Menu

I

 

I Feel Bad

seriál I Feel Bad series

Emet je perfektní matka, šéfová, manželka, přítelkyně a dcera. No dobře, není úplně perfektní. Vlastně se ze všech sil snaží přijít na to, jak správně žít život, asi jako my všichni ostatní. Jistě, cítí se provinile, když se jí zdá sexy sen o někom jiném než jejím manželovi, nebo když předstírá, že nezná své děti, když zlobí na veřejnosti, nebo když využívá vlastní zaměstnance k řešení osobních problémů. Ale to je přece v pořádku, no ne? Nikdo nemůže mít všechno a dělat všechno dokonale.

 

I Know What You Did Last Summer

seriál I-Know-What-You-Did-Last-Summer

Seriál na motivy stejnojmenného románu od Lois Duncan a filmu Tajemství loňského léta.

Ve městě plném temných tajemství oslavuje skupina teenagerů maturitu. Párty však skončí tragicky, když na cestě domů přejedou autem člověka a zločin se rozhodnou utajit. Rok po této traumatizující události hrdiny začne terorizovat neznámý vrah.

 

 

I Love That for You

seriál I-Love-That-for-You

Hlavní hrdinkou je žena, která v dětství překonala leukémii a dosáhla svého životního snu – získala práci jako úspěšná moderátorka teleshoppingu.

 

 

 

I’m Dying Up Here

I'M DYING UP HERE

Stand up komici bojují o úspěch v klubu v Los Angeles 70. let. Podle knihy Williama Knoedelsedera.

 

 

 

iCarly 2021

iCarly-2021

Revival seriálu iCarly se odehrává téměř deset let po konci původního seriálu. Carly a její kamarádi se nyní vypořádávají s prací, láskou a rodinou jako mladí dvacátníci.

 

 

 

Idiot od pánaboha / God’s Favorite Idiot

seriál Idiot-od-panaboha-Gods-Favorite-Idiot

Nevýznamný zaměstnanec technologické firmy Clark Thompson se zamiluje do kolegyně Amily Luck v přesně stejnou dobu, kdy se nedobrovolně stává Božím poslem. Seriálu nechybí ani kolečkové brusle, ohnivé jezero a blížící se apokalypsa.

 

 

 

Impérium – Mafie v Atlantic City / Boardwalk Empire

Impérium Mafie v Atlantic City_ Boardwalk Empire

Nový americký seriál s originálním názvem Boardwalk Empire, realizovaný v produkci HBO, se odehrává v době prohibice ve dvacátých letech minulého století. Na gangsterské kronice uváděné pod českým názvem Impérium – Mafie vAtlantic City,spolupracoval renomovaný Martin Scorsese. Jeden z nejuznávanějších amerických filmařů se podílel na scénáři i na produkci seriálu a režíroval jeho úvodní epizodu. U příležitosti zářijové premiéry díla na amerických obrazovkách Scorsese prozradil, že o spolupráci s HBO uvažoval už dávno. Mnohé ze seriálů z produkce HBO označil za “inteligentní, promyšlené a brilantně realizované”. Podle Scorseseho znamenají “nové možnosti pro vyprávění příběhů.”

 

 

Imposters

Imposters

Z krásné podvodnice se stane štvanec v momentě, kdy se proti ní spojí tři bývalí milenci, kteří chtějí zpátky své peníze…

 

 

 

 

 

In The Dark

seriál In-the-Dark-2019

Hlavní hrdinkou je slepá žena, která se stane jedinou svědkyní vraždy svého kamaráda, který se živil jako drogový dealer. Policie její verzi rychle smete se stolu, hrdinka se proto s pomocí svého psa Pretzela vydává hledat vraha sama. K tomu ale stíhá i bohatý randící život a práci, kterou nesnáší. Pracuje v Breaking Blind, škole pro cvičící psy, kterou vlastní její přehnaně starostliví rodiče.

 

 

 

Indebted

seriál Indebted

Dave a Rebecca jsou rodiče, kteří si chtějí vynahradit všechny ty roky plné plínek a bezesných nocí. Věci však vezmou nečekané obrátky, když se na scéně objeví Davovi rodiče, kteří jsou na mizině. Dave nemá na výběr, musí otevřít dveře lidem, kteří mu dali všechno. Rodiče však neznají hranice a začínají se hromadit otázky o tom, kdo je tu vlastně nyní rodič.

 

 

 

Infinity Train

seriál Infinity-Train

Tulip je třináctiletá dívka, která se ocitla v tajemném vlaku s nekonečným počtem vagónů. V každém z nich existuje jiný svět a Tulip se cestováním napříč nimi snaží společně se svým robotem najít cestu zpět domů.

V roce 2016 byla vypuštěna pilotní epizoda, která se divákům zalíbila natolik, že sepsali petici a stanice nakonec v roce 2018 oznámila objednávku celé série.

 

 

 

 

Inhumans

Rodina superlidí s různými schopnostmi uniká z báze na Měsíci a hledá útočiště na Hawaji. Na motivy Marvel komiksů.

 

 

 

 

Insatiable

seriál Insatiable series

Bob je zostuzený a věčně nespokojený právník, který se rozhodne změnit povolání a stát se koučem dívek soutěžících o titul královny krásy. Hrdina si vezme do parády Patty, pomstychtivou a šikanovanou studentku. V té době ještě nemá tušení, co z ní vytvoří a vypustí na celý svět.

 

 

Inspektor Banks

Inspektor Banks

Britská detektivní série s inspektorem, který si své případy bere až příliš osobně…

 

 

 

 

Inspektor Max

Inšpektor Max

Slovenský kriminalista Max (Juraj Kukura) už léta žije v Praze. Původně se zde chtěl jen na chvíli ukrýt před svou bývalou přítelkyní, ale nakonec tak nějak zůstal. Pracuje pro pražskou kriminálku, a to se skvělými výsledky. Díky svým schopnostem, neortodoxním metodám a charismatu dokáže vyřešit i ty hodně komplikované případy – a také si proti sobě poštvat většinu lidí, na které při tom narazí… Věrní mu zůstanou jen jeho mladý parťák Filip a státní zástupkyně Markéta, se kterou, po řadě lítých bojů, nakonec skončí ve svazku téměř manželském.

 

 

Instinct

Instinct

Vysokoškolský profesor je stržen zpět ke svému starému životu operativce CIA, když je jeho odbornost potřeba k chycení sériového vraha, který používá jeho knihy jako šablonu. Podle knih Jamese Pattersona.

 

 

 

 

Interrogation

seriál Interrogation

Interrogation vychází ze skutečného příběhu, který se táhl přes 30 let. Mladý muž je obviněn z brutální vraždy své matky a následně je odsouzen. Tato jednoduchá premisa je opepřena zvláštním formátem. Prvních devět epizod se bude skládat z výslechů podle skutečných policejních spisů a divák je v roli detektiva bude moci zhlédnout v jakémkoliv pořadí. Závěrečná epizoda s rozuzlením příběhu bude dostupná až později.

 

 

 

Into the Badlands

Into the Badlands

 

Mistr bojovník a záhadný kluk se snaží přežít v nebezpečném světě feudálních baronů.

 

 

 

Into the Dark

seriál Into the Dark

Jedná se o hororovou antologii, přičemž každý díl se odehrává v určitý americký svátek. V den svátku vždy vyjde tématicky zaměřená epizoda, která nám představí uzavřený příběh.

 

 

 

Invasion (2021)

seriál Invasion-2021-1536x864

Na Zemi zavítá mimozemský druh, který ohrožuje existenci lidstva. Události se odehrávají v reálném čase očima pěti obyčejných lidí po celém světě, kteří se snaží pochopit chaos, jenž se kolem nich rozpoutal. Inspirováno klasikou Válka světů od H. G. Wellse.

 

 

 

Irma Vep

seriál Irma-Vep

Mira je americká filmová hvězda, která je rozhozená z čerstvého rozchodu. Hrdinka přichází do Francie, kde má natáčet remake francouzské filmové klasiky Les Vampires s názvem Irma Vep. Mira čím dál hůře dokáže stanovit hranice mezi svou osobností a postavou, kterou hraje. Sledujeme nejistou půdu na pomezí fikce a reality, umělosti a autentičnosti, umění a života.

Seriál volně vychází ze stejnojmenného filmu z roku 1996.

 

iZombie

iZombie

Olive „Liv“ Morre je studentka medicíny, která se po jedné vysokoškolské pařbě probudí jako zombík. Aby zůstala alespoň částečně lidsky při smyslech, musí pravidelně svačit mozky mrtvol. Jako každodenní asistentka koronera o ně na pitevně nouzi nemá, ale s každým snědeným mozkem, se jí do hlavy dostanou vzpomínky mrtvého. Díky této nově nabyté superschopnosti se před Liv otevírá možnost velké výzvy. Spolupracovat na vyšetřování kriminálních zločinů.