Menu

0 – 9

100, The

Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili, jestli je Země znovu obyvatelná.

 

 

 

 

11.22.63

11.22.63

Kdybyste měli možnost změnit minulost, udělali byste to? Jake Epping (James Franco), středoškolský učitel z Maine, se od svého přítele Ala (Chris Cooper) dozvídá, že má možnost cestovat do roku 1960. Jake se tedy může pokusit změnit minulost svého kamaráda Harryho (Leon Rippy), jehož otec brutálně zavraždil zbytek rodiny – Harryho matku, bratra a sestru, a také pátrat po strůjcích atentátu na J. F. Kennedyho, který byl zavražděn 22. listopadu 1963. Seriál vznikl na motivy knihy Dallas 63 (Stephen King) a jedním z producentů je J.J. Abrams.

 

12 opic / 12 Monkeys

Sledujeme cestu člověka poslaného z postapokalyptické budoucnosti do dnešních dnů, kdy má předejít rozšíření nákazy, která v budoucnu téměř vyhubí lidstvo…

 

 

 

 

13 Reasons Why

13 Reasons Why

Kamarád mrtvé dívky obdrží krabici s kazetami, na které dívka podrobné rozebírá důvody, proč si vzala život, ale které chtěli někteří její spolužáci utajit. Podle knihy Jay Asher.

 

 

 

1864

1864

Válečné drama popisující události, které skončily mohutným konfliktem mezi Dánskem a Německým spolkem (Prusko a Rakousko) v roce 1864. Jádrem sporu se stalo území Šlesvicka, které se Dánové pokusili začlenit do svého státu. Německý spolek samozřejmě reagoval obratem a po krvavých střetech vše skončilo smlouvou, podle které bylo toto sporné území postoupeno Prusku a Rakousku.

 

 

1883

seriál 1883

Rodina Duttonů se vydává na cestu na západ skrze plantáže směrem k poslednímu místu nezkrotné Ameriky. Jsme na počátku západní expanze a sledujeme rodinu, která se snaží utéct před chudobou a najít lepší budoucnost v zemi zaslíbené – v Montaně.

Seriál je prequelem k dramatu Yellowstone.

 

 

1890

1890

Mladý, přesto již svými moderními vyšetřovatelskými metodami a úspěchy proslavený detektiv Jánoš Marton (Ján Koleník) z Pešti přijíždí na zámek Betliar řešit tajemnou brutální vraždu služky. Na Gemeru jej vítá místní rázný strážmistr Vilém Černý (Stanislav Majer), kterému přítomnost až příliš sebevědomého vyšetřovatele z Pešti v jeho rajónu, a povinnost s ním spolupracovat není vůbec po chuti… A zdá se, že Martonův pobyt nevyhovuje ani místním, k technickým novinkám nedůvěřivým obyvatelům, kteří před vědou upřednostňují víru v magii a pověry; vyšetřovatelova přítomnost je trnem v oku i obyvatelům zámku – mocné šlechtické rodině Wisniewskych, ve které má každý své tajemství… Jak se ukazuje, vražda služky není zdaleka natolik jednoduchá, jak by si vyšetřovatelé přáli; navíc to není ani jediné zvláštní úmrtí mladé ženy v této oblasti… Marton s Černým tedy stojí před nelehkou výzvou – překonat vzájemné nesympatie a spolu pátrat po zvráceném pachateli, kterým je podle vesnických povídaček nadpřirozený „Démon“… A podle Martonovy teorie první sériový vrah v dějinách Uherska.

 

1899

seriál 1899

Seriál sleduje loď s migranty, kteří míří na Západ z Londýna do New Yorku. Pasažéři jsou takovým mixem Evropanů, které spojují sny a naděje přicházející s novým stoletím a budoucností v zahraničí. Když objeví další loď migrantů na otevřeném moři, jejich cesta nabere nečekané obrátky. Co najdou na druhé palubě, promění jejich cestu do země zaslíbené v hororovou noční můru.

 

 

1983

seriál 1983

Fiktivní příběh je zasazen do alternativní historie. Píše se rok 2003 a studená válka je plném proudu. Polsko je policejním státem pod nadvládou Sovětského svazu a železná opona v Evropě nebyla nikdy svržena. Nadaný student a zdiskreditovaný policista odhalují rozsáhlé spiknutí, které před 20 lety udrželo železnou oponu stát.

 

 

2 $ocky / 2 Broke Girls

2 socky_2 broke girlsRozmazlená, ale schopná princeznička Caroline (Beth Behrs) přišla vinou otcových podvodů o peníze a musí se začít živit jakoukoli prací. Přijme proto místo servírky ve Williamsburg Diner, kde se seznámí s pohodářkou Max (Kat Dennings). Ta je z chudých poměrů, a jestli někdy mívala nějaké ambice, dávno na ně zanevřela. Její jedinou radostí vyjma randění je pečení lahodných košíčků.Caroline spatří v Maxině cukrářském nadání podnikatelský potenciál, a cesta za splněním snu o vlastním byznyse může začít.

 

 

24 hodin

Osm perných dnů (tj. osm sezón v průběhu devíti let) Jacka Bauera v rozmezí bezmála patnácti „seriálových“ let. „24“ má nespočet chyb (nevyrovnanost jednotlivých dílů jak kvalitou tak scénářem, někdy zbytečná natahovanost), ale v rámci žánru konspiračně-politických akčních seriálů nemá konkurenci. Ano, je to ve své podstatě čisté béčko, ale po většinu sérií sakra kvalitní béčko, kterému během nejvydařenějších sezón většina regulérních akčňáků nemá šanci konkurovat.

 

 

24: Legacy

24 Legacy

Bývalý Army Ranger se spojí s bývalým ředitelem CTU, aby odhalili propracovanou síť teroristů odhodlaných pomstít smrt svého vůdce a získat seznam spících agentů v USA.

 

 

 

28 dní děsu / 28 Days Haunted

seriál 28-dni-desu

V rámci experimentu s paranormálními jevy podle teorií Eda a Lorraine Warrenových stráví tři týmy dvacet osm dní na nejstrašidelnějších místech po celé Americe.

 

 

 

3%

3%

První originální seriál z produkce Netflixu natáčený v Brazílii kompletně v portugalštině. Seriál je zasazený do budoucnosti, kde se nůžky mezi bohatými a chudými stále více rozevírají. Obyvatelé ale dostávají jednou za život šanci dostat se do lepší společnosti. Uspějí pouze tři procenta zúčastněných. Tento výběr je od začátku nemilosrdný a krutý.

 

 

30 případů majora Zemana

30 Případů majora Zemana

Největší ideologický projekt ČST, oslavující aparát VB. Sledujeme životní osudy Jana Zemana se kterým prožijeme 30 let. Jan Zeman se vrací z koncentračního tábora společně s Kalinou a doktorem Veselým. Poté co vyřeší jen jako amatér svůj první případ verbuje ho Kalina do řad vznikající SNB. Je jako čekatel SNB poslán do Kateřínské Hory. Zde se poté setkává s Jirkou Hradcem se kterým se po vyřešení ilegálního přecházení hranic dostává do Prahy…

Kontroverzní seriál podle povídek Jiřího Procházky má vesměs politický podtext. Překrucuje se zde pravda vždy ve prospěch komunistické strany. Díly kolem roku 1968 dodnes vzbuzují diskuzi.

 

30 stříbrných

seriál 30-stribrnych

Otec Vergara, profesí exorcista, boxer a také bývalý vězeň žije v zapadlém městě uprostřed ničeho, aby zde mohl začít žít nový život. Brzy se ale na místě začnou objevovat paranormální jevy. S pomocí starosty a městské veterinářky se snaží vyřešit tajemství prastaré mince. Ta by mohla být jednou ze třiceti, které Jidáš dostal zaplaceny za zradu Ježíše Krista. Brzy se naši tři hrdinové dostanou do centra globálního spiknutí zahrnujícího samotnou Svatou stolici a ohrožující svět, tak jak ho známe.

 

42 dní temnoty / 42 Days of Darkness

seriál 42-dni-temnoty-42-Days-of-Darkness

Boj ženy o nalezení pohřešované sestry. Ta bude muset bojovat proti nedbalosti institucí, předsudkům osamělosti a obtěžování ze strany médií.

 

 

 

4400

Toto jsou příběhy čtyř tisíc čtyř set lidí, kteří jednoho dne beze stopy zmizeli a později byli znovu nalezeni, často dezorientovaní a vypovídající o únosech mimozemskými civilizacemi. Nepamatují si, co se přihodilo, nevědí, kde byli, mají jen matné záblesky v paměti, které však vydají za všechny vzpomínky světa. Někteří z „navrátilců“ byli navíc nadáni mimořádnými schopnostmi a nelidskými talenty. Kdo nás to zkoumá? Přichází v míru? Nebo se naopak jedná o předzvěst války světů? Jsme vydáni na milost a nemilost mimozemské rase, jež vykazuje sílu, které lidstvo není schopno konkurovat…

 

 

 

61st Street

seriál 61st-Street

Moses Johnson je nadějný středoškolský atlet, který je vtažen do nechvalně zkorumpovaného kriminálního právního systému v Chicago. Policie jej zadrží jako údajného člena gangu a hrdina se ocitá v hledáčku policistů i právníků, kteří hledají, na koho svalit vinu ohledně smrti policisty, který zemřel během nepovedeného drogového zátahu.

 

 

 

 

666 Park Avenue

666 park avenue

Mladý pár ze středozápadu, Jane Van Veen a Henry Martin, přicházejí do New Yorku za kariérou a snad i lepším životem. Oba jsou proto uneseni možností spravovat historickou budovu. Tuto nabídku dostanou od Gavina Durana, který budovu vlastní společně se svou manželkou Olívií. Velmi rychle je ale zřejmé, že ve hře jsou ještě další síly a mladá dvojice to rozhodně nebude mít lehké…

 

 

 

68 Whiskey

seriál 68-Whiskey

Sledujeme různé muže a ženy, kteří pracují jako armádní zdravotníci v Afghánistánu. Jejich základna, kde žijí, se jmenuje “The Orphanage”. V tomto nebezpečném světě se snaží přežít.

 

 

 

 

9 1 1

9 1 1

Policie, paramedici a hasiči včetně pracovnice tísňové linky čelí denním krizovým situacím a současně problémům vlastních životů.

 

 

 

 

9-1-1 Lone Star

9-1-1-Lone-Star

Policista z New Yorku se přestěhuje spolu se svým synem do Austinu, kde musí pomáhat lidem v nouzi, ale zároveň se také musí vypořádávat s problémy v osobním životě.

Seriál je spin-offem 9-1-1.

 

 

 

9JKL

Čerstvě rozvedený muž je zaseknutý v bytě v New Yorku (9K) mezi svými rodiči (9J) a svým bratrem (9L).