Menu

R

 

R jako rodina / F is for Family

seriál R-jako-Rodina-F-is-for-Family

F Is for Family se odehrává v 70. letech. Sleduje rodinku Murphyů v době, kdy jste beze strachu mohli proplesknout svoje děti, kouřit uvnitř v uzavřených prostorách a vzít si sebou na letiště zbraň.

 

 

Ragdoll

seriál Ragdoll

Příběh se točí okolo vyšetřování vražd šesti lidí, kteří byli rozřezáni a zpět sešiti do jednoho groteskního těla, jemuž se přezdívá Ragdoll (Hadrový panák).

Seriál je adaptací románu od Daniela Colea.

 

 

Ragnarök – Konec světa

seriál Ragnarök-–-Konec-světa

Norské městečko zažívá teplé zimy a prudké lijáky. Zdá se, že přichází konec světa, známý v severské mytologii jako Ragnarok. Podaří se někomu včas zasáhnout?

 

 

 

Raising Dion

seriál Raising-Dion

Seriál vychází ze stejnojmenného komiksu, za nímž stojí Dennis Liu.

Svobodná matka musí utajit superschopnosti svého malého syna, aby ho ochránila před zneužitím, zatímco blíže zkoumá jejich původ a smrt svého manžela.

 

Ranč Heartland

Ranč Heartland

Na ranči bojujícím o existenci v kopcích Alberty se rodina Flemingů stará o týrané či zanedbané koně. Podle novel Lauren Brooke.

 

 

 

 

Ray Donovan

Ray Donovan

Vítejte ve světě bohatých a slavných, pro které Ray Donovan dělá špinavou práci. Liev Schreiber v hlavní roli jako likvidátor problémů, díky němuž může losangeleská smetánka v klidu spát. Pravé drama začíná ve chvíli, kdy je Rayův otec Mickey nečekaně propuštěn z vězení, což odstartuje řetězec událostí, jež od základů otřesou Donovanovou rodinou. Ray pracuje se dvěma parťáky: impozantním Izraealcem Avim a lakonickou drsnou lesbičkou Lenou. Většinu zakázek získává od nejmocnější právnické firmy ve městě, jíž vedou Rayův mentor a přítel Ezra Goodman spolu s Leem Drexlerem. Ray dokáže vyřešit téměř jakékoliv potíže s vyjímkou těch, které se týkají jeho vlastní rodiny.

 

Reacher

seriál Reacher

Seriál se inspiruje postavami z bestsellerové knižní série od Leeho Childa.

Jack Reacher je hrůzu nahánějící obrovský chlap a vojenský veterán, jenž začne vyšetřovat podezřelé aktivity, které ho často vrhávají do nebezpečí.

První série vychází z prvního románu The Killing Floor a odehrává se v Georgii.

 

 

 

Řekni, kdo tě zabil / Pushing Daisies

Řekni, kdo tě zabil_Pushing daisies

Když je Ned malý kluk, zjistí, že má schopnost přivádět mrtvé zpět k životu pouhým dotykem. Ovšem na pouhou minutu, protože po uplynutí oněch šedesáti sekund musí jiný živý zemřít a zaujmout tak místo oživeného. Naštěstí může Ned život i vzít a to druhým dotekem. Dá se dohromady se soukromým detektivem, oživuje oběti zločinů a ptá se jich, kdo je zabil. Pak si rozdělí odměnu za zatčení. Ano, šlo to krásně, než se jednou z mrtvých stala Nedova dávná láska, dívka jménem Chuck, a Ned se rozhodl, že ji nemůže nechat zemřít. To ovšem znamená, že se jí nikdy nesmí dotknout..

 

 

 

Rel

seriál Rel

Lil Rel si svůj úspěch vybudoval od nuly. Hrdina žije s přesvědčením, že si musíte neustále věřit, a život se vám poté odmění dobrými věcmi. Se svým stylem života však bude muset čelit výzvě, když se dozví, že jeho manželka má poměr s Relovým kadeřníkem. Hrdina se snaží znovu postavit život na nohy, musí se vypořádat s tím, že je táta na dlouhou vzdálenost. Přestěhuje se na západní stranu Chicaga, kde hledá lásku, respekt a nového holiče.

 

 

Rellik

seriál RellikJaké události formují osobnost člověka a určují, jaká lidská bytost se z něj stane – jestli vrah, nebo policista?

Rellik – čili killer pozpátku – vypráví příběh sériového vraha, ale trošku z jiného konce, než byste čekali. Vrah je hned v počátku série dopaden. Potom se děj vrací v čase, a to až na začátek k samotnému zločinu a nakonec i k vrahovi. Pátrání po zabijákovi je páteří celého příběhu, jehož hlavním hrdinou je psychicky i fyzicky poznamenaný detektiv metropolitní policie Gabriel Markham. Gabriel je posedlý pronásledováním sériového vraha, který na něm doslova zanechal stopu – na vzhledu i na duši. Gabrielovou partnerkou ve vyšetřování je inteligentní a zanícená Elaine, která se touží svému okolí zavděčit.

Reprisal

seriál Reprisal series

Děj sleduje příběh ženy, která je odhodlaná pomstít se gangu, který se ji pokusil zabít.

 

 

 

 

 

Requiem

Requiem

Když její matka náhle spáchá sebevraždu, cestuje čelistka do malé velšké vesničky, aby odhalila pravdu o sobě samé a také, jak je spojena se zmizením dítěte před dvěma dekádami.

 

 

 

Resident Alien

seriál Resident-Alien

Hlavním hrdinou je mimozemšťan Harry, který se zřítí na Zemi a převezme identitu maloměstského doktora v Coloradu. Pomalu se v něm však probouzí morální dilema ohledně jeho tajné mise na Zemi.

 

 

 

Resident Evil: Infinite Darkness

seriál Resident-Evil-Infinite-Darkness

Anime na motivy slavné videohry kombinuje horor a sci-fi.

 

 

 

 

Resurrection

Resurrection

Co se stane, když se lidé, které jste již dávno oplakali, začnou objevovat před vašimi dveřmi? Je to zázrak? Bláznovství? A je to vůbec pravda?
Osmiletý kluk se zničehonic probudí uprostřed rýžového pole v jedné čínské provincii. Tvrdí, že se jmenuje Jacob a pochází z Arcadie. Imigrační agent Martin Bellamy ho odveze do města, k domu, kde tvrdí, že bydlí. V domě žije postarší pár Harold a Lucille. Ti však svého syna ztratili při nehodě již před 30 lety. Jacob je ale identifikuje jako své rodiče i přesto, že značně zestárli. Jenže jak je to možné? To musí být velice promyšlený podvod. Ale mladý Jacob zná podrobnosti z jejich života. A ty by nikdo jiný než pravý Jacob neměl znát.

 

Řev / Roar

seriál Rev-Roar

Roar vypráví samostatně stojící příběhy vyprávěné z ženského úhlu pohledu.

Antologie vzniká podle sbírky krátkých povídek od Cecilie Ahern.

 

 

 

Reverie

Reverie

Mara Kintová je bývalá vyjednávačka o rukojmích a expertka na lidské chování. Hrdinka se po hrůzostrašné osobní tragédii stane vysokoškolskou profesorkou. Jednoho dne je požádána o pomoc k záchraně obyčejných lidí, kteří ztratili sebe sama ve vysoce pokročilém programu virtuální reality, kde doslova můžete žít své sny. Mara při práci zjistí, že záchranou ostatních může najít způsob, jak zachránit sebe samotnou.

 

 

 

Revoluce / Revolution

Revoluce_Revolution

Skupina lidí se snaží přežít a sjednotit se se svými blízkými ve světě, kde všechny formy energie záhadně zmizely. Ve chvíli kdy se postupně

celá planeta ocitne bez elektrické energie, začínají lidé žít bez ní. Jeden klíč k znovuzprovoznění sítě však existuje.

 

 

 

Rick and Morty

Rick and MortyŠílený vědec alkoholik vezme svého nepříliš bystrého vnuka do víru šílených dobrodružství v alternativních vesmírech.

 

 

 

 

 

Ripper street

Drama z dílny BBC odehrávající se v Londýnském East Endu roku 1889 během paniky po vraždách spáchaných Jackem Rozparovačem. Slavná Divize H patřící pod Scotland Yard se snaží ze všech sil udržet pořádek v celé čtvrti Whitechapel, má však řadu problémů. Pro Londýn samotný to není dobrá doba a těžko říct, k čemu hrůzné činy povedou..

 

 

 

Rise

Rise

Když středoškolský učitel angličtiny zkusí obnovit svou kariéru převzetím zkostnatělé divadelní sekce, nadchne nejen fakultu a studenty, ale celou městskou část. Podle skuterných příběhů knihy Drama High Michael Sokolove.

 

 

 

 

Riverdale

Studenti střední školy v malém městečku Riverdale se vzpamatovávají z tragické a záhadné smrti sého spolužáka. Podle kultovních postav z Archie Comics.

 

 

 

 

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně / Rissoli & Isles

Rizzoli _ Isles

Rizzoli & Isles je kriminální seriál z prostředí bostonského oddělení vražd. Hlavními postavami jsou detektiv Jane Rizzoli a soudní lékařka Maura Isles. Ty společně se svými kolegy musí řešit nejen nové případy, ale také se vypořádat se stíny minulosti, které ohrožují jejich vlastní životy.

 

 

 

 

Robinsonův ostrov

Robinsonův ostrov

Největší televizní dobrodružství začíná! Osmnáct odvážných Čechů bojuje na opuštěném ostrově o dva a půl milionu korun a titul prvního českého Robinsona. V cestě jim stojí hlad, vyčerpání, vzájemná rivalita i krutá příroda.

 

 

 

Rodiče / Breeders

seriál Rodiče-Breeders

Jak je možné, že rodič své dítě může mít rád víc než cokoliv na světě, a zároveň si přát, aby se nikdy nenarodilo?

Rodinka na kousky / Life in Pieces

Rodinka na kousky_Life in Pieces

Významné momenty v evoluci velké rodiny jsou zachycení v sérii medailonků.

 

 

 

Rodinné právo / Family Law

seriál Rodinne-pravo-Family-Law

Abby Bianchi je čerstvě abstinující alkoholička, která se snaží po sérii špatných rozhodnutí napravit svůj život. V rámci propuštění na podmínku je nucena pracovat v právnické firmě svého otce, se kterým není zrovna zadobře. Zároveň zde poznává své nevlastní sourozence, Daniela a Lucy.

 

 

Roseanne

Roseanne

Každodenní život americké rodiny z dělnické třídy.

 

 

 

 

 

Roswell New Mexico

seriál Roswell-New-Mexico

Hrdinka – dcera ilegálních imigrantů, se vrací do svého rodného městečka Roswellu v Novém Mexiku. Zde objeví šokující pravdu o své lásce z dětství, který nyní pracuje jako policista: ve skutečnosti je to mimozemšťan, který celý život skrýval své schopnosti. Hrdinka chrání jeho tajemství, oba se opět sblíží a společně se snaží odhalit jeho původ. Pak však dojde k násilnému útoku a vládní akce skončí odhalením větší mimozemské přítomnosti na Zemi. Začíná politika strachu a nenávisti, která hrozí odhalením i hrdiny a tohoto prohlubujícího se romantického vztahu.

 

Rozvádění / Decoupled

seriál Rozvadeni-Decoupled

Protivný spisovatel a jeho manželka, která si založila startup, se rozvádí a řeší přitom absurdity i trable života ve velkém luxusu.

 

 

 

 

Rozvod / Divorce

Rozvod_Divorce

Pár zápasící s dopady neúspěšného rozvodu, nejen kvůli sobě, ale také kvůli dětem a prátelům.

 

 

 

Runaways

Runaways

Šest teenagerů, kteří sotva dovedou vystát jeden druhého, se musí spojit kvůli zastavení plánů svých rodičů, kteří – jak zjistí – jsou superpadouši ve skryté organizaci. Podle Marvel komiksů.

 

 

 

Ruthless

seriál Ruthless

Ruth se rozhodne unést svou mladou dceru, aby se k ní přidala v temném podsvětí fanatického náboženského kultu.

 

 

 

Rychle a zběsile: Závodníci v utajení / Fast & Furious Spy Racers

seriál Rychle-a-zběsile-Závodníci-v-utajení_Fast-Furious-Spy-Racers series

Animovaný seriál, který vychází z úspěšné filmové série Rychle a zběsile.

Skupina teenagerů infiltruje elitní ligu závodníků, kterou ovládá podlá organizace usilující o vládu nad světem.