Menu

D

 

Da Vinciho Démoni / Da Vinci´s Demons

Leonardo Da Vinci (Tom Riley) má špičkovou paměť i představivost, která je zároveň jeho darem i prokletím. Na svou dobu myslí velmi nekonvenčně, což je samozřejmě trnem v oku autoritám světskými církevním. Zároveň ale obě strany s radostí využijí jeho vynálezů. Velmi brzy se tento vizionář, génius a vynálezce ocitá mezi pravdou a klamem, mezi rozumem a vírou a dalšími silami, který jsou od počátku věků v konfliktu.

 

 

 

 

Ďáblův sluha / Reaper

Sam je průměrný jedenadvacetiletý mladík, který pracuje (no spíš nepracuje) v supermarketu v Seattlu a volné chvíle tráví s tlustým kámošem infantilními žertíky všeho druhu. Průměrným by určitě zůstal i nadále, kdyby jeho rodiče v mládí neprodali jeho duši ďáblu za nějakou tu službičku. Nicméně teď, když oslavil 21. narozeniny, je Satan zpět a požaduje něco na oplátku. A není to nic menšího než nahánění uprchlých duší zpět do Pekla.

 

 

 

 

Dáma a král

Dáma a král

Původní český detektivní seriál z právního prostředí s hvězdným hereckým obsazením. Hlavními hrdiny jsou idealistický a trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král a extrovertní a cynická advokátka Lenka Braunová. Jsou každý jiný, občas si lezou na nervy, ale nakonec se skvěle doplňují. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého společně odhalují zločiny za zavřenými dveřmi, rodinná tajemství, napravují křivdy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii. Kromě napětí bude v příběhu i místo pro humor, i když i tady půjde často o vraždy.

Tímto televizním seriálem, který každým dílem odvypráví jeden uzavřený případ, se prolínají také osobní příběhy hlavních hrdinů a postupně se odkrývá jejich tajemná minulost. Diváky čeká kromě napětí a tajemství i humor mezi ústřední dvojicí.

 

Damnation

Damnation

Muž, který se vydává za kněze, vede ve státě Iowa vzpouru dělníků proti průmyslníkům, kteří je vykořisťují. Na jeho potlačení je povolán muž, který s ním má společnou krvavou minulost.

 

 

 

 

Dámský gambit / The Queen’s Gambit

seriál Damsky-gambit

Sledujeme život Beth Harmonové. Ta je sirotkem a jednoho dne v sobě objeví nadání, co se týče hraní šachů. Chce být v tomto sportu nejlepší, ale musí se vypořádat s vlastními démony.

 

 

 

 

 

Dare Me

seriál Dare-Me

Bylo to krásné, dokud to nezašlo příliš daleko.

Sledujeme konkurenční boj středoškolských týmů roztleskávaček. Kamarádský vztah Andy a Beth projde zkouškou. Do jejich týmu přichází nový trenér s velkými ambicemi. Odhalujeme fyzické i psychické extrémy dívek, které jsou ochotny snášet, aby dosáhly úspěchu.

 

 

 

 

Daredevil

Matt Murdock kdysi zachránil na silnici starého pána, což ho stálo zrak. Ačkoli oslepl, jeho ostatní smysly velmi zesílily. Pak mu mafie zastřelila tátu, protože neplatil svoje dluhy. Na to se Matt stal odhodlaným bojovníkem za spravedlnost – ve dne v soudních síních jako právník, v noci jako Daredevil s rohatou maskou jako muž, který nezná strach…

 

 

 

 

Dark

seriál Dark

První původní seriál v němčině z produkce Netflixu.

Příběh je zasazen do malého německého městečka Winden, poblíž francouzských hranic. Objevuje se další případ pohřešovaného chlapce, který záhadně zmizel v tamních lesích. Policie a rodina rozjíždí rozsáhlé pátrání, ale dobré zprávy ne a ne přijít. Brzy však vychází na povrch temné tajemství malého městečka a jejich obyvatel. Ale nikdo prozatím netuší, že se kolem nachází nadpřirozená síla, se kterou si není radno zahrávat.

 

 

Dark Heart

seriál Dark Heart

Will Wagstaffe je policejní detektiv, který zasvětil prakticky celý život své práci. Avšak temná minulost jeho rodiny ho neustále pronásleduje. Fakt, že vražda jeho rodičů nebyla nikdy vyřešena, ovlivňuje jeho osobní i pracovní život. Sestra Juliette a přítelkyně Sylvie jsou Willovými největšími oporami, ale nejtěžší životní zkoušky jsou stále před ním.

 

 

 

Dark Matter

Dark matter

Šestičlenná posádka vesmírné lodi se probudí bez vzpomínek, ale se znalostmi a schopnostmi zacházet se zbraněmi nebo montovat elektroniku. Jedinými indiciemi toho, co mají udělat nebo co dělali předtím, je lodní sklad plný zbraní a souřadnice cílové planety.

 

 

 

Dark Winds

seriál Dark-Winds

Seriál sleduje Leephorna a Cheeho, dva navažské policisty, kteří jsou v 70. letech minulého století na jihozápadě nuceni zpochybnit své vlastní duchovní přesvědčení, když pátrají po stopách v případu dvojnásobné vraždy.

 

 

 

Dash & Lily

seriál Dash-Lily

Bláznivá vlna vánoční romantiky narůstá, když si cynik Dash a optimistka Lily předávají na různých místech New Yorku knihu se vzkazy.

 

 

 

 

 

Dead Still

seriál Dead-Still

Příběh se odehrává během viktoriánské éry v Irsku, kde se začíná rozmáhat posmrtné fotografování. Uznávaný pohřební fotograf je vtažen do série domnělých sebevražd, které mají jistou spojitost s jeho fotografickým dílem.

 

 

Deadly Class

seriál Deadly-Class

Seriál se odehrává v 80. letech v akademii King’s Dominion, která slouží jako trénovací středisko, kde se cvičí mladí zabijáci. Sledujeme Marcuse, který tam začne chodit.

Adaptace stejnojmenné komiksové série od amerického spisovatele Ricka Remendera a kreslíře Wesleyho Craiga.

 

 

Deadwater Fell

seriál Deadwater-Fell series

Jednoho dne je ve vesnici Kirkdarroch zavražděna údajně šťastná a perfektní rodina. Přežije jen otec, který se stává podezřelým. Pouští se do pátrání, aby zjistil, kdo je za tento ohavný čin zodpovědný a dokázal svoji nevinu.

 

 

 

 

Debris

Jde o sci-fi drama, které má mít stejný nádech jako X-Files nebo Muži v černém. Dva agenti z různých kontinentů a se dvěma odlišnými názory musí spolupracovat, aby vyšetřili vrak mimozemské lodi, který záhadně ovlivňuje lidstvo.

 

 

Deception 2018

Deception (2018)

Mistr iluzionista s poškozenou reputací používá své schopnosti ve spolupráci s FBI k chycení konkurenta, který hodil na jeho bratra vraždu.

 

 

 

 

Deep State

Deep State

Max Easton je bývalý elitní agent, který byl členem tajné britsko-americké organizace. Max si však důchodu dlouho neužívá, když je donucen vrátit se zpět do akce a spolupracovat na misi, ve snaze zastavit íránský jaderný program.

 

 

 

Defending Jacob

seriál Defending-Jacob

Otec se vypořádává s obviněním, že jeho čtrnáctiletý syn je vrah.

Na motivy knihy od Williama Landaye.

 

 

 

 

Defiance

Defiance

Seriál se odehrává v blízké budoucnosti, kdy na zem přichází mimozemská rasa Votanů. Jejich cílem je nalezení nového domova, protože jejich vlastní solární systém byl zničen. Když ale dorazí a absolvují dlouhá jednání s vládami světa, zjistí, že zde nejsou vítáni. Místo toho, aby odletěli, vyhlašují tedy Zemi válku a chtějí planetu zabrat pro svou rasu.

Jako zbraň nasazují Votani roboty, kteří mění povrch i atmosféru planety – úrodnů půdu vypalují, tvoří propasti a do ovzduší vypouští prach a splodiny.

 

 

Delhi Crime

seriál Delhi-Crime

Seriál je motivovaný skutečnými událostmi z roku 2012 z Nirbhayi, kde gang znásilnil v krátkém časovém horizontu velký počet dívek.

 

 

 

Demon Slayer Kimetsu no Yaiba

seriál Demon-Slayer-Kimetsu-no-Yaiba

Tanjirou jednoho dne přijde domů a zjistí, že jeho rodina je zabita démony a jeho sestra se stala démonem, ale stále má svoji osobnost. Vydává se na cestu, aby ji navrátil do původního stavu.

 

 

 

Deník Andyho Warhola / The Andy Warhol Diaries

seriál The Andy Warhol Diaries key artCR: Netflix

Po svém postřelení v roce 1968 začíná Andy Warhol dokumentovat svůj život a pocity. Tyto deníky a tento dokumentární seriál nahlížejí do zákulisí jeho osobnosti.

 

 

 

 

Deputy

seriál Deputy

Moderní policejní drama kombinuje prvky klasického westernu a novodobého policejního smýšlení a jednání. Po smrti šerifa je na jeho pozici dosazen ten nejméně očekávaný člověk. Hrdina pokračuje v rodinné tradici ochránců zákona, nicméně je zvyklý spíše na zneškodnění záporáků než na navigování spletité politické pavučiny sociálních vztahů. Dostane pod sebe zkušený tým sebevědomých a komplikovaných osobností, které nespočinou, dokud není nastolena spravedlnost.

 

 

 

 

 

Designated Survivor

Designated Survivor

Poté, co devastující útok zabije většinu špiček vlády USA, musí se ministr pro místní rozvoj ujmout velení a zabránit tomu, aby Ameriku ovládl chaos.

 

 

 

 

Detectorists

Detectorists

Andy a Lance mají poněkud nezvyklý koníček: Rádi pobíhají po světě se svými detektory kovu a hledají v zemi ukryté cetky i cennosti.

 

 

 

Devadesátky

seriál Devadesatky

Šestidílná minisérie popisující vyšetřování klíčových případů první poloviny devadesátých let, kdy se zdálo, že velcí i malí grázlové budou mít definitivně navrch. Na několika dobových případech ukazuje atmosféru doby, kdy kriminalita vyskočila do nečekaných výšin, nebylo jasné, jak se s ní policie bude umět vypořádat, a kdy se rozhodovalo o tom, jestli svoji roli najde a ustojí.

 

 

Devs

seriál Devs

Počítačová specialistka Lily vyšetřuje tajemnou divizi uvnitř své firmy, protože věří, že stojí za zmizením jejího přítele.

 

 

 

 

 

Dexter

Dexter

Dexter Morgan, na první pohled sympatický vyšetřovatel v nejlepších letech, má nezvyklého koníčka. Zabíjí lidi. Dexter totiž už od dětství prakticky necítí žádné emoce. Jediné, co u něj dokáže ještě zvednout hladinu adrenalinu je usmrcení jiného člověka. Jeho práce forenzního vyšetřovatele (bez problému by zapadl do kriminálky Miami) mu umožňuje přístup k nevyřešeným případům, kde se pachatele nepodařilo usvědčit, Dexter prostě vezme spravedlnost do vlastních rukou a sám se pak spravedlnosti vyhne. Jenže nejde o žádného „mstitele“, sám Dexter s vražděním nemůže přestat a musí pořád naplňovat svou jedinou touhu. Policie se s tak rafinovaným vrahem ještě nesetkala a zdá se, že jeho řádění nemůže (nebo snad ani nechce) zabránit.

 

Diavoli

seriál Diavoli

Massimo Ruggero je bezohledný vedoucí obchodu z Itálie, který přichází do londýnské kanceláře velké americké banky. Zde je přivítán Dominicem Morganem, generálním ředitelem banky. Ani se nenaděje a skončí v mezikontinentální finanční válce otřásající Evropou. Teď si musí vybrat, jestli se spojí se svým mentorem, nebo s ním bude bojovat.

 

 

Dickinson

seriál Dickinson-scaled-e1574372466470

Příběh o americké básnířce Emily Dickinsonové, která žila v 19. století. Emily čelí řadě problémů své doby, například společenským omezením, rodinným problémům či nerovnoprávnosti žen.

 

 

 

 

Dietland

Dietland

Adaptace stejnojmenné knihy Sarai Walker.

Pohled do světa módy přibliží posedlost dnešní společnosti, která prahne po hubnutí a dokonalých liniích. Uprostřed tohoto chaosu se nachází spisovatelka Plum Kettle pracující pro slavnou editorku v největším dámském magazínu v New Yorku.

 

 

 

Dirty John

seriál Dirty John

Kriminální antologie se inspiruje skutečnými událostmi, které ve svých článcích a podcastech analyzoval Christopher Goffard, slavný novinář a spisovatel ve „službách“ Los Angeles Times.

 

 

 

 

Disenchantment

seriál Disenchantment

Středověké „rozčarování“ o princezně Bean, která má problémy s pitím, jejím kurážném elfovi jménem Elf a o jejím osobním démonovi Luci se odehrává v rozpadajícím se středověkém království jménem Dreamland. Všichni drží spolu a snaží se vypořádat se zlobry, harpiemi, skřítky, šotky, troly a lidskými blázny.

 

 

 

Dívka odjinud / Lost girl

Dívka odjinud_Lost girl

Lost Girl je fantasy seriál stanice Showcase. Příběh se točí kolem dívky jménem Bo, která se živí sexuální energií lidí a krom toho má taky zvláštní schopnosti. Vyrůstala se svými rodiči, aniž by tušila, co se v ní skrývá. To se změnilo s prvním pohlavním stykem, kdy z přítele vysála život. Teď, když vyrazila napříč cestou životem zjišťuje, že patří mezi Fae, druh známý hlavně z legend.

Aby toho nebylo málo, zjistí, že není sama a vydává se tak střední cestou mezi Fae a člověkem, aby odhalila pravdu o svém původu. Spolu s lidskou parťačkou Kenzi a sexy detektivem Dysonem pomáhají lidem z problémů.

 

Dívka, která se třpytila / Shining Girls

seriál Divka-ktera-se-trpytila-Shining-Girls

Seriálová adaptace bestselleru od Lauren Beukes.

Hlavní hrdinkou je novinářka z Chicaga, která přežije brutální útok a zjistí, že se jí mění realita, když se rozhodne najít svého útočníka.

 

 

DMZ

seriál DMZ

Seriál je adaptací stejnojmenné komiksové série od DC. Příběh se odehrává v nedaleké budoucnosti, kde v Americe zuří občanská válka a Manhattan se stává odzbrojenou zónou. Hlavní hrdinkou je odvážná lékařka Alma Ortega, která se vydává na nebezpečnou cestu ve snaze zachránit životy, a zároveň se zoufale snaží najít svého ztraceného syna. Střetává se s gangy, ozbrojenými složkami, výtržníky a veliteli, kteří mají nad touto zpustošenou zemí kontrolu, a stává se pro všechny nečekaným zdrojem naděje.

 

 

 

Dobrá manželka / Good Wife, The

Dobrá manželka_Good wife

Julianna Marguliesová se představí jako manželka a matka, která s odvahou přebírá plnou odpovědnost za rodinu a vrací se do práce, poté co její manžel následkem velmi veřejného sexuálního skandálu a politické korupce skončil za mřížemi. Alicia Florricková musí zradu, zklamání a veřejné ponížení způsobené manželem Peterem odsunout stranou a začít nový život tím, že naváže na své původní povolání obhájkyně.

 

 

Dobrodružství kriminalistiky

Dobrodružství kriminalistiky

Seriál mapuje na jednotlivých příbězích významné události ve výoji kriminalistiky. Ukazuje vznik a použití jednotlivých metod (trasologie, snímání otisků, balistika) a to vše na konkrétních případech včetně komentáře. Stále se ale jedná o vynikající kriminální cyklus, nikoli dokument.

 

 

 

 

Doc Martin

Doc Martin

Doktor přebírá praxi v malé vesničce Cornish, je chytrý, ale moc mu nejde jednání s lidmi.

 

 

 

 

 

Doktor srdcař / Doctor Doctor

Doktor srdcař_Doctor Doctor

Hugh Knight je vycházející hvězda kardiochirurgie. Je nadaný, okouzlující a nikdy se nemýlí. Je to požitkář, který díky svému neuvěřitelnému talentu věří, že pro něj hranice a pravidla neplatí. Jeho filozofie „Pracuj tvrdě, hraj tvrdějí!“ se mu ale vrátí i s úroky.

 

 

 

Dokonalý podraz / Leverage

 

Dokonalý podraz_Leverage

Partička hi tech zlodějů okrádá bohaté kriminálníky a zkorumpované podnikatele…

 

 

 

 

 

 

Doktor Martin

Doktor Martin

Byl špičkovým chirurgem na specializovaném pracovišti v Praze. Teď jej čeká praxe obvoďáka. Na vesnici všichni se všemi komunikují, jenže Martin je arogantní a ironický a v komunikaci se pohybuje jako slon v porcelánu.

 

 

 

 

Doktorka z Dixie/Hart of Dixie

Zoe je mladá talentovaná lékařka, jejím snem je kardiochirurgie. Je ale tak zaujatá prací, že nedokáže vidět v pacientech lidi. Je si jistá, že dostane místo v nemocnici, ale šéf kliniky jí vytkne nedostatek citu. Podmínka pro získání místa je, že stráví rok jako praktická lékařka mezi lidmi. Zoe odjíždí do BlueBell, kde jí už čtyři roky nabízí místo místní lékař. Malé město je pro ni jako noční můra, ale zachrání život pacientce při porodu. Pak se dozvídá, že lékař, který si přál, aby po něm přebrala praxi, byl její otec. Rozhodne se zůstat a nevzdat se bez boje.

 

Dollface

seriál Dollface

Mladá žena se nedávno rozešla se svým dlouholetým přítelem. Přesněji řečeno, on se rozešel s ní. Nyní chce opět vstoupit do světa žen a obnovit přátelství, na která kvůli milostnému vztahu zanevřela.

 

 

 

Domek z karet / House of Cards

Politický thriller House of Cards je založený na románu Michaela Dobbse a stejnojmenném britském seriálu z počátku 90. let. Kevin Spacey se tu představí jako člen Sněmovny reprezentantů, Frank Underwood, který se pokouší zosnovat plán na zničení nového prezidenta. Kate Mara jako Zoe Barnes, reportérka špičkového Washingtonského deníku zoufale toužící prorazit, zaprodá Underwoodovi svou duši a uzavře s ním dohodu za sólokapra.

 

 

Doom Patrol

seriál Doom-Patrol

Doom Parol je skupina superhrdinů, jež tvoří Robotman, Negative Man, Elasti-Girl a Crazy Jane, které vede vědec dr. Niles Caulder. Každý z nich měl nehodu, která je znetvořila, ale dala jim superschopnosti.

 

 

Dopesick

seriál Dopesick

Minisérie podle románu od Beth Macy.

Seriál nabízí ambiciózní, vzrušující a srdcervoucí pohled na epicentrum amerického boje s opioidovou závislostí. Nezkrášlující, leč hluboce lidské portréty zasažených rodin a jejich prolínající se příběhy nastaví zrcadlo dnešní americké společnosti, aby ruku v ruce rozsvítily jiskru naděje hrdinům, kteří bojují proti nejhorší drogové epidemii v americké historii.

 

DOTA Dragon’s Blood

seriál DOTA-Dragons-Blood

Animovaný seriál na motivy veleúspěšné herní série. Po setkáních s drakem a princeznou na vlastní misi se dračí rytíř Davion zapletá do událostí větších, než si kdy dokázal představit. Tahle výprava bude úplně jiný kafe…

 

 

 

Dr. House / House M.D.

Dr. Gregory House (Hugh Laurie) má zcela nevybíravé způsoby a členové většiny etických komisí by ho nejraději okamžitě uškrtili. K pacientům si dovolí skoro všechno a z názorů ostatních ohledně jeho osoby si moc hlavu nedělá.

Na druhé straně se ale jedná o fenomenálního odborníka, geniálního diagnostika a špičkového specialistu. Jeho instinkt je málokdy vedle a jeho postupy jsou stoprocentně účinné. Vnucuje se přirovnání Sherlock Holmes v bílém plásti. Ano, Gregory House byl inspirován slavným detektivem. Ale v nemocnici ho poznáte podle saka, nedopnuté košile a botasek Nike. Pláště zásadně nenosí a nemá rád pacienty. Jejich nemoci a choroby jsou ale pro něj lákavými hlavolamy a kde selžou ostatní, nastupuje právě tato hlava diagnostického oddělení a jeho tým.

 

Dragons: The Nine Realms

seriál Dragons-The-Nine-Realms

Děj se odehrává 1300 let po událostech filmu Jak vycvičit draka a draci jsou pro moderní svět už jen legendou. Když geologická anomálie otevře obrovskou, kilometry hlubokou trhlinu v zemském povrchu, vědci z celého světa se shromáždí v novém výzkumném zařízení, aby záhadný jev prozkoumali.

Brzy skupina nezbedných dětí, které na místo přivedli jejich rodiče, odhalí pravdu o dracích a o tom, kde se skrývají – tajemství, které si musí nechat pro sebe, aby ochránili to, co objevili.

 

 

Drazí běloši / Dear White People

seriál Drazi-belosi-Dear-White-People

Příběh je zasazen do prostředí různorodé skupiny studentů všech barev pleti. Ti se musí vypořádávat se složitostmi, které jim přináší studium na převážně bělošské prestižní univerzitě, kde jsou rasové konflikty často zameteny pod koberec. Komedie divákům nabízí obecný příběh o tom, jak si člověk vybírá svou vlastní jedinečnou životní cestu.

Seriál je adaptací stejnojmenného nezávislého filmu z roku 2014.

 

 

Drsný šerif / Longmire

seriá Drsný šerif Longmire series

Longmire je seriál, který následuje cestu Justified. Tedy western v moderním světě. Sledujeme šerifa Walta Longmira, který se těžce vyrovnává s manželčinou smrtí a skrývá svůj žal za drsnou tváří. Díky podpoře své dcery a nové zástupkyně šerifa se rozhodne kandidovat na znovuzvolení šerifem proti mladému ambicióznímu zástupci ze svého okrsku…

 

 

 

Drž se

seriál Drz-se

Rodiče Adama Baye, znepokojení chováním svého osmnáctiletého syna po sebevraždě jeho spolužáka, nainstalují do jeho počítače spyware. Sledují každý chlapcův pohyb, každý odeslaný a přijatý e-mail. S hrůzou objeví zprávu od anonymního odesílatele, která mu říká, aby mlčel. Ví Adam něco o sebevraždě? Pak zmizí i Adam…

Podle knihy Harlana Cobena.

 

Drž se blízko / Stay Close

seriál Drz-se-blizko-Stay-Close

Příběh o třech lidech, kteří si žijí své pohodlné životy, zatímco skrývají temná tajemství, o kterých nemají tušení ani jejich nejbližší. Megan je pracující matka tří dětí. Ray je bývalý dokumentární fotograf, který nyní trčí v neinspirativní práci a fotí děti zbohatlíků. Broome je detektiv, který se nedokáže oprostit od nevyřešeného případu pohřešované osoby. Lorraine je stará kamarádka Megan, která doručí šokující zprávy, jež mají dopad na všechny tři hrdiny. Minulost se vrací, aby je strašila, ohrožuje jejich životy i životy bližních. Jaký bude jejich další tah?

Podle stejnojmenné knihy Harlana Cobena.

 

 

Držte krok s Kardashians / Keeping Up with the Kardashians

seriál Držte-krok-s-Kardashians-Keeping-Up-with-the-Kardashians series

Pokud byste rádi nahlédli do života amerických prominentů, členové rodin Kardashianových a Jennerových jsou tím pravým příkladem. Celý klan vede matka rodu, Kris Jenner, a její manžel, zlatý medailista z Letních Olympijských her v Montrealu (1976), Bruce Jenner. Hlavní star je ale určitě nejvíce vydělávající hvězda reality show roku 2010, televizní osobnost, modelka a byznysmenka Kim Kardashian; vedle ní zde vystupují i její sestry Kourtney a Khloé, mladší bratr Rob a nevlastní sestry, taktéž modelky, Kendall Jenner a Kylie Jenner.

Úspěch této reality show vedl k několika spin-offů zahrnující Kourtney and Khloé Take Miami, Kourtney and Kim Take New York a Khloé & Lamar.

 

Dug Days

seriál Dug-Days

Dobrodružství psa Duga z filmu Vzhůru do oblak, který objevuje nebezpečí předměstí.

 

 

 

 

Dům loutek / Dollhouse

Dům loutek_Dollhouse

Dollhouse je přísně tajné a velmi ilegální. Je to místo, kde se plní přání. Klienti s dostatkem peněz a správnými kontakty si můžou najmout „Actives“ nebo „Dolls“. Dolls mají kompletně vymazanou paměť, čili jim můžou být vtisknuty vzpomínky, schopnosti a jazyk pro různá přiřazení. Na misích je kontrolují „Handlers“ a po dokončení úkolů jsou opět vymazáni a udržování ve futuristické laboratoři Dollhouse. Jsou to lidé, kteří se rozhodli, pro vlastní důvody, vzdát se svých těl. Můžou být kýmkoliv.

 

 

 

Duncanville

seriál Duncanville series

Duncanville vypráví příběh patnáctiletého chlapce jménem Duncan Harris a jeho přátel i rodiny.

 

 

 

 

 

Durrellovi / The Durrells

Durrellovi_The Durrels

Když se rodina ocitne v emočních i finančních potížích, odstěhuje se vdova se čtyřmi dětmi na krásný řecký ostrov Korfu a začne jednodušší život. Na motivy tří memoárů Geralda Durrella z let 1935 – 1939.

 

 

 

Důvěrnost / Intimacy

seriál Duvernost-Intimacy

V politice má před sebou slibnou budoucnost. Když se ale na veřejnost dostane video, které ji zachycuje při erotických hrátkách, může jí to zničit celou kariéru.

 

 

 

Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

Dva a půl chlapa_Two and a Half Men

Charlie Harper je nezávislý chlap v nejlepších letech. Nemůže si stěžovat na nedostatek žen ani peněz (skládá televizní znělky) a jeho lehkovážný život je soustava sexu, pití a sledování sportovních přenosů.

To se změní v momentě, kdy mu do života vstoupí jeho bratr a 10letý synovec. Bratr Alan je za prvé chiropraktik, za druhé nijak výrazně profesně úspěšný, za třetí vyznává zcela jiná hodnoty a má zcela jinou povahu (za čtvrté). Všem třem, kteří se snaží najít nějaký společný způsob fungování v jedné domácnosti (společně s hospodyní Bertou, která je Charlieho krevní skupina), ještě dýchá na záda Alanova odcizená manželka Judith, Jakeova matka.

Nedá se zapomenout ani na Rose, se kteoru Charlie strávil jednu noc a která bydlí vedle nich a pro návrat do Charlieho života je ochotná udělat cokoli…

 

Dva světy / Counterpart

Dva světy_Counterpart

Nízký úředník v Berlíně je zatažen do sítě intrik poté, co zjistí, že agentura, pro kterou pracuje, střeží bránu do paralelního světa. Musí zjistit, jestli může vůbec někomu věřit včetně své vlastní téměř identické verze z jiného světa.

 

 

 

 

 

Dynasty 2017

Dynasty 2017

Dvě nejbohatší rodiny Ameriky se střetnou v momentě, kdy Fallon Carringtonová uzavře dohodu s rivaly, Colbyovými. Nová verze klasické série 80. let.