Menu

B

 

B Positive

seriál B-Positive

Hlavním hrdinou je čerstvě rozvedený táta Drew, který potřebuje nutně najít dárce ledviny. Náhodou narazí na starou známou Ginu, která se mu dobrovolně nabídne. Společně si vytvoří nečekané pouto a vydají se na cestu, která oběma od základu změní život.

 

 

Babylon 5

Babylon 5

Vesmírná stanice v neutrálním prostoru a pět let ságy, která se tu odehrává.

 

 

 

 

Babylon Berlin

seriál Babylon-Berlin series

Rok 1929 – Berlín, Výmarská republika

První světová válka je sice dávno pryč, ale její následky devastují německý národ a jeho ekonomiku i po deseti dlouhých letech míru. Inflace dosahuje vesmírných čísel, stejně tak nezaměstnanost. Tyto podmínky jsou živnou půdou pro organizovaný zločin a politický extremismus. Na jaře roku 1929 se metropole utápí v obrovské ekonomické a kulturní krizi. Do města je z Kolína vyslán mladý policejní inspektor Gereon Rath. Ten je pověřen vyšetřováním případu, který je spojen s berlínskou mafií šířící pornografické snímky a obchodující se zbraněmi a drogami. Celé vyšetřování Gedeonovi a jeho spolupracovníkům změní navždy život.

 

Bancroftová / Bancroft

seriál Bancroftova

Bancroft je výborná policistka, která své práci obětovala celý život. Její kolegové jí plně důvěřují a uznávají, takže povýšení je už za rohem. Hrdinka vede operaci, ve které má zlikvidovat nebezpečný a pomstychtivý gang Kamara. U tohoto případu je hrdinka nucena používat nečestné a pochybné metody, nicméně šéf gangu Athif vládne městu železnou pěstí, je proto těžké jednání Bancroftové neuznávat a odsuzovat.

 

 

 

Banda: Ďábelské historky / Diabolical

seriál Banda-Dabelske-historky-Diabolical

Animovaný spin-off k seriálu Banda (The Boys). Seriál se bude skládat z 8 epizod, přičemž každá bude mít svůj vlastní uzavřený příběh.

Tvůrci o něm mluví, že je kdysi nadchl Animatrix a od té doby chtěli udělat něco podobného. Nyní se jim konečně jejich přání vyplnilo.

 

 

Banshee

Alan Ball, proslulý tvůrce seriálů True Blood – Pravá krev a Odpočívej v pokoji, přináší nové strhující akční drama, které vypráví o bývalém trestanci Lucasi Hoodovi (Antony Starr), jenž se neuvěřitelnou shodou okolností stane šerifem venkovského amišského městečka, když pátrá po ženě, kterou viděl naposledy před patnácti lety. Tehdy se po vyloupení klenotnictví Lucas dobrovolně vzdal policii, aby ona mohla uprchnout. Tato žena nyní žije v Banshee, říká si Carrie Hopewellová (Ivana Milicevicová), je vdaná za místního okresního prokurátora, má s ním dvě děti (z nichž jedno může být Lucasovo) a snaží se žít co nejnenápadněji…

 

 

Baptiste

seriál Baptiste series

Detektiv Julien Baptiste je se svou ženou na dovolené v Amsterdamu a nachomýtne se u vyšetřování případu zmizelé dívky, kterou vyšetřuje vrchni inspektorka amsterdamské policie, shodou okolností Julienova bývalá přítelkyně.

 

 

 

Barbaři / Barbarians

seriál Barbari-Barbarians

Osudy tří postav se propojují v bitvě v Teutoburském lese, kde germánští válečníci v roce 9. n. l. zastavili rozpínání Římské říše.

 

 

 

 

Barkskins

seriál Barkskins series

Seriál se odehrává ve Wobiku, malé vesničce na dnešním území kanadské provincie Quebecu. Katolická církev sem vysílá jezuitské kněze, aby konvertovali domorodé obyvatelstvo, zatímco Francie sem posílá lidi, kteří mají za úkol osídlit nová území. Mladé ženy se tu mají poznat se svými manžely a založit nové rodiny a pomoci tak kolonii k prosperitě. Tato nesourodá skupina vyvrženců, směska nepoctivých a nevinných, musí procházet brutálními obtížemi, nesourodými zájmy a spletitou loajalitou na konci 17. století v nové Francii.

Podle románu Pulitzerovou cenou oceněné Annie Proulxové.

 

Barry

Barry

Bývalý mariňák, který se živil jako zabiják najde své pravé místo v lokálním ochotnickém souboru.

 

 

 

 

Batesův motel / Bates Motel

Batesův motel_Bates motel

Motel Seafairer, stojící na okraji přímořského městečka White Pine Bay, zakoupí vdova Norma Luise Batesová, která zde hledá nový domov pro sebe a svého dospívajícího syna Normana. Nastěhují se do starého viktoriánského domu nad Seafairerem, který přejmenují na BATES MOTEL. Oba se seznamují s životem ve městě a obyvatelsvo je k nim celkem přátelské, až na šerifa Alexe Romera, který jakoby tušil, že ho už brzy čeká spousta práce. Komplikovaný vztah matky a jejího syna, ze kterého se jednou stane jeden z nejslavnějších psychopatů filmového plátna Norman Bates, nám přiblíží tento seriálový prequel ke slavnému hororu Alfreda Hitchcocka PSYCHO.

 

 

 

Battlestar Galactica

Battlestar Galactica

Cyloni byli stvořeni lidmi. Povstali proti nim. Vyvinuli se. Vypadají a cítí jako lidé. Někteří jsou naprogramováni, aby si mysleli, že lidmi jsou. Existují v mnoha kopiích. A mají plán. Vesmírná loď Galactica v čele pronásledované flotily, která se po útoku Cylonů na lidské vesmírné kolonie vydává za novou nadějí a domovem – bájnou 13. kolonií zvanou Země.

 

 

 

 

Batwoman

seriál Batwoman

Sledujeme Kate Kane, která pod maskou Batwoman chrání Gotham. A přitom se musí vypořádat s vlastními problémy.

 

 

 

Bažina / Rojst

Bazina-Rojst

V polském městě na začátku 80. let najdou zavražděnou prostitutku a vedoucího mládeže. Policie ale s případem zachází tak, že vzbudí podezření dvou novinářů.

 

 

 

Becoming Elizabeth

seriál Becoming-Elizabeth

Příběh se točí okolo mladé Alžběty Tudorovny, osiřelé dospívající dívky, která se při své cestě k trůnu zaplete do politických a sexuálních praktik na anglickém dvoře.

 

 

 

 

Belfer

Belfer

Polský učitel se přestěhuje do maloměsta, kde se připlete do vyšetřování brutální vraždy mladé dívky.

 

 

 

Belgravia

seriál Belgravia

Děj začíná na plese vévodkyně z Richmondu, který je uspořádán pro vévodu z Wellingtonu v červnu 1815 v Bruselu. Pozvánku získá i rodina válečného dodavatele James Trencharda. Jejich mladá dcera Sophia se zcela nepatřičně zahleděla do vikomta Bellasise, dědice jedné z nejvýznamnějších rodin v Anglii. Poté se ocitáme o dvacet pět let později, v novém luxusním londýnském okrsku Belgravia, který opět spojí životy některých účastníků plesu.

 

 

Believe

Believe

Levitace, telekineze, schopnost ovládat přírodu a dokonce i předpovídání budoucnosti… Všechny tyhle schopnosti má Bo od svých dvou let a i když jim nerozumí ani je zatím neumí pořádně kontrolovat, tak je má a musí se nimi naučit žít.
Zatím ji ochraňovala malá skupina lidí známá pod jménem „True Believers“. Jenže teď, když Bo dosáhla věku deseti let, jsou její schopnosti ještě silnější a ještě nebezpečnější než kdy dřív. Proto se „věřící“ obrátili na jediného člověka, který by se mohl ujmout role jejího ochránce na plný úvazek. Je jím Tate. Tate byl dosud neoprávněně uvězněn a moc se na tuto nabídku netváří. Jenže když uvidí, co Bo všechno dokáže, nechá se přesvědčit a jejich pouť započne. Musí být stále na cestě, aby ji dokázal ochránit před zlem, které touží po jejím daru.

 

Better Things

Svobodná matka se třemi dcerami se snaží postrčit dále svou kariéru v Hollywoodu.

 

 

 

 

Beyond

Beyond

Holden Matthews (Burkely Duffield) se probouzí po dvanácti letech z kómatu poté, co do něj za velmi podivných okolností upadl. Jakmile se Holden odpoutává od nemocničního lůžka, začínají se dít nezvyklé věci jak jeho přátelům, tak jemu samotnému. Stává se výjimečným člověkem, což má i své nevýhody. Zlí lidé vědí, co jeho mysl dokáže, chtějí si Holdena přivlastnit a užívat ho ke svým účelům.

 

 

 

Bez vědomí

Bez-vědomí-scaled-e1574371905773

Šestidílná špionážní minisérie, situovaná do doby rozpadu bolševického bloku. Sovětské impérium je nestabilní a přestává fungovat jako centrum moci, v jeho satelitech to vře. Poprvé od druhé světové války je reálná naděje, že se systém zhroutí, ale není jasné kdy a za jakou cenu.

Někteří emigranti se začínají předčasně vracet domů, ale vůbec nemají představu, co se odehrává, nakolik se svět změnil a jaká nebezpečí pro ně z toho plynou. Protagonistka příběhu se po 12 letech emigrace vrací domů spolu s manželem, který byl na Západě politicky aktivní. Brzy po návratu skončí v bezvědomí v nemocnici a poté, co se probere zjistí, že její manžel beze stopy zmizel. Brzy po něm začne pátrat, a tak se ocitne v neznámém a nebezpečném světě tajných služeb…

 

BH90210

seriál BH90210

Šestidílný reboot populárního teen dramatu z 90. let Beverly Hills 90210.

Herecký ansámbl původního seriálu se 19 let po jeho konci opět setkává, aby společně vytvořil jeho reboot.

 

 

 

Big Mouth

seriál Big-Mouth

Bizarní animovaná komedie od tvůrců Nicka Krolla a Andrewa Goldberga. Seriál je inspirován jejich vlastními zážitky, především dobrodružstvími z časů puberty.

 

 

 

 

Big Sky

seriál Big-Sky

Soukromá detektivka Cassie Dewel spojí síly s bývalou policistkou Jenny Hoyt, aby společně pátraly po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Brzy však přijdou na to, že sestry nejsou jedinými dívkami, které se zde ztratily. Hrdinky musí závodit s časem, aby vraha zastavily dřív, než unese další ženu.

 

 

Billy the Kid

seriál Billy-the-Kid

Epický dobrodružný seriál podle života Billyho Kida alias Williama H. Bonneyho. Sledujeme ho od dětství s irskými kořeny, přes počátky dráhy kovboje a pistolníka na americké frontě, až po jeho klíčovou roli ve válce v Lincoln County.

 

 

 

Birdgirl

seriál Birdgirl

Judy Ken byla právě jmenována ředitelkou světově největší a naprosto nepotřebné firmy Sebben & Sebben. Hrdinka, která tajně chrání ulice jako Birdgirl, nyní musí najít způsob, jak vyvážit svůj pracovní a superhrdinský život.

 

 

 

Bite Club

seriál Bite Club

Dva detektivové a bývalí snoubenci, kteří přežili útok žraloka, musí opět spojit síly dohromady. Jejich úkolem je chytit sériového vraha, který zároveň také loví je.

 

 

 

 

Black Books

Black Books

V antikvariátu grobiánského Ira Bernarda Blacka a jeho přítelkyně Fran zvané Kocovina, vám nejen nic neprodají, ale ještě vám vynadají, případně i namlátí.

 

 

 

Black Lady Sketch Show

seriál Black-Lady-Sketch-Show

Skeč komedie, která vypráví příběhy, kde jsou hlavní postavou černošky.

 

 

 

 

Black Lightning

Black Lightning

Když se jeho dcera přidá k místnímu gangu, stárnoucí superhrdina usoudí, že je čas opustit odpočinek. Podle DC komiksové série.

 

 

 

 

 

Black Sails

Black Sails

Příběhy kapitána Flinta a Johna Silvera ve zlatém věku pirátů, zhruba dvacet let před slavným Ostrovem Pokladů R. L. Stevensona.

 

 

 

 

Black-ish

Black-ish

Otec rodiny se snaží v dětech zachovat smysl pro rodinné černé dědictví navzdory tomu, že všichni žijí v převážně bílé čtvrti.

 

 

 

 

Bless This Mess

seriál Bless-This-Mess

Rio a Mike jsou novomanželé, kteří se rozhodnou přestěhovat z rušného New Yorku do venkovské Nebrasky. Jenže jejich představa pohádkově prostého života se velmi rychle střetává s realitou a dochází jim, že i jako farmáři budou muset čelit řadě strastí a obtíží.

 

 

Blindspotting

seriál Blindspotting series

Spin-off stejnojmenného filmu z roku 2018.

Hlavní hrdinkou je Ashley, která se musí vypořádat se zcela novými životními výzvami poté, co je Miles, její partner a otec jejího syna, poslán za mříže. Hrdinka se nyní musí i se synem přestěhovat k Milesově matce a nevlastní sestře.

 

 

Blood Drive

Blood Drive

Sci-fi drama odehrávající se v blízké budoucnosti zužované nedostatkem vody a vysokými cenami pohonných hmot. Jak si lze v těchto podmínkách přilepšit? Blood Drive. Smrtelný závod o několik miliónů dolarů pořádaný skupinou šílených individuí vyžívajících se v nechutnostech. K těmto individuím se nešťastnou náhodou dostane obyčejný policista Arthur (Alan Ritchson), který je donucen závodit společně s oblíbenou aktérkou závodu Grace (Christina Ochoa). Podaří se jim společně zvítězit v závodě aut, která jsou poháněna lidskou krví?

 

Bludné kruhy / I Know This Much Is True

seriál Bludné-kruhy-I-Know-This-Much-Is-True series

Podle stejnojmenného románu z pera Wallyho Lamba.

Rodinná sága o paralelních životech identických dvojčat. Tento příběh o zradě, obětování a odpuštění se odehrává ve Spojených státech ve 20. století.

 

 

Bluestone 42

Bluestone 42

Pyrotechnická jednotka v Afgánistánu. Na začátku zemře veterán. Po návratu do tábora mužstvo zjistí, že dorazila nová vojenská kaplanka – blonďátá kočka s prořízlou pusou. A kromě jiných situací začnou skoro všichni chlapi uvažovat, jak se téhle krásné duchovní dostat do kalhotek.

 

 

Bob Hearts Abishola

seriál Bob-Hearts-Abishola

Obyčejný úředníček ve středních letech dostane infarkt. V nemocnici se neočekávaně zamiluje do zdravotní sestřičky – imigrantky z Nigérie. Hrdina se rozhodne dosáhnout toho, aby mu dala žena šanci.

 

 

 

 

Bobovy Burgery / Bob´s Burgers

Bobovy burgery_Bob´s Burgers

Bob a jeho prazváštní rodina provozuje speciálku na hamburgery.

 

 

 

 

 

Bodyguard

seriál Bodyguard

Britský thriller vypráví fiktivní příběh Davida Budda, válečného veterána a hrdiny, který v současné době pracuje pro vládní bezpečnostní agenturu. Do pěkné šlamastiky se dostane, když je mu udělen úkol chránit ministryni vnitra – Julii Montague, jejíž politika jde proti všemu, v co David věří. Je pro ni David jako osobní strážce tou největší hrozbou?

 

 

 

Bohéma

seriál Bohéma

Šestidílný cyklus odkryje osudy prvorepublikových hvězd stříbrného plátna za druhé světové války a po ní a ukáže, co všechno se dělo mimo zraky kamer a jak tenká mohla být hranice mezi bohémským životem ve filmových studiích a smrtí v koncentračním táboře. V rolích hereckých ikon se objeví například David Novotný jako Jaroslav Marvan nebo Vladimír Javorský jako Vlasta Burian.

Bohéma se vrací do období druhé světové války, kdy se mění celý svět a ním i život do té doby oslavovaných filmových hvězd. linie mezi bohémským životem v barrandovských studiích a koncentrákem či popravištěm byla v té době velice tenká. Lidé balancovali mezi přepychem a smrtí, mezi zradou a odbojem, mezi zbabělostí a hrdinstvím. Někdy ti samí lidé kolaborovali a současně spolupracovali s odbojem. Herecké hvězdy jsou pro každý režim velkým lákadlem, protože skrze ně lze manipulovat davy. Jak nacisté, tak i komunisté to dobře věděli a také se toho snažili využít. Nebylo kam utéct.

V Bohémě se objeví jedny z nejznámějších ikon tuzemského filmu a divadla první poloviny minulého století. Kromě nich mnoho dalších osobností, které – ať už přímo, nebo zprostředkovaně – utvářely tvář československého filmu. Půjde například o režiséry Martina Friče a Otakara Vávru, filmového producenta a ředitele společnosti Lucernafilm Miloše Havla, spisovatele Jana Drdu nebo novináře Julia Fučíka, kterého herec Zdeněk Štěpánek ukrýval ve svém bytě.

 

Boj o moc / Succession

Boj o moc_Succession

Dramatický seriál z dílny HBO přiblíží život americké rodiny. Roysovi jsou velmi bohatí, mocní a vlivní, ale jak to tak bývá, jde o zcela dysfunkční rodinu, kterou ty nejtěžší zkoušky teprve čekají…

 

 

 

 

BoJack Horseman

seriál BoJack Horseman

Nejmilovanější sitcomový kůň 90. let je nyní zpátky… o 20 let později. BoJack Horesman byl hvězdou populárního televizního seriálu Horsin‘ Around. Nyní je z něj vyprahlá bývalá hvězda. Žije v Hollywoodu a dny tráví tím, že si stěžuje na vše, co mu přijde do cesty.

 

 

Bojovník / Warrior

seriál Bojovník_Warriorr

Příběh se odehrává v čínské čtvrti v San Franciscu po skončení občanské války. Mladý nadšenec do bojových umění přijíždí z Číny a ocitne se uprostřed krvavých místních válek.

 

 

 

Bonding

seriál Bonding

Newyorská vysokoškolská studentka Tiff se tajně živí jako domina. Po letech se setkává s Peterem, svým nejlepším kamarádem ze střední, který je zároveň i gay, a zaměstná ho jako svého asistenta.

 

 

 

 

Borgiové / The Borgias

Borgiové_The Borgias

Řím roku 1492, centrum křesťanského světa, sídlo papežství. Papež měl moc korunovat krále a mohl je také koruny zbavit, měl sílu ovlivnit chod impérií. Papež Innocent VIII. umíral, církev se utápěla v korupci a papežský trůn byla výhra, kterou chtěl každý…

 

 

 

 

Bosch

Bosch

Harry Bosch. Policejní detektiv z Los Angeles. Málomluvný, tvrdý a nekompromisní samotář. Zdá se Vám toho klišé málo? Je souzen z nepřiměřeného policejního zásahu, který skončil smrtí neozbrojeného „civilisty“, kterému Bosch podstrčil zbraň. Pozůstalí po oběti Harryho neoprávněného zákroku po něm chtějí nemalé odškodné. To ho ale z míry nevyvede a i přes dočasné suspendování z policejního sboru se při víkendové „vyměněné“ směně připlete k místu činu, na kterém jsou nalezeny 25 let staré ostatky týraného dítěte.

 

 

Bosch: Odkaz / Bosch Legacy

seriál Bosch-Odkaz-Bosch-Legacy

Harry Bosch začíná další fázi své kariéry. Začne pracovat pro někdejší nepřítelkyni a prvotřídní advokátku Honey ‚Money‘ Chandler. Tato nečekaná dvojice má dlouhou a komplikovanou historii. Nyní se však musí naučit spolupracovat, aby dělali to, na čem se dohodli – zajistili spravedlnost.

 

 

Božena

seriál Božena

Kdo je první, má to nejtěžší. Zvlášť je-li ženou v polovině 19. století.
Skutečný příběh první české spisovatelky ve čtyřech televizních filmech. Sedmnáctiletá Bára je odbojná, dychtivá a svobodomyslná dívka. Raději čte, než peče. Navíc přitahuje zájem mužů. Rodiče už ji nezvládají, a tak se hledá ženich, který by si ji vzal i bez věna. Nejlepší partií je o patnáct let starší úředník pod penzí Josef Němec. Mladičká nespoutaná dívka mu uhranula. Josef nenaslouchá ani varování přítele. Bára se sňatku brání, ale proti vůli rodičů nemá šanci. Dvě protichůdné povahy vykračují do společného života. Píše se rok 1837…

 

Brassic

seriál Brassic-1536x975

Skupinka pracujících přátel hledá nekonvenční způsoby, jak v životě vyhrát. Tito chlapíci podváděli, prodávali drogy a podpláceli celou dobu svého dospívání. Nyní v dospělosti jim však jejich nezodpovědná minulost šlape na paty a nese s sebou nálož potíží.

 

 

 

Bratrstvo neohrožených / Band of Brothers

Bratrstvo neohrožených_Band of Brothers

Pravdivé hrdinské příběhy několika členů legendární Easy Company.
10-ti dílný seriál z produkce Stevena Spielberga a Toma Hankse vychází ze skutečných příhod roty E 506 – Easy Company v době 2. světové války. Mapuje cestu členů roty E od prvního seznámení v armádním tréninkovém středisku v USA až po konec války.

 

 

 

Briarpatch

seriál Briarpatch

Ostřílená vyšetřovatelka Allegra Dillová se poté, co se její sestra stane obětí vraždy, vrací do svého rodného města. Co začne jako pátrání po vrahovi se promění v boj s cílem srazit svůj zkorumpovaný domov na kolena.

 

 

 

Bridgertonovi / Bridgerton

seriál Bridgertonovi-Bridgertonjpg

Seriál inspirovaný knižním bestsellerem sleduje příběhy osmi nerozlučných sourozenců z mocné rodiny Bridgertonových a jejich touhu po lásce.

 

 

Britannia

Britannia

Roku 43 napadne Imperiální Armáda Říma čítající 20 000 vojáků Británii, o které se povídá, že jí vládne ženská válečnice a druidi s velmi mocnou magií. Vetřelci ale vpadnou mezi dvě válčící kelstská království.

 

 

 

Broad City

Broad-City

Děj tohoto seriálu se točí kolem dvou přátel, kteří se protloukají životem v New York City, a i z těch nejtitěrnějších událostí dokáží mít hysterické záchvaty a těžkou hlavu.

 

 

Brockmire

Brockmire

10 let po těžkém zhroucení v přímém přenosu se bývalý baseballový hlasatel přidává k malému týmu na malém městě v naději, že oživí svou kariéru, reputaci i milostný život.

 

 

 

 

Bronzová zahrada

Bronzová zahrada

Seriál z produkce HBO Latino vypráví příběh záhadného zmizení čtyřleté dcerky Fabiana a Lily Danubiových, která se beze stopy ztratila v metru v Buenos Aires. Jelikož neexistuje žádný motiv, stopy ani svědci, rodiče se pouštějí do zoufalého pátrání po svém dítěti na vlastní pěst.

 

 

 

 

Brooklyn Nine Nine

Příběhy talentovaného, ale nepříliš zodpovědného detektiva a jeho kolegů, kteří dostávají nového velitele odhodlaného dělat velké věci.

 

 

 

 

Brutální Nikita / La Femme Nikita

Brutání Nikita_La Femme Nikita

Nikita. Ztracená existence z ulice. Neprávem obviněna z vraždy. Dostane ale na výběr – práci v tajné organizaci, která zasahuje tam, kam úřady oficiálně nemůžou. Stane se z ní opravdu zabiják bez kouska slitování, nebo už Sekce 1 nebude nikdy jako dřív?

 

 

 

 

Buffy Přemožitelka upírů / Buffy the Vampire Slayer

 „V každém pokolení je jedna vyvolená. Vyvolená, aby bojovala proti upírům, démonům a jiným zlým silám. A aby s nimi navždy skoncovala… je to přemožitelka.

Buffy je na první pohled obyčejná holka, která se od svých spolužáků liší tím, že je vyvolená pro boj s upíry. K tomu aby přeprala a zlikvidovala všechny démony potřebuje pomoc školního knihovníka Gilese, napraveného upíra Angela, nejlepší kamarádky Willow a kamaráda Alexe.

 

Bulgasal: Nesmrtelní / Bulgasal Immortal Souls

seriál Bulgasal-Nesmrtelni-Bulgasal-Immortal-Souls

Příběh ženy, která 600 let opakuje smrt a reinkarnaci jako člověk a pamatuje si své minulé životy, a muže, který nemůže zemřít, protože je 600 let nesmrtelný.

 

 

 

 

Burden of Truth

Burden of Truth

Joanna Hanleyová je právnička, která pracuje ve firmě svého otce. Jeden z případů ji zavede do rodného města, které před 17 lety znenadání opustili. Zastupuje farmaceutickou firmu, na kterou byla podána žaloba kvůli vakcínám, které nakazily skupinu středoškolaček záhadnou nemocí. I když se zpočátku zdá, že se jedná o snadný úkol, případ se rázem zkomplikuje, když Joanna objeví informaci, která zamíchá kartami.

 

Bust Down

seriál Bust-Down

Čtyři zaměstnanci kasina uprostřed Ameriky se snaží najít úctu k sobě sama v záplavě svých špatných nápadů.

 

 

 

Býk /Bull

Býk_Bull

Soudní znalec používá vhled do lidské povahy, tři doktoráty a špičkový tým, aby vylepšil soudní pozici svých klientů. Na motivy kariéry Dr. Phila McGrawa.

 

 

 

 

Byl jednou jeden život / Il Était une fois…la vie

Byl jednou jeden život_Il Était une fois…la vie

Legendární francouzský animovaný seriál nejen pro děti o stavbě a funkci jednotlivých orgánů lidského těla…

 

 

 

 

 

 

Bylo nebylo / Once upon a time

Bylo nebylo_Once Upon A time

Pohádky existují. A v jedné z nich zlá čarodějnice všechny postavy z pohádkového světa zaklela a uvěznila ve skutečném světě, kde si už nikdo z nich nepamatuje kým původně byl…