Menu

J

 

Já a robot / Almost human

Já a robot_Almost human

V roce 2048 vede obrovský pokrok v technologiích k nárůstu kriminality až o 400%. Zoufalá policie dostává do rukou novou zbraň: každý lidský policista dostává robota jako parťáka. Jmenují se Syntetici a mají chránit ty, kdo je stvořili.

Ale ne každý je z takové posily nadšený. Například detekti John Kennex v podání Karla Urbana (Dredd, Pán Prstenů) má s androidy celkem negativní zkušenosti: před lety pronásledoval s kolegou zločince a když se octli před hlavněmi, robot je opustil, protože situaci vyhodnotil jako nezvládnutelnou. Parťáka zabili a Kennex byl raněn. Po 17ti měsících v komatu a rehabilitaci se vrací do služby – během této doby ho navíc opustila přítelkyně Anna. Kapitálka Sndra Maldonado mu přiděluje androida MX – 43, jinak také Doriana. Dokáží tito dva najít společnou řeč a pracovat jako tým?

 

Já Frankie / I Am Frankie

seriál Já Frankie I Am Frankie

Seriál vypráví příběh Frankie, na první pohled obyčejné dívky. Ve skutečnosti je Frankie experimentální android, ukrývající v sobě funkce nejmodernějšího počítače, přístup na internet i disk na zápis zkušeností. Frankie chodí do školy a kromě její rodiny nikdo nezná její tajemství. Navzdory absenci jakýchkoli citů a emocí se snaží zapadnout do společnosti, najít si kamarády a prvního přítele…

 

Já jsem Groot / I Am Groot

seriál Ja-jsem-Groot-I-Am-Groot

Baby Groot dostává svůj vlastní seriál, kde ho doplní řada nových a nevšedních postav.

 

 

 

 

 

 

Já jsem noc / I Am the Night

seriál Já-jsem-noc_I-Am-the-Night

Fauna Hodel je mladá dívka patrájící po své minulosti. Její matka se jí pravděpodobně vzdala hned po porodu. Jenže pátrání v minulosti ji přivede na stopu losangeleského gynekologa dr. George Hodela, jenž je zapleten do jednoho doposud nevyřešeného zločinu.

Podle skutečné události.

 

Já, společnice / The Girlfriend Experience

Studentka práv se stává luxusní společnicí. Podle filmu Stevena Soderbegha z roku 2009.

 

 

 

 

Jak jsem poznal vaši matku / How I met your mother

Jak jsem poznal vaši matku / How I met your mother

Komedie o tom jak se Ted (Jason Radnor) zamiloval. Párek jeho spolubydlících Marshalla (Jason Segel) a Lilly (Alyson Hannigan) už nebaví osamělost Teda, a tak se rozhodnou, že mu pomůžou najít dlouholetou partnerku. Barney, sebevědomý týpek, jenž si myslí, že zná všechny techniky, jak sbalit každou holku, je naprosto opačného názoru. Ted se nejprve seznámí s Robin (Cobie Smulders). Věří, že je ta, na kterou čekal, ale není tomu tak. Nezbývá mu nic jiného, než hledat dál. V budoucnosti Tedův, vyprávěčův, hlas (Bob Saget) na začátku každého dílu povídá svým dětem historky, které se staly předtím, než potkal jejich matku. Americký sitcom, který předčil svou popularitou i velice známé Přátele.

 

 

Jak nežít svůj život / How to not live your life

Jak nežít svůj život_How to not live your life

Svérázná komedie sleduje dovádění jednoho typického neurotika, který má příliš bujnou fantazii. Mladý muž se snaží zvládnout svůj život, ale nějak se mu to nedaří.
Přáli jste si někdy mít v životě tlačítko, které by vždy poradilo, co následně udělat nebo říct? Přesně tohle se stává Donovi, když stojí před velkým rozhodnutím. Don je mladý muž, který má velké ambice, muž v nejlepších letech a také muž, který dokáže zkazit i ty největší prkotiny.

 

 

Jak prosté / Elementary

Jak prosté_Elementary

Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku, kde se Sherlock Holmes vzpamatovává z nedávné drogové závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký seriál Elementary se nechal volně inspirovat podařenou britskou verzí klasických děl sira Arthura C. Doyla zasazených taktéž do 21. století.

 

 

 

Jane the Virgin

Mladá a velmi decentní žena zjistí, že byla omylem uměle oplodněna spermatem své dávné platonické lásky při popleteném zákroku provedeném jeho sestrou…

 

 

 

 

Jeho temné esence / His Dark Materials

seriál Jeho-temné-esence-His-Dark-Materials-e1573077837263

Dvanáctiletá Lyra Belacqua si žije poklidný život ve světě, kde každý člověk má k sobě připoutaného Daemona. To je zvířecí společník, který do dospělosti jedince dokáže měnit svoji podobu. Jednoho dne je unesen její dobrý kamarád Roger. S pomocí tajemného přístroje a nových spojenců se ho vydá zachránit.

Seriál je založen na knižní trilogii Jeho temné esence (Zlatý kompas, Jedinečný nůž, Jantarové kukátko) Phillipa Pullmana.

 

 

Jessica Jones

Jessica Jones

Hrdinka, které hrdinská kariéra moc nevyšla, pracuje jako soukromé očko, zatímco se snaží šílence, který ji roky zneužíval a umí kontrolovat lidskou mysl. Podle Marvel komiksů.

 

 

 

 

Jetelín

Jetelín

Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín, nacházející se pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim všem kolem čtyřicítky, většina z nich si založila rodiny, pořád ale žijí tak blízko sebe, jako by vlastně byli jedna velká rodina. Všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují, scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. Hlavně se ale mají rádi.

 

 

Jméno růže

seriál Jméno-růže

Píše se rok 1327 a křesťanství ve Svaté říši římské je rozděleno mezi autoritu papeže Jana XXII. a císaře Ludvíka IV. Bývalý inkvizitor Vilém z Baskervillu se vydává do benediktýnského opatství, kam jej doprovází mladý pomocník Adso. Vilém má za úkol vyšetřit podezřelou smrt jednoho z mnichů. Rychle přijde na to, že to, co mnozí považovali za nešťastnou sebevraždu, v sobě ukrývá něco o mnoho více znepokojujícího.

 

 

 

Jane The Virgin

Mladá a velmi decentní žena zjistí, že byla omylem uměle oplodněna spermatem své dávné platonické lásky při popleteném zákroku provedeném jeho sestrou…

 

 

 

 

Jarmark marnosti / Vanity Fair

seriál Jarmark marnosti_Vanity Fair

Adaptace stejnojmeného románu od Williama Makepeace Thackeray z roku 1848.

Příběh je zasazen do období Napoleonských válek. V centru dění se ocitá Becky Sharp, mladá a ambiciózní Angličanka, která se snaží prodrat na vrchol britské aristokracie. Během své trnité cesty plné lásky, vášně a zrady se dostane až na dvůr samotného krále Jiřího IV.

 

 

 

Jmenuju se Earl

 

Jmenuji se Earl _My name is Earl

Když vyhrajete sto tisíc dolarů a ztratíte tiket, znamená to jediné – máte špatnou karmu. Dá se to napravit? Ano, nic není ztraceno, je jen potřeba odčinit svoje hříchy, které jste spáchali do dnešního dne. Touto myšlenkou se řídí právě Jason lee jako Earl Hickey. Tomu uletěl tiket na sumu, která by ho z bídy určitě vytáhla. Podaří se mu udobřit s vlastním osudem do uzávěrky soutěže?

 

 

 

Joe vs. Carole

seriál Joe-vs.-Carole

Skriptový seriál na motivy podcastu od Wondery sleduje spory Joa a Carole.

 

 

 

 

Joey

Joey

Seriál Joey je volné pokračování sitcomu Přátelé. Zůstal nám tedy Joey (Matt Leblanc), jediný syn rodiny Tribbianů. Má sedm sester a italské předky, nicméně on sám se italsky nikdy nenaučil. Snaží se stát slavným hercem, ale zatím skončil i role doktora Drakea Remoreye v Tak jde čas. Má tedy jistou práci, která ho ovšem nenaplňuje. Jeho největší oporou je jeho podporující babička.

O ženy nemá také nouzi, ale nemá žádný trvalý vztah, jehož jádrem by byla láska, kromě rachel. Když se rozprchli jeho přátelé, odstěhoval se do LA, protože chtěl změnu a konečně uspět na hereckém poli…

 

Jsme, jací jsme / We Are Who We Are

seriál Jsme-jaci-jsme-We-Are-Who-We-Are

Seriál o dvou dětech, které žijí na americké vojenské základně v Itálii. Příběh se zabývá přátelstvím, prvními láskami, identitou a všemi chaotickými radostmi a strastmi, které dospívání nabízí.

 

 

 

Julia

seriál Julia

Seriál sleduje život mimořádné Julie Child, která se s pořadem The French Chef stala pionýrkou kulinářského žánru. Prostřednictvím Julie a její optimistické nátury ukazuje vývoj americké historie – nástup veřejnoprávní televize, feminismus a ženské hnutí, náturu celebrit a americký kulturní růst. Ve svém srdci jde však o portrét milujícího manželství s vyvíjející se a komplikovanou dynamikou.

 

 

Jurský svět: Křídový kemp / Jurassic World: Camp Cretaceous

Šest mladých lidí přijelo za dobrodružstvím do tábora na Mlžném ostrově. Musí začít spolupracovat, aby přežili řádění dinosaurů, kteří pustoší ostrov.

 

 

 

Just Beyond

seriál Just-Beyond

Hororově-komediální antologie podle komiksu od BOOM! Studios.