Menu

H

 

Hackerville

seriál Hackerville

Když je na německou banku spáchán kybernetický útok, všechny stopy vedou do dalekého Rumunska. Lisa Metz je jako expertka na kybernetiku poslána do své rodné země, aby odhalila pachatele, který za útoky stojí. Společně s místní policí se podaří vypátrat, že za vším stojí geniální hacker, jehož důmyslný plán je daleko rozsáhlejší, než všichni čekali.

 

 

HALO

seriál HALO

Mimozemšťané ohrožují lidskou existenci v epickém souboji 26. století. Televizní seriál založený na videohře „Halo“.

 

 

 

Hanna

seriál Hanna

Hanna je mladá žena, kterou její otec vychoval v divočině s cílem ji naučit přežít v jakékoliv situaci a za každou cenu. Když se o ni začnou zajímat vládní agenti, je na čase své schopnosti využít na maximum. Oni prostě jen zatím netuší, jak velkou udělali chybu…

 

 

 

 

Hannibal

Hannibal

Seriál HANNIBAL se zrodil z kreativní mysli Bryana Fullera (např. seriál Hrdinové) a rafinované režie Davida Sladea (např. Stmívání: Eclipse). Zkušení tvůrci přišli s překvapivým doplňkem k dosud známé historii šíleného Hannibala. Nejnovější stylizovaný thriller z dílny AXN vypráví mistrovský příběh manipulace a Lectera nechá fungovat přímo v ústředí mocné FBI. Jeho úkol je jasný: uznávaný psychiatr Dr. Hannibal Lecter (Mads Mikkelsen) má pomáhat mimořádně nadanému detektivovi Willu Grahamovi (Hugh Dancy), muži, který je obdařen schopností vcítit se do zvrácené mysli nejhorších masových vrahů. Pro ty z vás, kteří znají  příběh vysoce inteligentního kanibalského vraha Hannibala, bude tato podívaná fascinujícím výletem do neznáma.

 

Hap and Leonard

Hap and Leonard

Trampoty dvou prapodivných a přitom nejlepších přátel – bílého meloucháře a černého veterána z Vietnamu, kterému lezou na nervy vtipy o gayích a černých. Podle knih Joea R. Landsdalea.

 

 

 

 

Happy

Happy

Bývalý policista se stane zabijákem, který ujiždí na drogách, alkoholu a sarkasmu. Zčistajasna ho ale začne pronásledovat malinký neodbytný imaginární okřídlený modrý kůň. Podle komiksu Granta Morrisona a Daricka Robertsona.

 

 

 

 

Happy Together

seriál Happy Together series

Mladý manželský pár hodně zpohodlněl a našel si svou oblíbenou každodenní rutinu. Vše se změní, když se do volného pokoje nastěhuje mladý muzikant, který je hvězdou na vzestupu a občas ho pronásledují i novináři.

 

 

 

 

Harlem

seriál Harlem

Seriál sleduje životy čtyř černých žen, kamarádek z vysokoškolských studií na NYU, které se snaží navigovat mezi sexem, vztahy a dosažením svých snů.

 

 

 

Harley Quinn

seriál Harley-Quinn

Hlavní postavou je Harley Quinn. Ta po posledních událostech zvažuje svůj vztah s Jokerem. Sice je do něj zamilovaná, ale hlodají v ní pochyby, že on ji jen využívá. Jednoho dne dostane díky Poison Ivy konečný důkaz a s Jokerem se rozejde. Rozhodne se osamostatnit a provést nějaké nezapomenutelné činy, za kterými bude stát jen ona sama.

 

 

 

 

Harrow

Harrow

Neortodoxní patolog ohýbá pravidla, aby přinesl spravedlnost všem obětem, zatímco musí skrývat temné tajemství z minulosti.

 

 

 

 

 

Hawaii Five-0

Hawaii Five O

Havaj 5-0 je novým seriálem, navazujícím na legendární seriál o malé elitní jednotce se speciálním pověřením, jejímž úkolem je vymýtit zločin z Havajských ostrovů.

 

 

 

Hawkeye

Bývalý Avenger Clint Barton alias Hawkeye má v New Yorku zdánlivě jednoduchý úkol: vrátit se na Vánoce ke své rodině. Když se však objeví hrozba z minulosti, Hawkeye se neochotně spojí s Kate Bishop, dvaadvacetiletou zkušenou lučištnicí a svou největší fanynkou, aby odhalil zločinné spiknutí.

 

 

Heathers

seriál Heathers series

Remake stejnojmenného filmu z roku 1988.

Černá komedie odehrávající se na vysoké škole sleduje skupinu studentů, kteří se snaží vyčnívat nad těmi ostatními, což je mnohdy dostane do pořádných problémů. A již brzy se ocitnou v tom vůbec nejhorším průšvihu v životě, když se stanou terčem vraždy.

 

 

Heels

Heels

Seriál se odehrává v Georgii. Hlavní postavou je Jack Spade, který je otcem rodiny, ale sní o kariéře v ringu. Spolu se svým bratrem zápasí o odkaz svého zesnulého otce.

 

 

 

 

Helix

Helix

Zástupce centra pro kontrolu nemocí v Atlantě doktor Alan Farragut je se skupinou spolupracovníků vyslán do odlehlé arktické oblasti, kde se na výzkumné stanici Arctic Biosystems vyvíjejí nové druhy léků. Došlo tam údajně k úniku retroviru. Jsou dva mrtví a jeden nakažený. Když se ukáže, že členem týmu je i jeho bývalá žena Julia Walkerová, Alan se ptá, proč byl vybrán právě on. Dozvídá se, že přeživší nakažený muž je jeho bratr Peter, se kterým měla jeho žena kdysi milostnou pletku…

 

 

Hell on Wheels

Hell on Wheels

Příběh se odehrává po skončení americké občanské války Severu proti Jihu. Voják konfederace touží po pomstě za smrt svojí ženy, kterou zabili vojáci Unie. Stopy ho zavedou do místa zvaného „Peklo na kolech“, kočovného tábora, který je neustále v pohybu – podle stavby první transkontinentální železnice. Místo, kde vládne rasismus, korupce, nebezpečí a bezpráví postupně odhaluje detaily její smrti a také ty, kdo ji mají na svědomí.

 

Helpsters

seriál Helpsters

Cody a jeho parta příšerek Helpsters milují řešení problému. Ať už je to plánování oslav, šplhání po horách, nebo nové kouzelnické triky. Helpsters vyřeší cokoliv – protože všechno začíná pořádným plánem.

 

 

 

Hercule Poirot

Hercule Poirot

Hercule Poirot. Nejslavnější postava z pera královny detektivek Agathy Christie. Charismatický malý Belgičan s pečlivě pěstěným knírkem a perfektně schopnými „malými šedými buňkami“ řeší případy doby mezi válkami. Společně se společníkem kapitánem Arthurem Hastingsem, sekretářkou slečnou Lemonovou a inspektorem Jappe ze Scotland Yardu se neváhá pustit do těch nejzáhadnějších zločinů, jaké Británie nabízí.

 

 

 

Heuréka – město divů / Eureka

Heureka město divů_Eureka

Jack Carter je úspěšný a docela chytrý federální šerif. Zrovna když veze domů svou dceru, která uprchla z domova, zabloudí na zapadlých silnicích Ameriky a aby toho nebylo málo, havaruje. Naštěstí se nehoda odehraje poblíž městečka Eureka, kam americká vláda od nepaměti posílá své nejlepší vědátory. Zatímco šerifovo auto putuje do servisu, začne si Jack Carter budovat renomé. A protože jsme v Eurece, kde žije většina těch nej, nepotrvá dlouho a své místo si zde najde i nejlepší šerif.

 

 

High School Musical The Musical The Series

seriál High-School-Musical-The-Musical-The-Series

Seriál vychází ze stejnojmenné filmové série.

Skupina studentů z East High se připravuje na zimní představení, zanedlouho si ale uvědomuje, že drama je k mání nejen na pódiu, ale i mimo něj.

 

 

Hightown

seriál Hightown series

Jackie Quinonesová je lesbická pařmenka a také federální agentka, která svou zbraň a svůj odznak používá ke svádění turistek v Provincetownu v Massachusetts. Do své práce vkládá minimální úsilí a netrpělivě odpočítává dny do federální penze. Jenže když se ocitne v epicentru strašné heroinové epidemie, její svět se obrátí vzhůru nohama.

 

 

 

Hit the Floor

Hit the Floor

Ahsha Hayes se zúčastní konkurzu na pozici roztleskávačky L.A. Devil Girls navzdory námitkám své matky. Tým okouzlí, ovšem Jelena, která je v týmu jedničkou, v ní vidí velkou hrozbu a Ahsha se tak stane její novou nepřítelkyní číslo jedna. Tým Ďáblů začíná trénovat Pete Davenport, bývalá hvězda profesionální ligy. A aby to nebylo zamotané málo, Pete měl kdysi vztah s Ahshinou matkou Sloane.

 

 

Hledání Aljášky / Looking for Alaska

seriál Hledání-Aljašky_Looking-for-Alaska-e1572988395385

Seriálová adaptace stejnojmenného románu, pod nímž je podepsán John Green.

Mladý Miles Halter odjíždí studovat na internátní střední školu, kde se zamiluje do své okouzlující spolužačky se zvláštním jménem Aljaška Youngová.

 

 

Hluboké černé oči / Yeh Kaali Kaali Ankhein stažení

seriál Hluboke-cerne-oci-Yeh-Kaali-Kaali-Ankhein

Muž, kterého neúnavně pronásleduje dcera mocného politika a která udělá cokoli, aby se stal jejím, se vydává na temnou a riskantní cestu, aby získal zpět svůj život.

 

 

 

Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho / Dirk Gently´s Holistic Detective Agency

Dirk Gentlyís Holistic Detective Agency Season 1, Episode 1 Air Date: 10/22/16 Pictured: Elijah Wood (Todd) and Samuel Barnett (Dirk Gently)

Výstřední detektiv a jeho neochotný i nedobrovolný pomocník řeší…silně bizarní záhady. Podle novely Douglase Adamse.

 

 

 

 

Holky od novin / Paper Girls

seriál Holky-od-novin-Paper-Girls

Čtyři dvanáctileté dívky roznáší ráno po Halloweenu v roce 1988 noviny. Dostanou se však nechtěně do konfliktu mezi frakcemi cestovatelů časem a samy se vydávají na dobrodružnou cestu za záchranou světa. Cestují mezi přítomností, minulostí a budoucností a setkávají se s budoucími verzemi sebe sama. Jde o emotivní dobrodružství, které není jednoduché, ale dívky ve výsledku posílí, stejně jako zpevní jejich přátelství.

Seriál vychází ze stejnojmenného komiksu od Briana K. Vaughana (mimo jiné autor komiksu podle kterého se točil seriál Y: Poslední z mužů). U nás komiks vydává nakladatelství Crew.

 

Holky pod zámkem

Holky pod zámkem

Příběhy žen ve vězení ve Světlé nad Sázavou. Co je dostalo dovnitř a co je čeká venku? Režim věznice i nepsaná pravidla přežití v časosběrném dokumentu TV Nova.

 

 

 

 

Holky v chládku / Hard Cell

seriál Holky-v-chladku-Hard-Cell

Mockumentary z vězeňského prostředí. Catherine Tate hraje několik různých postav, které dokumentární štáb sleduje spolu se zaměstnanci vězení.

 

 

 

 

Holky z červeného gauče / Sky Rojo

Holky-z-cerveneho-gauce-Sky-Rojo

Tři ženy přinucené k prostituci zažijí na útěku před pasákem a jeho nohsledy šílené věci.

 

 

 

 

Holky z Derry / Derry Girls

seriál Holky z Derry / Derry Girls

Šestnáctiletá Erin Quinn žije se svou nekompromisní matkou, jejím trpělivým otcem a mírně děsivým dědou Joem, mužem, jehož láska ke svým dcerám a vnučkám je překonána pouze opovržením svého zetě. Je začátek 90. let a Erin je zvyklá vidět svou zemi mluvit ve zkratkách. Je to doba ozbrojené policie a náhodných kontrol. Ale je to také doba To je vražda, napsala, The Cranberries, Akt X, Nirvany nebo Waynova světa. A i když nad jejím městem visí pavučina problémů, Erin má sama dost vlastních trablí.

 

 

 

Home Before Dark

seriál Home-Before-Dark

Hlavní hrdinka se přestěhuje z Brooklynu do malého městečka u jezera, kde jí otec nechal dům. Zde jí opět chytne neodolatelná touha zjistit pravdu, jež ji zavede k odhalení nevyřešeného případu, který se všichni obyvatelé včetně jejího otce zoufale snažili pohřbít.

 

 

 

Home Economics

seriál Home-Economics

Komedie o třech sourozencích: jeden je zbohatlík, jeden patří do střední třídy a jeden se tak tak drží naživu.

 

 

 

Homecoming

seriál Homecoming

Heidi Bergmanová je sociální pracovnice v tajném vládním zařízení, které je přidělen případ Waltera Cruze, vojáka těšícího se na návrat k životu v civilu.

Psychologický thriller vychází ze stejnojmenného podcastu a režíruje jej Sam Esmail, tvůrce technothrilleru Mr. Robot.

 

 

Hospital Playlist

seriál Hospital-Playlist

Hospital Playlist vypráví příběh pěti lékařů, kteří byli přáteli od doby, kdy vstoupili na lékařskou školu v roce 1999.

 

 

 

Hotel Transylvania The Series

Hotel Transylvania The Series

Děj seriálu je zasazen do doby před prvním filmem.

Teenegerka Mavis prožívá neuvěřitelné zážitky se svými přáteli na jednom z nejzajímavějších míst, v Hotelu Transylvania. Často je tak celý hotel vzhůru nohama. Lydia, Drákulova sestra, která má momentálně na starosti chod hotelu, je zásadně proti, aby ho tímto způsobem Mavis s přáteli narušovali. A tak spolu musejí v jednom hotelu přežít morous Lydie s teenegerkou Mavis.

 

How I Met Your Father

seriál How-I-Met-Your-Father

Sophie vypráví svému synovi příběh o tom, jak potkala jeho otce. Příběh začíná v roce 2021, v době, kdy se Sophie spolu se svými velmi dobrými kamarády snaží přijít na to, kdo jsou, co od života chtějí a jak se mají zamilovat v době, kdy randění vévodí aplikace a neomezené možnosti.

 

 

How We Roll

seriál How-We-Roll

Hlavním hrdinou je zdánlivě obyčejný Tom, kterého propustí v práci ve fabrice. Tom se odhodlá k odvážnému kroku. Rozhodne se zaopatřit svou rodinu tím, že bude následovat svůj sen a stane se profesionálním bowlingovým hráčem.

 

 

 

Hra o trůny / Game of Thrones

Game-of-Thrones-Season-4-Logo

Kontinent, kde léta trvají desítky roků a zimy se mohou protáhnout na celý lidský život, začínají sužovat nepokoje. Všech Sedm království Západozemí – pletichářský jih, divoké východní krajiny i ledový sever ohraničený starobylou Zdí, která chrání království před pronikáním temnoty – je zmítáno bojem dvou mocných rodů na život a na smrt o nadvládu nad celou říší. Zemí otřásá zrada, chtíč, intriky a nadpřirozené síly. Krvavý boj o Železný trůn, post nejvyššího vládce Sedmi království, bude mít nepředvídatelné a dalekosáhlé důsledky…

 

Hra o trůny: Rod draka / House of the Dragon

seriál Hra o trůny Rod draka House of the Dragon

Prequel k seriálu Game of Thrones, který vypráví o rodu Targaryenů.

 

 

 

 

Hráči / Ballers

seriál Hráči_Ballers series

Ballers je seriál sledující život současných a bývalých profesionálních hráčů amerického fotbalu (NFL). Hlavním hrdinou je někdejší super hvězda Spencer Strasmore (Dwayne „The Rock“ Johnson), který se ve svém fotbalovém důchodu stal finančním manažerem a jeho sny se týkají jediného – obchodu a peněz – a těch je okolo profesionálního fotbalu víc než dost…

 

Hranice nemožného / Fringe

Hranice nemožného_Fringe

Seriál Fringe je už čtvrtým společným projektem J.J. Abramse a producenta, scenáristy Alexa Kurtzmana (Alias, Mission: Impossible III, Star Trek). Všechno začalopádem letadla, na jehož palubě se stala podivná nehoda a všichni lidé zemřeli. Na připadu pracuje agentka FBI Olivie Dunham, která povolá z léčebny Waltera Bishopa, vědce pohybujícího se v oblasti „hraničních věd“…letadlo je ale jen začátkem obrovské skládačky, ze které má Walter ale mnoho dílků sám na svědomí.

 

 

Hrdinové / Heroes

Hrdinové_Heroes

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako „zvláštní“ schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl..

 

 

Hříšná touha / Oscuro deseo

seriál Hrisna-touha-Oscuro-deseo

Jedna žena a tři muži. Kdo je tu oběť a kdo pachatel? Všechno je zkrátka jinak, než by se mohlo zdát.

 

 

 

 

Huangovi v Americe / Fresh Off the Boat

Huangovi v Americe_Fresh Off the Boat

Čínská rodina se v rámci podniku otevírání restaurace stěhuje z čínské čtvrti ve Washingtonu na Floridu. Nicméně zjistí, že život tu bude úplně o něčem jiném…

 

 

 

Humans

Humans

Sci-fi seriál vychází ze slavného švédského dramatu „Real Humans“ a je zasazen do paralelní přítomnosti, kde jsou živoucí roboti nejnovějším must-have doplňkem, který musí mít každá domácnost.

 

 

 

 

Hunters 2020

seriál Hunters-2020 series

New York 80. let. Skupina lovců nacistů zjistí, že v New Yorku žije spousta bývalých nacistů, kteří chtěli vytvořit Čtvrtou říši. Rozhodnou se je dohnat k spravedlnosti.

 

 

 

 

Hvězdná brána / StarGate SG – 1

Hvězdná brána_Stargate

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.

 

Hvězdná brána: Atlantida / Stargate Atlantis

Hvězdná brána Atlantida_Stargate Atlantis

Země vysílá první expedici mimo naší galaxii do potopeného města Atlantis. Skupina kolonizátorů se tak pod vedením doktorky Elizabeth Weirové dozvídá více o našich předcích a největší rase ve vesmírů – Anticích. Dále se seznamují a navazují vztahy s obyvateli okolních planet. Ty sužuje hrozba v podobě krvelačné rasy Wraithů, kteří potřebují lidskou životní energii. Naši noví „Atlanťané“ se snaží pomáhat ostatním a bránit Atlantis za každou cenu, protože Wraithové by mohli na Zemi najít nové loviště. S řešením problémů významně pomáhá i český vědec Radek Zelenka, který občas mluví česky.

 

Hvězdná brána: Hluboký vesmír / Stargate Universe

hvězdná brána Hluboký vesmír_Stargate Universe

Již třetí STARGATE seriál nás vezme na palubu antické lodi Destiny, o miliony let starší než Atlantis, kterou jako pýchu své civilizace vypustili Antici. Byl to jejich velký experiment uvedený do pohybu, ovšem nikdy nedokončen. Cílem tohoto experimentu bylo rozsévání hvězdných bran skrz galaxie. Lidé zjistí, že záhadný devátý chevron na bráně může sloužit právě ke spojení s touhle lodí a tak se vydávají na průzkumnou misi.