Menu

Nová holka / New girl

  STAŽENÍ Nová holka_New Girl

Obsah:

Jess Day (Zooey Deschanel) je nekonvenční a roztomilá dívka, která po těžkém rozchodu hledá nové bydlení a tak se nastěhuje ke třem svobodným klukům. Coachvi (Damon Wayans Jr.), Schmidtovi (Max Greenfield) a Nickovi (Jake Johnson). Spolu s Jess se stěhuje i její nejlepší kamarádka z dětství Cece (Hannah Simone) a završuje tak prazvláštní pětici. Jess je praštěná, pozitivní ale zranitelná a má důvěru v lidi, i když by možná neměla, stejně dobře se ale cítí ve své kůži. Zvyklá spíše na přátelství dívek, naráží na nečekané nástrahy, které může přátelství s muži přinášet. Zejména v jedné domácnosti. Jak ale vztah pěti přátel pokračuje, uvědomují si, že se navzájem potřebují víc než si mysleli a vytváří tak zábavně dysfunkční rodinku.

Očima naší redakce :

Nová holka – Po ubíjejících úvodních epizodách, ovlivněných přeobsazováním a příliš dlouho neujasněnou dramaturgií (počkáme, na co budou lidi reagovat prvních pět dílů a podle toho budeme psát další epizody), solidní komediální nášup, v němž je čas na romantiku, vtipy a oproti konkurenci ohromný porce divnosti. Z předložených postav totiž normální není ani jedna a v normálním světě by už dávno skončily na sedativech. A to mi svým způsobem (a s kukadli Zooey) přijde dost svěží a zábavný.

Plný názevNová holka / New Girl
Status:
Žánr:Komedie
Protagonisté: Zooey Deschanel, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lamorne Morris, Hannah Simone, Jake Johnson
Scénář:Elizabeth Meriwether, Rebecca Addelman, Kim Rosenstock, Berkley Johnson, Rob Rosell
Režie:Jake Kasdan, Peyton Reed, Michael Alan Spiller, Nanette Burstein, Matt Sohn, Fred Goss
Stopáž: 25 minut
Rok výroby:2011
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:USA