Menu

K

 

K jezeru / Epidemiya

seriál K-jezeru-Epidemiya

Neznámý virus promění Moskvu ve město mrtvých. Nejde elektřina, peníze ztratily veškerou hodnotu a ti kteří stále nejsou nakaženi zoufale bojují o jídlo a palivo. Sergej žije mimo město se ženou, kterou miluje a jejím autistickým synem. Tam to je zatím stále bezpečné. Přesto odjíždí do Moskvy, aby zachránil svou bývalou manželku a jejich syna, ačkoliv ho bývalá žena nenávidí.

Tito lidi, kteří nevěřili, že budou ještě někdy znovu pod jednou střechou musí za sebou nechat minulost a vydat se na dlouhou a nebezpečnou cestu na sever, aby našli izolovaný lovecký zámeček na opuštěném ostrově.

Podle bestselleru Vongozero napsaného Yanou Vagnerovou.

 

K popukání / Drôle

seriál K-popukani-Drole

Prosadit se na stand-upové scéně není jenom tak. Tihle čtyři kámoši ale dají v sázku všechno, aby rozesmáli celý svět, a přitom řeší trable v práci i slávu na internetu.

 

 

 

 

K smíchu / Kidding

seriál K smíchu_Kidding

Jeff alias Mr. Pickles je ikonou dětské televizní zábavy, kterému se na silné značce podařilo vybudovat úspěšné mnohamilionové impérium. Když se mu však začne rozpadat rodina, Jeffův život má k pohádce daleko.

 

 

 

 

Kačeří příběhy / DuckTales 2017

Po 30ti letech se vrací klasický seriál o bláznivých dobrodružstvích Strýčka Skrblíka a jeho synovců Dulíka, Bubíka, a Kulíka.

 

 

 

 

Kadeřnictví

Kadeřnictví

Zuzana ve svém malém kadeřnictví na rušné ulici zaměstnává několik generací žen – od starší experimentátorky Mariky, přes upovídanou modelku Lucku, věčnou smolařku Radku, ztřeštěnou nehtařku Nelu až po novopečenou posilu v podobě své nezávislé vnučky Anety, které pravidelně chodí radit všeznalkyně Gita. V kadeřnictví se střídají klienti ze všech možných sociálních vrstev. Mladí i staří, bohatí i chudí, muži i ženy, děti i studenti. A protože směna je dlouhá, Zuzana se nebojí svých mladších kolegyň i zákazníků ptát na ty „nejzávažnější“ životní otázky.

 

 

 

Kameňák

seriál Kameňák

Ministerstvo vyhlásí celorepublikovou soutěž Pozitivní město roku. Vítěz obdrží sto milionů korun. Starosta Pepa Novák se svým zástupcem Bohoušem Beránkem podávají přihlášku. Musí ale splnit řadu kritérií. A starosta je pro vítězství ochotný obětovat vše, což s sebou přinese řadu humorných situací.

 

 

 

Kariéra na spadnutí / Partner Track

seriál Kariera-na-spadnuti-Partner-Track

Ingrid Yun je stejným dílem Korejka i Američanka a první právnička ve své rodině. Hrdinka prožívá zkoušky a útrapy v prestižní a tradice ctící právnické firmě Parsons Valentine. S podporou svých přátel se vypořádává s překážkami a problémy na pracovišti a snaží se dostáhnout svého velkého cíle – stát se ve firmě jedním z partnerů. Hrdinka je plná odhodlání a ambicí, zbyde v ní ale i místo na lásku?

Seriál je adaptací románu od Helen Wan, který byl publikovaný v roce 2013.

 

Katy Keene

seriál Katy-Keene

V nadčasovém New Yorku se módní návrhářka Katy Keene setká s Josie McCoy, která sem právě přijela splnit si své muzikálové sny. Jejich svět je obýván svobodomyslnými umělci včetně záhadné Pepper Smith a broadwayského hudebníka Jorge Lopeze. Jejich cesta ke slávě vede přes mnoho překážek, ale tato nově založená rodina se nezastaví před ničím, aby viděla svá jména v záři světel.

Spin-off seriálu Riverdale.

 

 

Kauzy z Bostonu / Boston Legal

Kauzy z Bostonu _Boston Legal

Boston Legal je seriál americké televize ABC z právnického prostředí, spadající do žánru dramedy (směs dramatu a komedie), navazující na seriál The Practice. Jeho tvůrcem je David E. Kelley (Ally McBealová, Chicago Hope…). Sleduje mnohdy bláznivé osudy a případy právníků z firmy Crane, Pool & Schmidt a hlavně přátelství Dennyho Cranea a Alana Shorea. Na politickou korektnost se tady příliš nehraje.

 

 

 

 

 

Kazatel / Preacher

Kazatel_Preacher

Jesse Custer, kazatel v jednom malém městě v Texasu, je dosti složitý případ. Má ho v moci jakási tajuplná entita, která mu propůjčuje nadpřirozenou sílu. Custer se ve společnosti své bývalé přítelkyně jménem Tulip a Ira Cassidyho vydává na cestu, aby – a to je míněno doslova – nalezl Boha.

 

 

Kdybych to jen tušila / Si lo hubiera sabido

seriál Kdybych-to-jen-tusila-Si-lo-hubiera-sabido

Třicetiletá žena se při pocitu nespokojenosti se svým manželstvím a rodinným životem ocitne po zatmění Měsíce v čase o deset let zpět.

 

 

 

 

Kempování / Camping

seriál Kempování Camping

Jedná se o americkou adaptaci britského seriálu Camping.

Walt slaví své 45. narozeniny, které hodlá strávit na rodinném výletě, pečlivě naplánovaném jeho manželkou Kathryn. Celá oslava se však zvrtne, když na místo dorazí její sestra.

 

 

 

Kenan

Kenan touží po tom, aby byl super táta svým dvěma rozkošným dcerkám. Mnohdy je to ale hodně těžké, zvlášť když se musí neustále vypořádávat se svou náročnou prací a přehnaně starostlivým tchánem, který mu „pomáhá“ těmi nejhoršími možnými způsoby.

 

 

 

Kevin Can Fuck Himself

seriál Kevin-Can-Fuck-Himself

Seriál sleduje tajný život ženy jistého typu, o kterém jsme si celý život mysleli, že ho známe: sitcomové manželky. Chce prolomit televizní konvence a ptát se, jak vypadá svět v jejich očích.

 

 

 

Kevin Can Wait

Policista, který je čerstvě v penzi, zjistí, že odpočinek se nekoná. Jeho manželka ho celou dobu chránila před problémy s třemi dětmi, které představují větší výzvu než cokoli, s čím se setkal během služby na ulici.

 

 

Killing Eve

Killing Eve

Když špičková mezinárodní vražedkyně zabije vlivného politika, narazí na srovnatelně nemilosrdnou a neúnavnou analytičku, která je pevně odhodlaná ji dopadnout. Podle novel Luka Jenningse.

 

 

 

Killing It

seriál Killing-It

Komedie o třídě, kapitalismu a lidské snaze zajistit si americký sen… a taky o snaze chytit opravdu velké hady.

 

 

 

Killjoys: Vesmírní lovci / Killjoys

Killjoys

Příběh sleduje trojici vesmírných lovců odměn, kteří si přísahali zůstat nestranní i během plnění rozkazů v době krvavého multiplanetárního třídního boje.

 

 

 

 

Kin

seriál Kin

Seriál sleduje životy fiktivní dublinské rodiny, která je zapletená do války gangů a ukazuje, jak pevná rodinná pouta můžou být.

 

 

 

 

Kitz

seriál Kitz

Rok po tragické smrti svého bratra se devatenáctiletá rodačka z Kitzbühelu Lisi dostává do dekadentního světa mnichovské kliky, která každou sezónu napadá luxusní lyžařské středisko, aby se zde pobavila. Brzy však Lisi spustí lavinu, která odhalí pravdu za fasádou plnou pozlátka, peněz a hédonismu a to s nekontrolovatelnými následky…

 

 

Klub matek / Green Mothers‘ Club

seriál Klub-matek-Green-Mothers-Club

Pětice matek z jedné čtvrti, které mají děti na prestižní škole, řeší závist, temná tajemství i velké životní zvraty. Prostě velké kamarádky a ještě větší soupeřky.

 

 

 

Knihovníci / The Librarians

Knihovníci _Librarians

Tato napínavá řada se začíná na našem území vysílat 24 hodin po premiéře v USA. Inspirovala se oblíbenou trilogii Knihovník. Flynn Carsen (Noah Wyle) vede dvojí život. Pracuje v Metropolitní knihovně, kde chrání sbírky podivných nadpřirozených artefaktů. Nebezpečná hrozba jej přiměje sestavit tým, který mu pomůže zabránit konci technologické civilizace.

 

 

Kolo času / The Wheel of Time

seriál Kolo-casu-The-Wheel-of-Time

Hlavní postavou je Moiraine, členka ženské organizace Aes Sedai. Cestuje napříč světem s pěti mladými lidmi. Věří, že jeden z nich je reinkarnací osoby, které bylo předurčeno zachránit lidstvo.

Natočeno podle stejnojmenné knižní série, kterou napsal Robert Jordan.

 

Kouzelná beruška a černý kocour / Miraculous Tales of Ladybug & Cat Noir

seriál Kouzelna-beruska-a-cerny-kocour-Miraculous-Tales-of-Ladybug-Cat-Noir

Žáci základní školy, Marinette a Adrien, byli vybráni, aby zachránili Paříž. Jejich misí je lov zlých stvoření, akumů, která umí každého změnit na zloducha. Zachrání Paříž a stanou se superhrdiny.

 

 

Kovboj Bebop: Lovec odměn / Cowboy Bebop

seriál Kovboj-Bebop-Lovec-odmen-Cowboy-Bebop

Vesmírný western vypráví příběh party lovců odměn, kteří utíkají od své minulosti a loví ty nejnebezpečnější kriminálníky v sluneční soustavě. Dokonce jsou schopni i zachránit svět… za dostatečně vysokou odměnu.

 

 

 

Kráska a zvíře / Beauty and the Beast

Kráska a zvíře_Beauty and the Beast

Půvabná vyšetřovatelka z newyorského oddělení vražd Catherine se už devět let snaží zjistit, kdo zabil její matku. Během toho incidentu ji zachránil tajemný tvor, napůl člověk, napůl zvíře. Catherine přestává doufat, že by záhadu někdy rozluštila. Pak ji ale vyšetřování vraždy zavede na stopu bývalého lékaře, který údajně zemřel během vojenské mise v Afghánistánu. On jediný jí může dát odpovědi…

 

 

 

Kravaťáci / Suits

Kravaťáci_Suits

Mike Ross (Patrick J. Adams) má fotografickou paměť a je velmi inteligentní, přesto ale nikdy nedokončil školu. Je právě na útěku kvůli nezdařenému drogovému obchodu, když se shodou okolností připlete k výběrovému řízení na post spolupracovníka Harveyho Spectora (Gabriel Macht), jednoho z nejlepších právníků na Manhattnu. Harvey najme Mika jako svého spolupracovníka, přestože jednou z podmínek přijetí je, aby uchazeč byl absolventem práv na Harvardu.

 

 

Krejzovi

seriál Krejzovi

Kousek za Prahou stojí velká rodinná vila, kde se kromě pokojů pro rodinu Krejzových nachází i veterinární klinika, kutilská dílna a z podkrovního bytu vysílá místní soukromé rádio. Hlavou rodiny a pánem vily je tu televizní kutil Jan Krejza, který má vždy dveře otevřené pro své čtyři dcery – Annu, Báru, Cindu a Danku – a jejich partnery. Krejzovi jsou sice trochu jiná, nejspíš i dost bláznivá, ale určitě šťastná rodina.

 

 

 

Kriminálka Anděl

Kriminálka Anděl

Český kriminální seriál plný napětí, který představuje Prahu jako těkavé, rychle tepoucí, moderní kosmopolitní město, která má však i své temné stránky. Případy, které oddělení fiktivní pražské Kriminálky Anděl vyšetřuje, jsou insporovány skutečnými zločiny. Šéfuje mu nejstarší a nejzkušenější Ivan Tomeček. Jeho kolegy jsou nováček Tomáš Benkovský, praktik Oliver Hajn, dokumentarista Rudolf Uhlíř a policejní psycholožka Jana Chládková. Jejich důležitým spolupracovníkem je patolog Karel Benkovský. Celé oddělení řídí vrchní ředitel kriminálky Milan Horký.

 

 

 

 

Kriminálka Las Vegas / C.S.I. Crime Scene Investigation

Kriminálka Las Vegas_CSI Crime Scene Investigation

CSI Crime Scene Investigation je název jednotky vyšetřování v kriminální divizi policie Las Vegas. Ta řeší vraždy hlavně na základě špičkové analýzy místa činu a vědeckého zpracování nalazených důkazů.

 

 

 

 

 

Kriminálka Miami / C.S.I. : Miami

Kriminálka Miami_CSI Miami

Na rozdíl od kolegů z Las Vegas, kteří se dokonale vyznají v prostředí suché pouště, kriminalisti z Miami se potýkají se zločinem v dusném a vlhkém klimatu subtropické Floridy.

 

 

 

Kriminálka New York / C.S.I.: New York

Kriminálka New York_CSI New York

CSI: New York je kriminální seriál, který vznikl oddělením od seriálu CSI: Miami. Jeho tvůrci navíc hledali inspiraci také v dramatickém seriálu Crime Scene Investigation o soudních vyšetřovatelích v New Yorku, kteří v boji se zločinem využívají nejmodernější techniku.

 

 

 

Kriminálka NTSF:SD:SUV

seriál Kriminalka-NTSF-SD-SUV

NTSF:SD:SUV (zkratka pro National Terrorism Strike Force: San Diego: Sport Utility Vehicle) je seriál z policejního prostředí, který více či méně úspěšně paroduje policejní procedurální seriály a akční filmy. Vypráví o velice speciální policejní jednotce z kalifornského San Diega, které velí tvrdá žena jménem Kove.

 

 

 

Kriminálka: Oddělení kybernetiky / CSI: Cyber

Kriminálka Oddělení kybernetiky_CSI Cyber

Zvláštní agentka Avery Ryanová pracuje v kriminálním oddělení kybernetiky. Spolu se svým týmem řeší zločiny, které začínají v hlavě, odehrávají se online a jejichž důsledky se pak odrážejí v reálném světě. Seriál je spin-off CSI (Kriminálka Las Vegas).

 

 

 

 

Krmelec u Muflona

Krmelec u Muflona

Krmelec. Nálevna uprostřed lesa, která je neobyčejná. U Muflona jsou štamgasty Zajíc a Medvěd. A řeší stejné problémy jako lidi. Zvířata si s nimi totiž v mnoha ohledech nezadají. Tak se v novém seriálu internetové televize Stream.cz hlavně pije, strašně žvaní a hodně paří, jen pod režijní taktovkou Jelena a podle scénáře, který psal Slimák. Takže vlastně jako v každé jiné hospodě.

 

 

 

Krok za krokem

Krok za krokem_Step by step

Zatímco manželé Carol a Frank se mají rádi, jejich děti z prvních manželství se upřímně nenávidí a dělají si samé naschvály.

 

 

 

 

 

 

Krypton

Krypton

Dvě generace před zničením Supermanova rodiště je v sázce samotná existence Muže z oceli. Jeho dědeček Sag-El stojí před rozcestím – má zachránit svůj domov, nebo ho nechat zničit a zachránit tak budoucího vnuka?

 

 

 

 

Kukačky

seriál Kukačky

Seriál vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn není jejich. Ve chvíli, kdy pochopí, že došlo k záměně, musejí se rozhodnout, co udělají. Žádné řešení není jenom dobré. Záměna dětí je sama o sobě enormně stresující záležitost. Když se k tomu přidají i dávné křivdy malého města, bude to pro mladý pár zatěžkávací zkouška, o jakou by nikdo nestál.

 

 

Kung Fu

seriál Kung-Fu series

Čínsko-americká hrdinka má již ve 25 letech krizi středního věku. Rozhodne se odejít z vysoké a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů, zjistí, že její rodné město ovládl zločin a korupce. Využije proto své schopnosti bojového umění a hodnoty Shaolin, aby chránila svou komunitu a předala kriminálníky spravedlnosti. V mezidobí navíc hledá zabijáka, který zabil jejího mentora a nyní jde po ní.

Kung Fu je rebootem stejnojmenného akčního seriálu ze 70. let.

 

 

Kung Fu: Legenda pokračuje / Kung Fu The Legend Continues

Kung Fu Legenda Pokračuje_Kung Fu The Legend Continues

Kwai Chang Caine učil svého syna moudrosti a bojovým uměním. Klášter Shao Lin ale zanikl během přepadení v explozích. Jako otec, tak syn uvěřili, že ten druhý je po smrti. Uplynulo patnáct let a oba se setkávají v Americe. A na oba čekají nové úkoly, výzvy a nástrahy…

 

 

Kung Fu Panda: Dračí rytíř / Kung Fu Panda The Dragon Knight

seriál Kung-Fu-Panda-Draci-rytir-Kung-Fu-Panda-The-Dragon-Knight

Legendární bojovník Po spojí síly s drsnou anglickou rytířkou jménem Wandering Blade, aby našel sbírku čtyř mocných magických zbraní a zachránil tak svět před zkázou a naprvil si tak svou reputaci a to všechno dříve, než tajemná dvojice lasiček všechno pokazí…