Menu

Zoufalé manželky / Desperate Housewives

  STAŽENÍ

Zoufalé manželky_The Desperate Housewives

Obsah:

Je to možné? Mary Alice Youngvypadá tak šťastně. Má krásný dům na předměstí, spolehlivého manžela, dítě a spoustu dalších věcí. A to všechno se rozhodla opustit? Zdá se, že to tak je, i když člověk by tomu raději nevěřil. Ovšem i ty nejtěžší pochyby zaniknou v momentě, kdy tato žena končí svůj život výstřelem revolveru.

Ale přes podivný úvod se postava s diváky rozhodně neloučí. Naopak – bude to totiž právě Mary Alice Young, která nás po tomto malebném přesměstí provede, seznámí se svou rodinou, sousedy i přítelkyněmi. Díky její nadpřirozené schopnosti se dostaneme i tam, kam bychom se normálně nedostali – do ložnic nebo na toalery. A dovíme se tak věcí, které nevědí obvykle ani ti, kterých se to nejvíce týká. Nahlédneme pod pokličku života jejích přítelkyň a poznáme je doopravdy…tento nadmíru úspěšný seriál televize ABC získal tři zlaté Globusy, pět cen Emmy a mnohé další…

Očima naší redakce :

Zářivý seriálový skvost nejen pro dívky, ženy a manželky. Dokonalé herecké obsazení, v kterém se z hereček stávají postavy a osobně bych jim dával jednu cenu za druhou za jejich výkony a bezchybnost. Vedle toho scenáristická perla, která každým dílem překvapuje velmi příjemně a nabízí stále dokola nové a zajímavé pohledy na jednu malou ulici a kamarádky v ní. každá sezona přidává nové a nové nápady, postavy, linie a vše neustále spěje kupředu. Všechny seriálové fígle na nejvyšších obrátkách. A zpět k herečkám, které tohle se scenáristy drží vysoko nad konkurencí. Ať už nádherná Eva Longoria nebo chladně precizní Marcia Cross. Kdo vybíral casting zaslouží si milion dollarů, protože to je trefa do černého a každou sezonu přijde další nová/stará hvězda od Kyle MacLachlana až po Nathana Filliona. Nejzářivější perla na seriálovém nebi, která se však posledními dvěma sezónami dostala do předvídatelného a výrazně méně vtipného průměru. Naštěstí poslední sezona je za námi a snad všichni budou vzpomínat hlavně na ty vtipné okamžiky s manželkami, které si během let člověk zamiloval a současně naprosto zprotivil.

Plný názevZoufalé manželky / The Desperate Housewives
Status: skončeno
Žánr:Drama, mysteriozní, komedie
Protagonisté: Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp
Scénář:Marc Cherry, Peter Lefcourt, Jeff Greenstein, Katie Ford, David Flebotte, Josann McGibbon
Režie:John David Coles, Charles McDougall, Larry Shaw, Fred Gerber, Sanaa Hamri, Arlene Sanford
Stopáž: 45 minut
Rok výroby:2004
Epizody, série, celovečerní:8 sérií
Země původu:USA