Menu

N

 

Na křídlech ctižádosti / As the Crow Flies

seriál Na-kridlech-ctizadosti-As-the-Crow-Flies

Mladá fanynka se vmanévruje na stáž do zpravodajské redakce zkušené televizní reportérky, ale brzy se setkává s temnou stránkou ambicí, závisti a touhy být neustále na očích.

 

 

 

Na místě činu: Zmizení v hotelu Cecil / Crime Scene

seriál Na-miste-cinu-Zmizeni-v-hotelu-Cecil-Crime-Scene

Pověst nechvalně známého hotelu Cecil se po zmizení Elisy Lam ještě zhoršila. Sonda do jednoho z nejtemnějších míst Ameriky od tvůrce dokumentu „Výpověď Teda Bundyho“.

 

 

 

Na povrchu / Surface

seriál Na-povrchu-Surface

Seriál o ženě, která se snaží znovu vybudovat svůj život po pokusu o sebevraždu a její snaze pochopit vše, co k němu vedlo.

 

 

 

Na seznamu smrti / The Terminal List

seriál Na-seznamu-smrti-The-Terminal-List

Konspirační thriller The Terminal List kombinuje akci s hlubokými psychologickými tématy a sleduje, za jakou cenu náš národ tlačí nejlépe cvičené agenty až za hranici únosnosti.

Reece je námořní SEAL, kterého spolu s celým týmem přepadnou během náročné tajné operace. Hrdina se vrací domů s temnými vzpomínkami na nešťastnou událost a s otázkami o sobě sama. Jenže pak se na světlo dostane nový důkaz svědčící o tom, že neúspěch akce měl zajímavé pozadí. A naštvaný Reece je to poslední, co by chtěl kdokoliv z těch, co pracují proti němu, vidět…

Podle stejnojmenného románu Jacka Carra.

 

Na tenkém ledě / Spinning Out

seriál Na-tenkém-ledě-Spinning-Out

Kat Baker nezvládla své nejdůležitější krasobruslařské vystoupení a bojuje s problémy v rodině i s osobními démony. Nebude mít lehké, začít znovu se svým milovaným sportem.

 

 

 

Na věky zmatený, po lásce hladový / Eternally Confused and Eager for Love

seriál Na-veky-zmateny-po-lasce-hladovy-Eternally-Confused-and-Eager-for-Love

Osamělý mladý nemotora by si už konečně rád našel přítelkyni. Místo toho mu společnost dělá drzý imaginární čaroděj, který má v rukávu nejednu mizernou radu.

 

 

 

Na vodě

Na vodě

Úspěšný pětatřicátník Hugo, kterému se v jediné vteřině změní celý život. Opustí ho žena, přijde o práci i o střechu nad hlavou. Nezbývá mu nic jiného, než se znovu odrazit ode dna a nadechnout se nad hladinou. Hugo se po zoufalém skoku z mostu vynoří u lodi svého přítele z mládí Honzy v hausbótové zátoce na Vltavě uprostřed Prahy. Tam poznává nový životní styl i nové přátele. Obyvatelé zátoky mají své sny, touhy i barevný život, který žijí po svém.

 

 

Nadace / Foundation

seriál Nadace-Foundation

Komplexní sága vypráví o lidech, kteří jsou rozmístění na planetách po celé galaxii, které spadají pod jednotnou vládu Galaktického impéria.

Seriál je adaptací románů Foundation (Nadace) od Isaaca Asimova.

 

 

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans / NCIS New Orleans

Důstojníci NCIS vyšetřují zločiny zasahujicí vojenské osoby v Luisianě a okolních státech.

 

 

 

 

Nancy Drew

seriál Nancy-Drew

Příběh se odehrává v létě po hrdinčině maturitě. Nancy Drew byla přesvědčena, že opustí své rodné městečko a odejde na výšku. Ale zasáhne rodinná tragédie, která ji donutí školu o rok odložit. Nancy je vtažena do duchařského vyšetřování vraždy a postupně odhaluje tajemství sahající hlouběji, než si dokázala představit.

 

 

Naomi

seriál Naomi

Hlavní hrdinkou je mladá dívka, která se vydává z rodného malého městečka na severozápadě až do vesmíru. Když nadpřirozená událost otřese její město v základech, Naomi odhalí svůj původ. To, na co přijde, změní vše, co jsme si dosud o našich hrdinech mysleli.

 

 

 

Narcos Mexico

seriál Narcos-Mexico series

Spin-off seriálu Narcos.

Vše se odehrává na počátku 80. let v Mexiku, v době, kdy se v zemi nachází nespočet malých a nezávislých drogových dealerů či dealerských organizací. V tomto naprosto neorganizovaném chaosu do hry vstupuje kartel Guadalajara v čele s Félixem Gallardem. Ten hodlá sjednotit všechny překupníky do svého nového drogového impéria. Ve stejnou dobu se do Guadalajary z Kalifornie stěhuje i DEA agent Kiki Camarena s rodinou. Již brzy pozná, že před ním stojí výzva, kterou si nemohl ani nikdy představit.

 

Nashville

Nashville

Upadající superstar country hudby zkouší oživit svou kariéru na společném turné s vycházející náctiletou senzací.

 

 

 

 

NCIS Hawai’i

seriál NCIS-Hawaii

Nový seriál z NCIS univerza, poprvé s ženskou hlavní hrdinkou. Tentokrát tým bude řešit zločiny na Havaji. Hrdinové se snaží vypořádat s rodinou a povinnostmi vůči své zemi. Vyšetřují vážné zločinné případy, které zahrnují vojenské zaměstnance, národní bezpečnost a záhady samotného exotického ostrova.

 

 

NCIS Los Angeles / NCIS LA

Utajení agenti OSP divize NCIS stíhají případy představující hrozbu pro národní bezpečnost.

 

 

 

 

NCIS: Námořní vyšetřovací služba / Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service

Případy Námořní vyšetřovací služby Washingtonu DC, vedené zvláštním agentem Leroyem Jethro Gibbsem.

 

 

 

 

 

Nebezpeční skřítkové / Elves

seriál Nebezpecni-skritkove-Elves

Vánoční dovolená se pro teenagerku a její rodinu změní v noční můru, když objeví dávnou hrozbu, která je pronásleduje na jejich ostrovní dovolené.

 

 

 

Nečekaný vrah / The Unlikely Murderer

seriál Necekany-vrah-The-Unlikely-Murderer

Minisérie vypráví příběh Stiga Engströma, který byl označen za pravděpodobného vraha bývalého švédského premiéra Olofa Palmeho. Po atentátu na premiéra v roce 1986 se pachateli dařilo vyhýbat spravedlnosti až do jeho smrti, a to díky kombinaci drzosti, štěstí a nedostatečně kvalitní práci policejních jednotek.

 

 

Nedokonalí / The Imperfects

seriál Nedokonali-The-Imperfects

Tři dvacátníci spojí síly dohromady poté, co je experimentální genová terapie promění v příšery. Společně se snaží najít vědce, který je za všechno zodpovědný, a chtějí ho donutit, aby je znovu proměnil v lidi.

 

 

 

Někdo, někde / Somebody Somewhere

seriál Nekdo-nekde-Somebody-Somewhere

Sam je na první pohled Kansasanka tělem i duší. Ve skutečnosti se však jen těžko snaží zapadnout do místní komunity. Nedaří se jí získat porozumění ostatních. Když však začne zpívat modlitbu, vydává se na cestu sebepoznání a přidává se ke komunitě vyvrhelů, kteří také nezapadají, ale nikdy se nevzdávají.

 

 

Nemocnice Dobrá karma / The Good Karma Hospital

seriál Nemocnice-Dobra-karma-The-Good-Karma-Hospital

Goa je tropický ráj. A Good Karma Hospital je nemocnice s týmem britských a indických lékařů, kteří se vypořádávají s prací, vlastním životem a láskami. To všechno v naprosto nevyhovujícím a podfinancovaném prostředí venkovské nemocnice. Vede je excentrcká Angličanka, která se nedokáže k nikomu obrátit zády – k místním, bývalým místním i turistům, ti všichni jsou u ní vítáni.

 

 

Nepohádky / Tell Me a Story

seriál Nepohádky_Tell Me a Story

Jedná se o psychologický thriller založený na mexickém televizním seriálu Habia una vez, který Kevin Williamson předělal do amerického prostředí. Seriál se odehrává v moderním New Yorku, kde jsou oblíbené dětské pohádky jako Tři malá prasátka nebo Červená karkulka předělané do temného a děsivého psychologického thrilleru.

 

 

Nepřestávej dýchat / Keep Breathing

seriál Neprestavej-dychat-Keep-Breathing

Kdesi v kanadské divočině havaruje malé letadlo a jediná přeživší se musí poprat s živly i vlastními démony, aby zůstala naživu.

 

 

 

 

Neskutečná Anna / Inventing Anna

seriál Neskutecna-Anna-Inventing-Anna-1536x864

Novinářka Vivian toho má hodně co dokázat sobě i druhým. Hrdinka se rozhodne vyšetřit případ Anny Delvey, instagramové influencerky a zámožné německé dědičky, která ukradla srdce newyorské společenské scény… a ukradla jim také všechny peníze. Je Anna skutečně největší podvodnicí ve městě, nebo jen ztělesňuje portrét amerického snu? Anna a Vivian si vybudují temně zábavný love-hate vztah. Zatímco Anna čeká na soud, Vivian závodí s časem, aby našla odpověď na největší otázku v New York City: Kdo je Anna Delvey?

 

 

Nesvá / Insecure

seriál Nesvá / Insecure series

Seriál sleduje přátelství dvou moderních černošek Issy a Molly, které se musí vypořádávat s celou řadou nešťastných zážitků a svérázných soužení.

 

 

 

 

Nevěstky / Harlots

seriál Nevěstky Harlots

Příběh se odehrává na pozadí Londýna za vlády krále Jiřího. Seriál je mocné rodinné drama nabízející nový pohled na městskou cennou reklamní aktivitu – sex. Hlavní hrdinkou je Margaret Wells, která se musí vypořádat se svou rolí matky krásných dcer a majitelky nevěstince, v němž dívky pracují. Její podnikání ohrozí konkurenční madam Lydia Quigley. Margaret musí udeřit zpátky, což ovšem znamená riskovat ztrátu své rodiny.

 

 

 

 

New Amsterdam

seriál New Amsterdam

Lékařské drama se inspiruje Bellevue, nejstarší veřejnou nemocnicí v Americe. Hlavním hrdinou je nadaný a okouzlující doktor Max Goodwin, který byl čerstvě zvolen do čela nemocnice. Goodwin je rozhodnut zahodit veškerou byrokracii a pokusit se poskytnout mimořádnou péči pro všechny. Ale jak zrovna on může pomoct? Doktoři a ostatní personál tohle všechno slyšeli už dříve. Hrdina však nebere „ne“ jako odpověď a pokusí se porušit status quo a vdechnout nemocnici nový život. Jde totiž o jediné místo na světě, které je schopné léčit pacienty s Ebolou, vězně z Rikers i prezidenta spojených států pod jednou střechou. Chce nemocnici vrátit na výslunní a zajistit jí stálé místo na mapě.

 

NEXT

seriál NEXT

Vzrušující thriller sleduje vzestup a tažení smrtící umělé inteligence. Kombinuje akci se zkoumáním toho, jak moderní technologie zasahují do našich životů a mění nás způsobem, kterému zatím zcela nerozumíme. Vynálezce v Silicon Valley odhalí, že jeden z jeho výtvorů – pokročilá umělá inteligence – může zapříčinit celosvětovou katastrofu. Spojí síly s agentkou kyberzločinu, aby společně bojovali proti záporákovi, jakého svět ještě neviděl. Záporákovi, který proti lidem používá tu nejhorší zbraň – je samotné.

 

 

 

Next of Kin

Next of Kin

Londýnská doktorka a manžel lobbysta jsou zatažení do sítě spiknutí a zrady poté, co je její milovaný bratr brutálně zavražděn při práci pro zámořskou lekářskou charitu.

 

 

 

Nightflyers

seriál Nightflyers

Expedice osmi vědců a jednoho telepata míří k okraji sluneční soustavy na palubě vesmírné lodi The Nightflyer s cílem kontaktu s jinou formou mimozemského života. Ale poté, co se začnou dít děsivé události, se cesta změní v psycho ve vesmíru.

Adaptace stejnojmenné novely od George R. R. Martina a filmu z roku 1987.

 

 

 

Nikita

Byla jednou z nejlepších agentek, ale Divize ji zradila. Zavraždila jejího snoubence. A ona se rozhodla pomstít. Osamocená žena stojící proti tajné vládní organizaci prolezlé korupcí nemá na první pohled příliš šancí, ale skrývá v rukávu pár překvapení, které mohou chod Divize pořádně zkomplikovat. Nikita vyráží do boje, hodlá srazit do kolen ty, kteří ji před lety vycvičili.

 

 

 

 

 

Noční obloha / Night Sky

seriál Nocni-obloha-Night-Sky

Franklin a Irene Yorkovi před lety objevili na svém dvorku zakopanou místnost, která představuje most na zvláštní opuštěnou planetu. Od té chvíle své tajemství pečlivě střeží. Jednoho dne jim však do života vtrhne enigmatický mladý muž a tichý tajný život Yorků se rychle obrátí vzhůru nohama. A místnost, o které si mysleli, že ji tak dobře znají, se stává něčím mnohem větším, než si kdy dokázali představit.

 

Nosferatu / NOS4A2

seriál Nosferatu

Mladá dívka Victorie má speciální schopnost objevovat ztracené věci. Jednoho dne potká Rolls-Royce se značkou NOS4A2. To řídí nesmrtelný Charlie Manx, který se živí duší dětí. Je na ni, aby ho zastavila.

Seriál je natočený dle stejnojmenné knihy, kterou napsal Joe Hill, u nás vyšla pod názvem Vánoční říše.

 

Not Going Out

seriál Not-Going-Out

Poté, co se Kate odstěhuje, Lee musí najít nového nájemníka, jinak mu hrozí, že o svůj byt přijde. Pokoj nakonec pronajme Timově mladší sestře Lucy. Tim ale brzy začne Leeho podezřívat, že má na jeho sestru špatný vliv, stejně jako předtím na Kate, která byla Timova přítelkyně. Mezi nimi to bývalo skvělé. Lee byl jejich nejlepší přítel. Ale od rozchodu se vše začalo komplikovat. Tim se přes něj nemůže přenést a Lee je navíc s Kate stále v kontaktu…

 

 

 

Nová holka / New girl

Nová holka_New Girl

Jess Day (Zooey Deschanel) je nekonvenční a roztomilá dívka, která po těžkém rozchodu hledá nové bydlení a tak se nastěhuje ke třem svobodným klukům. Coachvi (Damon Wayans Jr.), Schmidtovi (Max Greenfield) a Nickovi (Jake Johnson). Spolu s Jess se stěhuje i její nejlepší kamarádka z dětství Cece (Hannah Simone) a završuje tak prazvláštní pětici. Jess je praštěná, pozitivní ale zranitelná a má důvěru v lidi, i když by možná neměla, stejně dobře se ale cítí ve své kůži. Zvyklá spíše na přátelství dívek, naráží na nečekané nástrahy, které může přátelství s muži přinášet. Zejména v jedné domácnosti. Jak ale vztah pěti přátel pokračuje, uvědomují si, že se navzájem potřebují víc než si mysleli a vytváří tak zábavně dysfunkční rodinku.

 

Novinářka / The Journalist

seriál Novinarka-The-Journalist

Adaptace stejnojmenného filmového hitu z roku 2019.

Hlavní hrdinka Annu Matsuda, reportérka Toto Newspaper, známá jako „maverick zpravodajských médií“, se snaží odhalovat problémy moderní japonské společnosti a rozkrývá pozadí vládního korupčního skandálu, přičemž se nenechá odradit ani mocnými, kteří stojí proti ní.

 

 

Nultá hodina / Zero hour

Nultá-hodina_Zero-hour

Milovníci konspiračních teorií budou chrochtat blahem. Méně však skeptik profesionál, který strávil posledních 20 let jako redaktor magazínu, jenž tyto věci popírá. Teď se bude muset rychle přizpůsobit, protože zjišťuje, že se ocitl ve středu největšího spiknutí všech dob.

 

 

 

 

 

Nurses

seriál Nurses

Děj vypráví příběh čtyř čerstvě vystudovaných zdravotních sester a bratrů, kteří pracují na traumatologii nemocnice St. Jude, jež patří k jedné z nejrušnějších ve městě. Jejich interakce s pacienty i ostatními zaměstnanci je brzy přesvědčí o tom, že jejich práce není jen o znalosti biologie a chemie, ale také o soucitu a psychické podpoře.