Menu

Dr. House / House M.D.

STAŽENÍ Dr. House_House M. D.

Obsah:

Dr. Gregory House (Hugh Laurie) má zcela nevybíravé způsoby a členové většiny etických komisí by ho nejraději okamžitě uškrtili. K pacientům si dovolí skoro všechno a z názorů ostatních ohledně jeho osoby si moc hlavu nedělá.

Na druhé straně se ale jedná o fenomenálního odborníka, geniálního diagnostika a špičkového specialistu. Jeho instinkt je málokdy vedle a jeho postupy jsou stoprocentně účinné. Vnucuje se přirovnání Sherlock Holmes v bílém plásti. Ano, Gregory House byl inspirován slavným detektivem. Ale v nemocnici ho poznáte podle saka, nedopnuté košile a botasek Nike. Pláště zásadně nenosí a nemá rád pacienty. Jejich nemoci a choroby jsou ale pro něj lákavými hlavolamy a kde selžou ostatní, nastupuje právě tato hlava diagnostického oddělení a jeho tým.

Hodnocení:

Seznamte se jednou a budete chtít více…Krom sarkastického přístupu, zajímavých nemocí a ještě zajímavějších způsobů jejich řešení je ve filmu obsaženo tolik životních lekcí podaných tak stylově, že by to vystačilo na tři další seriály. House je lékařské eso, v jehož rukách byste se ochotně octli, kdyby vám šlo o život, ale nechtěli byste u něj dělat pohovor.

 

Plný názevDr. House / House M. D.
Status: Skončeno
Žánr:Drama, komedie, mysteriozní
Protagonisté: Hugh Laurie, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jesse Spencer, Lisa Edelstein, Jennifer Morrison, Peter Jacobson
Scénář:David Shore, Garrett Lerner, Sara Hess, Seth Hoffman, David Hoselton, Michael R. Perry
Režie:Peter Medak, Bryan Singer, Jace Alexander, Peter O'Fallon, Newton Thomas Sigel, Greg Yaitanes, Bryan Spicer
Stopáž: 45 minut
Rok výroby:2004
Epizody, série, celovečerní:8. sérií
Země původu:USA