Menu

W

Waco

Waco

Dramatizace 51denního intervalu roku 1993 mezi FBI, ATF a náboženskou komunitou Davida Koreshe poblíž Waco v Texasu. Událost vyústila v přestřelku a devastující požár.

 

 

 

 

Walker

seriál Walker

Walker je ovdovělý otec dvou dětí, který má svůj vlastní morální kód. Hrdina se vrací domů do Austinu poté, co byl 11 měsíců v utajení. Brzy však zjistí, že na něj doma čeká spousta práce a překážek. Pokusí se znovu navázat vztah se svými dětmi a celou rodinou. Ke svému překvapení si začne rozumět se svou novou parťačkou. Postupem času navíc začne být značně podezíravý ohledně příčin, které obklopují smrt jeho manželky.

 

 

WandaVision

seriál WandaVision series

Příběh je zasazen do doby po událostech z filmu Avengers: Endgame. Wanda Maximoff a Vision žijí ideální život na předměstí Westview, kde se snaží skrývat své schopnosti. Ruku v ruce se vstupem do nové dekády televizních veteránů začne pár mít podezření, že věci nejsou takové, jaké se na první pohled můžou zdát.

 

 

Wanted

seriál Wanted

Seriál sleduje příběh dvou navzájem cizích žen, které osud spojí během tragické autonehody jen proto, aby spolu následně prchaly před policí napříč Austrálií v autě plném peněz. Během tohoto dobrodružství se cizinky budou muset spoléhat jen jedna na druhou.

 

 

 

Wataha

Wataha

Příslušníci pohraniční stráže jsou zabiti při bombovém útoku v Bukovských vrších. Přežije pouze jeden z nich. Mnoho lidí je odhodláno zjistit pravdu… V šestidílném kriminálním dramatu z originální produkce polského HBO.
Snímek Wataha, z originální produkce polského HBO, je příběhem o pohraniční stráži v Bukovských vrších, ale také o místě, které je nositelem zvláštních postojů a chování. Toto kriminální drama začíná bombovým útokem, který zabije příslušníky pohraniční stráže nasazené v Bukovských vrších. Přežije pouze jediný. Kapitán Rebrow (Leszek Lichota) přijde následkem této události o svého přítele i milovanou Ewu. Ačkoli je zmatený, snaží se přijít spáchanému zločinu na kloub a zjistit, kdo za tímto neštěstím stojí. Po pravdě dychtí i jeho nadřízení. Oficiální vyšetřování je v rukou státního zastupitelství

 

We Hunt Together

seriál We-Hunt-Together

Seriál sleduje muže jménem Baba, který byl ve svém dětství součástí ozbrojených konfliktů ve své domovině a nyní se snaží potlačit násilné tendence, které to v něm zanechalo. Všechno se změní, když zachrání volnomyšlenkářskou Freddy před sexuálním napadením. Tato zkušenost však neprobudí jen jeho temnou stránku, ale i tu Freddyinu.

Když tedy Baba a Freddy spojí své síly, tak se musí spojit i někdo na opačné straně zákona. Zde sledujeme Lolu a Jacksona, kteří si zrovna nesedli a kromě jejich vyšetřování čelí i konfliktům mezi sebou.

 

WeCrashed

seriál WeCrashed

Seriál vypráví příběh o společnosti WeWork a jejich zakladatelích. Hodnota společnosti byla odhadována na 47 miliard dolarů a její charismatický ředitel Adam Neumann si myslel, že dokáže změnit svět. Neumann dostal téměř prorockou vizi o tom, jak by společnost měla vypadat, a prodal ji velkým investorům – dokázala se však realita vyrovnat jeho velké vizi?

Seriál je adaptací stejnojmenného podcastu.

 

Welcome to Flatch

seriál Welcome-to-Flatch

Komedie sleduje Kelly a jejího bratrance Shrauba, které natáčí dokumentární štáb v projektu výpovědí mladých dospělých o tom, jaké mají aktuálně životní obavy.

 

 

 

Wentworth

Wentworth

Remake australského vězeňského dramatu známého v USA jako Prisoner: Blok H. Soustředí se na Beu Smith, když poprvé přišla do Wentworthského Nápravného Centra

 

 

 

Westworld

Westworld

Ve westernovém parku, kde velmi sofistikovaný roboti poskytují dospělým nejrůznější dobrodružství, se věci někdy vymknou kontrole. Podle filmu z roku 1973.

 

 

 

What We Do In The Shadows

seriál What-We-Do-In-The-Shadows

Guillermo je člověk, který žije v domě s čtyřmi upíry a patří mezi jejich lidské společníky. Jejich klidné soužití je narušeno upířím mistrem, který chce ovládnout svět.

Jedná se o adaptaci stejnojmenného filmu.

 

When Calls the Heart

seriál When-Calls-the-Heart

Seriál natočený na motivy úspěšné knihy Janette Okeové, vypráví příběh mladé učitelky z vyšší vrstvy, která svou první práci získává v malém tažebním západokanadském městě Coal Valley. Zde je všechno mnohem jiné, než na co je zvyklá. Často jednodušší, ale i tak na ní čeká množství výzev.

 

 

When Hope Calls

seriál When-Hope-Calls

Spin-off seriálu When Calls the Heart.

Seriál sleduje příběh dvou sester Lillian a Grace, které si v roce 1916 v městečku Brookfield otevřou sirotčinec. Staré tradice rančerů se střetávají s ambicemi rostoucího města a sestry se snaží najít lásku a štěstí, zatímco překonávají výzvy spjaté s pomáháním dětem v jejich péči.

 

 

Whiskey Cavalier

seriál Whiskey-Cavalier

Po velmi emotivním rozchodu je FBI agent Will Chase (krycí jméno Whiskey Cavalier) přiřazen, aby pracoval spolu s CIA agentkou Frankie Trowbridge (krycí jméno Fiery Tribune). Společně vedou tým špionů, kteří pravidelně zachraňují svět (a jeden druhého) a snaží se vypořádat se spletitou cestou přátelství, romantiky a firemní politiky.

 

 

 

 

White Famous

White Famous

Komik tmavé pleti čelí ztrátě důvěryhodnosti, když začne mít úspěch u bílého publika. Podle životního příběhu Jamieho Foxxe.life of Jamie Foxx.

 

 

 

White Wall

seriál White-Wall

Hluboko v podzemním těžebním areálu, kde se nachází největší úložiště jaderného odpadu na světě je nalezena tajemná bílá zeď z neznámého materiálu.

 

 

 

 

Who is America?

seriál Who is America? series

Sacha Baron Cohen nabízí svůj pohled na americké vlastenectví.

 

 

 

 

Why Women Kill

Why Women Kill

Tři ženy žijí ve třech různých desetiletích. Žena v domácnosti žije v letech 60., žena z lepší společnosti žije v letech 80. a žena právnička žije v roce 2018. Každá z nich ve svém manželství čelí nevěře. Role žen se v průběhu dějin změnily, zato jejich reakce na zradu nikoliv.

 

 

 

Will a Grace / Will & Grace

Will a Grace_Will and Grace

Grace Adler je talentovaná designérka interiérů, Will Truman je pohledný a úspěšný právník. Mají mnoho společného, oba touží po lásce, nedokáží si představit život jeden bez toho druhého, dokonce spolu i bydlí, pár z nich však nikdy nebude. Will je totiž gay a Grace … je ženská. Jsou si tedy alespoň vzájemnou oporou při hledání muže svých snů. Život jim při tom zpestřují a komplikují extravagantní přátelé Jack a Karen.

 

 

Wisdom of the Crowd

Wisdom of the Crowd

Poté, co je jeho dcera zavražděna, vytvoří technologický podnikatel online platformu, skrze kterou se na vyšetřování podílí lidé z celého světa zcela mimo omezení běžných pátracích struktur.

 

 

 

Woke

seriál Woke

Keef je kreslíř tmavé pleti, který je konečně na pokraji mainstreamového úspěchu. Kvůli nečekané události se ale celý jeho svět náhle mění.

 

 

 

Women of the Movemen

seriál Women-of-the-Movemen

Šestidílná minisérie sleduje Mamie Till Mobley, která zasvětila svůj život hledáním spravedlnosti pro svého syna Emmetta Tilla poté, co byl brutálně zavražděn. V roce 1955 byl tehdy čtrnáctiletý Emmett mučen a zavražděn, a to údajně za to, že pozval mladou bělošku na rande.

Seriál vychází z knihy Emmett Till: The Murder That Shocked the World and Propelled the Civil Rights Movement od Deveryho S.

 

 

Work in Progress

seriál Work-in-Progress

Starší queer lesba ze Chicaga se zamiluje do mileniálního transsexuálního muže.

 

 

 

 

 

Wrecked

seriál Wrecked series

Poté, co havaruje letadlo a ztroskotá na neznámém ostrově, se musí více jak dvě desítky lidí seskupit a držet pohromadě. Funkce vedoucího skupiny se spontánně ujímá mladý silák Liam, který se jeví velmi ochotně, a všem ztroskotancům se díky němu na ostrově přežívá lépe. Netrvá to však dlouho. Na Liama totiž při hledání vysílače spadne zbytek kokpitu, a tak umírá. V tom vidí příležitost Owen a Danny, kteří se potkali pár minut před nehodou a už jsou z nich parťáci. Chtějí se stát vůdci skupiny. Nebude to vůbec lehké. Co všechno se ještě na ostrově stane? To neví vůbec nikdo.

 

 

Wynonna Earp

Wynonna Earp

Wynonna (Melanie Scrofano) je drsňačka, která má vždy po ruce skleničku whiskey a na nohách pouze kovbojské boty. Hrdinka je pravnučkou slavného Wyatta Earpa. Bojuje proti démonům a dalším nadpřirozeným tvorům, k čemuž využívá své jedinečné schopnosti a dysfunkční skupinu spojenců, kteří ji pomáhají dosáhnout paranormální spravedlnosti.

 

 

 

Wolf Hall

Wolf Hall

Historická šestidílná minisérie natočená pro BBC.
Je rok 1529. Jindřich VIII. kraluje po boku Kateřiny Aragonské již 20 let, stále však nemá mužského dědice. Dva roky papeže žádá o anulaci sňatku, avšak stále bezúspěšně. Kardinál Wolsey, lord, kancléř a Jindřichův zástupce, při jednáních s Římem svého vladaře zklamal pouze v této jediné věci. A Jindřich nikdy neodpouští…