Menu

E

 

Eden vás vítá / Welcome to Eden

seriál Eden-vas-vita-Welcome-to-Eden

Jste spokojeni? S touto otázkou jsou Zoa a čtyři mladí, atraktivní a na sociálních sítích aktivní chlapci a dívky pozváni na nejexkluzivnější večírek v historii, který se odehrává na tajném ostrově a pořádá ho značka nového nápoje. To, co začíná jako vzrušující dobrodružství, se brzy změní ve výlet jejich života. Ale ráj ve skutečnosti není takový, jak se zdá… Vítejte v ráji.

 

 

El Chapo

El Chapo

Seriál sleduje životní příběh Joaquín Guzmána přezdívaného El Chapo, který stál v čele kartelu Sinaloa.

 

 

 

El Internado: Las Cumbres

seriál El-Internado-Las-Cumbres

Reboot populárního španělského rodinného seriálu El Internado. Příběh se odehrává ve škole pro problémové děti, která stojí vedle kláštera na těžce přístupném izolovaném místě v horách. Místní studenti odhalují řadu záhad a tajemství.

 

 

 

Élite

seriál Élite

Tři děti z vrstvy pracujících lidí se zapsaly na školu pro děti zbohatlíků. I když na první pohled o nic nejde, tak celá skutečnost vede ke tragédii.

 

 

 

Elitní povídky: Samuel Omar / Elite Short Stories: Samuel Omar

seriál Elitni-povidky-Samuel-Omar-Elite-Short-Stories-Samuel-Omar

Samuelovi hrozí, že dostane vyhazov z bytu, ve kterém vyrůstal. Omar mu proto dá lákavou nabídku, jak sehnat peníze.

 

 

 

 

Emergence

Policejní velitelka najde na kraji silnice poblíž záhadné nehody mladé dítě, které nemá žádné vzpomínky na to, co se stalo. Vyšetřování ji vtáhne do velké konspirace, v jejímž centru stojí identita tohoto dítěte.

 

 

Emily in Paris

seriál Emily-in-Paris

Emily se přestěhuje z Ameriky do Francie. Tam po ní v práci chtějí, aby na problémy pohlížela s americkým nadhledem. Poznává nové město, lidi i novou lásku.

 

 

 

 

Empire

Empire

Exmanželka a synové pomalu umírající hip-hopové superstar bojují o kontrolu nad jeho hudební společností.

 

 

 

Euphoria

seriál Euphoria

Euphoria vypráví příběhy skupiny středoškoláků, která se snaží vyznat ve světě drog, sexu, osobností, traumat, sociálních sítí, lásky a přátelství.

 

 

 

Everything’s Trash

seriál Everythings-Trash

Phoebe je třicetiletá hvězda podcastů, která se potýká se svým chaotickým životem. Když se její starší bratr Jayden stane předním politickým kandidátem, je nucena dospět a spoléhá na své přátele a úzkou rodinu, aby jí pomohli vyřešit dospělost.

Seriál se inspiruje bestsellerem Everything’s Trash, But It’s Okay od Phoebe Robinson.

 

 

Evil

seriál Evil series

Evil je psychologický mystery seriál, který proti sobě staví vědu a náboženství a zkoumá původ všeho zla. Hlavní hrdinkou je skeptická forenzní psycholožka, která se přidá ke knězi ve výcviku a k tesaři, aby společně vyšetřovali údajné zázraky, démonická posednutí a nevysvětlitelné fenomény v okolí kostela.

 

 

 

Extinct

Extinct

400 let poté, co lidstvo vyhladili mimozemšťané, se několik jednotlivců probouzí zásahem spřátelené frakce a zkouší obnovit lidskou civilizaci.