Menu

C

 

Californication

Californication

Obraz toho, jak to může mezi muži a ženami chodit…tentokrát obraz plný sarkasmu, sexismu a pravdy, která si na nic nehraje, na nic si nehraje a prcá na jakoukoli korektnost.

Hank Moody napsal bestseller Bůh nás všechny nenávidí. Pak přišla tvůrčí krize…tu řeší autor svým vlastním způsobem. Známosti na jednu noc, marihuana, pití, další krásky v posteli a tak podobně. Jasným následkem je odchod partnerky Karen i dcery Beccy.

Hank si uvědomuje, o koho přišel a chce svou milou získat zpátky. Zároveň ale nechce opustit svůj způsob života. Je to prostě rebel a sexuální stroj, který nelze ukojit běžnými metodami.

 

Call Me Kat

seriál Call-Me-Kat

Třicetidevítiletá žena se rozhodne, že peníze, které jí rodiče střádali na svatbu, použije na koupi kavárny s tématikou koček.

Seriál je adaptací britské Mirandy.

 

 

 

Call Your Mother

seriál Call-Your-Mother

Osamělá matka se rozhodne, že její místo patří k dětem. Přestěhuje se za nimi na druhý konec Ameriky a vměstná se zpět do jejich života. Děti si postupně začnou uvědomovat, že jí dost možná potřebují více, než si myslely.

 

 

 

 

Camelot

Camelot

Král Uther nečekaně umírá a následkem toho je Anglie zmítaná chaosem. Mysl mocného kouzelníka Merlina zatemňují vize temné budoucnosti, a proto se rozhodne na trůn dosadit mladého a vášnivého Artuše, Utherova nemanželského syna a dědice, který byl vychován jako prostý poddaný. Na scéně je ovšem i další hráč – Artušova nemilosrdná a ambiciózní sestra Morgana, jež neváhá vyvolat nadpřirozené síly, aby si nárokovala korunu a bojovala s Artušem až do hořkého konce. Nastává čas epického boje o nadvládu a mladý král projde v těchto temných časech krutou zkouškou ve snaze spojit království roztříštěné válkou. V této svízelné situaci bude Artušovi jediným světlem naděje krásná Guinevera.

 

Candy

seriál Candy

Minisérie se odehrává v roce 1980 v Texasu a inspiruje se skutečným příběhem vražedkyně Candy Montgomery a její obětí Betty Gore. Candy má zdánlivě vše – milujícího manžela, dobrou práci, dceru a syna, krásný dům na předměstí… Tak co ji vedlo k tomu, že sekerou zabila svou kamarádku z kostela?

 

 

 

 

 

 

Cardinal

Cardinal

Detektiv podezřelý z korupce vyšetřuje sérii brutálních vražd v malém městečku v Severním Ontariu. Podle detektivke Gilese Blunta.

 

 

 

 

Čarodějky / Charmed

Phoebe ztratila práci v New Yorku a proto se vrací za svými dvěma sestrami do San Francisca. Starší sestra Piper ji vítá s nadšením, nejstarší ze tří sester Prue ale nikoli. Viní Phoebe z toho, že kvůli ní se rozpadl její vztah.

Ten samý večer si sestry rají se spiritistickou tabulkou na vyvolávání duchů. Její ručička ukáže písmena, ze kterých složí slovo ATTIC, tedy podkroví. Vydají se tedy na půdu a najdou Knihu Stínů, rodinnou knihu kouzel. Otevřou jí a přečtou první řádky, které obnoví jejich síly. Ty uspala jejich babička, když byly všechny ještě malé.

Druhý den zjistí, že vládnou novými silami. Prue ovládá telekinezi, Piper umí zmrazit čas a Phoebe je jasnovidka. A stejně, jako ony objevily svoje schopnosti, bytosti z různých dimenzí si zase všimly jich samotných…

 

Carol’s Second Act

seriál Carols-Second-Act series

Poté, co hlavní hrdinka vychová své dvě děti a pověsí svou celoživotní práci učitelky na hřebík, rozhodne se vydat na jedinečnou novou cestu. Pokusí se dosáhnout svého snu a stát se doktorkou.

 

 

 

 

Carter

Carter

Po svém veřejném zhroucení se seriálový herec vrací do rodného města – jen aby zjistil, že je jeho zkušenost jako seriálového detektiva očekávána u skutečných případů.

 

 

 

 

Castle na zabití / Castle

Rick Castle (Nathan Fillion) je lehkovážný spisovatel detektivních románů, který se tváří, že má vše, nač si vzpomene – od slávy přes peníze a samozřejmě skalní fanynky. Ve svém posledním románu zabil svou nejznámější postavu, díky které vstoupil do pomyslné síně slávy, a život pro něj začíná být pomalu nuda. Ta se rozplyne v okamžiku, kdy ho kontaktuje půvabná detektivka Kate Beckettová (Stana Katic), aby ji pomohl při vyšetřování sérií vražd, které neznámý zabiják provádí přesně tak, jak jsou popsány v Rickových románech.

 

 

Castle Rock

seriál Castle Rock series

Castle Rock je fiktivní městečko z pera Stephena Kinga a už samotný název napovídá, že se bude jednat o osudy obyvatel právě tohoto města.

 

 

Central Park

seriál Central-Park

Animovaný muzikál o tom, jak rodina správců parku, žijících v Central Parku zachrání park a v podstatě i celý svět.

 

 

 

 

Černá listina / The Blacklist

Raymond „Red“ Reddington, jeden z nejhledanějších zločinců, se nechá dobrovolně zatknout v sídle FBI. Tvrdí, že FBI a on mají stejné zájmy, polapit nebezpečné zločince a teroristy. Reddington souhlasí se spoluprací, ale trvá na tom, že bude mluvit jen s agentkou Elizabeth Keen, nováčkem FBI. Reddington o agentku projevuje nebývalý zájem a tvrdí, že je velmi výjimečná. Reddington pomůže agentům polapit obávaného teroristu a díky tomu agentura souhlasí se vzájemnou spoluprací. Raymond vysvětluje, že za posledních 20 let si dělal svůj seznam nejnebezpečnějších zločinců a teroristů, o kterých neví ani samotná FBI. Řiká mu Blacklist.

 

 

Černé jezero

seriál Černé jezero

Mysteriózní thriller z prostředí chladných švédských hor.

Bohatý mladík jménem Johan si dá za úkol znovu otevřít zastaralý a zchátralý lyžařský areál v oblasti Svartsjön. Areál byl uzavřen z důvodu vraždy, která se tam odehrála před dvaceti lety. Vysoká publicita případu posléze způsobila drtivý úpadek návštěvnosti turistů. Johan však svůj cíl splní a celé místo v horách zrekonstruuje. Na oslavu znovuotevření si pozve několik přátel a svoji přítelkyni. Co z počátku vypadá na nevinnou párty, se v jednom okamžiku zvrhne ke sledu nevysvětlitelných událostí, během kterých někteří zaplatí tu nejvyšší cenu.

 

Černé pondělí / Black Monday

seriál Černé-pondělí_Black-Monday

Píše se rok 1987 a skupinka newyorských podivínských outsiderů má v plánu sejmout akciový trh na Wall Street, nikoliv však zbraněmi či výbušninami, ale promyšleným plánem.

 

 

 

 

Černé vdovy

Cerné-vdovy-e1554281533442Příběh tří žen, které spojuje nejen přátelství, ale i firma, ve které pracují také jejich tři manželé. Ke svým ženám se ale chovají násilně nebo nevšímavě. Jeden svou ženu bije, druhý skrývá doma zbraň jako gangster a třetí odmítá sex, přičemž má pod postelí časopisy s gay pornem. Všichni tři pak tragicky zemřou. Ženy začnou žít nový život, ale jejich představy nového spokojeného života se nepotkávají se skutečností.

 

 

 

 

Černé zrcadlo / Black Mirror

Prostřednictvím pokrouceného podobenství věku sociálních sítí, klepe tento snímek na dveře kolektivního neklidu v našem moderním světě.

 

 

 

Černobyl / Chernobyl

Černobyl_Chernobyl

V noci z 25. na 26. dubna 1986 se v ukrajinském Černobylu stala jedna z nejhorších nukleárních katastrof v historii lidstva. V tomto dramatickém zpracování budeme sledovat příčiny a následky katastrofy, osudy mužů a žen, kteří nasadili a často i položili svůj život při události, která vešla do dějin.

 

 

 

Červený trpaslík / Red Dwarf

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.

 

 

 

 

 

 

Cestovatel / Journeyman

Cestovatel_Journeyman

Dan má zvláštní schopnost. Může cestovat v čase a měnit tak minulost a tím udělat změny v budoucnosti. Při jedné ze svých cest narazí na svou přítelkyni, která by měla být již delší dobu nezvěstná po letecké havárii a vypadá to, že má stejnou schopnost jako on.

 

 

 

 

 

Cizinec / The Stranger

seriál Cizinec_The-Stranger series

Adam Price má dobrý život. Dva úžasné syny, skvělé manželství. Jednoho dne se vedle něj v baru posadí cizinec a tohle všechno mu zničí. Stačí mu k tomu říct Adamovi tajemství o jeho ženě Corinne. Adam se brzy ocitne zamotaný v něčem ještě temnějším, než je Corrinino tajemství a zjišťuje, že pokud neudělá ty správné kroky, tak spiknutí na které narazil nejenže zničí jeho život, ono ho také ukončí.

Podle úspěšného románu.

 

 

Císař Augustus / Empire

Řím 44 let před Kristem. Dobyvatel Julius Caesar se vrací ze své triumfální cesty po Španělsku do zanedbávané a zkorumpované republiky. Zakrátko bude prolita jeho krev a osud římské říše spočine na ramenou jednoho mladého muže.

 

 

 

 

 

 

 

Cizinka / Outlander

Píše se rok 1945 a právě skončila válka. Claire Randallová, bývalá britská válečná zdravotní sestra, je se svým manželem Frankem na líbánkách. Jako místo své svatební cesty si vyberou malebnou skotskou vesničku opředenou dávnými pověstmi a mýty. Frank zde nachází stopy, které ho přivedou až k jeho předkovi, kapitánu Jonathanu Randalovi, který byl v polovině 18. století velitelem anglické vojenské základny Fort William.
Během jedné z procházek se Clair po doteku záhadných menhirů ocitá o dvě stě let zpět, do doby kapitána Jonathana „Black Jacka“ Randalla, kdy vrcholí snahy Stuartovců o znovuzískání skotského trůnu a do boje jsou vtaženy i skotské rodinné klany. Bezcitný, krvežíznivý a drsný Jack je pravým opakem Franka z roku 1945.
Claire je pod vlivem krutých okolností přinucena provdat se za Skota jménem Jamie Fraser, ale její srdce touží po jiných dvou mužích žijících ve dvou různých časových dimenzích – po Frankovi z dvacátého století a Jackovi z osmnáctého.

Clarice

seriál Clarice

Příběh pilotu Clarice je zasazen do roku 1993 a odehrává se rok po událostech z filmu Mlčení jehňátek. Děj zkoumá dosud neodvyprávěné osobní příběhy hlavní hrdinky, která se vrací do práce, aby chytala sériové vrahy a sexuální predátory, a zároveň s tím si vyšlapala cestičku ve washingtonské politice.

 

 

Clark: Hvězdný zločinec

seriál Clark-Hvezdny-zlocinec

Seriál natočený podle námětu autobiografie Clarka Olofssona sleduje Clarkův osud od raného dětství až do současnosti. Notoricky známy gangster zahájil svou zločinnou kariéru v šedesátých letech a stal se jednou z nejkontroverznějších osobností ve švédské historii. Byl několikrát usvědčen z pašování drog, pokusu o vraždu, napadení, z vykradení několika bank a strávil více jak polovinu svého života za mřížemi, přičemž za sebou nechával stopu zklamání, trauma a zlomená srdce. V sedmdesátých letech díky němu vznikl výraz „stockholmský syndrom“, když během nepodařené loupeže ve Stockholmu musel vzít rukojmí. Od té doby si udržel status kriminální celebrity a donutil celé Švédsko, aby si si ho zamilovalo…

 

Clarksonova farma / Clarkson’s Farm

seriál Clarksonova-farma-Clarksons-Farm

Jeremy Clarskon zkouší život obyčejného farmáře a čelí různým výzvám při provozování farmy a farmářského obchodu na své vlastní farmě Diddly Squat Farm.

 

 

 

Claws

Claws

Claws sleduje pět svérázných a proradných manikérek, které pracují v salonu Nail Artisan na jižní Floridě.

V centru dění se ocitá majitelka salonu Desna, která žije se svým nemocným bratrem Deanem. Desna zaměstnává svoji nejlepší kamarádku, občas střízlivou Jennifer, jež se stará o dvě děti z předešlého vztahu. Dalším zaměstnancem je tichá Ann, řidička a zároveň ochranka salonu. Pětici uzavírá stále nudící se Virginia a Polly, která má za sebou i pobyt ve vězení pro menší krádeže. Ale potíže se salonu nevyhnou, ani kdyby se všech pět žen snažilo sebevíc. Nejvíc starostí přináší Roller, majitel lékárny od naproti, který se u Desny v salonu snaží vyprat své vydělané peníze z nelegální aktivity.

 

Cleverman

Mezi spodinou Chlupatých vyvstává nový šampion se zvláštními schopnostmi. Seriál založený na motivu mýtů australských Aboriginců, původních obyvatel kontinentu.

 

 

 

 

Cloak and Dagger

Cloak and Dagger

Hlavními hrdiny jsou Ty Johnson a Tandy Bowen, dvojice mladých lidí se superschopnostmi. Ti pod pseudonymy Cloak a Dagger ničí nepřátele. Dagger z konečků prstů vystřeluje světelné dýky – paprsky světla, které doslova bodnou jako dýky. Cloak disponuje pasivní schopností, která se dá charakterizovat jako velký hlad, svou oběť obalí pláštěm a pomalu ji pozře.

 

 

 

 

Clona

Clona

Sedmidílný kriminální seriál Clona vypráví příběh, v jehož středu stojí postava mladého policejního kameramana Romana. Ten svou práci, kterou mu dohodil jeho otec, vnímá jako jednoroční výplň, kterou je nucen absolvovat po neúspěšných přijímacích zkouškách na vysokou školu. Při jedné z prvních akcí se však situace fatálně zvrtne a banálně vyhlížející výjezd se změní v tragédii, při níž pod koly ujíždějícího automobilu umírá Romanův otec. Touha vyřešit otcovu vraždu, napínavá policejní vyšetřování a Romanův vztah k  Lence i vlastní matce jsou leitmotivy celého seriálu.

 

 

 

Closer

Šéfka Los Angeleského Policejního oddělenní se specializuje na získávání přiznání za pomoci velmi obratného výslechu svědků.

 

 

 

 

 

Closer: Nové případy / Major Crimes

Pokračování seriálu Closer, ve kterém oddělení nově velí kapitánka Sharon Raydor.

 

 

 

 

 

Cobra Kai

seriál Cobra-Kai

Jedná se o sequel kultovního filmu Karate Kid z roku 1984.

Příběh seriálu je zasazen o 30 let později, než se odehrávaly události filmu. John Lawrence znovuotevírá dódžó Cobra Kai, což mimo jiné vede k rivalitě s nedalekou školou, kterou vede Daniel LaRusso.

 

 

Code 404

seriál Code-404

Seriál se odehrává v blízké budoucnosti, kde jsou detektivové John Major a Roy Carver nejlepší dvojkou potírající zločin. Jenže během jedné nepovedené akce v utajení je detektiv Major zabit. Naštěstí je po ruce experimentální umělá inteligence díky níž, je Major přiveden zpět k životu. Jediný problém je, že Major 2.0 sice vypadá a zní jako originál, ale občas se něco ztratilo při přenosu. A po pravdě? Bylo toho docela dost…

 

Code Black

Code Black

Příběhy doktorů a sester v LA notorický vytížené pohotovosti County Hospital, kde kontinuální příjem pacientů často překonává omezené zdroje. Podle dokumentu stejného jména.

 

 

 

Colin v černobílém / Colin in Black & White

seriál Colin-v-cernobilem-Colin-in-Black-White

Colin Kaepernick vypráví o svých mladých letech, kdy v Turlocku v Kalifornii začínal s fotbalem, basketbalem a baseballem.

 

 

 

 

Colony

Colony

Příběh dramatu Colony se odehrává v nedaleké budoucnosti v Los Angeles. Město se nyní nachází ve státě, který silou okupují vetřelci. Někteří lidé si zvolili, že budou spolupracovat s místními autoritami a budou těžit z nově nastoleného pořádku co nejvíce. Jiní se rozhodli přidat se k rebelům a tím pádem i pociťovat následky.

 

 

 

Comedy Club

seriál Comedy Club series

Moderátor Tomáš Jeřábek vítá oblíbené interprety i zatím neznámé talenty, kteří mají šanci ukázat, že za pouhou půlhodinu se dá veselí projevit mnoha způsoby – od tichého chechotu až po řehot, ze kterého vás budou brát křeče.

 

 

 

Condor

Condor

Když jsou všichni v jeho buňce zavražděni, analytik CIA utíká ve snaze zjistit, kdo za útokem stojí a o co mu jde. Podle novely Šest dnů Kondora od Jamese Gradyho a filmu Tři dny Kondora.

 

 

 

 

Comedians, The

Zkušený komik je nucen spojit své síly se zelenáčem v oboru kvůli noční komediální show.

 

 

 

 

Constantine

Constantine

John Constantine. Vidí démony i anděly a jeho duše je zatím upsána peklu. Utíkal marně před životem, kdy posílal démony i ty druhé tam, kam patří. Ale teď začaly sféry ohrožovat dceru jeho přítele a Johnovi nezbývá, než se vrátit na bitevní pole mezi nebem a peklem…

 

 

 

 

Continuum

Policistka z roku 2077 (Rachel Nichols) se přichomýtne k útěku bandy nebezpečných zločinců z vězení. Ocitne se i s nimi v roce 2012 a dává si za úkol nejen najít cestu zpět ke své rodině, ale zároveň pochytat zločince dříve, než uskuteční svoje plány. Přitom jí pomáhá mladý vynálezce Adam (Erik Knudsen) a Vancouverské policejní oddělení, jmenovitě Carlos (Victor Webster).

 

 

Conversations With Friends

seriál Conversations-With-Friends

Příběh se odehrává v Dublinu a vypráví osudy dvou vysokoškolských studentů – Francese a Bobbi. Tito lidé najdou zvláštní a nečekané spojení s manželi Melissou a Nickem.

Seriál je adaptací stejnojmenného románu od Sally Rooney.

 

 

Coroner

seriál Coroner

Jenny Cooperová je bývalou lékařkou a čerstvě ovdovělou svobodnou matkou. Právě získala místo koronerky v Torontu, kde se snaží za každou cenu pomáhat mrtvým, kteří se ocitli na jejím stole.

Seriál vychází se stejnojmenné knižní série, kterou napsal autor M. R. Hall.

 

 

 

Corporate

Corporate

Corporate je satirická komedie odehrávající se v jedné z největších korporací na světě – Hampton DeVille, kde dva začínající manažeři (Matt a Jake) jsou nuceni dělat mizernou práci ve prospěch svých nadřízených.

 

 

Crashing

Crashing

Nový seriál HBO od výkonných producentů Judda Apatowa a Petea Holmese, který je volně inspirován Holmesovými osobními zkušenostmi z prostředí stand-up comedy, sleduje začínajícího komika jménem Pete (Holmes). Když zjistí, že ho jeho žena Jessica (Lauren Lapkusová) podvádí, rozhodne se přestěhovat do New Yorku a následovat svůj sen stát se úspěšným sólovým komikem. Jakmile se však rovnýma nohama vrhne do města, které rozhodně není pro slabé povahy, život i komediální svět uštědří dosud bezstarostnému Peteovi drsnou lekci. Na své trnité cestě potkává nejrůznější bavičské talenty, od cynického gurua jménem Artie Lange přes nehorázného provokatéra T. J. Millera až po shovívavou motivátorku Sarah Silvermanovou a mnohé další. Zatímco se snaží protloukat tak, že přespává na gaučích u známých, nachází Pete dobro na zcela nečekaných místech a postupně se mění v člověka, který nad propastí vlastního neuspořádaného života balancuje s o něco větší lehkostí. Seriál, který je milostným dopisem světu stand-up comedy, pojednává o nalézání humoru, krásy a slušnosti v bláznivém doupěti lupičů, jímž je newyorská komediální scéna.

 

 

Crazy Ex-Girlfriend

Hudební komedie, ve které se mladá Newyorčanka vydává do Kalifornie najít lásku, dobrodružství a starého přítele.

 

 

 

Crossbones

Píše se rok 1700 a my budeme svědky příběhu Blackbearda, legendy mezi piráty…

 

 

 

 

Cruel Summer

seriál Cruel-Summer series

Nekonvenční thriller se odehrává během letních měsíců ve třech letech 1993–1995 v malém texaském městečku. Krásná a populární mladá dívka Kate je unesena. Zdánlivě nesouvisející čin se stane, když se Jeanette, hodná a milá tichá dívka v ústraní, stane nejpopulárnější dívkou ve městě, a do roku 1995 nejnenávi­děnější osobou v Americe. Každý díl je vyprávěn z pohledu jedné ze dvou hrdinek, které zaručí, že diváci budou stále přebíhat mezi tím, kterou dívku mají raději podle toho, jaké nové informace vyjdou na světlo.

 

CSI: Vegas

seriál CSI-Vegas-1037x1536

CSI se vrací zpět do města, kde to všechno před dvěma dekádami začalo. Kriminální laboratoř je v ohrožení. Současní pracovníci přivítají zpět své bývalé kolegy a přátelé, aby společně využívali nové techniky a získali důkazy k zadržení vrahů a dalších zločinců.

 

 

 

 

 

 

Čtyři v tom

Čtyři v tom

Čtyři v tom je dokumentární seriál, který zachycuje reálné osudy čtveřice žen z různých společenských vrstev, jenž prožívá těhotenství. Všechny čeká porod zhruba ve stejném termínu, tudíž můžeme sledovat, jak se každá z nich vypořádává s podobnými situacemi.
Každá sezóna se soustředí na novou čtveřici žen.

 

 

 

Cuphead na scénu! / The Cuphead Show!

seriál Cuphead-na-scenu-The-Cuphead-Show

Animák sleduje jedinečné příhody impulzivního Cupheada a jeho opatrného, ale snadno ovlivnitelného bratra Mugmana. Během mnoha jejich nešťastných příhod napříč jejich surrealistickým domovem na Inkwellských ostrovech si vždy vzájemně kryjí záda.

 

 

 

Cvokař od vedle / The Shrink Next Door

seriál Cvokar-od-vedle-The-Shrink-Next-Door

Černá komedie se inspiruje skutečnými událostmi a sleduje zvláštní vztah mezi psychiatrem hvězd Ikem a jeho dlouholetým pacientem Martym. Okouzlující Ike pomalu začíná přebírat Martyho život, dokonce se přestěhuje do jeho domu v Hamptons a převezme rodinný podnik. Seriál ukazuje, jak zdánlivě normální dynamika mezi doktorem a pacientem může přerůst v neočekávaně pohlcující vztah plný manipulace, převzetí moci a dysfunkce.

 

 

Cyberpunk Edgerunners

seriál Cyberpunk-Edgerunners

Street Kid se snaží přežít ve městě budoucnosti, které je posedlé technologiemi a tělesnými úpravami. Protože může ztratit všechno, rozhodne se zůstat naživu a stane se Edgerunnerem, žoldáckým psancem známým také jako Cyberpunk.