zatčení. Ano, šlo to krásně, než se jednou z mrtvých stala Nedova dávná láska, dívka jménem Chuck, a Ned se rozhodl, že ji nemůže nechat zemřít. To ovšem znamená, že se jí nikdy nesmí dotknout..

 

 

 

Rel

seriál Rel

Lil Rel si svůj úspěch vybudoval od nuly. Hrdina žije s přesvědčením, že si musíte neustále věřit, a život se vám poté odmění dobrými věcmi. Se svým stylem života však bude muset čelit výzvě, když se dozví, že jeho manželka má poměr s Relovým kadeřníkem. Hrdina se snaží znovu postavit život na nohy, musí se vypořádat s tím, že je táta na dlouhou vzdálenost. Přestěhuje se na západní stranu Chicaga, kde hledá lásku, respekt a nového holiče.

 

 

Rellik

seriál RellikJaké události formují osobnost člověka a určují, jaká lidská bytost se z něj stane – jestli vrah, nebo policista?

Rellik – čili killer pozpátku – vypráví příběh sériového vraha, ale trošku z jiného konce, než byste čekali. Vrah je hned v počátku série dopaden. Potom se děj vrací v čase, a to až na začátek k samotnému zločinu a nakonec i k vrahovi. Pátrání po zabijákovi je páteří celého příběhu, jehož hlavním hrdinou je psychicky i fyzicky poznamenaný detektiv metropolitní policie Gabriel Markham. Gabriel je posedlý pronásledováním sériového vraha, který na něm doslova zanechal stopu – na vzhledu i na duši. Gabrielovou partnerkou ve vyšetřování je inteligentní a zanícená Elaine, která se touží svému okolí zavděčit.

Reprisal

seriál Reprisal series

Děj sleduje příběh ženy, která je odhodlaná pomstít se gangu, který se ji pokusil zabít.

 

 

 

 

 

Requiem

Requiem

Když její matka náhle spáchá sebevraždu, cestuje čelistka do malé velšké vesničky, aby odhalila pravdu o sobě samé a také, jak je spojena se zmizením dítěte před dvěma dekádami.

 

 

 

Resurrection

Resurrection

Co se stane, když se lidé, které jste již dávno oplakali, začnou objevovat před vašimi dveřmi? Je to zázrak? Bláznovství? A je to vůbec pravda?
Osmiletý kluk se zničehonic probudí uprostřed rýžového pole v jedné čínské provincii. Tvrdí, že se jmenuje Jacob a pochází z Arcadie. Imigrační agent Martin Bellamy ho odveze do města, k domu, kde tvrdí, že bydlí. V domě žije postarší pár Harold a Lucille. Ti však svého syna ztratili při nehodě již před 30 lety. Jacob je ale identifikuje jako své rodiče i přesto, že značně zestárli. Jenže jak je to možné? To musí být velice promyšlený podvod. Ale mladý Jacob zná podrobnosti z jejich života. A ty by nikdo jiný než pravý Jacob neměl znát.

 

 

 

Reverie

Reverie

Mara Kintová je bývalá vyjednávačka o rukojmích a expertka na lidské chování. Hrdinka se po hrůzostrašné osobní tragédii stane vysokoškolskou profesorkou. Jednoho dne je požádána o pomoc k záchraně obyčejných lidí, kteří ztratili sebe sama ve vysoce pokročilém programu virtuální reality, kde doslova můžete žít své sny. Mara při práci zjistí, že záchranou ostatních může najít způsob, jak zachránit sebe samotnou.

 

 

 

Revoluce / Revolution

Revoluce_Revolution

Skupina lidí se snaží přežít a sjednotit se se svými blízkými ve světě, kde všechny formy energie záhadně zmizely. Ve chvíli kdy se postupně

celá planeta ocitne bez elektrické energie, začínají lidé žít bez ní. Jeden klíč k znovuzprovoznění sítě však existuje.

 

 

 

Rick and Morty

Rick and MortyŠílený vědec alkoholik vezme svého nepříliš bystrého vnuka do víru šílených dobrodružství v alternativních vesmírech.

 

 

 

 

 

Ripper street

Drama z dílny BBC odehrávající se v Londýnském East Endu roku 1889 během paniky po vraždách spáchaných Jackem Rozparovačem. Slavná Divize H patřící pod Scotland Yard se snaží ze všech sil udržet pořádek v celé čtvrti Whitechapel, má však řadu problémů. Pro Londýn samotný to není dobrá doba a těžko říct, k čemu hrůzné činy povedou..

 

 

 

Rise

Rise

Když středoškolský učitel angličtiny zkusí obnovit svou kariéru převzetím zkostnatělé divadelní sekce, nadchne nejen fakultu a studenty, ale celou městskou část. Podle skuterných příběhů knihy Drama High Michael Sokolove.

 

 

 

 

Riverdale

Studenti střední školy v malém městečku Riverdale se vzpamatovávají z tragické a záhadné smrti sého spolužáka. Podle kultovních postav z Archie Comics.

 

 

 

 

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně / Rissoli & Isles

Rizzoli _ Isles

Rizzoli & Isles je kriminální seriál z prostředí bostonského oddělení vražd. Hlavními postavami jsou detektiv Jane Rizzoli a soudní lékařka Maura Isles. Ty společně se svými kolegy musí řešit nejen nové případy, ale také se vypořádat se stíny minulosti, které ohrožují jejich vlastní životy.

 

 

 

 

Robinsonův ostrov

Robinsonův ostrov

Největší televizní dobrodružství začíná! Osmnáct odvážných Čechů bojuje na opuštěném ostrově o dva a půl milionu korun a titul prvního českého Robinsona. V cestě jim stojí hlad, vyčerpání, vzájemná rivalita i krutá příroda.

 

 

 

 

Rodinka na kousky / Life in Pieces

Rodinka na kousky_Life in Pieces

Významné momenty v evoluci velké rodiny jsou zachycení v sérii medailonků.

 

 

 

 

Roseanne

Roseanne

Každodenní život americké rodiny z dělnické třídy.

 

 

 

 

 

Roswell New Mexico

seriál Roswell-New-Mexico

Hrdinka – dcera ilegálních imigrantů, se vrací do svého rodného městečka Roswellu v Novém Mexiku. Zde objeví šokující pravdu o své lásce z dětství, který nyní pracuje jako policista: ve skutečnosti je to mimozemšťan, který celý život skrýval své schopnosti. Hrdinka chrání jeho tajemství, oba se opět sblíží a společně se snaží odhalit jeho původ. Pak však dojde k násilnému útoku a vládní akce skončí odhalením větší mimozemské přítomnosti na Zemi. Začíná politika strachu a nenávisti, která hrozí odhalením i hrdiny a tohoto prohlubujícího se romantického vztahu.

 

 

 

Rozvod / Divorce

Rozvod_Divorce

Pár zápasící s dopady neúspěšného rozvodu, nejen kvůli sobě, ale také kvůli dětem a prátelům.

 

 

 

Runaways

Runaways

Šest teenagerů, kteří sotva dovedou vystát jeden druhého, se musí spojit kvůli zastavení plánů svých rodičů, kteří – jak zjistí – jsou superpadouši ve skryté organizaci. Podle Marvel komiksů.

 

 

 

 

Rychle a zběsile: Závodníci v utajení / Fast & Furious Spy Racers

seriál Rychle-a-zběsile-Závodníci-v-utajení_Fast-Furious-Spy-Racers series

Animovaný seriál, který vychází z úspěšné filmové série Rychle a zběsile.

Skupina teenagerů infiltruje elitní ligu závodníků, kterou ovládá podlá organizace usilující o vládu nad světem.