Menu

Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

STAŽENÍ

Obsah:

Charlie Harper je nezávislý chlap v nejlepších letech. Nemůže si stěžovat na nedostatek žen ani peněz (skládá televizní znělky) a jeho lehkovážný život je soustava sexu, pití a sledování sportovních přenosů.

To se změní v momentě, kdy mu do života vstoupí jeho bratr a 10letý synovec. Bratr Alan je za prvé chiropraktik, za druhé nijak výrazně profesně úspěšný, za třetí vyznává zcela jiná hodnoty a má zcela jinou povahu (za čtvrté). Všem třem, kteří se snaží najít nějaký společný způsob fungování v jedné domácnosti (společně s hospodyní Bertou, která je Charlieho krevní skupina), ještě dýchá na záda Alanova odcizená manželka Judith, Jakeova matka.

Nedá se zapomenout ani na Rose, se kteoru Charlie strávil jednu noc a která bydlí vedle nich a pro návrat do Charlieho života je ochotná udělat cokoli…

Verdikt:

Všechny tyto typy sitkomu mají svůj počátek v seriálu Přátelé. Nicméně Dva a půl chlapa nahazuje tvrdší notičku, která udržuje téměř po celou dobu seriál někde mezi Přáteli a Californication. Kontrast cynického Charlieho Sheena a správňáckého, ale totálně neschopného Alana je fenomenální, navíc když se oba snaží poskytovat Jakeovi v jeho pubertě cenné (podle nich) životní lekce. Alan protože chce a čeká se to od něj, Charlie proto, že mu nic jiného nezbývá v momentě, kdy se potřebuje zbavit synovcových otravných otázek.

Plný názevDva a půl chlapa / Two and a Half Men
Status: Skončeno
Žánr:Komedie
Protagonisté: Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher
Scénář:Lee Aronsohn, Chuck Lorre, Bill Prady, Tim Kelleher, Carol Mendelsohn, Susan McMartin
Režie:Gary Halvorson, James Widdoes, Gail Mancuso, Jerry Zaks, James Burrows
Stopáž: 22 minut
Rok výroby:2007
Epizody, série, celovečerní:12 sérií
Země původu:USA