Menu

P

 

P-Valley

seriál P-Valley

Seriál se odehrává ve striptýzovém klubu a sleduje postavy, které sem dveřmi vejdou. Tito lidé jsou plní vlastních příběhů a emocí – jsou plní naděje, ztracení, v nitru zlomení, jsou to hráči, krásní i škaredí, úspěšní i zatracovaní.

 

 

 

Pachinko

seriál Pachinko

Drama podle bestselleru od Min Jin Lee.

Seriál sleduje naděje a sny čtyř generací korejské rodiny imigrantů. Epický, leč intimní příběh začíná zakázanou láskou, z které se vyklube srdceryvná sága odehrávající se mezi Koreou, Japonskem a Amerikou, která vypráví nezapomenutelný příběh války a míru, lásky a ztráty, triumfu a porážky. Seriál bude vyprávěn ve třech jazycích: korejsky, japonsky a anglicky.

 

Pacific Rim Země nikoho / Pacific Rim The Black

seriál Pacific-Rim-Zeme-nikoho-Pacific-Rim-The-Black

Dospívající chlapec se svou mladší sestrou hledají své rodiče. K tomu používají obrovskou mobilní zbraň, která je známá jako Jaeger.

Anime seriál vychází z filmu Pacific Rim.

 

 

Pam & Tommy

seriál Pam-Tommy

Minisérie o slavném hollywoodském páru Pamele Anderson a Tommym Lee a skandálu, který showbusinessem od základu otřásl. Bouřlivý vztah slavné herečky a rockové hvězdy roky plnil přední stránky bulvárních časopisů. Na veřejnost se dostalo i soukromé sexuální video, které dvojice natočila.

 

 

Pán času / Doctor who

Pán času_Doctor Who

Pokračování klasického anglického sci-fi seriálu, který se natáčel v letech 1963-1989. Devatenáctiletá Londýňanka Rose Tyler (Billie Piper) žije jednotvárný život prodavačky v obchodním domě s oblečením a nevidí před sebou jinou budoucnost. To se změní ve chvíli, kdy ji po zavíračce ve skladu napadnou oživlé figuríny. Zachrání ji záhadný muž, který se představí jako Doktor. Má neobvyklé znalosti a odlišné vnímání časoprostoru, než ostatní lidé. Rose na něj naráží znovu a znovu a ocitá se uprostřed boje o budoucnost lidstva, o kterém lidé ještě nevědí.

 

Pán prstenů: Prsteny moci / The Lord of The Rings: The Rings of Power

seriál Pan-prstenu-Prsteny-moci-The-Lord-of-The-Rings-The-Rings-of-Power

Seriálová adaptace slavných románů J.R.R. Tolkiena.

Toto epické drama se odehrává tisíce let před událostmi Hobita a Pána prstenů. Bere diváky zpět do doby, kdy utvářeli velmoci, kdy království vzkvétala, aby mohla upadnout do záhuby a nepravděpodobní hrdinové byli zkoušeni, zatímco naděje visela na nejjemnějších nitkách a největší padouch, který kdy povstal z Tolkienových stránek hrozil, že uvrhne celý svět do temnoty. Počínaje dobou relativního míru seriál sleduje známé i nové postavy, jak čelí dlouho obávanému opětovnému vzniku zla v Středozemi…

Pán tygrů / Tiger King Murder, Mayhem and Madness

seriál Pan-tygru-Tiger-King-Murder-Mayhem-and-Madness-1536x960

Joseph Maldonado-Passage, přezdívaný Joe Exotic, je správcem a majitelem rozsáhlé zoo Greater Wynnewood Exotic Animal Park v Oklahomě. Chová zde na 200 tygrů a dalších zvířat, zaměstnává lidi, má desetitisíce návštěvníků ročně.

Jenže ne vše je takové, jak se zdá. Joe je součástí sítě obchodníků se zvířaty, prodává mláďata tygrů a šelem zájemcům z celých Spojených států. Vede excentrický život, zaměstnává bývalého drogového bosse, a peníze pro něj znamenají mnohem víc, než samotná zvířata. Hlavní konflikt pak nastává, když si Carole Baskin, majitelka neziskové organizace a zoo Big Cat Rescue na Floridě, dá za cíl tuto více chovnou farmu než zoo zavřít.

Joe Exotic to nenechá být. Tygří král se totiž mezitím změnil na diktátora, který jde přes mrtvoly. A nikdo v jeho okolí už nad ním nemá kontrolu.

True crime dokument je natočený podle skutečných postav a příběhů.

 

Pandora

seriál Pandora

Příběh se odehrává v roce 2199. Mladá žena, která vše ztratila, nastupuje na vesmírnou akademii. Zde se učí bránit galaxii nejen před mimozemšťany, ale také před lidmi.

 

 

 

 

Paní Fletcherová / Mrs. Fletcher

seriál Paní-Fletcherová-Mrs.-Fletcher series

Seriál vychází ze stejnojmenné knihy, pod níž je podepsán Tom Perrotta.

Eve Fletcherová je svobodná matka, která chce začít nový život na vlastní pěst, když se její syn Brendan odstěhuje kvůli studiu na univerzitě.

 

 

 

 

Panství Downton

Panství Downton _Downton Abbey

Britská dramatická výpravná televizní minisérie z produkce společnosti ITV. Série se odehrává ve smyšleném opatství Downton za vlády krále Jiřího V. Začíná zprávou o ztroskotání Titaniku, a od tohoto okamžiku se rozvíjí příběh šlechtické rodiny Crawley, hraběte a hraběnky z Granthamu a jejich služebnictva. Seriál portrétuje třídní systém, kde rodina Crowley žije se svým tajemstvím a dědictvím v přijímacích pokojích a ložnicích, a dole pod schody žije služebnictvo, se svými plány, intrikami a láskami. Část služebnictva je rodině a stávajícímu způsobu života oddána, jiní si hledají svoji cestu za emancipací.
První série byla v roce 2011 nominována na 7 cen BAFTY, kde získala 2 ceny. Dále byla nominována na 11 cen Emmy a získala některá další mezinárodní ocenění.

 

Papírový dům: Korea / Money Heist Korea

seriál Papirovy-dum-Korea-Money-Heist-Korea

Grandiózní loupež provedená neobvyklou skupinou lupičů.

Jihokorejský remake Papírového domu.

 

 

 

Pat a Mat

Pat a mat

Hlavní inspirací pro jejich příběhy je manuální nešikovnost. Důležitá však není jen legrace, ale i optimistický postoj Pata a Mata k životu. I když je vše ztracené, nikdy neskládají ruce do klína a nakonec jsou vždy se svým řešením spokojeni. Sláva hvězd rostla až do roku 1995. S novým tisíciletím se Pat a Mat vracejí opět na scénu v nových příbězích.

 

 

 

 

Patrick Melrose

Patrick Melrose

Playboy a alkoholik se snaží překonat následky psychického týrání svým aristokratickým otcem a matkou, která vše tiše tolerovala. Podle částečné autobiografie Edwarda St. Aubyna.

 

 

 

PC Rebelové / Halt and Catch Fire

PC Rebelové_Halt and Catch Fire

Joe MacMillan, který byl dříve zaměstnán u IBM, přesvědčí své nové nadřízené v podniku Cardiff Electric, aby vstoupili do zostřující se soutěže v oblasti vývoje osobních počítačů a použili k tomu nejdůležitější produkt jeho dřívějšího pracoviště. MacMillan ke svému velkolepému plánu najde i spolupracovníky: Gordon Clark je vynikající inženýr, kterému se dosud nepodařilo realizovat jeho revolučně nové myšlenky, což vytváří nepříjemné napětí ve vztahu s manželkou. Cameron Howe je rozmarný génius, který účastí na McMillanově ne zrovna poctivém projektu dává v sázku celou svou budoucnost. Je to příběh o vášni inovovat, o pocitu člověka, který stojí na prahu události, jež otřese světem, a chce bojovat za své cíle, ať už za ně bude muset platit jakoukoli cenu.

 

Peacemaker

seriál Peacemaker

Hlavním hrdinou Christopher Smith, pacifistický diplomat a syn nacistického velitele z koncentračního tábora, který bezmezně věří v mír… a nezáleží na tom, kolik lidí musí zabít, aby ho dosáhl.

 

 

 

Pearson

seriál Pearson

 

Spin-off právnického dramatu Suits se soustředí na Jessicu Pearsonovou a na to, jak si zvyká na špinavý svět politiky v Chicagu.

 

 

 

 

 

Peklo / Hellbound

seriál Peklo-Hellbound

Nadpřirozená stvoření jsou všude kolem nás a svádí lidi do pekla. Nezáleží na tom, zda je jejich práce požehnání, nebo prokletí – nová náboženská skupina všechny hází do jednoho pytle. Začíná se rozplétat vzrušující napínavý příběh o lidech, kteří musí přežít navzdory naprostému společenskému chaosu.

Seriál je adaptací korejského komiksu.

 

 

Penny Dreadful

Penny Dreadful

Sir Malcom Murray, britský objevitel, americký pistolník Ethan Chandler a další postavy musí společně bojovat proti nadpřirozeným hrozbám ve viktoriánském Londýně.

Píše se rok 1891 a policie vyšetřuje sérii brutálních vražd. Ovšem pouze badatel a dobrodruh Sir Malcolm Murray a krásná a tajemná Vanessa Ives tuší, že v pozadí je něco mnohem většího a taky nebezpečnějšího. Požádá tedy o pomoc Ethana Chandlera, pistolníka pracujícího pro show z Divokého Západu vedenou plukovníkem Brewsterem. Asi pouze s ním mohou osvobodit Murrayovu dceru zajatou upíry. Navíc se jim hned na začátku podaří probudit monstrum pokryté hieroglyfy, na druhou stranu právě tato nehoda vytvoří prostor pro seznámení s mladým chirurgem, doktorem Viktorem Frankensteinem.

 

Penny Dreadful: City of Angels

Penny-Dreadful-City-of-Angels

40 let po událostech prvního seriálu, během Zlatého věku Hollywoodu, je Los Angeles hluboce prostoupeno mexickou kulturou a společností. V ní vévodí Santa Muerte, bohyně smrti. Detektiv Tiago Vega, první mexický policista ve sboru losangeleské policie, to vidí na zavražděné ženě, která je nalezena v záplavovém kanálu. Vražda otřese městem. On i jeho partner Lewis Michener začínají objevovat spletitou a barvitou historii města postavené na mexicko-americkém folkloru. Netuší, že on sám se brzy stane součástí historie města, které začíná budovat své první dálnice, své první mrakodrapy, ale také se zaplétat se špionáží Třetí říše a vzestupem rádiového evangelismu. Se všemi těmito silami Tiagova rodina soupeří a hrozí, že se kvůli nim rozpadne.

 

Pennyworth

seriál Pennyworth series

Příběh ze světa komiksů DC se odehrává v Gothamu v 60. letech. Alfred Pennyworth, bývalý člen britských speciálních jednotek, zakládá bezpečnostní agenturu. Jeden z jeho prvních klientů je miliardář Thomas Wayne.

 

 

 

Pentavirát / The Pentaverate

seriál Pentavirat-The-Pentaverate

Komedie se ptá, co by se stalo, kdyby tajná společnost pěti mužů ovlivňovala světové události pro větší dobro již od černého moru v roce 1347. Na začátku příběhu se kanadský novinář vydává na misi ve snaze odhalit pravdu a dost možná i zachránit celý svět.

 

 

 

Perfect Harmony

seriál Perfect-Harmony series

Komedie o tom, že můžete najít inspiraci na těch nejméně očekávaných místech. Bývalý profesor hudby Arthur Cochran nečekaně zaslechne zkoušku sboru v jednom maloměstském kostele. Najde zde skupinku zpěváku, kteří jsou falešní, až z toho bolí uši. I když Arthur pochází z úplně jiného těsta, společně s nově objeveným sborem dokáže najít svou trošku štěstí ve chvíli, kdy ji všichni potřebují nejvíce.

 

 

Perníkový táta / Breaking bad

Perníkový táta _Breaking bad

V kompletní druhé sezóně seriálu Perníkový táta Waltovi (dvojnásobný držitel Ceny Emmy® Bryan Cranston) a Jessemu (Aaron Paul) vše přerůstá přes hlavu. Jejich podnikání dosahuje nových rozměrů a oba zažívají, co všechno obnáší obchodování s drogami. Proslulý modrý amfetamin z nich udělal boháče, ale pro Walta je stále složitější skrývat pravdu před svou manželkou Skyler (Anna Gunn), synem Walterem juniorem (RJ Mitte) a švagrem Hankem (Dean Norris), protidrogovým agentem. Ze všech sil se snaží udržet svůj život pod kontrolou, musí se ale potýkat s brutálními drogovými dealery, stále odtažitější ženou a synem, blížícím se narozením dcery a drogově závislým obchodním partnerem – a při tom všem navíc bojovat s rakovinou plic v konečném stádiu. Za kamerou Perníkového táty: Kompletní druhé sezóny stál Michael Slovis, střihu se ujala držitelka Ceny Emmy® Lynne Willingham, A.C.E. Výkonnými producenty byli Vince Gilligan a Mark Johnson.

 

Pět dní v nemocnici Memorial / Five Days at Memorial

seriál Pet-dni-v-nemocnici-Memorial-Five-Days-at-Memorial

Minisérie se odehrává těsně po hurikánu Katrina a sleduje události, škody a dopady, které hurikán napáchal. Příběh se odehrává v prvních pěti dnech v nemocnici v New Orleans. Vyčerpaní doktoři a sestry byli nuceni činit rozhodnutí o životě a smrti, která je ve snech strašila mnoho následujících let.

Příběh se inspiruje faktickou knihou od Sheri Fink.

 

 

Pětadvacet jednadvacet / Twenty Five Twenty One

seriál Petadvacet-jednadvacet-Twenty-Five-Twenty-OneV době, kdy se sny hroutí jako domečky z karet, se nadějná šermířka snaží probít mezi sportovní elitu. A taky potká mladíka, co chce začít nový život.

Drama mladých lidí, kteří ztratili svůj sen v duchu doby roku 1998, drama jejich dilematu a růstu. Poprvé se do sebe zamilovali, když jim bylo dvaadvacet a osmnáct let. Teď je jim pětadvacet a dvacet jedna. Tenká hranice mezi první láskou, při které se jim rozbuší srdce, a srdceryvným přátelstvím je šimrá v podbřišku. Jejich jiskřivá láska a růst, stejně jako chemie a těžkosti mezi pěti kamarády, nám připomínají naše intenzivní, ale krásné mládí.

 

Physical

seriál Physical

Příběh se odehrává v 80. letech v jihokalifornské plážové komunitě. Hlavní hrdinka je nešťastná jako ženuška v domácnosti a najde si nekonvenční cestičku ke zvednutí sebevědomí: vstoupí do světa aerobiku.

 

 

 

Piklírna / Inside Job

seriál Piklirna-Inside-Job

Animovaná komedie pro dospělé o stínové vládě – a nefunkčním týmu, jehož každodenní prací je páchání světových konspirací. Orientace v kancelářské kultuře společnosti Cognito Inc. může být složitá, od spletitých krycích akcí přes tajné spolky až po etiketu maskovaných orgií, zejména pro asociální Reagan Ridley. Dokonce i na pracovišti plném reptiliánských měňavců a psycho houbiček je považována za podivínku, protože věří, že svět by mohl být lepší. Reagan si myslí, že by mohla něco změnit, jen kdyby dokázala zvládnout svého nevyrovnaného otce, který píše manifesty, své nezodpovědné spolupracovníky a konečně získat povýšení, o kterém snila.

 

Pistol

seriál Pistol

Minisérie o legendárním kytaristovi skupiny Sex Pistols Stevovi Jonesovi.

 

 

 

 

Pivoting

seriál Pivoting

Komedie o tragédii, která je zasazená do malého městečka na Long Islandu. Tři ženy truchlí nad ztrátou své kamarádky z dětství. Jsou nucené čelit faktu, že život je krátký, a zoufale se pokouší najít štěstí. Rozhodnou se k sérii impulzivních a ne zrovna správných rozhodnutí, která upevní jejich pouto a dokážou, že nikdy není dost pozdě na to, abyste si mohli zpackat život.

 

 

Po stopách duchů / Ghost Adventures

seriál Po-stopách-duchů-Ghost-Adventures

Tým ve složení Zak Bagans, Nick Groff a Aaron Goodwin vyšetřuje místa, která údajně patří k nejstrašidelnějším lokacím na Zemi. Jejich cílem je získat důkazy o existenci paranormálních jevů. Trojice na každém místě natáčí rozhovory s očitými svědky a historiky. Získané poznatky poté využívají při konfrontaci s duchy při jejich celonočním vyšetřování v tzv. “lockdownu”. Své nálezy důkladně zkoumají a analyzují je i za pomoci uznávaných odborníků a specialistů z odvětví zabývající se paranormálními jevy.

 

Pobřeží moskytů / The Mosquito Coast

Adaptace stejnojmenného románu z roku 1981, který napsal Paul Theroux, strýc herce Justina Therouxe.

Hlavní hrdina je idealista, který se rozhodne usadit svou rodinu v Latinské Americe.

 

 

Pod kupolí / Under the Dome

Pod kupolí_Under the Dome

Seriál podle předlohy mistra hororu (respektive společenského thrilleru) Stephena Kinga. Chester´s Mill bylo ještě před momentem velmi příjemné, ba přímo ideální městečko. To se změnilo v momentě, kdy je od zbytku světa odříznuto průhlednou, obrovskou a nezničitelnou kupolí a vypadá jako obrovská miniatura pod poklopem.

Obyvatelé ztrácí veškerý kontakt s vnějším světem vyjma slabého radiového spojení. Jinak nefunguje nic – internet ani mobily. Kromě toho, že zásoby jsou okamžitě omezené, mezi obyvateli roste napětí také díky tomu, že s kupolí nikdo a nic nehne a nikdo neví, kdy (a jestli vůbec) zmizí. Venku se hromadí novináři a armáda, uvnitř se snaží obyvatelé zjistit, co se sakra děje…

 

Podezření / Suspicion

seriál Podezreni-Suspicion

Jednadvacetiletého Lea unesou z velkého luxusního hotelu v centru New Yorku. Celý únos je zachycen na videu, které se stane virálním. Čtyři britští cizinci, kteří jsou v hotelu zrovna ubytovaní, se stanou hlavními podezřelými. Nesou skutečně vinu, nebo se pouze ocitli ve špatný čas na špatném místě?

Seriál je adaptací izraelského dramatu False Flag.

 

 

Podfukáři / Hustle

Podfukáři_Hustle

Partička více než povedená. Mickey Stone, podvodník první ligy, je konečně volný a samozřejmě čeká jen na to, aby zase něco rozběhl. Je ale potřeba složit ten správný tým. Protože ještě před odchodem do penze je poteb se pořádně rozloučit.

Když mají vyhlédnutou oběť, zaklepe na dveře Danny Blue. Mickey mu moc nevěří, protože teprve začíná. Uvede se ale více než dobrým způsobem. A pokud byl nás byznysmen na pochybách, po jeho výstupu už nemá pochybnosti.

 

 

 

Pohřešovaný / Missing

Pohřešovaný _Missing

Po tragické manželově smrti se pro Beccu (Ashley Judd) stává smyslem života její jediný syn Michael (Nick Eversman). Když však Michael získá stipendium v Římě, matka nechce svému nade vše milovanému dítěti bránit a nechá ho odjet do Evropy. Její obavy se nicméně promění ve skutečnost, když Michael zmizí. Becca, která je bývalou elitní agentkou CIA, nemůže zůstat jen tak sedět doma; začne jednat a ujme se soukromého vyšetřování. Využije všech svých jedinečných schopností i zkušeností a při hledání svého syna musí otevřít staré rány, obnovit dávné kontakty a dokázat nemožné. Všichni, kdo stojí za Michaelovým zmizením, záhy zjistí, že Becca není matka, nad níž by mohli snadno vyhrát.

 

Pokrevní sestry / Blood Sisters

seriál Pokrevni-sestry-Blood-Sisters

Nejlepší kamarádky Sarah a Kemi spojuje nebezpečné tajemství. Když ze zásnubního večírku zmizí bohatý nastávající ženich, nezbývá jim nic jiného než se dát na útěk.

 

 

 

Poldark

Poldark

Seriál stanice BBC podle knih Winstona Grahama. Ross Poldark se vrací roku 1783 z Ameriky, kde bojoval ve válce za nezávislost, do rodného Cornwallu. Najde otce mrtvého, rodinu zničenou, jejich důl zavřený a svou snoubenku zasnoubenou s jeho bratrancem.

 

 

 

Poldové a nemluvně

seriál Poldové-a-nemluvně

Šéf oblastní kriminálky Karel Mlejnek odchází do důchodu. Rodina by ho ráda viděla jako odpočívajícího dědu, který se stará o vnučku Elišku a jezdí s kočárkem na poklidné procházky. To mu ale příliš nejde a neustále se montuje svým bývalým kolegům do vyšetřování.

Oddělení po otci přebírá starší syn Kamil. Nejdříve o otcovy rady nestojí, ale postupně zjišťuje, že na všechno nestačí a rada zkušeného expolicisty se mu hodí. Karel si ovšem čas se svou vnučkou vzít nenechá, a tak ji často bere na vyšetřování sebou. Ukáže se, že nemluvně není vždy takovou přítěží, jak by se mohlo na první dojem zdát, a naopak se stává Karlovou kamufláží a parťákem.

 

 

Policie Modrava

Policie Modrava

Mladá, šikovná a do práce ponořená kapitánka Jana Vinická přijíždí na Modravu, aby nastoupila na uvolněné místo vedoucí místního policejního oddělení. Coby šéfka „v sukních“ se potýká s počáteční nedůvěrou a nepřejícností ze strany svých mužských podřízených. Svou ráznou povahu a energičnost si však nakonec, jak jinak, zasloužené uznání vydobude.

 

 

 

Politik/ The Politician

seriál Politik_The-Politician series

Payton Hobart je bohatý student ze Santa Barbary. Od svých sedmi let má cíl stát se prezidentem Spojených států amerických. Prvně ale musí být úspěšný v Saint Sebastian High School, kde chce být zvolen prezidentem školní rady, a poté si zajistit místo na Harvardu. Pro dosažení svých cílů je odhodlaný udělat cokoliv.

 

 

 

 

Pomsta / Revenge

Pomsta_Revenge

Otec Amandy Clarkeové byl neprávem odsouzený na doživotí za zločin, který nespáchal. Po sedmnácti letech přijíždí do městečka Hamptons mladá Emily, která rozjíždí plán pomsty za toto nespravedlivé obvinění. Emily je totiž ve skutečnosti Amanda, která je rozhodnutá, že za utrpení jejího otce zaplatí všichni, kteří jej kdysi zradili.

 

 

 

Poručík Backstrom / Backstrom

Měli jsme tu House, měli jsme tu Hanka Moodyho a Sheldona Coopera nebo Sherlocka…klub cynických egiostů, které byste s chutí zabili pro jejich povahu, ale jejichž schopnosti nemají konkurenci.

A aby toho nebylo málo, televizní stanice FOX pouští do hry Portlandského obhroublého detektiva se schopnostmi Colomba a chováním a životosprávou Homera Simpsona. Everett Backstrom a jeho tým policejních detektivů řeší jeden případ za druhým ať už pachatelé vraždí syny vysokých politiků nebo žluté kanárky.

 

 

Pose

seriál Pose series

Příběh je zasazen do roku 1986 a sleduje různé segmenty života a společnosti v New York City. Vidíme vzestup luxusního stylu života a la značka Trump, městskou společenskou a literární scénu i kulturu celého světa.

 

 

Poslední autobus / The Last Bus

seriál Posledni-autobus-The-Last-Bus

Skupina nesourodých školáků se spojí, aby čelila nové obávané umělé inteligenci.

 

 

 

 

Poslední chlap na zemi / The Last Man on Earth

Poté, co smrtící virus vyhladil celou planetu, vypadá to, že je tu poslední muž na Zemi.

 

 

 

 

Poslední dny Ptolemyho Greye / The Last Days of Ptolemy Grey

seriál Posledni-dny-Ptolemyho-Greye-The-Last-Days-of-Ptolemy-Grey

Ptolemy Grey je jednadevadesátiletý stařík, na kterého zapomněla rodina, přátelé i on sám. Než ho osamělá demence naprosto pohltí, hrdina zažije neuvěřitelný obrat – dostane možnost na čas znovu získat zpět své vzpomínky. Tento úžasný, leč dočasný dar se rozhodne využít k tomu, aby vyřešil smrt svého synovce a smířil se s vlastní minulostí.

 

 

Poslední loď / The Last Ship

Poslední loď_The Last Ship

Posádka torpédoborce Nathan James vedená komandérem Chandlerem se vydává na šestiměsíční misi do Arktidy, kde má testovat výkonnost stroje. Přidávají se k nim dva virologové, Dr. Rachel Scottová a Dr. Quincy Tophet, kteří se údajně do Arktidy vydávají studovat místní ptactvo. Když je mise posádky takřka u konce, zaútočí na posádku ruské vrtulníky. Útok se podaří odrazit a poté Scottová Chandlerovi přizná, že před třemi měsíci vypukla světová epidemie neznámého viru, které se doposud podařilo zabít 80 % lidské populace na Zemi. Virus se šíří stále rychleji, protože ho někdo na Zemi zmutoval a doposud se proti viru nepodařilo vyvinout ochrannou vakcínu, protože nikdo neměl k dispozici vzorky původního viru. Ty však má k dispozici Scottová ze své lékařské mise v Egyptě. Chandlerovi nezbývá nic jiného, než o situaci informovat posádku. Řada mužů a žen ztratila doma své rodiny. Chandlerův zástupce, komandér Slattery, navrhuje, aby vybraným členům posádky bylo umožněno vystoupit v ochranných oblecích na pevninu a rozloučit se s rodinami. Chandler to považuje za sebevraždu a rozhodne se pokračovat dál v plavbě. Nařídí plout do námořnické základny v Guantánamu, kde hodlá doplnit zásoby potravin a paliva.

 

Poslední základna / Last resort

Poslední základna_Last Resort

Posádka americké atomové ponorky se nechce nechat zatáhnout do neoprávněné atomové války s Pákistánem. Proto se vzbouří a na osamělém tichomořském ostrově hledá nový domov. Nebude to mít však lehké, proti ní stojí jak americké námořnictvo, tak místní drogový mafián.

 

 

 

 

Poslové / The Messengers

Poslové_Messengers

Zemi zasáhne tajemné těleso, jehož dopad zapříčiní energetický puls, který zabije několik lidí, kteří se zdánlivě vůbec neznají. Tito mrtví se však znovu probouzí k životu a zjišťují, že byli vybráni, aby zabránili nadcházejícímu konci světa.

 

 

 

 

Power

Power

Děj seriálu Power se točí okolo Jamese „Ghost“ St. Patricka, zámožného majitele jednoho nočního klubu v New Yorku. Ghost se se svým podnikáním dostal do městské elity. Jeho snem je postavit vlastní impérium, proměnit svůj klub v milionový podnik. Má to jen jeden háček: Ghost žije dvojím životem. Když není v klubu, míří do království jedné z nejlukrativnějších drogových společností v New Yorku, kam mají přístup jen ti nejvýznamnější klienti. Jeho manželství, rodina i podnikání jsou náhle v ohrožení, když se Ghost pokusí pověsit svůj kriminální život na hřebík a stát se poctivým byznysmenem, kterým chce být.

 

 

Power Book II: Ghost

seriál Power-Book-II-Ghost

Power Book II: Ghost je spin-offem k seriálu Power

 

 

 

Power Book III Raising Kanan

seriál Power-Book-III-Raising-Kanan

Prequel k seriálu Power. Příběh se odehrává v 90. letech a sleduje mladá léta Kanana Starka.

 

 

 

 

Power Book IV: Force

seriál Power-Book-IV-Force

Spin-off seriálu Power. Tommy z původního seriálu se rozhodne ukončit všechny vztahy a nadobro mizí pryč z New Yorku.

 

 

 

Pozlacený věk / The Gilded Age

seriál Pozlaceny-vek-The-Gilded-Age

Seriál je zasazen do New Yorku v 80. letech 19. století, do doby, která znamenala novou společenskou vlnu, rychle nabyté, leč ještě rychleji ztracené bohatství a nové budovy na 5th Avenue. Marian Brook je chytrá mladá žena z konzervativní rodiny, která se stěhuje do zámožné rodiny, kterou tvoří nelítostný patriarcha George Russell, jeho prostopášný syn Larry a ambiciózní manželka Bertha. Marian brzy na vlastní kůži okusí zcela nový svět, který se jí vytvoří přímo před domovním prahem.

 

Prásk, prásk, bejby / Bang Bang Baby

seriál Prask-prask-bejby-Bang-Bang-Baby

Kriminální seriál Bang Bang Baby se odehrává v Miláně na konci 80. let a jeho hrdinkou je plachá a nejistá teenagerka Alice, která se stane nejmladší členkou mafiánské organizace ve snaze získat lásku svého otce, člena ‚ndranghety. Aby se s tím Alice vyrovnala, použije svou představivost, ovlivněnou hudbou, televizí a popkulturou své doby: 80. let.

 

 

Přátelé / Friends

Přátelé_Friends

Láska, sex, přátelství, štěstí a smůla kolem nás aneb život je třeba brát s nadhledem.

 

 

 

 

 

 

Pravá krev / True Blood

Pravá krev _True blood

Mysteriózní příběh s prvky hororu, satiry i erotického thrilleru vychází z fantaskního předpokladu, že upíři skutečně existují a tvoří svéráznou minoritu – podobnou třeba homosexuálům, náboženským sektám či národnostním menšinám. Poté, co byla vynalezena umělá krev (odtud originální název seriálu), kterou lze běžně koupit v obchodech či u benzínek, upíři už nemusejí požírat lidi a mohou s nimi normálně koexistovat. O jejich právech a způsobech integrace se vedou debaty v televizi. Jednu z nich lze zahlédnout hned v první epizodě…

 

 

 

 

Pravidla zasnoubení / Rules of Engagement

Pravidla zasnoubení_Rules of engagement

Vztahy a další věci tentokrát ze tří úhlů – páru čertvě zasnoubeného, páru, který je svůj už dlouho a nezadaného chlápka s odporem s závazkům.

 

 

 

Předpověď lásky a počasí / Forecasting Love and Weather

seriál Predpoved-lasky-a-pocasi-Forecasting-Love-and-Weather

Romantické drama o lidech z Korejské meteorologické správy, které je vřelejší než tropické noci a nepostradatelnější než místní přívalové deště.

Příběh vypráví o pečlivé meteoroložce Jin Ha-kyung, která se po krutém rozchodu rozhodne, že už se nikdy nenechá pohltit kancelářským románkem, ale znovu skončí ve vztahu s nováčkem v týmu bezstarostnám Lee Si-woo, který je úplně jiný než ostatní, ale svým způsobem přitažlivý.

 

 

Press

seriál Press

Press sleduje dva fiktivní konkurenční britské novinové deníky a jejich zaměstnance, kteří se snaží navigovat v měnícím se světě žurnalistiky v digitální éře a 24hodinového novinového cyklu. The Herald tíhne k levici a sdílí budovu s The Post, který je bulvárním plátkem. Novináři v Heraldu mají za cíl přinášet významné zpravodajství a témata zpracovávají s integritou, nicméně se musí nějak pokusit obsah ozvláštnit, aby jejich články slavily u čtenářů úspěch. Zaměstnanci Postu naopak často musí své morální a etické standardy odložit stranou, jen aby získali sólokapra. Oboje noviny budou přinášet články ohledně stejného tématu ze dvou různých úhlů pohledu.

 

 

Příběh služebnice / The Handmaid’s Tale

Příběh služebnice_The Handmaid's Tale

V dystopické budoucnosti jsou ženy brány jako majetek teohratické společnosti a nuceny do různých forem služby. Jedna z nich se snaží najít svou dceru. Podle novely Margaret Atwoodové.

 

 

 

 

Přijela pouť

seriál Přijela pouť

Je tady rok 1990 a revoluce. Pro světské to neznamená více svobody, více práce a více peněz, spíše naopak.

I přes všechny změny se ale zákony na pouti rodiny Dresslerových nemění. Jsou dva. Rodina a hydraulika.

 

 

Primal

seriál Genndy-Tartakovskys-Primal

Hlavní postavou je jeskynní muž Spear. Toho svede osud s Fang, která je Tyrannosaurus. Tato neobvyklá dvojice se snaží společně přežít v našem nebezpečném světě.

 

 

 

 

 

Princip slasti

seriál Princip-slasti

Princip slasti je historicky prvním mezinárodním koprodukčním seriálem východoevropských zemí. Příběh seriálu začíná jednoho teplého letního odpoledne na pláži v Oděse. Pozornost koupajících se turistů upoutá podél pobřeží se volně pohybující neukotvená loďka. Když se k ní dostane dvojice plavců, objeví uvnitř nahé, zmrzačené tělo mladé ženy. V ten samý den na nábřeží Visly ve Varšavě odhalí policie další hrůzný nález v kufru opuštěného automobilu. Černá série indicií vražd mladých dívek pokračuje v Praze, kde najdou herci v průběhu divadelního představení useknutou ženskou paži. Těla obětí a jejich části zanechané pachateli donutí ke spolupráci trojici vyšetřovatelů z České republiky, Polska a Ukrajiny: Viktora, Marii a Serhije.

 

Případ Kettering / The Kettering Incident

seriál Případ Kettering / The Kettering Accident

Hlavní hrdinka Anna Macyová se vrací do rodného Ketteringu, který opustila asi před 15 lety, když její nejlepší kamarádka nevysvětlitelně zmizela během noci uprostřed lesa, kde si společně hrály. Nyní se vrací do města, které je rozděleno na dva nesmiřitelné tábory – dřevorubce a ochránce přírody. Když se do města vrací Anna, vyvolá to nečekaný rozruch a opět vyvstanou otázky, co se vlastně stalo té záhadné noci před 15 lety. Jen chvíli po jejím příjezdu zmizí další mladá dívka. Anna vnitřně cítí, že musí zjistit, co se skutečně stalo, čímž začne poodkrývat temná tajemství města a jejich obyvatel.

 

 

Případy detektiva Murdocha / Murdoch Mysteries

Případy-detektiva-Murdocha

Torontský detektiv viktoriánské doby spojí síly s vynikající patoložku a vyšetřuje pomocí vynikajícího použití forenzních technik. Podle knih Maureen Jennings.

 

 

 

Přízeň krále / The Kings Affection

seriál Prizen-krale-The-Kings-Affection

Po smrtícím atentátu na korunního prince usedne na trůn jeho dvojče. Nikdo se ale nesmí dovědět, že je to dívka. A ani to, že je poprvé zamilovaná až po uši.

 

 

 

 

Procitnutí / Awake

Procitnutí_Awake

Po těžké automobilové nehodě, která vzala život jednomu členu z jeho rodiny, žije policejní detektiv Michael Britten (Jason Isaacs) střídavě ve dvou alternativních realitách. V jedné z nich zemřel jeho syn, ve druhé manželka.
V obou realitách řeší jiné případy, v každé z nich nachází jiné stopy. V momentě, kdy z toho má v hlavě parádní nepořádek, kdy se mu oba světy začnou slévat v jeden, zjišťuje, že některé stopy z jedné reality se mu hodí v realitě druhé.

 

 

Prodigal Son

seriál Prodigal-Son

Malcolm Bright ví, jak přemýšlí vrazi. Jeho otec totiž byl jeden z nejznámějších sériových vrahů, který si říkal The Surgeon (Chirurg). Právě proto je Bright tím nejlepším kriminálním psychologem široko daleko. Hrdina využívá svou geniální mysl k tomu, aby pomáhal newyorské policii řešit krimi případy. Kromě toho se musí potýkat s manipulativní matkou, nepříjemně normální sestrou, vražedným otcem a jeho vlastními touhami a pudy.

 

 

 

Profesionálové / The Professionals

Profesionálové_The Professionals

Trojka z vyšetřovacího oddělení CI5, která se věnuje případům, na které ostatní často nestačí. A je jedno, jestli jde o pouliční války drogových gangů, nebo je potřeba došlápnout si na machinace na ministerstvu. Tohle jsou vždycky skuteční Profesionálové.

 

 

 

 

Project Blue Book

seriál Project-Blue-Book

Doktor Josef Allen Hynek je geniální univerzitní profesor, který je rekrutován letectvem Spojených států amerických, aby velel tajné operaci nazvané Projekt Blue Book. Tato operace má na svědomí výzkum tisíců případů, přičemž přes 700 z nich je stále nevyřešených.

Seriál vychází ze skutečných událostí a reálného vyšetřování UFO a s nimi spjatými fenomény mezi lety 1952 a 1969.

 

 

Prokletí ostrova Oak / The Curse of Oak Island

seriál Prokleti-ostrova-Oak-The-Curse-of-Oak-Island

Ostrov Oak se rozprostírá u jižního pobřeží Nového Skotska v Kanadě, a jako vcelku opuštěný ostrov je opředen spoustou mýtů a tajemstvími. Dva bratři, Rick a Marty Laginové, se proto rozhodnou s využitím moderní technologie tyto mýty prozkoumat a nalézt na ostrově bájné ukryté poklady. Spolu se svým týmem se vrhají do náročné dřiny s jediným cílem. Najít na ostrově Oak kus historie.

Druhá série nese podtitul The Curse of Oak Island: Digging Deeper.

 

 

Prolhané krásky / Pretty Little Liars

Prolhané krásky _Pretty little liars

Pětice patnáctiletých kamarádek si užívá večírek. Ráno však zjišťují, že jedna z nich zmizela. Dívky od té chvíle spojuje děsivé tajemství. A nejsou samy, kdo ho zná..

 

 

 

Prolhané krásky: Prvotní hřích / Pretty Little Liars: Original Sin

seriál Prolhane-krasky-Prvotni-hrich-Pretty-Little-Liars-Original-Sin

Před dvaceti lety série tragických událostí téměř zničila obyvatele městečka Millwood. Nyní se skupinka mladých dospívajících dívek stává terčem neznámého šikanujícího agresora, který je chce donutit zaplatit za hříchy jejich rodičů, ke kterým došlo dvě dekády zpátky… a také za jejich vlastní hříchy.

 

 

Proměna domácnosti: Vysněné bydlení / Get Organized with The Home Edit

seriál Promena-domacnosti-Vysnene-bydleni-Get-Organized-with-The-Home-Edit

Organizátorky Clea Shearer a Joanna Teplin přichází porazit nepořádek a změnit životy.

 

 

 

 

Promised Land

seriál Promised-Land

Multigenerační drama o dvou latinskoamerických rodinách, které soupeří o bohatství a moc v Sonoma Valley v Kalifornii.

 

 

 

Protiúder / Strike Back

Protiúder_Strike Back

Bývalé komando Delta Force spojí síly s Britským SIS týmem v pronásledování mezinárodních teroristů.

 

 

 

 

Proven Innocent

seriál Proven-InnocentJedna žena versus systém, který ji zklamal.

Sleduje právnickou firmu zabývající se neprávem odsouzenými, kterou vede nebojácná právnička s touhou po spravedlnosti. Tým znovu otevírá vyšetřování a ohrožuje své vlastní životy proto, aby nevinní byli zproštěni viny a viníci se dočkali spravedlnosti. Hrdinčina motivace pramení z její neslavné minulosti; jako čerstvě dospělá byla obviněna a později zbavena viny ve významném případu, kvůli kterému se stala senzací bulváru a slavnou osobností. Pro někoho je hrdinka, pro někoho oběť, nicméně má drsnou povahu a nebojí se využívat i zastrašování a šikany svých nepřátel, kteří jsou zodpovědní za zločin, který ona nespáchala. Bojuje za práva druhých a přitom se snaží udržet si svou nevinu.

 

 

Průměřňákovi / The Middle

Průměrňákovi_The Middle

Denní trampoty matky lehce prapodivné rodinky, která se snaží pouze přežít denní nástrahy města Orson kdesi ve státě Indiana.

 

 

 

Průsmyk / Der Pass

seriál Prusmyk-Der-Pass

V horském průsmyku na rakousko-německé hranici je nalezeno zmrzlé tělo, naaranžované v duchu pohanského rituálu. Podivný případ spadá do dikce rakouské i německé policie a přijíždí jej vyšetřovat velice nesourodá dvojice detektivů. Energická a zásadová Ellie Stockerová se na místě činu setkává s rakouským kolegou Gedeonem Winterem, jehož bohémský zevnějšek doprovází velmi neortodoxní postupy. Společně se vydají po stopě pachatele děsivého činu, který v prostředí Alp nemá obdoby.

 

První republika

seriál První republika

Každá rodina má svoje tajemství. Láska, peníze, vražda.

Dramatická sága, která na osudech rodiny Valentů mapuje atmosféru první republiky od roku 1918 do roku 1945. Rodina, jejíž příběh je protkán tajemstvím, zbohatla na válečných zakázkách (dodávky jídla z venkova na frontu) a stěhuje se z venkova do Prahy, kde buduje čtvrť Podolí. Osudy hrdinů se prolínají s událostmi tehdejší doby a připomínají divákům některé významné momenty naší historie.

 

 

 

Půlnoční slunce

Půlnoční slunce

Francouzská vyšetřovatelka Kahina Zadi přijíždí do malého švédského městečka Kiruna, aby vyšetřila vraždu svého krajana. Zde se pak seznamuje s Andersem Harneskem, s nímž na případu začne pracovat. Jenže vražd pomalu přibývá a vypadá to, že úvodní výjimečně brutální mord byl jen začátkem děsivé série…