Menu

S

 

S nervama v koncích / On the Verge

seriál S-nervama-v-koncich-On-the-Verge

Seriál se točí okolo čtyř matek z Los Angeles, jejich manželství, kariér a rodin. Hrdinky se rozhodnou změnit svůj život k lepšímu, aby ze sebe daly maximum a ještě něco dokázaly.

 

 

 

 

S.W.A.T.

S.W.A.T.

Policejní důstojník černé pleti je pověřen vedením S.W.A.T. jednotky a někdy je na vážkách mezi loajalitou k ulicím, ve kterých vyrůstal, a příslušností k jednotce, které velí.

 

 

 

 

Salem

Salem

V divokém světě 17. století v Massachussetts zkoumá Salem, co bylo opravdu příčinou smutně proslulých procesů s čarodějnicemi. Snaží se také odkrýt temnou, nadpřirozenou pravdu skrývající se za touto érou americké historie. V Salemu čarodějnice existují, ale nejsou tím, čím nebo kým se zdají být…

 

 

 

Salvation

Salvation

Mladý student, který se věnuje technologickému odvětví, se dozví znepokojující zprávu. K Zemi se blíží obrovský asteroid, který na ni dopadne za zhruba půl roku. Se svým odhalením se proto ihned svěří Pentagonu.

 

 

 

Santa Clausovi / The Santa Clauses

seriál Santa-Clausovi-The-Santa-Clauses

Scott Calvin je na prahu svých 65. narozenin a uvědomuje si, že nemůže být Santou navždy. Začíná nestíhat své santovské povinnosti a hlavně má rodinu, které by život v normálním světě prospěl, zejména jeho dvěma dětem, které vyrostly na severním pólu.

Scott má na starosti spoustu skřítků, dětí a rodin, kterým se musí zavděčit, a tak se vydává hledat vhodného náhradního Santu a zároveň musí připravit svou rodinu na nové dobrodružství v životě směrem na jih od severného pólu.

Na motiv filmu The Santa Clause.

 

Savage Beauty

seriál Savage-Beauty

Záhadná žena, která se chce pomstít za svou tragickou minulost, se dostane do mocné rodiny, která vlastní celosvětové impérium krásy – a temná tajemství.

 

 

 

Saved by the Bell (2020)

seriál Saved-by-the-Bell-2020

Pokračování stejnojmenného populárního sitcomu z 90. let.

 

 

 

 

 

Sběratelé kostí / Bones

Sběratelé kostí_Bones

Když se v hromědě slisovaného kartonu v recyklační továrně objeví obraz Panny Marie, Agenti Booth a Dr. Brennanová přezdívaná „Kostička“ vyrážejí do terénu. Nejde totiž o zázračné zjevení, ale obrys vysušeného těla, které leží uvnitř kartonů a je kompletně slisovaené.

Je už jen na „Sběratelích kostí“, aby přišli na to, co tuhle oběť mohlo usmrtit. A je to právě brilantní soudní antropoložka Dr. Temperence „Bones“ Brennanová, která je na hledání tajemství mrtvých v jejich kostech doslova umělkyní. Taky proto pomáhá při vyšetřování vražd tam, kde obvyklé metody ohledávání pozůstatků mrtvých nefungují. Ačkoli pracují všichni s mrtvými, ani ve světě hrůzných zločinů nechybí trocha toho humoru a lidskosti.

 

Scandal

Scandal

Bývala ředitelka komunikace Bílého domu funguje jako „krizová manažerka“ politiků, která dělá všechno proto, aby chránila veřejný obraz svých klientů.

 

 

 

Schitt´s Creek

Schitt's Creek

Původně velmi bohatá rodina je po zabavení majetku nucena žít v malém městečku, které otec kdysi koupil jako vtip pro svého syna.

 

 

 

Schmigadoon!

Schmigadoon

Pár baťůžkářů na svém výletě narazí na magické městěčko Schmigadoon, kde se všichni chovají jako v muzikálu ze zlaté éry 40. let. Ale nemůžou z něj jen tak odejít, dokud nenajdou svou pravou lásku.

 

 

 

Schodiště / The Staircase

seriál Schodiste-The-Staircase

Michael Peterson je spisovatel, válečný veterán a držitel několika medailí za hrdinství. Je to úspěšný muž, manžel a otec. 9. prosince 2001 ale dispečink záchranné služby přijímá hovor, ve kterém Peterson oznamuje, že našel svou ženu Kathleen mrtvou, když spadla ze schodů.

Po pitvě se ale rozjede velké vyšetřování a soudní proces. Smrt Kathleen totiž vůbec nebyla nehoda.

Seriál je založen na skutečné události.

 

Schooled

Schooled

Příběh je zasazen do 90. let. Hlavními hrdiny jsou učitelé akademie Williama Penna, konkrétně ředitel Glascott, trenér Mellor a Lainey Lewis. Všichni tři i přes své výstřednosti a šílené osobní životy jsou pro své studenty stále vzory a hrdiny.

Seriál je spin-offem The Goldbergs.

 

 

 

 

Scrubs: Doktůrci / Scrubs

Scrubs

Mladý doktor John „JD“ Dorian si hned v první pracovní den ve fakultní nemocnici Sacred Heart uvědomí, že ho ani dlouhá léta na lékařské fakultě nepřipravila na střet s realitou. Tváří tvář svérázným pacientům se cítí bezradný, ostatní lékaři ho urážejí a znepříjemnit život se mu snaží i zlomyslný údržbář. JD si dokonce není jistý, jestli tenhle chlapík není jen výplodem jeho bujné představivosti.

 

 

 

Seal Team

SEAL-Team

Tým těch nejlepších z amerického námořnictva plánuje a řeší vysoce rizikové mise.

 

 

 

 

Seal Team 6 / Six

Seal Team 6_Six

Členové 6. námořního týmu SEAL jednotek se snaží zachránit svého bývalého velitele, který byl zajat Nigerijskými Boko Haram teroristy.

 

 

 

 

Secrets of Sulphur Springs

seriál Secrets-of-Sulphur-Springs series

Seriál o chlapci a jeho rodině, kteří se přestěhovali do údajně strašidelného hotelu na okraji malého města.

 

 

 

See

seriál See series

Děj se odehrává v budoucnosti, kdy lidstvo přišlo o zrak. Musí se naučit žit bez něj. Pak se jednoho dne narodí dvojčata, která vidí.

 

 

 

 

 

Sektor / Industry

seriál Sektor-Industry

Seriál nás zavede do světa mezinárodního finančního sektoru. Sledujeme ambiciozní mladé dvacátníky, kteří se snaží zajistit svou budoucnost. Skupinka čerstvých absolventů bojuje o omezenou nabídku stálých pozic v nejvýznamnější investiční bance v Londýně. Hranice mezi školou, přátelstvím, láskou a nepřátelstvím se začnou brzy stírat. Hrdinové zjistí, že se dostali do kultury společnosti, kterou definuje sex, drogy a ego stejnou měrou.

 

 

 

Selena: Cesta ke slávě / Selena: The Series

seriál Selena-Cesta-ke-slave-Selena-The-Series

Životopisné drama o známé zpěvačce jménem Selena a její rodině.

 

 

 

 

 

Selfie

Selfie

V moderní verzi My fair Lady se sebou posedlá žena musí naučit fungovat offline v reálném světě a se skutečnými lidmi.

 

 

 

 

Sense8

Sense8

Skupina několika lidí po celém světě (od Chicaga po Nairobi) je od jistého momentu mentálně spojena. Někdo po nich ale jde a oni se musí naučit přežít pozornost těch, kdo je vidí jako hrozbu světového řádu.

 

 

 

Servant

seriál Servant

Dorothy a Sean Turnerovi jsou novopečení rodiče, kteří se o své dítě chtějí co nejlépe postarat. Najmou si proto chůvu jménem Leanne jako výpomoc, jenže časem začíná být zřejmé, že nic není, jak se zdá.

 

 

Sestřička Jackie / Nurse Jackie

Sestřička Jackie_Nurse Jackie

Jackie Paytonová pracuje jako sestřička na pohotovosti. Denně se potýká s problémy pacientů. Není to vůbec jednoduché v tom věčném zmatku, mezi bolestí a strachem, netrpělivostí, okamžiky zoufalství i bezohledností nemocných, aby zůstala vždy tolerantní, přívětivá, profesionálně na úrovni. A doma na Jackie čekají dvě malé dcerky a manžel Kevin. V práci vedle ní stojí kolegové jako doktor Coop s Tourettovým syndromem, lékárník Eddie či kamarádka dr. Eleanor O’Harová. Tomu všemu v nemocnici šéfuje poněkud protivná a přísná primářka Gloria Akalitusová. Vítejte v světě Jackie.

 

 

 

Sestřičky Modrý kód

seriál Sestricky-Modry-kod

Míša, Katka, Lukáš a Mery. Čtyři sestřičky z Nemocnice Rubava, čtyři silné příběhy a nespočet osudů, které mají v rukou. Milují svoji práci, ale také mají své rodiny, přátele, svá trápení i touhy… Oblíbení hrdinové, nové tváře a příběhy jako ze života! Nový seriál FTV Prima Sestřičky Modrý kód spojuje to, co měli diváci Modrého kódu nejraději, s tím, co na seriálech milujeme: romantiku, napětí a vztahová dramata, která známe z vlastních životů.

 

 

 

Seven Seconds

Seven Seconds

Kriminální drama popisuje kontroverzní událost, která se odehrála v centru New Jersey, kde bílý policista surově napadl afroamerického chlapce.

 

 

 

 

Sex Education

seriál Sex-Education

Hvězdně obsazený seriál Sex Education (James Purefoy, Gillian Anderson a Asa Butterfield) se zaměřuje na Otise Thompsona, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

 

 

 

Sex ve městě / Sex and the City

Sex ve městě_Sex and the City

Mohou ženy prožívat sex jako muži? Odpověď na tuto otázku se rozhodla objevit novinářka Carrie Bradshaw v sérii nejskandálnějších televizních komedií poslední doby. Sebe a svoje tři nejlepší kamarádky použila jako pokusné králíky při zkoumání možností třicetileté ženy, která chce zažít nějakou legraci ve městě plném seriózních svobodných mužů, kteří si myslí, že závazky a povinnosti jsou pro ty druhé. Seriál natočený v produkci HBO vychází ze stejnojmenného románu Candace Bushnell. Carrie je chytrá, zvídavá, žádoucí a úspěšná žena, která přesto žije sama. Doslova sama pochopitelně není, ovšem žádný z jejích sexuálních objektů se ještě „nepřehoupl“ do pozice stálého partnera. Období hledání toho pravého je pro ni i pro její tři rovněž nezadané, krásné a inteligentní kamarádky zdrojem věčné inspirace i úvah. Je takové soužití vůbec možné? Carrie navíc své zkušenosti z newyorských večírků může dokonale zúročit v pravidelných novinových sloupcích, nazvaných příznačně Sex ve městě. Vždyť se stačí jen podívat kolem sebe, na své přátele a nejlepší kamarádky.

 

Shades of Blue

Shades of Blue

Drama sleduje skupinu úzce spjatého týmu policejních úředníků, kteří denně udržují ulice bezpečné pro obyvatele. Když ale přijde řeč na jejich vlastní kapsu nebo ochranu bližních, nebojí se jít až za hranici zákona. Hlavní hrdinkou je policistka, která je donucena stát se informátorkou pro FBI. Musí se rozhodnout, jestli je pro ni přednější blahobyt vlastní rodiny, nebo její druhá – policejní rodina.

 

 

 

Shadowhunters

Shadowhunters

Aby zachránila svou matku, přidá se mladá dívka ke skupině poloandělů, která chrání lidstvo před stínovým světem démonů, víl, čarodějů, vlkodlaků a upírů. Podle knižní série Cassandry Clare.

 

 

 

Shaman King

seriál Shaman-King

Jednoho večera se Manta Oyamada, obyčejný student střední školy, rozhodne zkrátit si cestu na pozdní hodinu skrz hřbitov. Všimne si ho osamocený chlapec sedící na jednom z náhrobků a pozve ho ať s nimi pozoruje hvězdy. S nimi znamená s ním a duchy. Později se chlapec představí jako You Asakura, šaman v zácviku. Svoje síly demonstruje tím, že vyvolá ducha šest set let starého samuraje, aby zachránil Mantu před skupinou kriminálníků. You a Manta se spřátelí a s pomocí starověkého samuraje čekají až se z You Asakury stane příští král šamanů.

 

 

Shameless

Shameless

Příběhy sourozenců, které jejich rodiče prakticky opustili a jim nezbývá nic jiného, než se zkusit protlouct životem sami. Přestože si to nechtějí přiznat, pomoc potřebují a naleznou ji díky Steveovi, který se zamiloval do Fiony, což je nejstarší ze sourozenců. Rodinný život není nudou, ať už jde o bláznivé děti, sousedy pornoherce nebo otce neotce.

 

 

She-Hulk Neuvěřitelná právnička She-Hulk Attorney at Law

seriál She-Hulk-Neuveritelna-pravnicka-She-Hulk-Attorney-at-Law

Jennifer Waltersová vede složitý život. Kromě toho, že je svobodnou právničkou, se čas od času promění ve dvoumetrovou zelenou superhrdinku She-Hulk.

 

 

 

 

Sherlock

Sherlock

Nové zpracování legendárního detektiva, tentokrát převedené do Londýna 21. století.

 

 

 

 

Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

V roce 1984 začala Britská TV Granada vysílat seriálovou adaptaci klasických detektivních příběhů Sherlocka Holmese. V několika sériích tak vznikla adaptace většiny oblíbených povídek i větších knih s nejslavnějším detektivem v podání fantastického Jeremy Bretta. Tento Brit udělal pro Holmese to samé, co dělal po 25 let David Suchet pro Hercula Poirota. On Holmese nehrál – on jím byl. Adaptace skončily v roce 1993 až samotnou smrtí Jeremy Bretta.

 

 

 

 

Shetland

seriál Shetland

Hlavním hrdinou tohoto detektivního dramatu je nedávno ovdovělý detektiv Jimmy Perez, který se po dlouhé době vrací na své rodné Shetlandy (ostrovy, nejsevernější území Skotska). Ve chvíli, kdy jsou během archeologických prací nalezeny lidské kosterní ostatky, zvědavost obyvatel stoupá na maximum a každý by chtěl vědět, jaké tajemství se za nálezem skrývá. Když je pak starší žena postřelena na svém pozemku, Perez a jeho lidé zjišťují, že se ocitli uprostřed dlouholetého sporu dvou rodin, který rozděluje celou komunitu. Místo klidu a pohody tak na Pereze čeká spousta práce…

 

 

 

 

 

 

 

Shining Vale

seriál Shining-Vale

Seriál o dysfunkční rodince, která se přestěhuje z velkoměsta do domu v malém městečku, kde se dějí znepokojivé události. Vypadá to ale, že si jich nevšiml nikdo kromě mámy Pat. Hrdinka je přesvědčená o tom, že buď má deprese, nebo je posedlá – jak se totiž ukáže, symptomy pro oba případy jsou zcela totožné.

 

 

 

Shooter

Shooter

Bob Lee Swagger je vysloužilý veterán a velmi talentovaný odstřelovač. Tajná služba ho požádá, aby se vrátil do akce a asistoval jim při zabránění plánovaného atentátu na amerického prezidenta. Bob Lee souhlasí, ovšem celý zásah dopadne katastroficky. Nejenže je prezident skutečně zavražděn, z atentátu je obviněn samotný Bob Lee, na kterého vraždu nastražili skuteční viníci. Bob Lee se vydává na útěk a snaží se dokázat svou nevinu a najít ty, kteří za vraždou a jeho obviněním stojí.

 

Shoresy

seriál Shoresy

Ve spinoffu seriálu Letterkenny se objevuje Shoresy. Je to vulgární, ale nesmírně talentovaný hokejista s vysokým hlasem. Přestěhuje se do Sudbury, aby pomohl trápícímu se seniorskému třetiligovému hokejovému týmu, který je odhodlán už nikdy neprohrát.

 

 

 

Show Patricka Hvězdice / The Patrick Star Show

seriál Show-Patricka-Hvezdice-The-Patrick-Star-Show

Patrick, který stále žije doma se svou výstřední rodinou, moderuje pořad založený na svých neustále se měnících rozmarech.

 

 

 

Sick Note

Sick Note

Daniel Glass spolupracuje s doktorem, který mu chybně diagnostikoval rakovinu. K Danielovi se všichni najednou chovají lépe a doktor nechce, aby se na jeho omyl přišlo.

 

 

 

Signora Volpe

seriál Signora-Volpe

Sylvia, zklamaná britská špionka, která se stala detektivkou, začíná nový život v krásném srdci Itálie. Brzy však zjistí, že kamkoli se vydá, všude ji pronásledují problémy.

 

 

 

Šílenci z Manhattanu / Mad Men

Šílenci z Manhattanu_Mad men

Když jste v New Yorku 60. let minulého století potřebovali vymyslet reklamu na cigarety, promítačku diapozitivů, rtěnky, mladý stát Izrael nebo třeba kandidáta na prezidentský úřad – určitě jste navštívili reklamní agenturu Sterling Cooper. Nevadí, že cigarety jsou škodlivé a prezidentský kandidát nemá na první pohled šanci uspět. Don Draper, Roger Sterling a Pete Campbell mají pro Vás vždycky ten správný nápad, který zapijou skleničkou whiskey v cigaretami zakouřené kanceláři. Mají styl, úspěch, neberou ohledy a jdou tvrdě za svým. Kdo ale vlastně jsou? Který z jejich životů se nakonec rozhodnou žít? Kdy je mít dost opravdu dost? Nakoukněte zpátky do zlatých časů začátků reklamy!

 

 

Silicon Valley

Silicon Valley

Richard je introvertní počítačový programátor, který bydlí společně se svým nejlepším kamarádem Big Headem, nafoukaným Gilfoylem a sarkastickým Dineshem. Tihle tři asociálové žijí pod dohledem samolibého milionáře Erlicha, který jim nabídne bezplatné bydlení ve svém domě výměnou za to, že získá desetiprocentní podíl ve všech jejich projektech. Poté, co Richard vytvoří vyhledávací algoritmus milionové hodnoty, ocitne se tenhle společenský břídil ve smršti nejrůznějších nabídek a zpanikaří – se svými přáteli se rozhodne založit vlastní firmu. Děj seriálu Silicon Valley je zasazen do světa špičkových technologií ovládaného zlatou horečkou. A právě ti nejkvalifikovanější jedinci předurčení k životu v prosperitě se svým úspěchem vlastně vůbec nedokáží naložit.

 

Simpsonovi / The Simpsons

Kdo by je neznal. Homer je hrdý na svou práci v jaderné elektrárně a na to, co všechno dokázal. Ale vždycky se objeví problém, který ho nutí přemýšlet, což Homer dělá zoufale nerad. Mnohem raději si dá pořádný stek a spláchne ho balíkem plechovek piva. Takž všechno zůstává na jeho milovanou ženu Marge. Její obrovský drdol je nejlépe vidět v Thajsku, ale všimnete si ho i na Manhattanu. Jejich tři děti – Bart, Lisa a Maggie jsou zásobárnou radostí i spousty problémů, zápletek a situací, které jen tak někde nenajdete. Bart je průšvihář par excellence, Lisa je velmi chytré a zvědavé děvče a Maggie i přes svůj velmi nízký věk umí taky někdy ostatním zatopit.

 

Single Drunk Female

seriál Single-Drunk-Female

Po velmi trapném veřejném výstupu se neuctivá alkoholička Samantha Fink musí vrátit zpátky domů ke své matce, aby se vyhnula vězení. Když jí její nejlepší kamarádka z dětství sdělí velké překvapivé novinky, Samantha si začne uvědomovat, že existuje tenká hranice mezi pařmenkou a chodící katastrofou.

 

 

Single Parents

seriál Single Parents

Skupinka dysfunkčních svobodných rodičů spoléhá jeden na druhého, když se snaží vychovávat děti a hledat lásku. Nakonec si uvědomí, že bez pomoci ostatních by nemohli přežít.

 

 

 

Sintonia

seriál Sintonia

Tři teenageři žijí ve stejné brazilské čtvrti v São Paulu a chtějí si splnit své sny, aniž by ve světě hudby, drog a náboženství přišli o své přátelství.

 

 

 

Siréna / Siren

Siréna_Siren

Mořské panny z legend se začínají vracet z hlubin moře do izolovaného pobřežnho města, kde jsou hrozbou pro místní populaci.

 

 

Skylines

seriál Skylines

Nadaný německý hip-hopový producent dostává jedinečnou příležitost pracovat pro nahrávací společnost Skyline Records. Jenže když se bratr majitele vrátí z vyhnanství, aby si mohl nárokovat svůj podíl, dochází ke střetu světů hudby, organizovaného zločinu a velkých financí.

 

 

 

Skymed

seriál Skymed

V seriálu se prolínají životní cesty postav a riskantní lékařské záchranné akce, při nichž sledujeme triumfy, zlomená srdce a strasti začínajících zdravotních sester a pilotů, kteří létají s leteckou záchrannou službou v odlehlé severní Kanadě. Všichni jsou v tom až po uši a jsou na to sami, nemají nikoho jiného, na koho by se mohli spolehnout, než jeden druhého.

 

 

Sladké magnólie / Sweet Magnolias

seriál Sladke-magnolie-Sweet-Magnolias

Seriálová adaptace stejnojmenné knižní série od autorky Sherryl Woods.

Sledujeme osudy tří žen v Jižní Karolíně, nejlepších kamarádek již od střední školy. Navzájem si jsou oporou při hledání lásek, v kariérním postupu i v rodinných záležitostech.

 

 

Slasher

Slasher

Hlavní hrdinkou je mladá žena, která se vrací do malého městečka, ve kterém se narodila. Brzy se však ocitne v centru hrozivých událostí. Vrah-napodobitel začne zabíjet své oběti způsobem, který zná celé město. Stejným způsobem, jakým byli zabiti hrdinčini rodiče.

První série je vstupem do antologického seriálu, kde se v každé řadě mísí klasické hororové scény a tradiční vražedná záhada. Postupně se odkrývají nové otázky, jejichž odpovědi vedou diváky k velkolepému vyvrcholení.

 

Slečna Scarletová a Vévoda / Miss Scarlet and the Duke

seriál Slecna-Scarletova-a-Vevoda-Miss-Scarlet-and-the-Duke

Když Elizin otec zemře a nechá ji zcela bez peněz, tak to vypadá, že jedinou finanční jistotou bude dohodnuté manželství. Ale Eliza se rozhodne jít svou vlastní cestou. Naštěstí má eso v rukávu – podnikání svého zesnulého otce – soukromou detektivní agenturu. Eliza zná všechny triky a fígle tohoto byznysu, ale jako žena v 19. století by je nikdy nemohla uvést do praxe. Aby mohla působit v tomhle mužském světě, potřebuje partnera. Tím by mohl být detektiv inspektor ze Scotland Yardu William Wellington, známý též jako „Vévoda“. Piják, gambler a děvkař. Spolu s Elizou spolu navážou nesourodý výbušný vztah plný sexuálního napětí, aby tak společně mohli vyřešit nejtemnější zločin Londýna té doby.

 

Slovania

Seriál zobrazuje život Slovanů, obyvatel Karpatské kotliny během 7. století. Zde se nachází sousedící hrady Veľký stôl a Furnau. Mezi nimi propukne konflikt. Musí se vypořádat i s nájezdy plenících Avarů. Hlavní postavou je děvče Draha. Při hledání sebe sama ji doprovází tajemný cizinec, kterého zachránila a dala mu jméno Vlad.

 

 

 

Slow Horses

seriál Slow-Horses

Jedná se o adaptaci románů Micka Herrona.

Jackson Lamb je chytrý, ale výbušný vůdce skupiny špionů, kteří skončí v exilu MI5 poté, co byli vyloučeni z hlavní služby za své chyby.

 

 

Slunečná

seriál Slunečná

Sestry Týna a Sylva zdědí po smrti svého otce rodinnou farmu a musí se dohodnout, jak do budoucna s nabytým majetkem naloží. Týna si chce farmu ponechat, naopak Sylva ji chce prodat. Mezi obě sestry se inkognito vloudí mladý boháč a investor Linhart, který si brousí zuby nejen na pozemky a statek, ale má za úkol svést Týnu.

 

 

Služka / Maid

seriál Sluzka-Maid

Seriál je adaptací bestselleru Maid: Hard Work, Low Pay and a Mother’s Will to Survive od Stephanie Land.

Hlavní hrdinkou je svobodná matka, která začne pracovat jako služka, aby tak tak zvládla uživit svou rodinu a neskončila bez domova a v chudobě. Skrze její oči seriál nabídne pohled na chudobu v Americe.

 

 

Slzy a smích / Last One Standing

seriál Slzy-a-smich-Last-One-Standing

Komici hrají v napínavém dramatu, ale pokud jejich vtipy, co nejsou ve scénáři nezaberou, jsou ze seriálu vyřazeni. Nechť chaos započne.

 

 

 

 

Smallville

Smallville

Jednoho dne postihne zapadlé městečko Smallville neštěstí, déšť meteoritů změní život spoustě lidí. Syn bohatého a bezohledného Lionella Luthora, Lex, je ozářen a přijde o vlasy, malá Lana Langová ztratí oba rodiče a bezdětní a po dítěti marně toužící manželé Kentovi naleznou uprostřed kukuřičného pole malého chlapečka. Adoptují ho, přičemž už tuší, že malý Clark nepochází z této planety. Střihem se dostáváme o 12 let později, kde dospívající Clark překvapuje své okolí i sám sebe svými neobvyklými schopnostmi – svou rychlostí a silou. Začíná si uvědomovat, že je jiný, a rodiče mu odhalí tajemství jeho příchodu. Při autonehodě se seznámí s Lexem Luthorem, zachrání mu život a mezi oběma muži vzniká přátelství. Mezitím se v místní nemocnici probouzí z komatu Jeremy, hoch, který byl rovněž postižen ozářením v kukuřičném poli, když jej předtím jeho spolužáci připoutali ke kůlu jako tzv. strašáka roku. Mstí se svým bývalým kamarádům, dostává je do komatu elektrickými výboji. Jeho běsnění dokáže zastavit jen superman Clark Kent.

 

Směr hrůza / Destination Fear

seriál Smer-hruza-Destination-Fear

Paranormální vyšetřovatel Dakota Laden, jeho sestra Chelsea a nejlepší kamarád Tanner cestují napříč zemí. Tráví noci na nejvíce strašidelných lokacích, zde testují svoji odvahu.

 

 

 

SMILF

SMILF

Svobodná matka kolem dvacítky z Jižního Bostonu zjišťuje, že její nové povinnosti jí dost ztěžují začlenit do svého života ještě vztahy a sex.

 

 

 

 

Smrt a slavíci / Death and Nightingales

seriál Smrt-a-slavíci-Death-and-Nightingales

Inspirováno stejnojmennou knihou Eugena McCabea.

Poutavý příběh lásky, zrady, lží a pomsty se odehrává v roce 1885 na malebném venkově v severoirském hrabství Fermanagh. Mladá Beth má dost svého nekonečného života pod uzdou a hodlá uprchnout, aby mohla začít nový život.

 

 

 

Snatch

seriál Snatch

Skupina dvacetiletých podvodníků se dostane k dodávce plné zlatých cihel. Jenže tohle je začátek událostí, které je zavedou mezi nejvyšší špičky organizovaného zločinu.

Seriál je založen na filmu Snatch (Podfu(c)k) z roku 2000.

 

Snoopy ve vesmíru / Snoopy in Space

seriál Snoopy-ve-vesmiru-Snoopy-in-Space

Snoopymu se plní sen a stává se astronautem. Během misí pro NASA ho doprovází jeho přátelé.

 

 

 

Snowfall

Snowfall

Příběh se odehrává v 80. letech minulého století, na úsvitu kokainové epidemie, která navždy ovlivnila svět a kulturu tak, jak je známe. V centru dění stojí hned několik postav, jejichž osudy se protnou v jednom momentě. Mezi nimi je i Franklin Saint, mladý pouliční bavič na cestě za mocí, Gustavo Zapata, mexický zápasník, který má křížek se svou kriminální rodinou, Teddy McDonald, agent CIA s temnou minulostí, který se vrhne do špinavé operace, nebo Luica Villanueva, dcera mexického šéfa mafie.

 

Sny o Manhattanu / Bridge and Tunnel

seriál Sny-o-Manhattanu-Bridge-and-Tunnel

Příběh se odehrává v roce 1980 a sleduje skupinku čerstvě vystudovaných mladých lidí, kteří si jdou za svými sny na Manhattanu, ale zároveň se nevzdávají pouta svého domova v rodném městečku na Long Islandu.

 

 

 

So Help Me Tod

seriál So-Help-Me-Tod

Talentovaný, ale bezohledný soukromý detektiv, který je černou ovcí své rodiny, navzdory svým protikladným povahám neochotně souhlasí s tím, že bude pracovat jako vyšetřovatel pro svou panovačnou matku, úspěšnou advokátku, která se vzpamatovává z nedávného rozpadu manželství.

 

 

 

Solar Opposites

seriál Solar-Opposites

Tým čtyř mimozemšťanů utekl ze svého explodujícího domovského světa a přistál na jednom americkém předměstí přímo u domu, který je ihned volný k nastěhování.

 

 

 

Soulmates

seriál Soulmates

Příběh je zasazen 15 let do budoucnosti, kdy vědci objeví revoluční věc, která od základu změní životy všech lidí na naší planetě. Vytvoří test, který dokáže najít vaši spřízněnou duši.

První řadu tvoří šest samostatně stojících epizod, které se liší žánrem, postavami i vyzněním. Jednotlivé díly s prvky sci-fi vypráví provokativní příběhy o tom, jakou cenu stojí nalezení pravé lásky.

 

 

 

Soumrak Templářů / Knightfall

Soumrak Templářů_Knightfall

Pár Templářů, elitních bojovníků křížových výprav tak, jak ho zorganizoval Filip 4. Sličný. Z těchto událostí pochází neslavný Pátek 13. v říjnu roku 1307…

 

 

 

 

Soundtrack

seriál Soundtrack

Soundtrack vypráví milostné příběhy skupiny rozdílných lidí, kteří žijí v moderním Los Angeles. Spojuje je hudba spočívající v jejich srdcích a myslích.

 

 

 

Soví dům / The Owl House

seriál Sovi-dum-The-Owl-House

Luz je mladá dívka, která se náhodou dostane portálem do světa démonů. Zde se spojí s čarodějnicí Edou a malým válečníkem Kingem. Ačkoliv neovládá magii, chce se stát čarodějnicí.

 

 

 

Španělská princezna / The Spanish Princess

seriál The-Spanish-Princess

Pokračování minisérie The White Princess.

Mladý Henry je zasnouben s Kateřinou Aragonskou. Příběh je opět založen na knize Philippy Gregory. Krásná mladá princezna Kateřina Aragonská je zaslíbena anglickému trůnu již od dětství. Přicestuje tedy s dvorní dámou Linou do Anglie, aby Španěle splnili svůj slib a ona se provdala za prince Artura. Ten bohužel umírá, mladá princezna neví, co se bude dít dal. Vyjde najevo, že manželství nebylo konzumováno a je nadále pannou. A začne si všímat prince Jindřicha, který jednou bude králem.

 

Spartacus: Bohové arény

Spartacus Bohové arény

Dříve než svého prvního soupeře přemohl Spartakus, prošlo branami arény mnoho jiných gladiátorů. Spartakus: Bohové arény vypráví příběh Gannica, jednoho z prvních šampiónů Batiatusovi gladiátorské školy, z kruté doby před příchodem Spartaka, kdy pro čestnost nebylo v aréně místo.
Batiatusova gladiátorská škola je na vzestupu a užívá si slávy svého nechvalně proslulého šampiona Gannica, jehož umění bojovat s mečem se vyrovná jen jeho záliba ve vínu a ženách. Nastala příhodná situace, na kterou čekal mladý Batiatus – konečně dokáže svrhnout nadvládu svého otce a převzít kontrolu nad školou. Je připraven zradit kohokoli, jen aby jeho gladiátoři byli ti nejžádanější. Po boku mu stojí loajální, vypočítavá manželka Lucretia, která navíc neváhá využít bezostyšnost svůdné přítelkyně Gaiy kdykoliv se to hodí. Společně se nezastaví před ničím, aby oklamali davy, upevnili svou moc a získali co největší bohatství.

 

Specialisté

Specialisté

Čtveřice ústředních vyšetřovatelů se vrhá z jednoho případu do druhého, přičemž řeší strasti svých rodinných i soukromých životů.

 

 

 

Speechless

Rodina s postiženým synem a její denní trampoty při zajištění lepšího domova v novém městě.

 

 

 

Spiknutí proti Americe / Plot Against America

seriál Spinutí-proti-Americe-Plot-Against-America

Sledujeme život v alternativní historii, kde prezidentské volby v roce 1940 nevyhrál Franklin D. Roosevelt, ale Charles Lindbergh.

 

 

 

Špiónka Harriet / Harriet the Spy

seriál Spionka-Harriet-Harriet-the-Spy-1536x768

Zvídavá jedenáctiletá dívka, která se snaží dozvědět všechno o čemkoli, aby mohla uskutečnit svůj sen stát se profesionální spisovatelkou.

 

 

 

Splitting Up Together

Splitting Up Together

Rozvádějící se pár starající se v náhradní péči o 3 děti najde nové důvody, proč zůstat spolu. Podle dánského sitcomu Bedre skilt end aldrig.

 

 

 

 

SpongeBob v kalhotách / SpongeBob SquarePants

SpongeBob v kalhotách_SpongeBob SquarePants

Žlutá čtvercová mycí houba žije v ananasu spolu se šnekem v městečku Bikini Bottom, kdy pracuje jako kuchař v přízemí Pacific Ocean a prožívá střelené příhody se svými přáteli.

 

 

 

Spravedlnost pro mladistvé / Juvenile Justice

seriál Spravedlnost-pro-mladistve-Juvenile-Justice

Kim Hye-soo hraje Sim Eun-seok, charismatickou soudkyni nově jmenovanou do okresu s nejvyšší kriminalitou mladistvých, která činí neortodoxní rozhodnutí k již existujícím rozsudkům. Později se snaží vyslat poselství, že za nemorální a nezákonné činy mladistvých je zodpovědná i společnost.

 

 

Spravedlnost v krvi / Blue Bloods

Spravedlnost v krvi _Blue Bloods

Příběh rodiny policistů oddaných městu New York. Policejní komisař, jeho tři děti a otec v penzi.

 

 

 

 

Srdce z ledu / Zero Chill

seriál Srdce z ledu Zero Chill series

Talentovaná krasobruslařka Kayla musí dát k ledu všechno, co ji baví – její brácha Mac totiž míří na prestižní hokejovou akademii a celá rodina se kvůli tomu stěhuje.

 

 

 

Srdcerváči / Heartstopper

seriál Srdcervaci-Heartstopper

Nick a Charlie jsou dva britští teenageři, kteří studují na klučičí škole. Charlie je okouzlující a až příliš přemýšlivý gay. Nick je veselý a dobrosrdečný hráč rugby. Oba jsou nuceni usednout společně do školní lavice. Rychle se z nich stanou přátelé a Charlie se do Nicka hluboce zamiluje, i když nevěří, že by měl jakoukoliv šanci. Láska však může překvapit, Nicka totiž Charlie zajímá o dost více, než si oba kluci uvědomují. Seriál vypráví o lásce, přátelství, věrnosti a duševní nemoci.

Seriál je adaptací stejnojmenného YA komiksu.

 

Štafl

Štafl

Komediální seriál z taxikářského prostředí s příznačným názvem Štafl, ve kterém se představí v hlavních rolích Leoš Noha, Lukáš Příkazký a David Novotný.
Devítidílný zábavný cyklus si vůči nekalým praktikám některých taxikářů nebere servítky. Jednotlivé epizody jsou inspirovány autentickými zážitky. Příběh dobráka Jarina (Lukáš Příkazký), který přijel do Prahy z venkova, aby splatil dluh za zničený traktor, nabírá na obrátkách poté, co si ho vezme do parády strýc Pepe (Leoš Noha), známé pražské taxikářské eso. Ústřední dvojici doplní kamarád Milda (David Novotný) a čestný policista Karlíček (Jiří Ployhar ml.).

 

Staged

seriál Staged

Hlavními hrdiny jsou herci z nízkorozpočtového divadla na West Endu, kteří se snaží pokračovat ve zkoušení her i během zákazu vycházení během pandemie. Jejich snahy však často dosahují až hranice absurdity a jsou mnohdy velmi humorné.

 

 

Stále v kurzu / Hacks

seriál Stale-v-kurzu-Hacks

Deborah Vance je legendární komička z Las Vegas, která mentoruje bezejmennou pětadvacátnici.

 

 

 

Stalker

Stalker

Skupina detektivů v L.A. vyšetřuje případy stalkerů.

 

 

 

 

Stan Against Evil

seriál Stan Against Evil

Stárnoucí policejní šerif, který jednou neudrží nervy na uzdě a ztratí kvůli tomu svou práci, spojí své síly s Evie, tvrdou novou šerifkou, u které nemá ani trochu respektu, proti zlým démonům, kteří sužují jejich malé město v New Hampshiru už od 17. století.

 

 

 

Stan Lee’s Lucky Man

seriál Stan Lee's Lucky Man

V seriálu budeme sledovat osudy londýnského detektiva z oddělení vražd Harryho Claytona. Ten díky záhadné ženě získá schopnost kontrolovat svoje štěstí. Na první pohled se zdá, že to pro Harryho bude znamenat obrat k lepšímu. Přeci jen ho opustila manželka i s jejich dítětem a kromě toho musí neustále čelit výhrůžkám od šéfa podsvětí, kterému dluží peníze. Jenže štěstěna si také vybírá svou daň…

 

 

Star Trek Discovery

Deset let před událostmi původní série Star Treku odklání Federace USS Discovery loď z původní průzkumné mise a vysílá ji do boje s Klingony.

 

 

 

Star Trek: Lower Decks

seriál Star-Trek-Lower-Decks-scaled

Animovaný seriál se zaměřuje na posádku jedné z méně významných lodí v Hvězdné flotile v roce 2380.

 

 

 

 

 

Star Trek: Picard

seriál Star-Trek-Picard

Seriál sleduje Jean-Luca Picarda 18 let po událostech, ke kterým došlo ve filmu Star Trek: Nemesis. Federace se vyrovnává se zničením Romulu a zmizením velvyslance Spocka. Admirál Picard si užívá zaslouženého odpočinku ve Francii, jenže pak ho navštíví někdo, kdo změní naprosto všechno…

 

 

 

Star Trek: Prodigy

seriál Star-Trek-Prodigy-1536x847

Skupinka náctiletých delikventů ukradne opuštěnou vesmírnou loď Hvězdné flotily a vydají se prozkoumávat galaxii na vlastní pěst.

 

 

 

Star Trek: Strange New Worlds

seriál Star-Trek-Strange-New-Worlds

Spock, kapitán Pike a Number One se vydávají na další vesmírná dobrodružství.

 

 

 

 

Star Wars Povstalci / Star Wars Rebels

Seriál plný akce je zasazen mezi Epizodu III a IV, do období, jež se na obrazovkách doposud neobjevilo. Star Wars Povstalci začíná ve chvíli, kdy Impérium pevně svírá Galaxii ve svých rukou a loví zbývající rytíře Jedi. V této chvíli se proti Impériu začne formovat povstalecká Aliance…

 

 

 

 

Star Wars Resistance

seriál Star Wars Resistance

Příběh je zasazen několik dekád po událostech z Návratu Jediho a šest měsíců před událostmi ze Síla se probouzí. Hlavním hrdinou je Kazuda Xiono, mladý pilot, který je naverbován k povstalcům, aby dělal špeha v nitru sílící hrozby v podobě Prvního řádu.

 

 

 

 

Star Wars: Klonové války / Star Wars: Clone Wars

Star Wars Clone wars Klonové Války

Seriál popisuje událostí mezi druhým a třetím dílem filmové ságy a zaměřuje se hlavně na vedlejší postavy.

 

 

 

 

Star Wars: Příběhy rytířů Jedi / Star Wars: Tales of the Jedi

seriál Star-Wars-Pribehy-rytiru-Jedi-Star-Wars-Tales-of-the-Jedi

Animovaný antologický seriál, který v jednotlivých epizodách vypráví příběhy Jediů z prequelové éry.

 

 

 

Star Wars: The Bad Batch

Star-Wars-The-Bad-Batch

Seriál sleduje elitní a experimentální klony Bad Batch, kteří hledají vlastní cestu v rychle se měnící galaxii krátce po klonové válce. Členy Bad Batch tvoří jedinečná parta klonů, kteří se od svých bratrů v armádě klonů geneticky liší. Každý disponuje osobní mimořádnou schopností, což z nich dělá mimořádně efektivní vojáky. V éře po klonové válce se vydají na nebezpečnou misi, na které se snaží udržet hlavu nad vodou a najít svůj životní úděl.

 

 

Star Wars: Visions

seriál Star-Wars-Visions

Nejlepší anime tvůrci ukazují svůj pohled na svět Star Wars.

 

 

 

 

 

Stargate Atlantis / Hvězdná brána: Atlantida

Hvězdná brána Atlantida_Stargate Atlantis

Země vysílá první expedici mimo naší galaxii do potopeného města Atlantis. Skupina kolonizátorů se tak pod vedením doktorky Elizabeth Weirové dozvídá více o našich předcích a největší rase ve vesmírů – Anticích. Dále se seznamují a navazují vztahy s obyvateli okolních planet. Ty sužuje hrozba v podobě krvelačné rasy Wraithů, kteří potřebují lidskou životní energii. Naši noví „Atlanťané“ se snaží pomáhat ostatním a bránit Atlantis za každou cenu, protože Wraithové by mohli na Zemi najít nové loviště. S řešením problémů významně pomáhá i český vědec Radek Zelenka, který občas mluví česky.

 

starGate Origins

starGate Origins

Prequel seriálu Stargate SG 1 zahrnující objevení mimozemské technologie pohřbené v Egyptě a pokus Nacistů tuto ukrást.

 

 

 

 

StarGate SG – 1 / Hvězdná brána

Hvězdná brána_Stargate

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.

 

StarGate Universe / Hvězdná brána: Hluboký vesmír

Již třetí STARGATE seriál nás vezme na palubu antické lodi Destiny, o miliony let starší než Atlantis, kterou jako pýchu své civilizace vypustili Antici. Byl to jejich velký experiment uvedený do pohybu, ovšem nikdy nedokončen. Cílem tohoto experimentu bylo rozsévání hvězdných bran skrz galaxie. Lidé zjistí, že záhadný devátý chevron na bráně může sloužit právě ke spojení s touhle lodí a tak se vydávají na průzkumnou misi.

 

 

Stargirl

seriál Stargirl

Středoškolačka Courtney Whitmore inspiruje partičku mladých hrdinů k tomu, aby zastavili padouchy z minulosti. Seriál je hranou adaptací komiksu Stargirl od nakladatelství DC Comics, v němž se představuje první tým superhrdinů zvaný Americký spolek spravedlnosti.

 

 

 

Starodávné apokylapsy / Ancient Apocalypse

seriál Starodavne-apokylapsy-Ancient-Apocalypse

Dokument zkoumá šest katastrofických příběhů o tom, jak se zhroutily největší světové civilizace. Každý kontinent má své ruiny – místa, kde jen kameny vyprávějí příběh padlých lidí. Mohli ležet pohřbeni pod Zemí, ve stínu džungle nebo uprostřed hemžícího se moderního města. Jak mohlo něco tak skvělého zmizet?

 

 

StartUp

seriál StartUp

Agent FBI Phil Rask, specializující se na finanční zločinym se střetne s Nickem Talmanem, chytrým a inteligentním finančníkem v obchodě s oblečením v Miami. Jenže Rask nejde po Talmanovi, ale po jeho otci. Nick s ním má taky problém, protože jeho otec, ač bohatý, je velice nezodpovědný – zmizí a donutí Nicka, aby schoval jeho peníze a šel na FBI. Jenže Nick se rozhodne peníze investovat do startupu, který vede neortodoxní technička Izzy Morales.

 

 

Šťastné údolí / Happy Valley

seriál Šťastné údolí_Happy Valley

Catherine Cawood je policejní seržantka v údolích Yorkshiru, která se stále vyrovnává se sebevraždou své dcery. Když už pomalu začíná opět žít svůj život, všimne si, že se do města vrátil Tommy Lee Royce, muž, o kterém si Catherine myslí, že je zodpovědný za události, které její dceru dovedly k sebevraždě. Brzy se stává hledáním Royce posedlá, nevědouc o tom, že je Royce zapojen do tajného únosu Ann Gallanger, spiknutí zorganizovaném Ashleym Cowgillem. Vše se rychle obrátí k horšímu; únosci se snaží, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch. Catherine je jim ale na stopě.

 

 

Station 19

Station 19

Osobní a profesní životy skupiny hasičů v Seattlu. Spinoff Chirurgů.

 

 

 

Station Eleven

seriál Station-Eleven

Přeživší smrtící pandemie chřipky se snaží znovu vybudovat svoje životy poté, co přišli o všechno.

Podle stejnojmenného románu spisovatelky Emily St. John Mandelové.

 

 

Stav ohrožení / Crisis

Stav ohrožení_Crisis

Ballardova střední škola. Místo, kam chodí děti nejmocnějších lidí ve Washingtonu, ať už jde o různé ředitele, senátory, diplomaty a dokonce sem chodí i prezidentův syn. Dnes mají děti radost, protože se neučí. Jedou totiž na exkurzi. Jenže když jejich autobus padne do léčky únosců, je najednou z jejich výletu mezinárodní krize.
Teď, když jsou nejmocnější lidé země na kolenou a vydaní na milost a nemilost pomstychtivého génia, vyvstává jediná otázka. Jak daleko jste ochotni zajít, aby se vaše dítě vrátilo živé a zdravé? A co teprve, když patříte mezi nejmocnější lidi na světě…

 

 

Stíny nad Jezerem / Top of the Lake

seriál Stíny nad jezerem

Detektiv Robin Griffinová se pouští do nebezpečného případu. Musí vyšetřovat zmizení dvanáctileté těhotné dívky, dcery místního drogového bosse.

 

 

 

 

Stitchers

Stitchers

Mladá žena je naverbována tajnou vládní agenturou, aby se „zašila“ do myslí nedávno zemřelých a použila jejich vzpomínky při vyšetřování vražd.

 

 

 

 

Strange Angel

seriál Strange Angel

Založeno na stejnojmenné knize George Pendlea z roku 2006.

Příběh je zasazený do 40. let v Los Angeles a sleduje geniálního a zároveň tajemného vědce Jacka Parsonse, který pracuje pro americkou vládu a zabývá se výzkumem raket. To je Jack Parsons přes den. V noci se z něj stává nadšený učedník okultismu a sexuálních rituálů.

 

 

 

Stranger Things

Stranger Things

V 80. letech se zmizení mladého chlapce vyvine v neuvěřitelnou záhadu zahrnující přísně tajné experimenty, děsivé nadpřirozené síly a malou holčičku ovládající telekinezi.

 

 

 

 

Strangers

seriál Strangers

Život profesora Jonaha Mulraye je obrácen vzhůru nohama, když je jeho žena Megan zabita během dopravní nehody v Hong Kongu. I když zde pracovala a žila tři a půl roku, Jonah ji nikdy nejel navštívit. Hrdina žije nenápadným usedlým životem a jeho strach z létání ho drží v Londýně. Nyní však nemá na výběr. Musí cestovat přes oceán, aby identifikoval tělo ženy, kterou miloval. Nedlouho po příjezdu do Hong Kongu Jonah odhalí šokující informaci o své ženě. Postupem času je vtažen hluboko do pavučiny konspirace, když se snaží odhalit pravdu o manželčině smrti.

 

 

Strážce pořádku / Justified

Strážce pořádku_Justified

US Marshal Raylan Givens toho moc nenamluví, ale když se pustí do akce, většinou to stojí za to. Jeho nezvyklé metody a přístup obecně mu způsobují dost problémů nejen u jeho nadřízených, ale i u těch, které má vyšetřovat…

 

 

 

 

 

Strážmistr Topinka

seriál Strážmistr-Topinka

Spin-off seriálu Doktor Martin.

Svérázný strážmistr Topinka bere svou práci jako poslání a žádný případ pro něj není dost malý na to, aby si nezasloužil pátrání ve velkém stylu. Topinka působí v beskydském městečku Protějov, kde řeší různé úsměvné vesnické záhady.

 

 

 

Stumptown

seriál Stumptown

Dex Parios je silná, asertivní a výřečná vojenská veteránka s komplikovaným osobním životem. Tíží ji mimo jiné dluh ze sázení nebo bratr, o kterého se musí v Portlandu starat. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborné soukromé očko. Nicméně její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku drsných kriminálníků, a stejně tak nemá dobrou pověst ani u policie.

 

 

Summer dělá vlny / Surviving Summer

seriál Summer-dela-vlny-Surviving-Summer

Rebelující brooklynská teenagerka Summer Torresová je po vyloučení ze školy poslána k rodinným přátelům do malého městečka Shorehaven na Great Ocean Road v Austrálii. Přes veškerý odpor se Summer do městečka, lidí a příboje zamiluje.

 

 

 

Super drbna / Gossip Girl

Super drbna_Gossip Girl

Do města se vrací Serena van der Woodsenová, která před časem bez rozloučení odjela do internátní školy. Hned po příjezdu začíná tušit, že vše nezůstalo při starém.

 

 

 

Super Pumped: The Battle for Uber

seriál Super-Pumped-The-Battle-for-Uber

1. série antologického seriálu vypráví příběh značky Uber, jednoho z největších úspěchů Silicon Valley. Travis Kalanick je houževnatý generální ředitel společnosti, který je nakonec vyloučen z představenstva. I přes všechny radikální otřesy s globálním technologickým kapitálem vyniká Uber jako zázrak i jako varování s interními i vnějšími bitvami, které zapříčiňují nepředvídatelné důsledky.

Příběh je založen na skutečnosti a na bestselleru Mikea Isaaca „Super Pumped: The Battle for Uber“.

 

Supergirl

Kara, supermanova sestřenice, přichází na Zemi, aby tajné vládní skupině pomohla s ochranou země a National City před hrozbami nejrůznějšího druhu, hlavně mimozemského.

 

 

 

Supergrázlové / Super Crooks

seriál Supergrazlove-Super-Crooks

V této anime adaptaci malý podvodníček Johnny Bolt naverbuje dokonalou partu pro poslední velkou loupež.

Od komiksové legendy Marka Millara.

 

 

 

Superior Donuts

Mladý podnikatel předvědčí nerudného majitele starého obchodu s koblihami, že jeho obchod se dá modernizovat a přilákat tak nové zákazníky. Podle hry Tracy Letts z roku 2008.

 

 

 

 

 

Superman & Lois

seriál Superman & Lois

Seriál sleduje slavného superhrdinu Supermana a talentovanou novinářku Lois, kteří společně musí zvládat stres, tlak a komplexnost toho, co s sebou přináší rodičovství v dnešní moderní společnosti.

 

 

 

 

Superman / Lois & Clarke: The New Adventures of Superman

Superman

Jako by nestačilo, že musí každý den bojovat se zlem – navíc má Superman milostné pletky s Lois Laneovou v obou svých identitách.

 

 

 

 

 

Superstition

Superstition

Vlastníci pohřebního ústavu v tajmném městečku na jihu mají četná tajemství. Ostatně, město samotné už bylo místem mnoha záhadných věcí…

 

 

 

 

 

 

Superstore

Superstore

Komedie o týmu pracovníku hypermarketu.

 

 

 

 

Svatba je peklo / Welcome to Wedding Hell

seriál Svatba-je-peklo-Welcome-to-Wedding-Hell

Romantické drama o páru třicátníků, kteří se připravují na svatbu. Zatímco očekávali šťastný konec jako v pohádce, realita jejich příprav se ukáže být poněkud jiná.

 

 

 

Svět podle nás / As We See It

seriál Svet-podle-nas-As-We-See-It

Dramatická komedie sleduje tři mladé spolubydlící s autismem, kteří chtějí to samé, co všichni ostatní: najít si práci, udržet si ji, najít si nové kamarády, zamilovat se a neztratit se ve světě, který nás obklopuje.

 

 

 

Světlo a stíny / Shadow and Bone

Seriál vychází z románů americké autorky Leigh Bardugo.

Ve světě, který je kován obrovskou bariérou daleké temnoty, kde se nadpřirozené stvůry živí lidským masem, odhalí mladá vojačka síly, které konečně sjednotí její zemi. Hrdinka se snaží svou moc ovládnout, nicméně sama v bezpečí rozhodně není. Zloději, zabijáci a svatí jsou ve válce, a bude to chtít víc než jen magii, aby všichni přežili…

 

 

Swagger

seriál Swagger

Inspirováno příběhem Kevina Duranta, známého amerického basketbalisty.

Seriál zkoumá svět mládežnického basketbalu, hráčů, jejich rodin a trenérů, kteří se pohybují na tenké hranici mezi sny a ambicemi a oportunismem a korupcí. Mimo hřiště seriál odhaluje, jaké to je vyrůstat v Americe.

 

 

Sweet Tooth: Chlapec s parožím

seriál Sweet-Tooth

Gus je napůl jelen a napůl chlapec. Hrdina se rozhodne opustit svůj domov v lese a vydá se do světa, který je zničený v důsledku kataklyzmatické události. Přidá se k lidské rodině se zvířecími-lidskými hybridy ve snaze nalézt odpovědi o novém světě a o záhadě za jeho vlastním hybridním původem.

Seriál se inspiruje postavami z komiksů DC Vertigo od Jeffa Lemira.

 

Sweetbitter

Sweetbitter

Poté, co se přestěhuje do New Yorku a začne pracovat ve vychvalované restauraci, zaplete se mladá žena do světa drog, alkoholu a hříchů velkého města. Podle novely Stephanie Danier.

 

 

 

 

Swimming With Sharks

seriál Swimming-With-Sharks

Lou je mladá asistentka, která pracuje pro Joyce, ředitelku filmového studia. Firma je přeplněná manipulátory, podvodníky a intrikáři. Nikdo z nich však netuší, že Lou je všechny přechytračí.

Remake stejnojmenného filmu z roku 1994 s Kevinem Spaceym v hlavní roli.

Seriál původně objednal streamer Quibi, po ukončení činnosti projekt převzalo Roku.