Menu

Avengers: Sjednocení / Avengers Assemble

STAŽENÍ

Obsah:

Padouch Red Skull umírá a aby zabránil nejhoršímu, rozhodne se spojit se zabijáckým MODOKem, aby společně unesli Kapitána Ameriku. Red Skull má v plánu pro sebe tímto způsobem získat zdravé tělo, do nějž by přenesl svou mysl. Poté, co je poražen spojenými silami týmu Avengers, se mu přece jen podaří svůj problém vyřešit. Iron Manovi sebere jeho brnění a nechá Tonyho Starka umírat. Ostatní hrdinové však Starkovi seženou brnění nové a při dalším útoku Skulla opět porazí.
Red Skull má ale v záloze ďábelský plán, jak se hrdinů zbavit jednou provždy. Chce jim vzít vše, co je jim drahé a to tak, že zařídí, aby je lidé nenáviděli, protože selhali v jejich záchraně. Aby vyrovnal síly, Skull sestaví vlastní tým, tentokrát samozřejmě super padouchů, kteří mu mají pomoci hrdiny zničit. Jak tento střet dobra se zlem dopadne?

Verdikt:

Namlsán dvěma vynikající sériemi Avengers: The Earth´s Mightiest Heroes jsem se těšil na další kvalitní kousek. Bohužel tvůrci si asi řekli, že to, co předtím fungovalo v dospělejší formě, musí přece přizpůsobit náctiletým, protože nikdo jiný se na to stejně nekouká. Tam kde přibylo barev, ubylo příběhu, obsahu a vtipu. Propracované universum se stalo jakousi přebarvenou splácaninou, která se tváří strašně megavyhroceně a hrozně cool, ale uvnitř už nic není.

Plný názevAvengers – Sjednocení / Marvel´s Avengers Assemble
Status:
Žánr:Animovaný, akční, scifi, fantasy
Protagonisté: Adrian Pasdar, Fred Tatasciore, Muta'Ali Muhammad, Ralph Garman, Clark Sarullo, Lindsay Abernathy, Kevin Michael Richardson, Kari Wahlgren, Isaac C. Singleton Jr., Roger Craig Smith, Hynden Walch
Scénář:
Režie:
Stopáž: 22 minut
Rok výroby:2013
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:USA