Menu

Doktorka z Dixie / Hart of Dixie

STAŽENÍ Doktorka z Dixie_Hart of Dixie

Obsah:

Zoe je mladá talentovaná lékařka, jejím snem je kardiochirurgie. Je ale tak zaujatá prací, že nedokáže vidět v pacientech lidi. Je si jistá, že dostane místo v nemocnici, ale šéf kliniky jí vytkne nedostatek citu. Podmínka pro získání místa je, že stráví rok jako praktická lékařka mezi lidmi. Zoe odjíždí do BlueBell, kde jí už čtyři roky nabízí místo místní lékař. Malé město je pro ni jako noční můra, ale zachrání život pacientce při porodu. Pak se dozvídá, že lékař, který si přál, aby po něm přebrala praxi, byl její otec. Rozhodne se zůstat a nevzdat se bez boje.

Očima naší redakce :

První díl mně svou svižností a nápadem nachnul, zbytek první sezóny naopak děsivou pomalostí trochu zklamal. Přesto se jedná o příběh, se kterým se můžu dobře ztotožnit: Mladá doktorka se odstěhuje na malé město, kde o ni nikdo nestojí, ale naštěstí najde úplně běžného partnera, který jí pomůže vrátit se ze snobského světa vědy zpátky na zem. Od té doby může být normální a bavit se s obyčejnými lidmi ve skutečném světě… A ten zbytek hodných přátelských lidí, kteří nakonec uznají, že neměli pravdu, je pak fikční třešinka navíc, stejně jako se dobře kouká na vyrýsované pány – ačkoli, co se to s nimi ve druhé řadě děje? Když už mají roli, vykašlali se na dietu? V každém případě výborné obsazení neokoukaných tváří… a postav. Z druhé sezóny jsem našená mnohem víc, a proto doufám, že nebude žádná třetí, která by musela přijít s šílenými zvraty v životě hlavních postav a ponaučit nás o fukčnosti snobských stereotypů. Křičím „Néé George, nééé“ – takhle vás vtáhne seriál, který funguje.

Plný názevDoktorka z Dixie / Hart of Dixie
Status: ukončeno
Žánr:Komedie, drama
Protagonisté: Rachel Bilson, Wilson Bethel, Scott Porter, Jaime King, Laura Bell Bundy, Cress Williams, Tim Matheson, Kaitlyn Black, Brandi Burkhardt
Scénář:Alex Katsnelson, Carter Covington, Leila Gerstein, April Blair
Režie:David Paymer, Jason Ensler, Andrew McCarthy, Ron Lagomarsino, Tom Amandes
Stopáž: 45 minut
Rok výroby:2011
Epizody, série, celovečerní:4 série
Země původu:USA