Menu

A

 

A Discovery of Witches

seriál A Discovery of Witches

Adaptace úspěšné historicko-fantastické novely Deborah Harknessové.

Diana Bishopová, historička a také čarodějka, nachází Ashmole 782 s vědomím, že musí vyřešit její tajemství. Pomoc jí nabízí tajemný Matthew Clairmont. Ale on je upír a čarodějky by nikdy upírům věřit neměly.

 

 

A jak to bylo dál / And Just Like That…

seriál A-jak-to-bylo-dal-And-Just-Like-That...

Revival populárního seriálu Sex ve městě.

Minisérie sleduje Carrie, Charlotte a Mirandu, tři kamarádky, které se i po padesátce snaží v New Yorku vypořádat s náročnými tématy jako láska a přátelství.

 

 

 

A Million Little Things

seriál A Million Little Things series

Děj vypráví příběh o skupince přátel z Bostonu, které různé okolnosti zavedou různými cestami. Všichni ale v tomto momentě svého života stagnují na místě. Když jeden z nich náhle zemře, pro ostatní je to budíček, aby konečně začali pořádně žít.

 

 

 

 

A Series of Unfortunate Events

A Series of Unfortunate Events

Osiřelé baudelairovic děti musí přechytračit svého ďábelského poručníka Hraběte Olafa, který používá mnoho kliček a převleků, aby pro sebe získal jejich rodinné dědictví. Adaptace knih Lemony Snicketa.

 

 

 

A Teacher

seriál A-Teacher series

Adaptace filmu z roku 2013. Příběh sleduje aféru středoškolské učitelky, která si začne milostnou aféru se svým studentem.

 

 

 

 

A Very English Scandal

A Very English Scandal

Třídílná minisérie je adaptací stejnojmenného románu Johna Prestona.

Příběh je zasazen do Anglie 60. let minulého století, tedy do doby dekriminalizace homosexuality. Jeremy Thorpe, předseda liberální strany, je zároveň nejmladším předsedou jakékoliv britské politické strany za posledních 100 let a zoufale se snaží utajit svůj románek s Normanem Scottem, který by mohl jeho slibně rozvíjející se politickou kariéru zničit během několika sekund. Thorpe je až natolik zoufalý, že hodlá zosnovat vraždu svého bývalého milence…

 

 

A.P. Bio

A.P. Bio

Když se zneuctěný profesor filosofie z Harvardu dostane na místo středoškolského učitele, rozhodne se pomstít svému rivalovi pomocí překvapivě chytrých studentů z hodin pokročilé biologie.

 

 

 

Abbott Elementary

seriál Abbott-Elementary

Skupinka odhodlaných a nadšených učitelů se spolu s ředitelem vydává do veřejné školy v Philadelphii. Zde musí čelit různým překážkám, ale jsou odhodláni pomoct studentům vzdělávat se a uspět v životě. I když jich je málo a nemají dostatek finančních prostředků, svou práci milují… i když nemají zrovna v lásce postoj zdejších učitelů, co se vzdělávání dětí týče.

 

 

Absentia

AbsentiaAgentka FBI záhadně zmizí během vyšetřování případu sériových vražd a je prohlášena za mrtvou. Po půl roce je nalezena polomrtvá v zapadlé chatrči a poslední půlrok si nepamatuje. Její rodina je pryč, její identita je poškozena a je hlavní podzřelou v nové sérii vražd…

 

 

 

 

Acapulco

seriál Acapulco

Sny mladého Mexičana se stanou skutečností, když dostane práci snů v nejžhavějším resortu v Acapulcu. Brzy si však uvědomí, že tato práce je komplikovanější, než se mohlo zdát.

 

 

 

Ackley Bridge

seriál Ackley-Bridge

Dojde ke spojení dvou škol a jejich ředitelka náhle musí čelit všemožným konfliktům a řešit spory mezi problémovými žáky.

 

 

 

 

 

Advokát / The Lincoln Lawyer

seriál Advokat-The-Lincoln-Lawyer

Mickey Haller je nenapravitelný idealista. Hrdina vede svou právní kancelář vzadu ve své limuzíně Lincoln Town Car. Přijímá všechny případy, ty velké i ty malé, kdykoliv lidé v Los Angeles potřebují právní pomoc.

Seriál je adaptací bestsellerů od Michaela Connellyho, které se v roce 2011 dočkaly také filmového zpracování.

 

 

After Life

seriál After-Life

Tony měl perfektní život. Jenže poté, co mu náhle zemře manželka, pomýšlí na to, že spáchá sebevraždu. Namísto toho se ale rozhodne úplně změnit svou osobnost. Už mu nadále nezáleží, co si o něm ostatní myslí. Teď trestá svět za smrt své ženy a bude žít tak dlouho, dokud bude moct říkat a dělat to, co chce on sám. Sám to vidí jako svou superschopnost – jenže svět a jeho přátelé se z něj budou snažit udělat znovu dobrého člověka.

 

 

Aftertaste

seriál Aftertaste

Easton West je trochu výbušný, ale byl mezinárodně uznávaný kuchař celebrit až do svého velkého skandálu, kvůli kterému musel opustit výsluní a vrátit se do svého rodného města v Adelaide Hills.

 

 

 

 

 

 

Age of the Living Dead

seriál Age-of-the-Living-Dead

Zatímco je Amerika izolovaná od zbytku světa, lidé a upíří spolu koexistují díky mírové dohodě. Nicméně každá ze stran vymýšlí plán, jak by tu druhou mohli vyhladit.

 

 

 

Agent / The Spy

agent The-Spy

60. léta. Eli Cohen, izraelský úředník, z něhož se stal agent, v hlubokém utajení vyráží na nebezpečnou a dlouhou misi do Sýrie, kde má špehovat pro Mosad.

 

 

 

 

Agent Carter / Marvel´s Agent Carter

Agent Carter_Marvel's Agent CarterPoté, co je Druhá světová válka u konce, agentka Strategic Scientific Reserve je převelena na kancelářskou práci. Rozhodne se ale pracovat v utajení pro milionáře a vynálezce Howarda Starka.

 

 

 

Agenti S.H.I.E.L.D. / Agents of S.H.I.E.L.D.

Díky událostem filmu Avengers proniklo vědomí o existenci bohů a dalších entit mezi obyvatele celého světa. Organizce S.H.I.E.L.D., která měla původně tyto informace zatajit, se proto jako tým expertů zabývá detekcí a odhalováním dalších nadlidí – ať už výsledků různých experimentů, nebo návštěvníků z jiných světů.

Celý tento tým navíc vede agent Phil Coulson, který vstal z mrtvých poté, co byl během Avengerů proboden Lokiho žezlem.

 

 

Ajťáci / The IT Crowd

V přeplněném a nevzhledném suterénu, hluboko v útrobách budovy Reynholm Industries se skrývají Roy a Moss – pracovníci oddělení informačních technologií, zlořečení i vysmívaní svými bezohlednými kolegy. Jejich život ve světě serverů a protipožárních překážek je násilně přerušen příchodem nové personální manažerky Jen, která toho ví o počítačích asi tolik jako lama (nebo kterýkoliv jiný sudokopytník). Jen nemá zájem pracovat v ubohém suterénu a Roy s Mossem nechtějí pracovat pod někým, kdo nerozumí BASICu a nikdy neslyšel o dvojkové soustavě. Časem však přijdou na to, že mít jako vedoucí ženu, může mít i své výhody.

 

 

Akta X / The X Files

Agent Mulder a agentka Scullyová, ústřední postavy seriálu Akta X, jsou agenti FBI, kteří vyšetřují případy, se kterými si nikdo nevěděl rady a nakonec je úředníci zavřeli do složky Akt X-nevyřešitelných případů. Ale pak se dostaly do rukou této nerozlučné dvojice –  nadšence pro paranormální jevy, který je přesvědčený, že mu sestru unesli mimozemšťané, a agentky věřící v Boha, která k paranormálu přistupuje těžce skepticky.

 

 

 

 

Alcatraz

21. března 1963 byl Alcatraz oficiálně uzavřen a všichni vězni byli odvezeni z ostrova. Tak alespoň zněla oficiální zpráva. Ve skutečnosti 302 vězňů zmizelo ze svých cel beze stopy, jako by se vypařili a dodnes o nich nikdo neslyšel. Vzhledem k tomu, že se pohřešovala banda hrdlořezů, nikdo se jejich zmizením nepotřeboval moc zabývat a vše bylo zameteno pod koberec jako jedna z mnoha nevysvětlitelných událostí. Celá věc upadla v zapomnění, až do chvíle, než o několik desítek let později, v dnešním San Francisku, jeden z vězňů nezačal zabíjet lidi. A vypadá tak jako by nezestárl ani o den.

 

 

 

Alchemy of Souls

seriál Alchemy-of-Souls

Osud dvou lidí se zamotá kvůli „hwanhonsool“ (návrat duše mrtvého k živým).

 

 

 

 

Alex, Inc.

Alex, Inc.

Radiový žurnalista riskuje budoucnost celé své rodiny v momentě, kdy se rozhodne opustit stabilní práci a začít vlastní podnikání. Podle autobiografického podcastu Startup Alexe Blumberga.

 

 

 

 

Alexa & Katie

seriál Alexa-Katie series

Americký sitcom se zaměřuje na dvě nejlepší kamarádky Alexu a Katie, které dychtivě očekávají začátek školního roku na střední škole. Ale již brzy obě poznají, že zapadnout do školního kolektivu nebude tak snadné, jak si původně představovaly.

 

 

 

 

Alias

Alias

Sydney Bristowová je na první pohled obyčejná vysokoškolská studentka, která si přivydělává v bance. Ve skutečnosti však pracuje jako agent pro tajnou organizaci. Když zjistí, že vlastně pracuje pro nepřátele státu, začne působit jako dvojitý agent…

 

 

 

 

All American

seriál All American

Hlavním hrdinou je talentovaný středoškolský fotbalista z Los Angeles, který je naverbován, aby hrál za tým Beverly Hills High. Následně se začnou propojovat životy dvou rozdílných rodin z rozdílných světů.

 

 

 

All American: Homecoming

seriál All-American-Homecoming

Mladá talentovaná tenistka z Beverly Hills a elitní basketbalový hráč z Chicaga se seznamují s vysokými nároky vysokoškolských sportů. Kromě toho se musí vypořádat s klady i zápory čerstvé dospělosti bez dohledu, zatímco navštěvují prestižní černošskou univerzitu.

Seriál je spin-offem sportovního dramatu All American (Fotbalový talent).

 

 

All of Us Are Dead

seriál All-of-Us-Are-Dead

Skupinka středoškoláků musí čelit velké krizové situaci. Hrdinové zůstanou uvězněni ve škole, zatímco venku rozpoutá peklo rychle se šířící zombie virus.

Seriál je adaptací úspěšného digitálního asijského komiksu Now at Our School.

 

 

All Rise

seriál All-Rise

Seriál sleduje oddané, chaotické, nadějeplné a občas absurdní životy soudců, žalobců a obhájců, kteří spolupracují s úředníky, ochrankou a policisty ve snaze docílit spravedlnosti pro lidi z Los Angeles, a to vše navzdory chybami naplněnému právnímu systému.

 

 

 

 

Allegiance

Rodina, jejíž členové jsou dlouho spící ruskou zpravodajskou jednotkou, je postavena před koflikt zájmů, Allegianceprotože jejich syn, který nezná rodinnou historii, je zároveň analytik CIA.

 

 

 

Ally McBealová / Ally McBeal

Hlavní hrdince Ally McBealové je dvacet osm let a je absolventkou práva na Harvardově univerzitě. Zatím je svobodná, přestože větší část svého života byla silně spjata s přítelem Billym Thomasem. Kamarádili se spolu od sedmi let. Hráli si dohromady na ulici, společně také prožili dobu studií a později se stali milenci. Když Ally byla vybrána ke spolupráci v prestižním právnickém časopisu Law Review a Billy ne, jejich cesty se náhle rozešly. Po nějaké době osud zavál Ally do „malé“ advokátní kanceláře, kterou vede její známý ze studií – Richard Fish. Ten se v prostředí soudů a právníků pohybuje jako vychytralý žralok, který přesně ví, kde a kdy navázat ty správné kontakty. Právě on nabídne Ally profesní útočiště. A ironií osudu zde hned první pracovní den potká svého Billyho. Ano, skutečně – toho samého, s nímž se kdysi tak dlouho a důvěrně znala. Jenomže Billy je teď ženatý s krásnou a chytrou blondýnkou…

 

 

Almost Family

Almost-Family

Adaptace australského seriálu Sisters. Hlavní hrdinka je jedináček. Její život se obrátí vzhůru nohama, když její otec, uznávaný doktor, prozradí, že použil vlastní sperma k umělému oplození a početí stovek dětí. Hrdinka má najednou dvě nové sestry. Tyto tři mladé ženy se pomalu začnou sbližovat a vytvoří si nečekané sesterské pouto.

 

 

 

Almost Paradise

seriál Almost-Paradise

Alex Walker je bývalý agent DEA, který byl donucen k odchodu do předčasného odchodu. Jeho život ohrožující boj s vysokým tlakem a zrada bývalého parťáka ho poslali tak daleko od bývalé práce, jak jen to šlo. Na malý tropický ostrůvek Cebu na Filipínách. Teď provozuje malinký obchod se suvenýry a pobírá invalidní důchod a tak nějak se pomalu snaží změnit z Jasona Bourna na Jimmyho Buffetta.

Luxusní ostrovní letovisko ale přitahuje bohaté a mnohdy i zločinecké elity z celého světa, často přímo Alexovi do rány. A tak navzdory své snaze na klidný nový život, se Alex vrací do světa nebezpečných lidí a smrtících situací, buď prostřednictvím svých přátel na místní policejní stanici, nebo, když se objeví lidé z jeho starého života. A problém je, že se mu to líbí…

 

 

Alone Together

Alone Together

Komedie Alone Together vypráví o dvou vyvrhelích společnosti. Oba pochází z různých světů a snaží se nalézt cestu do marnivé a statusem posedlé kultury města los Angeles. Po cestě však najdou víc, než si vůbec dokázali představit – vykoupení, které přijde v podobě jejich striktně platonického přátelství.

 

 

 

 

Altered Carbon

Altered Carbon

Ve 25. století je mysl vojáka se zvláštním výcvikem oživena kvůli vyšetřování podezřelého úmrtí. Podle novely Richarda K. Morgana.

 

 

 

Amber Brown

seriál Amber-Brown

Amber Brown je nefalšovaný pohled na dívku, která po rozvodu rodičů hledá svůj vlastní hlas prostřednictvím umění a hudby.

 

 

 

American Auto

seriál American-Auto

Příběh se odehrává ve velké automobilové firmě v Detroitu. Skupinka zakládajících členů se snaží znovu objevit identitu značky v rychle se měnícím automobilovém průmyslu.

 

 

 

American Crime Story

American Crime Story

Dramatizace slavných případů skutečného zločinu a tragédie.

 

 

 

 

American Horror Stories

seriál American-Horror-Stories

Seriálem je spin-offem hororové antologie American Horror Story. Každá epizoda vypráví samostatný uzavřený příběh.

 

 

 

American Horror Story

Od tvůrců Glee a Plastické chirurgie s. r. o. přichází nový kontroverzní počin s názvem American Horror Story. Tato podívaná nás zavede na předměstí L. A. do domu, ve kterém se událo několik záhadných úmrtí.
Děj seriálu sleduje rodinku z Bostonu, procházející si těžkou krizí. Aby rodina krizi zažehnala, přestěhují se právě do tohoto domu se záhadnou historií, kde chtějí začít nový život. Problémy však stále přetrvávají a navíc tajemná moc domu začne ovlivňovat obyvatele a jejich životy nevybíravým způsobem.

 

 

 

American Odyssey

Tři rodiny jsou rozvráceny v momentě, kdy jsou spletená vojákyně, rozčarovaný firemní právník a zneuctěný politický aktivista zataženi do stejného mezinárodního vojenského spiknutí.

 

 

 

 

 

American Princess

seriál American-PrincessAmanda, princezna z Upper East Side, zjistí jen hodiny před svou svatbou, že ji její snoubenec podvádí. Způsobí pořádnou scénu a uteče. Bez telefonu a možnosti vrátit se domů se ocitne na renesančním jarmarku, načež se dozví, že její výbuch se stal bulvární senzací. Nervově se zhroutí a začne přehodnocovat svůj život. Rozhodne se stát se novým děvčetem na jarmarku.

 

 

 

American Rust

seriál American-Rust

Rodinné drama sleduje snahu dosáhnout vytouženého amerického snu očima komplikovaného a kompromitovaného policejního šerifa Dela Harrise ve městečku oblasti Rust Belt v jihozápadní Pensylvánii. Když je syn ženy, kterou miluje, obviněn z vraždy, Harris se musí rozhodnout, co všechno je ochotný udělat, aby ho ochránil.

Seriál je adaptací stejnojmenného románu od Philippa Meyera.

 

 

Americký Chopper / American Chopper

seriál Americký Chopper

Seriál, který nás zavede do zákulisí firmy Orange County Choppers, kterou vedou otec a syn Paul Teutul Sr. a Jr. Ti vyrábí bohatým lidem motorky na zakázku.

 

 

 

 

Americký sen podle Cucu / Gordita Chronicles

seriál Americky-sen-podle-Cucu-Gordita-Chronicles

Carlota „Cucu“ Castelli je umíněná dvanáctiletá imigrantka z Dominikánské republiky se srdcem ze zlata. Cucu opustí svůj domov a školu v Santo Domingu, aby žila v Miami a šla si za americkým snem v 80. letech minulého století, když je sem převelen její otec, marketingový ředitel velké letecké společnosti. Cucu se ocitne ve zcela novém světě, na který nahlíží s humorem, odvahou a několika hodně špatnými volbami.

 

 

Americký táta / American Dad

Americký táta_American dadDalší animovaný seriál Setha MacFarlanea, tvůrce kultovního seriálu Family Guy. Opět sledujeme bláznivé osudy americké rodinky, která však v tomto případě není zrovna typická. Hlavou rodiny je Stan Smith, agent CIA, který se má neustále na pozoru a udělá cokoli pro ochranu svých bližních. Kromě něj, manželky Francine a jeho dvou dětí jsou však stálými členy rodiny také mimozemšťan Roger a německy mluvící zlatá rybka Klaus.

 

 

 

 

Američtí bohové / American Gods

Američtí bohové_American gods

Propuštěný podvodník se stane bodyguardem tajemného muže, který je ve skutečnosti jedním ze starých bohů a snaží se získat zpátky ztracenou slávu, kterou mu upřely nové bytosti. Podle románu Neila Gaimana.

 

 

 

 

Amyino plodné lůno / Inside Amy Schumer

Amyino plodné lůno / Inside Amy Schumer

Amy Schumer se v jednotlivých epizodách vždy zaměří na nějaké téma. Ať už se jedná třeba o špatná rozhodnutí, nebo náhodu. Formou jednotlivých skečů pak přehraje se svými hosty vybrané scény a situace, ve kterých se může člověk ocitnout.

 

 

 

 

 

Anatomie lži / Lie to me

Tim Roth coby Dr. Lightman je přední světový expert na detekci lži pomocí studia lidské mimiky, konkrétně mikrovýrazů tváře. On a jeho tým dokáží perfektně analyzovat řeč těla, barvu hlasu a mimiku a odhalovat tak lež a pravdu. Vyhmátnou pocity a postoje – nenávist, pohrdání i sexuální přitažlivost.Je jim to ovšem na překážku v osobních životech, protože toto umění nelze vypnout a nelze nevnímat, že lžou i přátelé nebo partneři.Skupina Dr. Lightmana Lightman Group spolupracuje například s FBI, CIA či dalšími agenturami a nechává se najímat na odhalování zločinů a výslechy svědků a podezřelých…

 

Anatomy of a Scandal

seriál Anatomy-of-a-Scandal

Minisérie se točí okolo záletnického politika, jehož život se začne rozpadat v momentě, kdy je obviněn ze znásilnění. Sophie je přesvědčená o tom, že je manžel nevinný, ovšem žalobkyně Kate je stejně silně přesvědčená, že zločin spáchal.

Podle bestselleru od Sarah Vaughan.

 

 

Andromeda

AndromedaKapitán Hunt a posádka lodi Andromeda mají znovu vybudovat Společenství Světů 300 let poté, co se soustava rozpadla.

 

 

 

 

 

 

Angel

Angel

Angel, upír s duší, po odchodu ze Sunnydale zamíří do L.A., kde chce pomáhat bezmocným a nadále pokračovat v boji proti zlu, aby tak aspoň částečně odčinil staré hříchy. Kromě jiného mu však život komplikuje i démonická právnická agentura Wolfram & Hart, která je přesvědčená o jeho důležitosti v blížící se apokalypse. Jeho tím tak čekají v tomto nikdy nekončícím boji krušné chvíle.

 

 

 

Angelyne

seriál Angelyne

Seriál podle článku od Garyho Bauma, který se v roce 2017 objevil v Hollywood Reporteru. Angelyne je příběh o slávě, identitě, přežití, billboardech, Corvette autech, spodním prádle, mužích, ženách, ženách testujících muže, mužích posedlých ženami, západním Hollywoodu, drahokamech, UFO, ale především o zářící královně vesmíru v růžovém – o Angelyne.

 

 

Anger Management

Anger ManagementCharlie (Charlie Sheen) je bývalý baseballový hráč, jehož kariéra byla předčasně ukončena, protože se ve zlosti pokusil zlomit basebalovou pálku o nohu a tím si přivodil trvalé zranění. Nakonec se sice stane úspěšným terapeutem kursu sebeovládání, ale jeho život je sužovaný exmanželkou a náctiletou dcerou, trpící obsedantně kompulzivní poruchou.

 

 

 

 

 

Animal Kingdom

seriál Animal Kingdom series

Seriál je inspirován stejnojmenným australským filmem z roku 2010. V centru dění stojí rodina kriminálníků, která musí čelit policii, ale i obyčejným smrtelníkům, kteří se nebezpečným hrdinům dostanou do cesty.

 

 

 

 

Anne

seriál Anne series

Děj vypráví příběh mladé dívky, třináctileté Anne Shirley, která je sirotkem žijícím na venkově v devatenáctém století. Anne má za sebou řadu nepříjemných zkušeností ze sirotčince a cizích domovů. Jednoho dne je však omylem poslána, aby žila u starší dámy a jejího bratra, což nezmění život jen jí, ale i jejímu okolí.

Inspirováno knižní předlohou Anna ze Zeleného domu od spisovatelky Lucy Maud Montgomery.

 

Another Life

seriál Another-Life

Niko Breckinridgeová je astronautka, která provádí svůj tým misí s cílem prozkoumat pradávný mimozemský artefakt. V průběhu vyšetřování musí všichni čelit nepředstavitelnému nebezpečí během mise, která by dost možná mohla být jejich poslední.

 

 

 

Aquarius

Krimiseriál na otivy skutečných událostí z roku 1967. Beatles okupují žebříčky hitparád, Amerika posílá svoje syny bojovat do Vietnamu a Sam Hodiak v podání Davida Duchovnyho je zkušený policajt, který vyšetřuje únos dcery prominentního právníka. Nejedná se ale o obyčejný únos, protože jistý mladík se má stát ještě slavnějším než kapela Beatles. Jeho jméno je Charles Manson.

 

 

Arcane

seriál Arcane

Každá legenda má svůj začátek. Děj se odehrává v utopickém Piltoveru. Dvě sestry se spolu se všemi dalšími snaží přežit ve městě, kde hrozí každou chvíli propuknutí zásadního konfliktu.

 

 

 

 

Archer

James Bond není jediným agentem pod sluncem, dalším takovým bojovníkem je Sterling Archer. Atraktivní agent slavné tajné služby ISIS. Avšak Archer není jen tak obyčejným agentem. Místo toho, aby neustále zachraňoval svět před zničením, raději utrácí většinu prostředků z konta přiděleného k čerpání při plnění misí za alkohol, stylové oblečení a hlavně za luxusní lehké děvy. Vše mu prochází jenom díky tomu, že jeho matka je šéfkou celé tajné organizace ISIS – od šesté řady pro CIA.

 

 

 

Archive 81

seriál Archive-81

Archivář Dan Turner dostane záhadný úkol. Má obnovit kolekci poškozených videokazet z roku 1994. Hrdina začne kousek po kousku dávat znovu dohromady práci dokumentární filmařky Melody Pendrasové, která vyšetřovala nebezpečný kult. Dan se do její práce ponořuje čím dál hlouběji, až je přesvědčený o tom, že Melody může zachránit od hrůzostrašného osudu, kterému musela před 25 lety čelit.

Seriál se inspiruje nalezeným záznamem nadpřirozeného hororového podcastu Archive 81.

 

 

Around The World In 80 Days

seriál Around-The-World-In-80-Days

Adaptace klasiky Julese Verna o panu Foggovi a jeho komorníkovi Passepartovi na cestě kolem světa, kterou musí absolvovat za 80 dní, aby vyhráli sázku.

 

 

 

Arrow

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu

 

 

Ash vs Evil Dead

Ash vs Evil Dead

Desetidílný seriál Ash vs. Evil Dead je dlouho očekávaným pokračováním kultovní hororové série, kterou odstartoval film Lesní duch. Bruce Campbell se vrací v roli Ashe, doplňovače zboží, stárnoucího proutníka a lovce příšer, který má místo ruky motorovou pilu. Posledních třicet let se mu úspěšně dařilo vyhýbat se zodpovědnosti, dospělosti i hrůzám ze světa zla. Když se však rozšíří smrtící epidemie a lidstvu hrozí zánik, Ash je konečně donucen čelit démonům – svým vnitřním i těm skutečným. Jak se ale ukáže, osud rozhodně nemá v plánu propustit tohoto nevšedního hrdinu ze svých „ďábelských“ spárů. Vedle Bruce Campbella se v seriálu představí i Lucy Lawlessová jako tajemná Ruby, která věří, že za propuknutím nákazy stojí Ash; Ray Santiago v roli přistěhovalce Pabla Simona Bolivara, idealisty, z něhož se stane Ashův věrný parťák; Dana DeLorenzová coby Kelly Maxwellová, náladová divoška, která se snaží utéct před svou minulostí; a Jill Marie Jonesová jako Amanda Fisherová, zneuznaná policistka státu Michigan, která se rozhodne vypátrat darebného Ashe a dokázat, že je zodpovědný za strašlivou vraždu jejího partnera.

 

Astrid & Lilly Save the World

seriál Astrid-Lilly-Save-the-World

Astrid a Lilly jsou nejlepší kamarádky, jejichž životy se zkomplikují, když náhodou otevřou portál do děsivě bizarní dimenze příšer. Osud světa je v jejich rukou a ony se musí stát drsnými hrdinkami, kterými mají předurčeno být… a zároveň přežít hrůzy střední školy.

 

 

 

Atlanta

AtlantaDva bratranci chtějí v Atlantě posunout dále svou rapovou kariéru.

 

 

 

 

 

Atypical

seriál Atypical

Mladík jménem Sam se nachází na autistickém spektru a rozhodne se najít si přítelkyni. Jeho touha po nezávislosti však způsobí, že se lépe pozná nejen Sam, ale i celá jeho rodina.

 

 

 

Avengers Sjednocení / Avengers Assemble

Padouch Red Skull umírá a aby zabránil nejhoršímu, rozhodne se spojit se zabijáckým MODOKem, aby společně unesli Kapitána Ameriku. Red Skull má v plánu pro sebe tímto způsobem získat zdravé tělo, do nějž by přenesl svou mysl. Poté, co je poražen spojenými silami týmu Avengers, se mu přece jen podaří svůj problém vyřešit. Iron Manovi sebere jeho brnění a nechá Tonyho Starka umírat. Ostatní hrdinové však Starkovi seženou brnění nové a při dalším útoku Skulla opět porazí.
Red Skull má ale v záloze ďábelský plán, jak se hrdinů zbavit jednou provždy. Chce jim vzít vše, co je jim drahé a to tak, že zařídí, aby je lidé nenáviděli, protože selhali v jejich záchraně. Aby vyrovnal síly, Skull sestaví vlastní tým, tentokrát samozřejmě super padouchů, kteří mu mají pomoci hrdiny zničit. Jak tento střet dobra se zlem dopadne?

 

 

Avengers: Nejmocnější hrdinové světa / Avengers: The Earth´s Mightiest Heroes

Po celovečerním trháku Avengers přichází animovaná seriálová verze doplňující historii postav (na kterou ve filmu nebylo místo) a také postavy další. Vítejte v týmu nejmocnějších hrdinů světa!

 

 

 

 

Avenue 5

seriál Avenue-5

Vesmírná turistická komedie, která se odehrává v budoucnosti, v době, kdy je solární soustava dostupná pro každého a lidé sem jezdí na dovolenou.

 

 

 

Away

seriál Away

Hlavní postavou je astronautka Emma Green, která je velitelkou kosmické lodi, jež letí na nebezpečnou misi.

 

 

 

 

Až po uši

Až po ušiTřináctidílný seriál, kterým společnost HBO Europe pokračuje ve vlastní české hrané tvorbě, režíroval Jan Hřebejk. Scénář napsaly Iva Klestilová a Tereza Dusová. Hlavní postavy vyprávění, které se milostně zaplétají v homosexuálních i heterosexuálních vztazích, ztvárnili oblíbení čeští herci a herečky. Seriál Až po uši začíná tam, kde většina seriálů podobného žánru končí. Nezanechává diváky stát na prahu domácností a ložnic, ale s nadhledem a humorem je zatahuje do koloritu vnitřních světů, kde mezi milostnými povyraženími prosakují na povrch obavy a traumata, před kterými hrdinové seriálu utíkají: matka alkoholička, nechtěně těhotná přítelkyně, ztracený otec, nevěrný manžel, sebevražda sestry nebo nešťastná láska. Všechna tato bolest se musí v něčem utopit: v sexuálních avantýrách, alkoholu nebo v práci. A za instantní řešení svých krizí musí samozřejmě každý také poctivě zaplatit.