Menu

Z

 

Z Nation

Z Nation

Skupina nedobrovolníků zkouší po zombie apokalypse dopravit přeživšího do vzdálené laboratoře. V jeho krvi se může skrývat lék na zkázu, ale on sám skrývá temné tajemství.

 

 

 

 

Zákon gangu / Sons of Anarchy

Zákon gangu_Sons of Anarchy

SoA je motorkářský gang působící ve fiktivním americkém městě Charming u mexických hranic. Gang vedený Clayem (Pearlmen) a jeho nevlastním synem, hlavním hrdinou, Jaxem. Živí se převážně obchodem se zbraněmi. Seriál mapuje působení gangu, obchody se zbraněmi, Jaxovy pochyby o směřování gangu, osobní spory mezi členy, do kterých zasahuje v neposlední řadě rodina. Největší hrozbou pro SoA je však agentka ATF a místní zástupce šerifa.

 

 

Zavolejte porodní sestřičky / Call the Midwife

Zavolejte porodní sestřičky

V 50tých letech 20. století se v západním Londýně zamíchají porodní sestřičky a jejich asistentky jeptičky do životů rodin, o které se starají.

 

 

 

 

 

Zelený servis / High Maintenance

Zelený servis_High Maintenance

Přátelský Brooklynský dealer marihuany dodává zboží svým výstředním klientům. Podle webové série Vimea.

 

 

 

 

Ženatý se závazky / Married with Children

Ženatý s závazky_Married with Children

Otec misantrop, máma líná veš, dcera nymfomanka s IQ bahna a dysfunkční syn…rodinka k pohledání a jeden z prvních rodinných sitcomů, který se k nám ve své době vůbec dostal…

 

 

 

 

Živí mrtví / Walking Dead

Živí mrtví _Walking dead

Seriál Walking Dead vznikl podle stejnojmeného komiksu. Jde o příběh o následcích apokalypsy, která proměnila lidi v zombie a mezí těmito živými mrtvými se snaží přežít skupinka těch, kterým se tohle vyhlo a cestují skrze USA. Hledají nový domov, pokud možno bez zombií.

Vede je Rick Grimes, původně policejní důstojník. S rostoucím zoufalstvím se posouvají hranice toho, co jsou schopni udělat, aby zůstali naživu. Roku 2010 byl seriál oceněn Zlatým globem a získal také cenu AFI TV za nejlepší seriál roku a v roce 2011 Saturn Award, kterou udílí Academy od Science Fiction, Fantasy & Horror Films v USA.

 

Živí mrtví Počátek konce / Fear the Walking Dead

Živí mrtví Počátek konce Fear the Walking Dead

Různorodá skupina lidí se sjednotí, když si uvědomí, že ohlášený výrus je ve skutečnosti začátek zombie apokalypsy (což bude zobrazeno v Živí mrtví ).

 

 

 

Zlatá sedmdesátá / The 70s Show

Zlatá 70tá_That´ 70s show

Eric, Donna, Fez, Jackie, Michael a Steven, které spojují radosti a strasti dospívání, bydlí v Point Place ve Wisconsinu. Píše se rok 1976 a parta teenagerů tu společně prožívá celou řadu zábavných dobrodružství i malérů.
Komediální seriál, jehož děj se vrací do 70. let minulého století, se odehrává od května 1976 do prosince 1979 v Point Place ve Wisconsinu, kde se svými rodiči žije partička teenagerů. Vede je sedmnáctiletý středoškolák Eric Forman (Topher Grace), dále k nim patří jeho přítelkyně ze sousedství Donna Pinciottiová (Laura Prepon), Fez (Wilmer Valderrama), který přijel do Ameriky ze zahraničí na studijní výměnu, Jackie Burkhartová (Mila Kunis) a Michael Kelso (Ashton Kutcher), kteří se spolu věčně rozcházejí a zase usmiřují, a také věčný teoretik Steven Hyde (Danny Masterson). Parta, kterou spojují obdobné radosti i smutky dospívání, se většinou schází u Erika, kde přemýšlejí o životě, o rodičích a o budoucnosti, ale spolu také zažívají celou řadu zábavných dobrodružství i malérů.

 

Zornův syn / Son of Zorn

Zornův syn_Son of Zorn

Po 10 letech se na Zemi vrací Zorn, legendární animovaný válečník, který se snaží spojit se svým živým synem Alanem a exmanželkou Edie, zatímco trpí běžným předměstským životem a prací v kanceláři. Tohle je pro něj mnohem těžší než myšlenky na válku, která právě probíhá na jeho domovském světě Zephyrii.

 

 

 

Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Zoufalé manželky_The Desperate Housewives

Je to možné? Mary Alice Youngvypadá tak šťastně. Má krásný dům na předměstí, spolehlivého manžela, dítě a spoustu dalších věcí. A to všechno se rozhodla opustit? Zdá se, že to tak je, i když člověk by tomu raději nevěřil. Ovšem i ty nejtěžší pochyby zaniknou v momentě, kdy tato žena končí svůj život výstřelem revolveru.

 

Zpátky do školy / Community

Zpátky do školy_Community

Jeff Winger, právník, jehož diplom byl zrušen, musí zpět do školy, konkrétně na veřejnou vysokou školu v Greendale. Stává se členem studijní skupiny, do které také patří Pierce, sexista důchodového věku, Britta, mladá atraktivní žena s nízkým sebevědomím, Shirley, čerstvě rozvedená afroameričanka, Abed, závislák na popkultuře, Annie, mladá perfekcionistka a Troy, bývalá středoškolská fotbalová hvězda. Co taková skupina dokáže předvést, se brzy uvidí.

 

 

Ztraceni / The Lost

Ztraceni _The Lost

Ztroskotanci, kteří přežili havárii letadla na neznámém ostrově uprostřed oceánu, nemají naději na záchranu. Jsou ztracení. Ztratili se i ve vlastních životech a svá tajemství už nemohou vyhnat a skutky odčinit. Nové dobrodružství z nich ale vytáhne to nejlepší i nejhorší, netušené schopnosti či vnitřní sílu. Ale je všechno takové, jak se zdá a má všechno nějaký důvod a smysl? Záhadný ostrov začíná vydávat svá tajemství…v nejlepším seriálu roku 2005