Menu

T

 

Tajemství kruhu / Secret Circle

Příběh o mladé čarodějce, která se přistěhuje do nového města, kde jak zjišťuje, není čarodějkou pouze ona. Navíc jak se zdá, je součástí tajemného klanu a hlavní postavou ve staletí trvající bitvě dobra se zlem. Na motivy knižní série od L.J.Smith, která napsala také Upíří deníky. A stejně jako u Upířích deníků, za převedením na televizní obrazovky stojí Kevin Williamson.

 

 

 

Tajemství pravdy / The Legend of the Seeker

Příběh Tajemství Pravdy se odehrává ve vzdálené zemi, ve věku mečů, draků a kouzel. Richard je obyčejný lesní průvodce, který žije v malém městečku Hartland v Západozemí, jen kousek od hranice oddělující je od Středozemí, kde vládne magie. O Hledači, zlém krutovládci Darkenu Rahlovi ani o moci kouzel zatím nemá tušení. To vše se změní ve chvíli, kdy potká krásnou Kahlan Amnell a zamiluje se do ní.

 

 

 

 

Tajný život pana Ávily

seriál Tajný život pana Ávily

Roberto Ávila je obyčejným otcem od rodiny. Živí se jako pojišťovací agent. Na první pohled by bylo velmi obtížné na něm hledat nějakou tu mouchu. Ale přece jen jedna taková existuje. Roberto je zároveň nájemný vrah, o čemž jeho rodina vůbec netuší. Roberto pracuje pro místní zločineckou organizaci, ve které se bude volit nový boss. Ke vší smůle je Roberto zvolen přímo do jejího čela. Ovšem v tu chvíli se dává do pohybu sled událostí, kterých bude Roberto ještě trpce litovat a jeho rodina s ním.

 

 

 

Take Two

Take Two

Ella je bývalou hvězdou populárního krimi seriálu, která se jako mnozí umělci ocitla ve spárech drog a alkoholu. Dala se ale na léčení a nyní se snaží oživit svou hereckou kariéru. Rozhodne se proto v rámci výzkumu na novou roli sledovat při práci soukromého detektiva Eddieho. Ten z této situace není vůbec nadšený, ale ukáže se, že Ella dokáže být docela užitečná. Podaří se jim společně vyřešit důležitý případ, což má za následek nárůst nových klientů. Všichni totiž chtějí, aby pro ně tato dvojice pracovala.

 

 

Taken

Taken

Původní příběh smrtícího agenta CIA 30 let před filmy Taken, ve kterém se mrtí mexickému drogovému kartelu za smrt své sestry a nachází cestu zpět do USA, aby se stal částí nového týmy operativců.

 

 

 

Taková moderní rodinka / Modern family

Americký komediální seriál nám představuje novodobý rodinný klan, v jehož čele stojí šedesátník Jay Pritchett se svou novou mladou manželkou a vyženěným synkem, Jayova dospělá dcera se třemi potomky a syn, který se svým partnerem právě adoptoval dítě.
Kdysi osvědčený rodinný model žena + muž + dvě až tři děti už je dávno minulostí a tento americký sitcom nám představuje moderní rodinu z počátku 21. století.

 

 

 

Takoví normální Američané / The Americans

Takoví normální Američané_The Americans

V 80. letech setrvávají spící agenti KGB jako manželský pár na předměstí Washingtonu D.C.

 

 

 

 

Teachers

Teachers

Komedie se točí okolo šesti učitelek na základní škole. Ženy se snaží formovat mysli i celé životy mladé generace Ameriky, i když to vypadá, že samy nemají uspořádány vlastní životy. Tyto učitelky opravdu mění svět, ať už odmítáním čtení pohádek, protože „někdy princ Krasoň chce chodit i s jinými lidmi“, nebo flirtováním s místním „sexy taťkou“.
Seriál je založen na stejnojmenném webseriálu v hlavní roli s komičkami, které si říkají The Katydids.

 

 

Temný případ / True detective

Dva detektivové spolupracují při sedmnáct let trvajícím pronásledování sériového vraha v Lousianě.

 

 

 

 

Teorie velkého třesku / The Big Bang Theory

Dva fyzici Leonard a Sheldon rozumí úplně všemu, od nepřekonatelné gravitace černých děr po spletitou strukturu atomů. Jenže když vezmete ty atomy a zformujete z nich ženu, jsou oba vědátoři v koncích. Když se do sousedního bytu přistěhuje Penny, žena se všemi atomy na těch pravých místech, začne se soukromý vesmír pánů Leonarda a Sheldona rozpínat do netušených rozměrů. Tvůrci série Chuck Lorre a Bill Prady vytvořili skvělou melanž vědy, superhrdinů i sexu. Jim Parsons a Johnny Galecki v hlavních rolích rozesmějí každého.

 

 

The A Word

The A Word

Vícegenerační rodina se musí naučit spolupracovat v momentě, kdy je jejich nejmladšímu synovi siagnostikován autismus. Podle izraelské série The Yellow Papers.

 

 

 

 

The ABC Murders

seriál The-ABC-Murders

Třídílná minisérie je adaptací detektivky Vraždy podle abecedy z roku 1936 od královny detektivních románů Agathy Christie.

Hercule Poirot pátrá po geniálním sériovém vrahovi, který si své oběti vybírá podle abecedy.

 

 

 

The Affair

The Affair

Provokativní drama stanice Showtime, které zkoumá citové a psychologické důsledky mimomanželské aféry. Příběh je vyprávěn odděleně z ženského a mužského úhlu pohledu. V centru dění se nachází Alison, mladá žena pracující jako servírka v populární hospůdce v Hamptons. Alison se snaží dát život dohromady, než se stane tragédie. Její manžel Cole se snaží, ale selhává jak u manželky, tak finančně. Jeho ranč, který byl v jeho rodině po několik generací, totiž hodně prodělává. Jejich manželství se dále zkomplikuje ve chvíli, kdy Alison začne mít aféru s Noahem, učitelem na střední škole v New Yorku, který tráví své léto právě v Hamptons.

 

 

The Alienist

The Alienist

sycholog, reportér a policistka v utajení pronásledující sériového vraha v New Yorku pozdního 19, stletí. Podle novely Caleba Carra.

 

 

 

 

The Arrangement

The Arrangement

Jedna z největších akčních hvězd světa nabídne 10 000 000 dolarů za falešnou svatbu s herečkou, která chce odstartovat svou kariéru.

 

 

 

 

The Blacklist: Redemption

The Blacklist Redemption

Bývalý utajený agent se přidává k soukromé žoldácké organizaci, která řeší mezinárodní problémy příliš nebezpečné nebo citlivé pro americkou vládu, zatímco se snaží zjistit více o své stíny zahalené rodině a vlastním původu.

 

 

 

 

 

The Bold Type

The-Bold-Type

Sutton, Kat a Jane pracují pracují v redakci jednoho z populárních časopisů, kde se starají o to, aby byl nadále publikován. Během své práce však hledají samy sebe, což zahrnuje i jejich osudové lásky.

 

 

 

 

 

The Brave

Členové elitní speciální jednotky obětují i osobní věci, aby provedli nebezpečné mise pro Americkou DIA…

 

 

 

 

The Conners

seriál The ConnersSpin-off seriálu Roseanne, který vypráví příběhy rodiny Connerových.

Po náhlých událostech jsou Connerovi nuceni čelit každodenním událostem nezvyklým způsobem.

 

 

 

 

The Cool Kids

seriál The Cool Kids

Tři kamarádi v domově důchodců jsou místní největší samci. Vítr z plachet jim však záhy vezme nejnovější člen komunity, rebelská dáma, která je připravená nastolit nový řád. Hrdinové si připadají, jako by se znovu ocitli na střední škole. Jen je jim už přes 70 let.

 

 

 

 

The Crossing

The Crossing

Malé rybářské město je zaplaveno úprchlíky před genocidou, která ničí jejich domov – odehrává se v Americe 180 let v budoucnu.

 

 

 

 

The Crown

The Crown

Alžběta II., nejdéle vládnoucí britská panovnice. Zažila několikeré premiéry, krušné časy, krizi ale i velká propouštění. Přesto vše ale na britském trůně vytrvala a nepodlehla. Právě v tomto historicky životopisně mapujícím seriálu jsou vylíčeny nejenom její začátky jakožto mladičké nezkušené panovnice, ale také zákulisní politické machinace, intriky, ale i těžká (ať už morální, sociální či ekonomická) rozhodnutí, jež musela až do dnešních dnů učinit. Rozhodnutí, jež dopomohla Velké Británii být tím, čím je dnes.

 

 

The Defenders

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist se dají dohromady, aby v New Yorku bojovali se zločinem.

 

 

 

 

 

The Deuce: Špína Manhattanu

seriál The Deuce Špina Manhattanu

V raných sedmdesátých letech zažíval pornoprůmysl překotný vývoj těsně po své legalizaci. A byl to tvrdý svět, do kterého se následně promítl vzestup HIV, kokainová epidemie, násilí a spousta nemovitostí.

Dva bratři, dvojčata, Vincent a Frankie Martino, byli velcí hráči na Times Square. Stáli ale také za zrodem sexuálního průmyslu, když se k nim připletla prostitutka Candy, která pod jejich okny dlouho šlapala a která měla velkého podnikatelského ducha.

 

 

The Enemy Within

seriál The-Enemy-Within

Erica Shepherd je bývalá agentka CIA. Známá je ale především jako zrádkyně Spojených států a díky tomu si momentálně odpykává doživotní trest v nejpřísněji střežené věznici. Přestože je to proti všemu, v co kdy věřil, je agent FBI Will Keaton (Chestnut) nucen požádat o pomoc právě tuto ženu. Nikdo jiný mu chytit lidi, které ona zná tak dobře, nemůže pomoci. Koneckonců, chytit špiona může jedině ten, kdo umí přemýšlet jako špion…

 

 

 

 

 

The Exorcist

The Exorcist

Dva velmí rozdílní kněží pracují na děsivých případech démonického posednutí. Na motivy filmu z roku 1973.

 

 

 

 

The Expanse

The Expanse

V budoucnosti vzdálené 200 let se hledání zmizelé dědičky na opuštěném plavidle v pásu asteroidů změní v závod napříš galaxií kvůli odhalení děsivého tajemství. Podle knih James S. A. Coreyho.

 

 

 

 

The Fall

seriál The Fall

Psychologický thriller, který zkoumá životy dvou lovců. Jedním z nich je sériový vrah, který pronásleduje své náhodné oběti v okolí města Belfast, a druhým je talentovaný detektiv; žena pracující pro metropolitní policii, a pověřena jeho dopadením.

 

 

 

 

The Flash

Barrymu Allenovi je pouhých 11 let, když je jeho matka zavražděna během zvláštního incidentu. Jako by tohle nestačilo, z vraždy byl obviněn Barryho otec. Po této tragédii se o Barryho stárá detektiv Joe West, otec jeho nejlepší kamarádky Iris.

Z Barryho vyroste výborný vyšetřovatel, který je odhodlán odhalit, co stálo v pozadí smrti jeho matky. Hledá nejrůznější vědecké objevy i záhady, které mohou mít souvislost s jejím incidentem. Posledním objektem jeho zájmu se stává urychlovač částic vyvinutý geniálním fyzikem Harrisonem Wellsem. Wells a jeho tým věří, že půjde o průlom v medicíně a průmysu. Během demonstrace ovšem dojde k výbuchu a vyvolání umělé bouře, během které je Barry zasažen bleskem.

Po devíti měsících v komatu se Barryho život zásadně mění (jako by dosavadní události nestačily). Získal neuvěřitelnou rychlost. Ze začátku je schopností ohromený, ale celkem brzo zjistí, že není jediný, koho bouře něčím obdařila – a ne všichni chtějí své nové možnosti používat k dobru ostatních.

Nějaký čas po tomto incidentu roste ve městě počet únosů, úmrtí a dalších událostí. Barry proto vidí svůj nový cíl v ochraně města, ale nezapomíná ani na zjištění příčin matčiny smrti a očištění jména svého otce. Svět se ale o jeho skutcích brzi dozví – ale ne jako o něčem, co udělal Barry…o věcech, které má na svědomí Flash – nejrychlejší muž na planetě…

 

The Fosters

Puberťačka Callie Jacobs je umístěna do pěstounské péče lesbického páru a jejich potomstva biologických, adoptivních a podporovaných dětí.

 

 

 

 

The Frankenstein Chronicles

V 19. století jsou v Londýně nalezena sešité části těl a policie má podezření na vědce zkoušejícího oživit mrtvé.

 

 

 

 

The Gifted

Normální rodina se stává štvanci před vládními složkami, když zjistí, že jejich dítě je supermutant. Seriál z komiksového univerza X-Menů.

 

 

 

 

The Good Cop

seriál The Good Cop

Čestný polda Tony Caruso mladší dostává životní rady od svého bezohledného otce a bývalého policisty Tonyho Carusa staršího, ať už jde o pracovní povinnosti nebo milostný život.

Seriál se inspiruje stejnojmennou izraelskou televizní předlohou.

 

 

 

The Good Doctor

The Good Doctor

Mladý doktor se syndromem učence a potížemi ve vztazích s ostatními lidmi začíná pracovat na pediatrické klinice v přestižní nemocnici.

 

 

 

 

The Good Fight

The Good Fight

Poté, co špičková právnička přijde finančním podvodem o všechny prostředky, je nucena založit si vlastní společnost a tentokrát se postaví na trochu stranu, která obvykle prohrává. Spinoff serálu Dobrá manželka.

 

 

 

The Good Place

The Good Place

Velmi komplikovaná žena je omylem poslána do nebe, kde se snaží zapadnout a žít dobře dle očekávání jejího nebeského mentora.

 

 

 

 

The Grand Tour

The Grand Tour

Oblíbené trio je zpět. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se vrací v novém seriálu The Grand Tour, který je nepřímým pokračováním jejich posledního působení v Top Gearu. Naše trojka se vydává na cestu po celém světě, kde testuje různá auta, plní úkoly a především si užívají život jako „motoristi ve středním věku“, kdy každou epizodu uvádí v jejich mobilním stanu.

 

 

 

The Haunting of Hill House

seriál The Haunting of Hill House

Moderní zpracování stejnojmenného románu Shirley Jacksonové.

 

 

 

The Hour

seriál The Hour

Seriál ze zákulisí spouštění prvních televizních zpráv ve Velké Británii v roce 1956.

 

 

 

 

 

The Kevin (Probably) Saves the World

The Kevin (Probably) Saves the World

Sebestředný muž se při životních peripetiích se od božské bytosti doví, že jeho úkolem je zachránit svět.

 

 

 

 

The Kids Are Alright

seriál The Kids Are Alright

Příběh je zasazen do 70. let. Komedie sleduje tradiční rodinu irských katolíků, kteří se snaží navigovat velkými i drobnými změnami během jedné z amerických nejbouřlivějších dekád. Patří do pracující třídy a žijí na předměstí Los Angeles. Mike a Peggy vychovávají svých osm zlobivých synů, kteří si žijí životy pod minimálním rodičovským dohledem. Jejich domácnost se obrátí vzhůru nohama, když se nejstarší syn Lawrence vrátí zpět domů a oznámí, že končí v semináři, aby se vydal zachránit svět. Časy se mění a tato rodina již nikdy nebude stejná. Je zde deset lidí, tři ložnice, jedna koupelna a každý kope sám za sebe.

 

 

The Last O.G.

The Last O.G.

Ganster propuštěný po 15ti letech z věznice se obtížně přizpůsobuje změnám ve světě i zjištění, že má dvojčata  – syny, o kterých nikdy nevěděl.

 

 

 

 

The Little Drummer Girl

seriál The Little Drummer Girl

Špionážní drama inspirované slavnou knihou, kterou v roce 1983 publikoval John le Carré.

Příběh je zasazen do 70. let. Izraelský konzulát v Západním Německu je zničen bombovým útokem, za který je podle všeho zodpovědný brilantní a nepolapitelný Palestinec a jeho síť špionů. Aby Izraelci zabránili dalším útokům, rozhodují se jednat. Do svého týmu naverbují mladou Charlie, herečku britského původu, která má za úkol dostat se do týmu nepřítele.

 

 

The Looming Tower

The Looming Tower

Pohled na rivalitu mezi FBI a CIA a jak mohla neúmyslně připravit scénu pro Úsámu bin Ládina a události 11. září. Podle faktografické knihy Lawrence Wrighta.

 

 

The Magicians

The Magicians

Středoškolský student přichází na tajnou školu a zjišťuje, že svět z oblíbených knih jeho dětství je skutečný, amgie existuje a hrozby kolem představují nebezpečí pro něj a všechny, které má rád. Podle knih Lva Grossmana.

 

 

 

 

The Man in the High Castle

seriál The-Man-in-the-High-Castle-1024x576

Jestli jste někdy chtěli vědět, jak by svět vypadal, pokud by druhou světovou válku vyhrálo nacistické Německo, máte možnost. Seriál z produkce Amazonu natočen na motivy slavné novely Philipa K. Dicka (v roce 1963 za ni dostal cenu Hugo) diváka přivádí do světa, ve kterém byli spojenci poraženi. Je rok 1962 a USA jsou nyní rozdělené na tři části. Východní ovládá nacistická vláda, západní Japonci a mezi nimi je pak neutrální území.

Mezi vítězi každopádně nevládnou nejlepší vztahy a v poslední době se navíc mezi obyčejnými lidmi začal šířit nelegální film, který vykresluje válku a její výsledek ve zcela jiném světle. Je možné, že by odboj mohl mít ještě v Americe šanci?

 

The Mandalorian

seriál The-Mandalorian

Po příbězích Janga a Boby Fetta se ve vesmíru Star Wars objevuje další válečník. Mandalorian je zasazen do období po pádu Impéria a před vznik Prvního řádu. Sledujeme strasti osamělého pistolníka na periferii galaxie, která nepodléhá pravomoci Nové republiky.

 

 

 

 

The Marvelous Mrs. Maisel

seriál The Marvelous Mrs. Maisel

Miriam Maiselová, které mnoho lidí neřekne jinak než Midge, je židovská žena v domácnosti, která vede prakticky dokonalý život. Má dvě děti, manžela, nádherný byt a všechno, čeho se dotkne, se promění ve zlato. To všechno se ovšem mění v momentě, kdy jí její manžel Joel, obchodník a strádající komik, sdělí šokující novinu o tom, že má poměr se svou sekretářkou a že už s Midge nechce žít.

Díky souhře okolností se Midge v opilosti ocitne na pódiu klubu Gaslight, kde si jejího bravurního improvizovaného výstupu všimne tamější pracovnice Susie, která v Midge spatří nevídaný talent, na němž je ochotná s ní pracovat. Midge si není jistá, zda by se touto cestou měla vydat, avšak s postupem času si uvědomuje, že komedie by mohla být jejím životním posláním.

 

 

The Mayor

The Mayor

Hip hopový rapper se kvůli publicitě rozhodne kandidovat na starostu města. Nakonec je ale opravdu zvolen a uvědomí si, že má skutečnou příležitost změnit věci k lepšímu…

 

 

 

 

The Mick

Jedna si vzala boháče, druhá – její sestra Mick – se probíjí každodenní existencí na ulici. Tu bohatou chce ale zatknout FBI a tak i s manželem zdrhá a nechává Mick na krku své rozmazlené děti a panství…

 

 

The Mindy Project

Úspěšná mladá doktorka je zklamaná, že její osobní život nepřipomíná ideál, který čeká z romantických komedií.

 

 

 

 

 

 

The Neighborhood

seriál The Neighborhood

Ten nejhodnější chlap ze středozápadu USA se nastěhuje se svou rodinou do rušného a drsného sousedství v L.A., kde ne všichni oceňují jeho extrémní chuť udržovat aktivní sousedské vztahy. To samozřejmě zahrnuje i jeho nového souseda Calvina.

 

 

 

 

The Originals

Klaus (Joseph Morgan) se usídlí ve Francouzské čtvrti New Orleans, kterou pomohl vybudovat. Zde se potkal se svým bývalým chráněncem Marcelem (Charles Michael Davis), jenž nyní nadpřirozenou čtvrť vede. Hayley (Phoebe Tonkin), která teď nosí Klausovo dítě, se v New Orleans také nachází. Drží ji tam čarodějky (Daniella Pineda, Danielle Campbell), které chtějí svrhnout Marcela. Za svým bratrem přijíždí i Elijah (Daniel Gillies) a nejspíš i Rebekah (Claire Holt).

 

 

The Orville

Prapodivná posádka excentrických lidí i mimozemšťanů prožívá v 25. století nejrůznější příhody na průzkumné misi lodi Orville.

 

 

 

 

The Other Two

seriál The-Other-Two

Americká komedie o 29letém ambiciózním herci, který se snaží prorazit do lepšího hereckého světa, než ve kterém se právě nachází. Jeho o rok starší sestra, bývalá slavná dětská tanečnice, má obdobné problémy se svojí kariérou. Hřebíčkem do jejich „rakve“ se stane jejich mladší bratr, který se ve 12 letech stane přes noc velice slavným, a to díky internetu.

 

 

 

The Outpost

seriál The Outpost

Dobrodružný seriál sleduje mladou dívku jménem Talon. Talon je poslední přeživší z rasy zvané „Černokrevní“ a prahne jenom po jediné věci – pomstít svoji rodinu. Na cestě na konec světa odhaluje, že vládne nadpřirozenou mocí, kterou se musí naučit ovládat.

 

 

 

The Oval

seriál The-Oval

Nově zvolený prezident Spojených států se se svou rodinou stěhuje do Bílého domu.

 

 

 

 

The Passage

seriál The-Passage

Epický thriller o tajném vládním lékařském zařízení, kde se experimentuje s nebezpečným virem. Ten má schopnost vyléčit všechny nemoci světa, ale stejně dobře může způsobit zánik celého lidstva. Desetiletá Amy Bellafonte je vybrána jako testovací subjekt pro tento experiment. Brad Wolgast je federální agent, který se stane jejím novým nevlastním otcem, jeho úkolem je dívku za všech okolností chránit.

 

 

 

The Protector

seriál The-Protector

Mladý muž jednoho dne odhaluje, že vládne zvláštními schopnostmi. Aby ochránil Istanbul a celé lidstvo, musí se naučit svoje schopnosti dokonale ovládat.

 

 

 

 

The Punisher

The Punisher

Poté, co se pomstil za smrt své manželky a dětí v Hell´s Kitchen v New Yorku, odkrývá válečný veterán hlubší spiknutí…Podle Marvel komiksu.

 

 

 

The Purge

seriál The Purge

Nacházíme se v alternativní verzi Spojených států, kterým vládne totalitní politická strana. Ta se rozhodla zavést dvanáctihodinovou událost zvanou Očista, během které jsou veškeré zločiny, včetně vraždy, zcela legální a nikdo za ně nebude zpětně potrestán. Zdánlivě nepropojení občané jsou nuceni vyrovnat se se svou minulostí, zatímco zjišťují, jak daleko jsou ochotní zajít, aby přežili noc.

Seriálová adaptace stejnojmenné filmové série.

 

 

The Rain

The Rain

Uplynulo již deset let, co agresivní virus vyhubil skoro většinu obyvatelstva Skandinávie. Dva mladí sourozenci se vydávají na nebezpečnou cestu, aby našli další skupinku přeživších. Pomoci jim má otcův notebook, kde jsou uloženy poznámky ke smrtelnému viru.

 

 

 

The Ranch

seriál The Ranch

Bývalý poloprofesionální hráč amerického fotbalu se po krátké kariéře vrací na rodinný ranč, aby zde přebral byznys. Najde zde ale svého bratra, který chce to samé.

 

 

 

 

The Resident

The Resident

Idealistický mladý doktor začíná praxi v nemocnici, jejíž šéfchirurg používá svou pozici k zakrytí vlastních omylů.

 

 

 

 

The Romanoffs

seriál The Romanoffs

Romanovci byla ruská dynastie vládnoucí v téže zemi od roku 1613 až do roku 1917, kdy v Rusku vypukla Velká říjnová revoluce a k moci se dostali bolševici v čele s Vladimirem Iljičem Leninem. Jedním z důvodu pádu tak mocného rodu byla první světová válka, která měla za následek hladomor, hospodářskou a ekonomickou krizi v zemi. Tyto události čím dál více podrážely nohy stávajícímu carovi Mikulášovi a v březnu roku 1917 byl přinucen k abdikaci. Zhruba o rok a půl později byl společně s jeho rodinou popraven ve sklepení azylového domu v Jekatěrinburgu popravčí četou.

Po těchto tragických událostech se po celém světě začali objevovat jedinci, kteří tvrdili, že jsou potomci této carské rodiny. Všechny tvrzení byly prokázány jako nepravdivé, a to i díky testům DNA po roce 1991. Tento osmidílný projekt v každém díle sleduje jednu osobu, která věří, že je potomek slavné dynastie Romanovců a nárokuje si její bohatství.

 

The Rookie

seriál The Rookie

Příběh se inspiruje skutečnou událostí. Hlavním hrdinou je John Nolan, nejstarší bažant na policejním okrsku v Los Angeles. Je ve věku, kdy ostatní policisté dosahují vrcholu své kariéry, nicméně Nolan se v této době rozhodne zahodit svůj pohodlný maloměstský život a přestěhuje se do města andělů, aby si zde splnil svůj celoživotní sen a stal se policistou. Nyní je obklopen bažanty o dvacet let mladšími než on sám. Hrdina musí zvládnout nebezpečný, humorný a nepředvídatelný svět „mladého“ policisty, nicméně je rozhodnut vytěžit ze svého druhého pokusu o životní štěstí maximum.

 

 

The Royals

The Royals

Rodinné drama o královské rodině ve fiktivní verzi moderní Británie, ve které se nejmladší následník trůnu zamiluje do dívky z Americké dělnické rodiny.

 

 

 

 

 

The Sinner

seriál The Sinner

Detektiv se snaží zjistit, jaká dlouho potlačovaná událost dovedla matku k vražednému záchvatu. Podle románu německé spisovatelky Petry Hammersfahr.

 

 

 

 

The Son

seriál The-Son

Multigenerační drama sledující zrození americké supersíly skrze vzestup a pád texaského ropného impéria.

Založeno na knize Philippa Meyera.

 

 

 

 

The Truth About the Harry Quebert Affair

seriál The Truth About the Harry Quebert Affair

Seriál je inspirován stejnojmennou novelou od Jöela Dickera.

V centru dění se ocitá literární ikona, Harry Quebert. Harry je jednoho dne znenadání obviněn z vraždy 15leté dívky, která byla mnoho let nezvěstná a její tělo bylo nalezeno na Harryho pozemku.

 

 

 

 

 

 

The Twilight Zone 2019

seriál The-Twilight-Zone-2019

 

Když pravda není pravdou, v jaké dimenzi vlastně jste? Moderní zpracování stejnojmenné původní mysteriózní antologie z roku 1959.

 

 

 

The Umbrella Academy

seriál The-Umbrella-Academy

Na základě populárních komiksů, které vytvořil a napsal Gerard Way a ilustroval Gabriel Bá.

Sleduje osudy odcizených členů dysfunkční rodiny superhrdinů – The Monocle, Spaceboy, The Kraken, The Rumor, The Séance, Number Five, The Horror a The White Violin. Kteří společně pracují na vyřešení tajemné smrti jejich otce.

 

 

 

The Terror

The Terror

Výprava do nezmapovaných území má za cíl najít legendární Seveozápadní průchod. Královská námořní expedice ale uvízne v ledovém sevření a útočí na ni neznámý predátor. Fiktivní spekulace o historických událostech podle novely Dana Simmonse.

 

 

 

The Whispers

Neznámá síla manipuluje děti ke svým vlastním cílům, často skrze způsobování vražd a nehod. Děti jí nevědomky pomáhají a nebezpečí pro lidskou rasu roste…

 

 

 

 

The Wire: Špína Baltimoru / The Wire

Originální seriál z produkce HBO, který zkoumá 5 nejčastějších nemocí velkých měst. Narkotika, pašování, byrokracii, školní systém a tisk. Co víme o Baltimoru? Je to špinavá díra, plná drog, pašeráků, zkorumpovaných politiků jako vlastně každé druhé město tohohle zvráceného světa. Na druhou stranu jsou tu však taky blázni jako je policejní detektiv Jimmy McNulty, kteří se tím svinstvem prohrabávají a pro vlastní potěšení z něj vytahují odpadky.

 

 

 

 

This is us

Seriál sleduje několik skupinek lidí, jejichž životy se prolínají nečekaným způsobem.

 

 

 

 

Tidelands

seriál Tidelands

Tidelands je příběhem Calliope „Cal“ McTeer, která se po 10 letech, ve věku 24 let, vrací z vězení do rodné rybářské vesnice Orphelin Bay. Jediní, kdo ji s radostí vítají, jsou její bratr Augie McTeer a místní policista Som Corey Welch. Poklidnou hladinu vesnice rozvíří nález mrtvoly rybáře na pláži. Mladá žena postupně odhaluje všechna tajemství, skryté zločiny, tajemné obyvatele uzavřené komunity i svůj vlastní původ.

 

 

 

Timeless

Timeless

Vědec, voják a profesor historie cestují zpět časem, aby zabránili nebezpečnému zločinci změnit dějiny Ameriky za pomoci ukradeného stroje času.

 

 

 

 

Titans

seriál Titans

Nový superhrdinský seriál z DC Universa.

Titans je skupinka mladých nebojácných hrdinů vedených Nightwingem, bývalým Batmanovým chráněncem, který byl dříve známý jako Robin.

 

 

 

Tom Clancy’s Jack Ryan

seriál Tom Clancy´s Jack Ryan

Jack Ryan sleduje nadějného analytika CIA, který je poprvé vtažen do nebezpečného úkolu v terénu. Ryan odhalí vzorec v teroristické komunikaci, který ho vrhne do centra nebezpečného manévru s novou odnoží teroristů, kteří hrozí globálním ničením.

 

 

 

 

Top gear

Z původně obyčejného auto-moto pořadu se díky obrovské divácké úspěšnosti stala komediálně laděná televizní série z produkce BBC, zabývající se přehlídkou, předváděním a úpravou různých automobilů, zpravidla těch novějších a velmi výkonných.

 

 

 

 

Tráva / Weeds

Americký komediálně laděný seriál vypráví o osamělé matce Nancy Botwinové, která po manželově smrti začne pokoutně prodávat marihuanu, aby uživila rodinu. A přitom nakoukne do lecjakých tajemství skrývajících se za domovními dveřmi sousedů.

 

 

 

 

 

Travelers

Cestovatelé časem z budoucnosti pošlou své mysli zpět a obsadí těla lidí v přítomnosti. Chtějí tak společně zachránit lidstvo před mnoha hrozícími katastrofami.

 

 

 

Treadstone

seriál Treadstone

Treadstone je tajný projekt, ve kterém CIA cvičí supervojáky a umisťuje po celém světě jako spící agenty, dokud nenastane čas na jejich smrtící úkol.

 

 

 

Troy Fall of a City

Troy Fall of a City

Klasický příběh lásky mezi Paridem a Helenou, která zažehla trojskou válku popsanou v Homérově Illiadě.

 

 

 

 

TURN

Akční drama odehrávající se v létě roku 1778. Hlavním hrdinou je farmář jménem Abe Woodhull, jenž společně se svými přáteli z dětství dá dohromady skupinu nazvanou The Culper Ring, která se v roli špionů zapojí do americké války za nezávislost…

 

 

 

Tým Škorpion / Scorpion

Výstřední mladý génius a jeho tým brilantních potížistů je najat úřadem národní bezpečnosti a chrání Ameriku před high-tech hrozbami.

 

 

 

 

Tři Kluci a nemluvně / Baby Daddy

Z Bena se ze dne na den stane táta, když před svým vchodem objeví odložené malé dítě, které tam nechala jeho bývalá přítelkyně. Ben se rozhodne holčičku vychovávat. Pomocnou ruku mu podá jeho máma, bratr Danny, nejlepší kamarád Tucker a jeho dobrá kamarádka Riley, která je do Bena v skrytu duše zamilovaná.
Půlhodinový seriál se natáčí v Los Angeles před živým publikem