Menu

Sběratelé kostí / Bones

  STAŽENÍ Sběratelé kostí_Bones

Obsah:

Když se v hromědě slisovaného kartonu v recyklační továrně objeví obraz Panny Marie, Agenti Booth a Dr. Brennanová přezdívaná „Kostička“ vyrážejí do terénu. Nejde totiž o zázračné zjevení, ale obrys vysušeného těla, které leží uvnitř kartonů a je kompletně slisovaené.

Je už jen na „Sběratelích kostí“, aby přišli na to, co tuhle oběť mohlo usmrtit. A je to právě brilantní soudní antropoložka Dr. Temperence „Bones“ Brennanová, která je na hledání tajemství mrtvých v jejich kostech doslova umělkyní. Taky proto pomáhá při vyšetřování vražd tam, kde obvyklé metody ohledávání pozůstatků mrtvých nefungují. Ačkoli pracují všichni s mrtvými, ani ve světě hrůzných zločinů nechybí trocha toho humoru a lidskosti.

Očima naší redakce :

Kriminálek se poslední dobou objevilo jako hub po dešti. Točí se hlavně díky enormnímu úspěchu Kriminálky Las Vegas nejen v naších krajích, ale hlavně v Americe, která tuto kriminálkománii započala. Zajímavé je, že ač se oněch kriminálek objevuje čím dál tím větší počet, udržují si vcelku dobrou kvalitu, o to víc potěší, že Sběratelé kostí jsou ještě o jeden stupeň výše. Seriál přichází s novou myšlenkou hledat vrahy již mrtvých lidí, ze kterých toho příliš už nezbylo a to co zbylo zaznamenají na počítači, který jim díky vytvořenému hologramu ukáže co je poškodilo, kde, jak a někdy dokonce i proč a pak začíná ten pravý pixelhunting a naši dva vyšetřovatelé hledají a zaznamenávají důkazy a je to i docela zábava. Krom toho herci jsou sympatičtí včetně krásné Emily Deschanel, což spěje seriálu k dalšímu plusu. Škoda jen, že už toho začíná být opravdu hodně. Alespoň, že Sběratelé kostí se mohou pyšnit svojí originalitou a černým humorem.

Plný názevSběratelé kostí / Bones
Status:
Žánr:Krimi, drama, thriller
Protagonisté: Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, Ryan O'Neal, Željko Ivanek
Scénář:Noah Hawley, Stephen Nathan, Craig Silverstein, John Francis Daley
Režie:Ian Toynton, Allan Kroeker, David Hugh Jones, Greg Yaitanes, Dwight H. Little
Stopáž: 45 minut
Rok výroby:2006
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:USA