Menu

Poslové / The Messengers

  STAŽENÍ Poslové_Messengers

Obsah:

Zemi zasáhne tajemné těleso, jehož dopad zapříčiní energetický puls, který zabije několik lidí, kteří se zdánlivě vůbec neznají. Tito mrtví se však znovu probouzí k životu a zjišťují, že byli vybráni, aby zabránili nadcházejícímu konci světa. (Zdroj: csfd)

Hodnocení:

Celkem vyvážená partička chlapů a ženskejch získá po dopadu meteoritu na zem zvláštní schopnosti. Jenže ouha, nebyl to meteorit, byl to Satan, kterého už zase svrhli z nebe a na Zemi se tím pádem blíží Apokalypsa. Podobnou apokalypsou je i tento seriál.

Za prvé jde o prázdnou a plochou kombinaci motivů a postupů, které tu byly už…no hodněkrát. Následuje klasická struktura pronásledování, vydávání všeho za „boží test“ a „asi je to součást cesty“, plus zapojení vládních spiknutí a čertvíkoho ještě. Natočit tohle tak před deseti lety, bylo by to snad ještě fajn pokoukání. Ovšem dneska je tu hrdinů, poslů a dalších existencí už opravdu hodně a často mnohem zajímavějších.

Navíc věčné skloňování Bible, Proroctví, Satana a podobně na mě dělá dojem, že vzhledem k tomu, jak v poslední době mnohem víc Američanů opouští víru a stává se ateisty, napadlo někoho, že by neškodilo víru trochu posílit a natočit scifi, které bude vírou a Biblí prolezlé trochu víc, než je zdrávo.

Plný názevPoslové / The Messengers
Status: Skončeno
Žánr:Scifi
Protagonisté: Shantel VanSanten, Sofia Black-D'Elia, Joel Courtney, JD Pardo, Elyes Gabel, Anna Diop
Scénář:Eoghan O'Donnell, Trey Callaway, Carl Binder, Joe Peracchio
Režie:Stephen Williams, Duane Clark, Cherie Nowlan, Guy Norman Bee
Stopáž: 60 minut
Rok výroby:2015
Epizody, série, celovečerní:13 dílů
Země původu:USA

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *