Menu

Z

 

Za hranicí / Outer Range

seriál Za-hranici-Outer-Range

Royal Abbott je majitel ranče z Wyomingu, který se zoufale snaží držet letitého způsobu žití, který se v jeho rodině traduje. Hrdina však bude mít co do činění s velkým neznámým, když na svém pozemku odhalí nepochopitelnou záhadu.

 

 

 

Z Nation

Z Nation

Skupina nedobrovolníků zkouší po zombie apokalypse dopravit přeživšího do vzdálené laboratoře. V jeho krvi se může skrývat lék na zkázu, ale on sám skrývá temné tajemství.

 

 

 

 

Žáci Midasovi / Los Favoritos de Midas

seriál Zaci-Midasovi-Los-Favoritos-de-Midas

Seriál je založen na povídce Jacka Londona z roku 1901. Šestidílná minisérie sleduje Victora, bohatého obchodníka, kterého podivným způsobem vydírá záhadná organizace.

 

 

Zahradníci / Landscapers

Čtyřdílná minisérie se inspiruje skutečnými událostmi. Vypráví příběh vrahů Susan a Christophera Edwardsových. Tento pár z Mansfieldu v Británii zabil Susaniny rodiče a pohřbil je na zahradě za svým domem. Zločin nebyl vyřešen po celou dekádu, manželé neustále dokola tvrdili, že jsou nevinní.

 

 

Zakletý v čase / The Time Traveler´s Wife

seriál Zaklety-v-case-The-Time-Traveler´s-Wife

Sledujeme příběh Claire a Henryho. Jejich vztah je narušen, protože Henry trpí vzácnou chorobou a samovolně cestuje do minulosti a do budoucnosti.

Podle knihy Zakletý v čase, kterou napsala Audrey Niffenegger.

 

 

 

Zaklínač / The Witcher stažení

seriál Zaklínač_The Witcher series

Zaklínač Geralt, mutant a lovec příšer, těžce hledá svoje místo ve světě, kde lidé jsou často ohavnější než zvěř.

 

 

 

 

 

Zákon gangu / Sons of Anarchy

Zákon gangu_Sons of Anarchy

SoA je motorkářský gang působící ve fiktivním americkém městě Charming u mexických hranic. Gang vedený Clayem (Pearlmen) a jeho nevlastním synem, hlavním hrdinou, Jaxem. Živí se převážně obchodem se zbraněmi. Seriál mapuje působení gangu, obchody se zbraněmi, Jaxovy pochyby o směřování gangu, osobní spory mezi členy, do kterých zasahuje v neposlední řadě rodina. Největší hrozbou pro SoA je však agentka ATF a místní zástupce šerifa.

 

 

Zámek a klíč / Locke & Key

seriál Zámek-a-klíč-Locke-Key

Tři sourozenci – Tyler, Kinsley a Bóďa se po vraždě jejich otce spolu s matkou Ninou stěhují. Se svoji ztrátou se všichni vypořádávají po svém. Jejich nový domov vypadá obyčejně, dokud Bóďa nenalezne tajuplný klíč. Tím začíná série událostí, které rodině zapříčiní krušné časy.

Adaptace stejnojmenné komiksové série od amerického spisovatele Joe Hilla a kreslíře Gabriela Rodrigueze.

 

 

Zaprodaní Bance / Bad Banks

seriál Zaprodaní-bance-Bad-Banks

Jana Liekamová je bankéřkou, která kvůli zapletení v jistých intrikách poškozuje banku, v níž pracuje.

 

 

 

 

 

Zavolejte porodní sestřičky / Call the Midwife

Zavolejte porodní sestřičky

V 50tých letech 20. století se v západním Londýně zamíchají porodní sestřičky a jejich asistentky jeptičky do životů rodin, o které se starají.

 

 

 

 

 

Zelený servis / High Maintenance

Zelený servis_High Maintenance

Přátelský Brooklynský dealer marihuany dodává zboží svým výstředním klientům. Podle webové série Vimea.

 

 

 

 

Země za noci / Night on Earth

seriál Země-za-noci-Night-on-Earth

Tento přírodopisný seriál díky použití moderních technologií zachycuje, co se děje v přírodě pod rouškou noci. Uvidíte lvi na lovu i netopýry za letu

 

 

 

Žena v domě přes ulici od dívky v okně / The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

seriál Zena-v-dome-pres-ulici-od-divky-v-okne-The-Woman-in-the-House-Across-the-Street-from-the-Girl-in-the-Window

Anna má zlomené srdce, každý den je pro ní stále stejný. Sedí u vína, hledí z okna, sleduje, jak kolem ní utíká život. Když se však naproti na ulici nastěhuje krásný soused, Anna začne vidět světlo na konci tunelu. Tedy až do chvíle, než se stane svědkyní otřesné vraždy… nebo ne?

 

 

 

Ženatý se závazky / Married with Children

Ženatý s závazky_Married with Children

Otec misantrop, máma líná veš, dcera nymfomanka s IQ bahna a dysfunkční syn…rodinka k pohledání a jeden z prvních rodinných sitcomů, který se k nám ve své době vůbec dostal…

 

 

 

 

Žhavé linky / Dirty Lines

seriál Zhave-linky-Dirty-Lines

Hlavním hrdinou je mladý podnikatel Frank Stigter, který založí první evropskou erotickou linku, jež se rozvine v multimilionový průmysl. Spolupracuje se svými sourozenci – vše začne jako malý experiment v garáži jejich rodičů. Nicméně jeho podnik se brzy stane součástí kultury Amsterdamu a nabídne anonymní vzrušení pro nové typy zákazníků.

Nizozemský seriál podle knihy 06-Cowboys od Freda Saueressinga.

 

 

Žít se sebou / Living With Yourself

seriál žít-se-sebou_Living-With-Yourself series

Miles Elliot to nemá snadné s láskou a vlastně se životem jako takovým, a proto se rozhodne podstoupit tajemnou experimentální léčbu. Krátce nato se dozvídá, že byl nahrazen lepší verzí sebe samotného.

 

 

 

Zítra je taky den / Tomorrow

seriál Zitra-je-taky-den-Tomorrow

Smrťáci, kteří dříve doprovázeli mrtvé, nyní zachraňují ty, kteří chtějí zemřít.

Posmrtné fantasy drama Tomorrow líčí, jak dlouho nezaměstnaný Choi Jun-woong náhodou narazí na smrtky na speciální misi a stane se smluvním pracovníkem jejich týmu krizového řízení, aby jim pomohl v jejich poslání.

 

 

Živí mrtví / Walking Dead

Živí mrtví _Walking dead

Seriál Walking Dead vznikl podle stejnojmeného komiksu. Jde o příběh o následcích apokalypsy, která proměnila lidi v zombie a mezí těmito živými mrtvými se snaží přežít skupinka těch, kterým se tohle vyhlo a cestují skrze USA. Hledají nový domov, pokud možno bez zombií.

Vede je Rick Grimes, původně policejní důstojník. S rostoucím zoufalstvím se posouvají hranice toho, co jsou schopni udělat, aby zůstali naživu. Roku 2010 byl seriál oceněn Zlatým globem a získal také cenu AFI TV za nejlepší seriál roku a v roce 2011 Saturn Award, kterou udílí Academy od Science Fiction, Fantasy & Horror Films v USA.

 

Živí mrtví Počátek konce / Fear the Walking Dead

Živí mrtví Počátek konce Fear the Walking Dead

Různorodá skupina lidí se sjednotí, když si uvědomí, že ohlášený výrus je ve skutečnosti začátek zombie apokalypsy (což bude zobrazeno v Živí mrtví ).

 

 

 

Zlatá sedmdesátá / The 70s Show

Zlatá 70tá_That´ 70s show

Eric, Donna, Fez, Jackie, Michael a Steven, které spojují radosti a strasti dospívání, bydlí v Point Place ve Wisconsinu. Píše se rok 1976 a parta teenagerů tu společně prožívá celou řadu zábavných dobrodružství i malérů.
Komediální seriál, jehož děj se vrací do 70. let minulého století, se odehrává od května 1976 do prosince 1979 v Point Place ve Wisconsinu, kde se svými rodiči žije partička teenagerů. Vede je sedmnáctiletý středoškolák Eric Forman (Topher Grace), dále k nim patří jeho přítelkyně ze sousedství Donna Pinciottiová (Laura Prepon), Fez (Wilmer Valderrama), který přijel do Ameriky ze zahraničí na studijní výměnu, Jackie Burkhartová (Mila Kunis) a Michael Kelso (Ashton Kutcher), kteří se spolu věčně rozcházejí a zase usmiřují, a také věčný teoretik Steven Hyde (Danny Masterson). Parta, kterou spojují obdobné radosti i smutky dospívání, se většinou schází u Erika, kde přemýšlejí o životě, o rodičích a o budoucnosti, ale spolu také zažívají celou řadu zábavných dobrodružství i malérů.

Zločiny Velké Prahy

seriál Zlociny-Velke-Prahy

Děj seriálu nás zavede do 20. let minulého století. Tehdy došlo ke sloučení centrální Prahy s několika desítkami okolních obcí a měst. Tam kde doposud působilo jen četnictvo začala pracovat pražská státní policie. Jedním z jejich vyšetřovatelů je i inspektor Budík, který vyšetřuje zločiny na území Velké Prahy.

 

 

Zoey’s Extraordinary Playlist

seriál Zoeys-Extraordinary-Playlist

Zoey Clarke je chytrá a nadaná programátorka ze San Francisca. Po náhlém zdravotním problému začne hrdinka slyšet skryté touhy a přání lidí ve svém okolí, které jsou jí sdělovány v písničkách. Nejprve přemýšlí, jestli se nezbláznila. Brzy si však uvědomí, že toto nevyžádané prokletí může být úžasným darem.

 

 

 

Zomboat

seriál Zomboat series

V Birminghamu propukne zombie apokalypsa a sestry Kat a Jo musí utéct spolu s nečekanými společníky Sunnym a Amarem…ve člunu.

 

 

 

 

Zornův syn / Son of Zorn

Zornův syn_Son of Zorn

Po 10 letech se na Zemi vrací Zorn, legendární animovaný válečník, který se snaží spojit se svým živým synem Alanem a exmanželkou Edie, zatímco trpí běžným předměstským životem a prací v kanceláři. Tohle je pro něj mnohem těžší než myšlenky na válku, která právě probíhá na jeho domovském světě Zephyrii.

 

 

 

Zoufalé manželky / Desperate Housewives

Zoufalé manželky_The Desperate Housewives

Je to možné? Mary Alice Youngvypadá tak šťastně. Má krásný dům na předměstí, spolehlivého manžela, dítě a spoustu dalších věcí. A to všechno se rozhodla opustit? Zdá se, že to tak je, i když člověk by tomu raději nevěřil. Ovšem i ty nejtěžší pochyby zaniknou v momentě, kdy tato žena končí svůj život výstřelem revolveru.

 

Zpátky do práce / Workin‘ Moms

seriál Zpatky-do-prace-Workin-Moms

Kate, Anne, Frankie a Jenny jsou čtyři ženy, které se snaží v životě dosáhnout všeho, co si usmyslí, aniž by byly omezeny skutečností, že jsou zároveň mámy. Kromě neposedných dětí jim v tom však brání zapeklité vztahy, otřesní kolegové v práci nebo třeba poporodní deprese.

 

 

 

 

Zpátky do školy / Community

Zpátky do školy_Community

Jeff Winger, právník, jehož diplom byl zrušen, musí zpět do školy, konkrétně na veřejnou vysokou školu v Greendale. Stává se členem studijní skupiny, do které také patří Pierce, sexista důchodového věku, Britta, mladá atraktivní žena s nízkým sebevědomím, Shirley, čerstvě rozvedená afroameričanka, Abed, závislák na popkultuře, Annie, mladá perfekcionistka a Troy, bývalá středoškolská fotbalová hvězda. Co taková skupina dokáže předvést, se brzy uvidí.

 

 

Zpátky z chladu / In From the Cold

seriál Zpatky-z-chladu-In-From-the-Cold

Během dovolené v Evropě se svou dcerou se život americké svobodné matky od základu změní. CIA ji donutí konfrontovat svou hluboko pohřbenou minulost ruské špionky, která se stala produktem tajného KGB experimentu, jenž jí dal speciální schopnosti. Světem se začíná nést vlna záhadné paniky a vražedných incidentů, které naznačují, že někdo se stejnými schopnostmi zabíjí nevinné lidi. Jenny se vydává z utajení, aby zloducha zastavila, jinak totiž ohrozí svou rodinu a celý život, který si vybudovala.

 

Zpívající rebelové / Rebelde

seriál Zpivajici-rebelove-Rebelde

Nová verze Rebelde, kultovní telenovely pro mladé, se vrací.

Vítejte na EWS, prestižní internátní škole, kde krkolomná cesta ke slávě není pro slabé povahy. Rebelde se odehrává na chodbách školy Elite Way s novou generací studentů, dějovými liniemi a postavami (a několika známými, které poznají dlouholetí fanoušci). V průběhu osmi epizod sledujeme Rebelde, skupinu studentů, kteří dělají vše pro to, aby vyhráli Battle of the Bands na EWS. To je klíčová hudební soutěž pro jejich úspěch na začátku jejich hudební kariéry. Cestou mezi nimi vzkvétá láska a přátelství, zatímco tajemný tajný spolek vrhá stín na jejich sny stát se dalšími velkými hudebními hvězdami.

 

Zpřítomnělí / Beforeigners

seriál Zpřítomnělí-Beforeigners

V norském Oslu se za bouřemi nad oceánem začnou objevovat dávno mrtví lidé z různých historických období a hledají útočiště v naší době. Jednou z nich je i vikingská dívka Alfhildr, která spolupracuje s policistou Larsem, aby odhalili příčinu návratu mrtvých.

 

Zrozeni milovat / Made for Love

seriál Zrozeni-milovat-Made-for-Love

Seriálová adaptace stejnojmenného románu, pod kterým je podepsaná Alissa Nuttingová.

Hazel Greenová se po deseti letech příšerného manželství konečně rozhodne utéct. Brzy se ale dozvídá, že jí její emocionálně nestabilní manžel a technologický miliardář Byron Gogol do mozku nechal implantovat revoluční monitorovací zařízení. Díky tomuto nástroji může sledovat každý její krok a mít přehled o všech jejích myšlenkách a pocitech, zatímco se snaží zůstat naživu.

 

 

Ztraceni / The Lost

Ztraceni _The Lost

Ztroskotanci, kteří přežili havárii letadla na neznámém ostrově uprostřed oceánu, nemají naději na záchranu. Jsou ztracení. Ztratili se i ve vlastních životech a svá tajemství už nemohou vyhnat a skutky odčinit. Nové dobrodružství z nich ale vytáhne to nejlepší i nejhorší, netušené schopnosti či vnitřní sílu. Ale je všechno takové, jak se zdá a má všechno nějaký důvod a smysl? Záhadný ostrov začíná vydávat svá tajemství…v nejlepším seriálu roku 2005