Menu

CH

Chameleon / Pretender, The

Chameleon_Pretender

Jarod. Tajemný muž bez minulosti. Původně zázračné dítě schopné vcítit se do kohokoli jiného a osvojit si bleckově jakékoli znalosti do té míry, že je schopen stát se kýmkoli – doktorem, právníkem, pilotem, chirurgem, profesorem… Organizace známá jako Centrum využívala jeho inteligenci a schopnost empatie v simulacích reálných událostí, i kterých odhadoval jejich vývoj.

Centru jednoho dne uteče a využívá svého talentu k napravování problémů, na které narazí. Centrum je mu přitom stále v patách.

 

Champions

Champions

Neambiciozní bývalá středoškolská sportovní hvězda, která vlastní tělocvičnu společně s naivním mladším bratrem, musí vychovávat dosud neznámého syna milujícího divadlo.

 

 

 

 

Channel Zero

Channel Zero

V roce 1988 zemřelo ve městě Iron Hill pět malých dětí. Ve stejné době se na obrazovkách objevil strašidelný dětský seriál Candle Cove. Těla děti se našla, seriál skončil. Po třiceti letech se Mike vydává do Iron Hill, aby objasnil zmizení dětí, svého bratra a odhalil souvislost se seriálem. Není ale jediný kdo se vrací. V televizi začíná nová série…

 

 

 

 

 

Chapelwaite

Seriál se odehrává v 50. letech 19. století. Hlavním hrdinou je kapitán Charles Boone, který se se svými třemi dětmi přestěhuje do starého domu v malém a zdánlivě ospalém městečku Preacher’s Corners v Maine poté, co jeho manželka zemře. Charles však brzy bude muset čelit temným rodinným tajemstvím z historie a bojovat proti temnotě, která zahalovala Booneovi po celé generace.

 

 

Charmed 2018

seriál Charmed (2018)

Po tragické smrti své matky se tři sestry z malého městečka k jejich velkému překvapení dozví, že jsou čarodějky. Tato mocná trojice musí brzy stát bok po boku, aby společně bojovaly proti každodenním výzvám i nadpřirozeným démonům.

 

 

 

 

Cherish the Day

seriál Cherish-the-Day series

Seriál sleduje život jednoho páru během pěti let. Každá epizoda se odehrává během jednoho jediného dne, který byl pro tento pár důležitý.

 

 

 

 

Chesapeake Shores

seriál Chesapeake-Shores

Podle stejnojmenné novely od americké spisovatelky Sherryl Woodsové.

Abby Winters se vrací do svého rodného městečka Chesapeake Shores v Marylandu, poté, co dostala telefonát od své mladší sestry Jess, která nedávno zrenovovala místní hospodu a již nyní se nachází nad finanční propastí, ze které potřebuje akutně uniknout. Po návratu domů musí Abby čelit, jak rodinným problémům, tak i Trace Rileyovi, kterého před lety opustila a vydala se na svou životní cestu daleko od domova.

 

 

Chicago Fire

Chicago Fire

Životy hasičů a paramediků v Chicagu.

 

 

 

 

Chicago Med

Chicago Med

Odvážný tým doktorů společné zvládá pandemonium hlavní Chicagské nemocnice ve stejném světě, ve kterém se odehrává Chicago Fire a Chicago PD.

 

 

 

 

Chicago PD

Spin-off seriálu Chicago Fire sleduje dění na 21. okrsku chicagské policie a jejích dvou složek – uniformovaných policistů a tajné služby.

 

 

 

 

Chilling Adventures of Sabrina

seriál Chilling Adventures of SabrinaTemný příběh o dospívání mladé ženy jménem Sabrina Spellmanová, která se snaží smířit s tím, že je dívkou dvou tváří – napůl je totiž čarodějnice a napůl smrtelnice bojující s temnými silami.

 

 

 

 

 

Chirurgové / Grey´s Anatomy

Greys-Anatomy_Chirurgové

Seznamte se s Meredith Grey, která včera ještě seděla ve školní lavici na Harvardu a teď je z ní doktorka. První rok je tím nejtěžším, což si říkají i její spolužáci (dnes kolegové v nemocnici v Seattlu). Jejich posláním je zachraňovat a uzdravovat. Krom práce mají ale i oni životy, které občas potřebují uzdravit a vyléčit.

Sotva se stihli zaběhnout v pracovní rutině a už se seznámili také s třemi slovy, které je budou už stále provázet: operace, vztahy a komplikace. Seriál získal mnohá ocenění včetně Emmy a Zlatého glóbusu.

 

Chlap v očekávání / He’s Expecting

seriál Chlap-v-ocekavani-Hes-Expecting

V reklamě je tenhle chlápek jako ryba ve vodě a celkově se mu docela daří, ale když otěhotní, musí řešit společenskou nerovnost, která ho předtím vůbec nezajímala.

 

 

 

 

Chuck

Chuck

Chuck pracuje v obchodě s elektronickou „Buy More“, kde tráví většinu svého času. Pokud není v práci, paří se svým kámošem Morganem na počítači. Zrovna když má narozeniny, přijde mu mail od jeho nepřítele – Bryce Larkina, který je mimochodem agentem CIA. Bryce je pak zastřelen. Jakmile Chuck mail otevře, nahraje se mu do mozku databáze tajných služeb poskládana do obrázkových souborů (tzv. Intercest).

Když se Chuck ráno probudí (a CIA se doví, co se stalo s jejími informacemi) a na jeho ochranu je anasazena krásná agentaka Sarah. Tak může s klidem začít Chuckova spletitá výprava proti všem „nástrahám“, které s sebou jeho moc nese.

 

Chucky

seriál Chucky

Chucky vypráví o zrzavé panence s pihami, která je posedlá duší známého a nebezpečného vraha Charlese Lee Raye. Poté, co se Chucky objeví ve výprodeji v jednom malém americkém městečku, celé místo je vtaženo do chaosu a otřese jím série hrůzostrašných vražd, která začne odhalovat skrytá tajemství místních obyvatel.